Vzpon na Katarino 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Katarino 2014 Datum:29.06.2014
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek
DEčKI-M
1 . 115 Klemen Nemec Moški 1999 41:18.1 00:00.0
ŽENSKE A-Ž
1 . 85 Šimenc Laura Ženski KD ALPE 1990 **** 24:13.1 00:00.0
2 . 33 Jug Nina Ženski KK DJAK-ŠD SENG 1989 **** 28:09.0 03:55.9
3 . 39 Komel Tadeja Ženski KD BRDA DOBROVO 1984 **** 29:39.3 05:26.2
4 . 93 Zajec Maja Ženski ŠD BAM.BI 1990 **** 32:50.5 08:37.4
ŽENSKE B-Ž
1 . 61 Opeka Ajda Ženski KD BRANIK MARIBOR 1979 **** 23:50.5 00:00.0
2 . 68 Škrajnar Špela Ženski GANESHA TEAM 1978 **** 23:56.5 00:06.0
3 . 71 Lidija Praprotnik Ženski KK Medvode 1965 30:31.3 06:40.8
4 . 23 Katarina Galof Ženski KK Medvode 1976 32:44.4 08:53.9
ŽENSKE C-Ž
1 . 76 Rakoš Ivica Ženski ŠD TURBO M 1960 **** 29:47.4 00:00.0
2 . 88 Trojar Andreja Ženski ŠD TURBO M 1961 **** 30:47.4 01:00.0
3 . 89 Uršič Vida Ženski ŠD BAM.BI 1953 **** 33:59.5 04:12.1
4 . 97 Ušeničnik Tina Ženski KK Medvode 1950 36:46.4 06:59.0
5 . 122 Ana Arčon Ženski KK Medvode 1955 38:44.4 08:57.0
6 . 136 Sonja Jakovnik Ženski Medvode 1956 39:33.3 09:45.9
7 . 123 Helena Drmota Ženski KK Medvode 1950 42:19.1 12:31.7
AMATERJI -M
1 . 119 Porenta Primož Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM 1988 **** 21:12.1 00:00.0
2 . 77 Remic Klemen Moški ŠD BAM.BI 1985 21:20.2 00:08.1
3 . 133 Bošnjak Matic Moški BikeRepublic 1992 **** 21:25.2 00:13.1
4 . 65 Plank Marko Moški BikeRepublic 1985 **** 21:41.4 00:29.3
5 . 51 Marinko Matjaž Moški KD ALPE 1987 **** 21:48.4 00:36.3
6 . 9 Brulc Srečko Moški KD PAPEŽ PODGORJE 1987 **** 21:55.5 00:43.4
7 . 30 Hrovat Jan Moški UNI Team 1988 **** 22:03.0 00:50.9
7 . 70 Potisk Tilen Moški ŠD POLJANE 1992 22:03.0 00:50.9
9 . 14 Cvajnar Urban Moški KD BRDA DOBROVO 1989 **** 22:31.3 01:19.2
10 . 66 Plaznik Matic Moški KD BRDA DOBROVO 1990 **** 22:54.5 01:42.4
11 . 42 Kramar Miha Moški KD ALPE 1985 **** 23:08.0 01:55.9
12 . 92 Zajc Matic Moški KK Metliška črnina 1995 **** 23:22.2 02:10.1
13 . 52 Medar Luka Moški ŠD TURBO M 1990 **** 23:26.2 02:14.1
14 . 28 Hiršman Gregor Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 1987 **** 23:36.3 02:24.2
15 . 99 Černe Jure Moški ŠD TURBO M 1987 **** 25:04.0 03:51.9
16 . 5 Bečan Timotej Moški KK Medvode 1996 26:21.2 05:09.1
17 . 12 Cindrič Izidor Moški BikeRepublic 1994 **** 29:07.0 07:54.9
18 . 129 Blaž Mumlek Moški KK Medvode 1989 30:12.1 09:00.0
DNF 69 Polajnar Klemen Moški ŠD BAM.BI 1995 **** DNS 00:00.0
DNF 67 Plevel Robert Moški KD ALPE 1988 **** DNS 00:00.0
MASTER A-M
1 . 36 Kimovec Matej Moški UNI Team 1984 **** 20:53.5 00:00.0
2 . 60 Obid Andraž Moški KD ALPE 1983 **** 22:00.0 01:06.5
3 . 57 Moretti Andrej Moški ŠD BAM.BI 1980 **** 22:21.2 01:27.7
4 . 55 Mikelj Uroš Moški CALCIT BIKE TEAM 1980 **** 22:29.2 01:35.7
5 . 132 Tom Kunaver Moški 1981 24:14.1 03:20.6
6 . 94 Zoubek Miha Moški 1984 24:15.1 03:21.6
7 . 59 Nadvešnik Tadej Moški 1981 24:23.2 03:29.7
8 . 29 Holc Andrej Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1983 **** 24:43.4 03:49.9
9 . 46 Kutnar Aleš Moški UNI Team 1980 **** 24:55.5 04:02.0
10 . 43 Kramberger Miha Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 1983 **** 25:01.0 04:07.5
11 . 128 Bošnjak Miha Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1984 **** 25:15.1 04:21.6
DNF 1 Arrigler Andraž Moški CVS MOBILE 1984 **** DNS 00:00.0
MASTER B-M
1 . 74 Prešeren Jani Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1976 **** 21:02.0 00:00.0
2 . 18 Dogša Iztok Moški GANESHA TEAM 1979 **** 21:18.1 00:16.1
3 . 20 Filipič Grega Moški KD ALPE 1976 **** 21:24.2 00:22.2
4 . 90 Verčič Uroš Moški ŠD BAM.BI 1975 **** 21:26.2 00:24.2
5 . 91 Vesel Jože Moški KD PAPEŽ PODGORJE 1975 **** 22:57.5 01:55.5
6 . 106 Primožič Peter Moški KD ALPE 1978 **** 22:59.5 01:57.5
7 . 131 Udovič Aleš Moški 1979 23:07.0 02:05.0
8 . 144 Kitin Marko Moški KD ALPE 1975 **** 23:47.4 02:45.4
9 . 109 Jani Girandon Moški ŠD TURBO M 1975 24:27.2 03:25.2
MASTER C-M
1 . 110 Planinšek Borut Moški BICIKEL.COM 1974 **** 22:33.3 00:00.0
2 . 32 Jeraj Sebastijan Moški ŠD BAM.BI 1973 **** 23:54.5 01:21.2
3 . 101 Kern Marjan Moški ŠD Sel 1972 23:59.5 01:26.2
4 . 62 Osojnik Borut Moški ŠD TURBO M 1970 **** 24:05.0 01:31.7
5 . 25 Golob Lovro Moški KD BRDA DOBROVO 1974 **** 24:08.0 01:34.7
6 . 139 Mištrafović Danilo Moški ŠD BAM.BI 1974 **** 24:20.2 01:46.9
7 . 47 Vinko Ladinek Moški KK RAVNE 1971 24:22.2 01:48.9
8 . 50 Lotrič Marko Moški ŠD BAM.BI 1971 26:50.5 04:17.2
9 . 84 Šabec Igor Moški KK Postojna 1972 **** 29:22.2 06:48.9
10 . 104 Novak Žiga Moški Top - fit 1971 32:28.2 09:54.9
DNF 31 Jenko Robert Moški ŠD BAM.BI 1972 **** DNS 00:00.0
MASTER D-M
1 . 49 Likar Robert Moški IZVIR VIPAVA 1969 **** 22:15.1 00:00.0
2 . 45 Kuret Iztok Moški KD ALPE 1967 **** 22:29.2 00:14.1
3 . 19 Dolar Tomaž Moški KK ZAVRŠNICA 1966 23:13.1 00:58.0
4 . 16 Danevčič Marko Moški KD BRDA DOBROVO 1966 **** 23:32.3 01:17.2
5 . 96 Žakelj Vladimir Moški ŠD BAM.BI 1965 **** 23:38.3 01:23.2
6 . 6 Benedik Jurij Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1968 **** 24:52.5 02:37.4
7 . 44 Kreševac Drago Moški ŠD BAM.BI 1966 **** 25:59.5 03:44.4
8 . 145 Peter Bečan Moški Medvode 1965 26:19.1 04:04.0
9 . 124 Marko Škof Moški 1967 27:21.2 05:06.1
10 . 63 Papež Aleš Moški SPRINT NOVO MESTO 1968 **** 27:22.2 05:07.1
11 . 87 Trampuž Robert Moški KD BRDA DOBROVO 1966 **** 28:32.3 06:17.2
12 . 3 Dušan Bartelj Moški Partizan Doljsko 1965 29:36.3 07:21.2
13 . 134 Lojze Repnik Moški 1967 29:49.4 07:34.3
14 . 108 Uroš Šesek Moški ŠD BAM.BI 1967 30:05.0 07:49.9
15 . 135 Janez Bezjak Moški KK Medvode 1968 37:31.3 15:16.2
MASTER E-M
1 . 17 Debeljak Janez Moški ŠD BAM.BI 1962 **** 22:05.0 00:00.0
2 . 4 Bauman Robert Moški KD BRDA DOBROVO 1964 **** 22:43.4 00:38.4
3 . 58 Mulej Robert Moški KD BRDA DOBROVO 1961 **** 23:38.3 01:33.3
4 . 121 Čuk Tomislav Moški ŠD BAM.BI 1960 24:07.0 02:02.0
5 . 103 Zupan Tine Moški Scott team 1960 **** 24:47.4 02:42.4
6 . 80 Rožič Darko Moški KD BRDA DOBROVO 1961 **** 26:15.1 04:10.1
7 . 10 Brvar Jože Moški ŠD TURBO M 1963 **** 26:17.1 04:12.1
8 . 143 Novak Branko Moški ŠD BAM.BI 1962 **** 26:45.4 04:40.4
9 . 34 Jug Sergej Moški KK DJAK-ŠD SENG 1963 **** 27:20.2 05:15.2
10 . 126 Bojan Cof Moški KK Medvode 1962 29:14.1 07:09.1
11 . 140 Hasan Omeradžić Moški Felixi 1961 35:57.5 13:52.5
12 . 118 Anton Selan Moški Kostel 1960 39:13.1 17:08.1
DNF 35 Igor Kalan Moški TSK Olimpik 1961 DNS 00:00.0
MASTER F-M
1 . 13 Colnarič Slavko Moški ŠD TURBO M 1956 **** 24:06.0 00:00.0
2 . 64 Papič Milivoj Moški ŠD TURBO M 1956 **** 24:25.2 00:19.2
3 . 78 Reven Dare Moški ŠD BAM.BI 1957 **** 24:51.5 00:45.5
4 . 8 Bratina Marjan Moški KD BRDA DOBROVO 1959 **** 25:09.0 01:03.0
5 . 117 Čuden Marjan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1957 **** 25:17.1 01:11.1
6 . 137 Juvan Miran Moški ENERGIJATEAM.COM 1959 **** 25:22.2 01:16.2
7 . 95 Zupančič Mirko Moški KD PAPEŽ PODGORJE 1959 **** 25:26.2 01:20.2
8 . 83 Suhadolnik Jani Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1958 **** 26:23.2 02:17.2
9 . 75 Rakoš Dragan Moški ŠD TURBO M 1956 **** 28:01.0 03:55.0
10 . 37 Kirič Avgust Moški KD BRDA DOBROVO 1956 **** 29:39.3 05:33.3
11 . 141 Zdravko Berden Moški Felixi 1959 30:04.0 05:58.0
12 . 113 Matija Nemec Moški Medvode 1958 40:05.0 15:59.0
DNF 111 Martin Kozel Moški 1955 DNF 00:00.0
DNF 72 Prešeren Branko Moški KK ZAVRŠNICA 1959 DNS 00:00.0
DNF 38 Klemenc Tone Moški KD ALPE 1955 **** DNS 00:00.0
DNF 86 Pogačar Maks Moški Brez kluba 1959 DNS 00:00.0
MASTER G-M
1 . 53 Mihovec Matej Moški ŠD TURBO M 1951 **** 23:33.3 00:00.0
2 . 79 Jože Rogelj Moški Bauer - Center 1951 24:41.4 01:08.1
3 . 26 Govekar Anton Moški ŠD TURBO M 1953 **** 25:02.0 01:28.7
4 . 127 Popovič Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1954 **** 25:42.4 02:09.1
5 . 120 Janez Poljanec Moški KK Medvode 1953 28:22.2 04:48.9
6 . 56 Mikulin Zvezdan Moški KD BRDA DOBROVO 1950 **** 28:24.2 04:50.9
7 . 107 Brane Korenčič Moški ŠD Pungert 1950 30:02.0 06:28.7
8 . 7 Blažič Jožef Moški KD BRDA DOBROVO 1954 **** 30:07.0 06:33.7
9 . 21 Florjančič Srečko Moški KD BRDA DOBROVO 1951 **** 30:28.2 06:54.9
10 . 22 Frangež Franc Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 1953 **** 31:02.0 07:28.7
11 . 73 Prešeren Janez Moški KD MENGEŠ 1950 **** 31:29.2 07:55.9
12 . 125 Emil Keršič Moški Bike KK Haloze 1954 33:31.3 09:58.0
13 . 138 Poglič Marko Moški ŠD BAM.BI 1952 35:47.4 12:14.1
MASTER H-M
1 . 11 Cigoj Zorko Moški KD BRDA DOBROVO 1948 **** 25:33.3 00:00.0
2 . 27 Hafner Franc Moški ŠD BAM.BI 1949 **** 25:53.5 00:20.2
3 . 48 Lampe Bojan Moški ŠD TURBO M 1947 **** 27:01.0 01:27.7
4 . 54 Mihovilović Ivan Moški IZVIR VIPAVA 1949 **** 27:18.1 01:44.8
5 . 105 Jože Gaber Moški KK Medvode 1948 27:36.3 02:03.0
6 . 41 Franc Koželj Moški 1946 29:16.1 03:42.8
7 . 81 Saksida Marko Moški KD BRDA DOBROVO 1947 **** 29:43.4 04:10.1
8 . 102 Peter Sodnik Moški Bexl-Komenda 1947 30:48.4 05:15.1
9 . 100 Rudolf Božič Moški 1948 33:15.1 07:41.8
10 . 112 Stojan Fabjan Moški KD Goriška Brda 1948 41:23.2 15:49.9
11 . 82 Janez Sever Moški 1946 45:31.3 19:58.0
MASTER I-M
1 . 40 Kotnik Herbert Moški KD MENGEŠ 1943 **** 27:15.1 01:41.8
2 . 2 Bahar Milan Moški KK Postojna 1938 **** 28:46.4 03:13.1
3 . 98 Mikuž Franc Moški IZVIR VIPAVA 1943 **** 29:35.3 04:02.0
4 . 114 Anton Majcen Moški 1943 40:52.5 15:19.2
5 . 15 Danevčič Anton Moški KD BRDA DOBROVO 1941 **** 41:27.2 15:53.9
6 . 116 Jule Kačič Moški 1942 42:49.4 17:16.1
7 . 24 Blaž Geč Moški KK Medvode 1933 43:48.4 18:15.1

Komentarji