3. VN občine Vodice

Cestno kolesarstvo Tekma:3. VN občine Vodice Datum:27.09.2014
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Licenca Čas vožnje
ŽENSKE A-Ž
1 . 191 Šimenc Laura Ženski KD ALPE da 0:43:29.00
2 . 190 Tanja KONCILIJA Ženski Radenska KD Življenje
3 . 192 Jug Nina Ženski KK DJAK-ŠD SENG da
ŽENSKE B-Ž
1 . 194 Opeka Ajda Ženski KD BRANIK MARIBOR da 0:43:29.00
2 . 231 Urša MERČON Ženski Radenska KD Življenje
ŽENSKE C-Ž
1 . 193 Rakuš Jelka Ženski ŠD BAM.BI da 0:29:32.00
2 . 195 Andrea Eberhard Ženski RC ABRO Feld am See
AMATERJI -M
1 . 210 Porenta Primož Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM da 0:52:10.00
2 . 209 Polajnar Klemen Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM da
3 . 205 Marinko Matjaž Moški KD ALPE da
4 . 203 Kramar Miha Moški KD ALPE da
5 . 207 Plevel Robert Moški KD ALPE da
6 . 206 Medar Luka Moški ŠD TURBO M da
7 . 212 Sanković Alex Moški KK Postojna da
MASTER A-M
1 . 241 Sikošek Gregor Moški BikeRepublic da 0:55:35.00
2 . 235 Lovrenc POTOČNIK Moški Vaška runda
3 . 211 Prevejšek Damjan Moški KK MASTER TEAM da
4 . 229 Holc Andrej Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da
5 . 213 Bošnjak Miha Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da
MASTER B-M
1 . 240 Zupanič Janez Moški IZVIR VIPAVA da 0:53:25.00
2 . 220 Prešeren Jani Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da
3 . 218 Fabjan Matic Moški TUŠMOBIL da
4 . 219 Filipič Grega Moški KD ALPE da
5 . 233 Primož POTOČNIK Moški Vaška runda
6 . 238 Krumpestar Matej Moški KD ALPE da
7 . 214 Starman Jan Moški CALCIT BIKE TEAM da
MASTER C-M
1 . 242 Hren Aleš Moški ŠD POLJANE da 0:52:10.00
2 . 225 Poglavc Alojz Moški KD PAPEŽ PODGORJE da
3 . 223 Jeraj Sebastijan Moški ŠD BAM.BI da
4 . 227 Kovac Marjan Moški 4MK
5 . 224 Kuster David Moški KD ALPE da
MASTER D-M
1 . 157 Melanšek Iztok Moški TUŠMOBIL da 0:53:25.00
2 . 156 Kuret Iztok Moški KD ALPE da
3 . 151 Likar Robert Moški IZVIR VIPAVA da
4 . 150 Iskra Tomi Moški KD BRDA DOBROVO da
5 . 153 Donša Janez Moški TEAM TURBO TROPOVCI da
6 . 155 Gruden Gregor Moški IZVIR VIPAVA da
7 . 158 Šeme Tomaž Moški BICIKEL.COM da
8 . 152 Bajec Franc Moški KK Postojna da
MASTER E-M
1 . 232 Bauman Robert Moški KD BRDA DOBROVO da 0:42:13.00
2 . 161 Debeljak Janez Moški ŠD BAM.BI da
3 . 165 Žavbi Andrej Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM da
4 . 188 Bogataj Igor Moški RADENSKA AS
5 . 160 Mesojedec Matjaž Moški ŠD TURBO M da
6 . 162 Jug Sergej Moški KK DJAK-ŠD SENG da
MASTER F-M
1 . 168 Car Ljubo Moški KD BRANIK MARIBOR da
2 . 170 Reven Dare Moški ŠD BAM.BI da
3 . 171 Skubic Borislav Moški ŠD TURBO M da
4 . 166 Bratina Marjan Moški KD BRDA DOBROVO da
5 . 189 Čuden Marjan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da
6 . 237 Juvan Miran Moški ENERGIJATEAM.COM da
7 . 169 Fabjan Boris Moški IZVIR VIPAVA da
MASTER G-M
1 . 174 Kastelic Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:43:29.00
2 . 177 Vehar Danijel Moški KD BRDA DOBROVO da
3 . 176 Prešeren Janez Moški KD MENGEŠ da
4 . 173 Florjančič Srečko Moški KD BRDA DOBROVO da
MASTER H-M
1 . 182 Lampe Bojan Moški ŠD TURBO M da 0:45:36.00
2 . 180 Cigoj Zorko Moški KD BRDA DOBROVO da
3 . 179 Mihovilović Ivan Moški IZVIR VIPAVA da
4 . 178 Hafner Franc Moški ŠD BAM.BI da
MASTER I-M
1 . 185 Kotnik Herbert Moški KD MENGEŠ da 0:46:52.00
2 . 186 Mikuž Franc Moški IZVIR VIPAVA da
3 . 184 Bahar Milan Moški KK Postojna da
4 . 187 Učanjšek Edvard Moški KD HRASTNIK da
DEČKI C (U13)-M
1 . 11 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA SLO20020528 0:25:05.00
2 . 1 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS SLO20020603
3 . 25 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020501
4 . 40 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ SLO20020325
5 . 24 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020216
6 . 10 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA SLO20020608
7 . 45 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:25:09.00
8 . 9 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS SLO20030131
9 . 31 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20021211 0:25:13.00
10 . 49 Oliver GOJKOVIĆ Moški BK Zadar CRO20021103 0:25:14.00
11 . 32 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:25:26.00
12 . 3 Bašelj Jaša Moški RADENSKA AS SLO20020614 0:25:30.00
13 . 35 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:25:36.00
14 . 16 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART SLO20020926 0:25:46.00
15 . 46 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:25:56.00
16 . 5 Groznik Svit Moški RADENSKA AS SLO20020201 0:26:08.00
17 . 2 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS SLO20020804 0:26:09.00
18 . 44 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:26:19.00
19 . 23 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:26:36.00
20 . 12 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI SLO20031106 0:26:40.00
21 . 21 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 0:26:43.00
22 . 19 Jenčič Lan Moški KK SAVA KRANJ SLO20030718
23 . 13 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI SLO20021106 0:26:49.00
24 . 48 Paul GUTENBRUNNER Moški Junior Cycling Team Graz AUT20031021 0:27:28.00
25 . 22 Kejžar Jan Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20040104 0:27:42.00
26 . 37 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:28:18.00
27 . 6 Kern Tadej Moški RADENSKA AS SLO20030228 0:28:35.00
28 . 47 Alessio MENGHINI Moški ASD TEAM GRANZON ITA20041203 0:28:39.00
29 . 34 Kuzma Tim Moški KK TROPOVCI SLO20030730 0:28:45.00
30 . 17 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:28:48.00
31 . 20 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:29:07.00
32 . 41 Jamnik Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030214 0:29:28.00
33 . 43 Novak Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020103 0:29:34.00
34 . 42 Kavšček Sven Moški KK ADRIA MOBIL SLO20041213 0:29:47.00
35 . 29 Lovše Domen Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040917
36 . 18 Florjanič Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO20040601 0:30:16.00
37 . 7 Oven Martin Moški RADENSKA AS SLO20031203 0:30:27.00
38 . 38 Turk Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040611 0:31:26.00
39 . 4 Čuk Enej Moški RADENSKA AS SLO20050901
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 84 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:39:48.00
2 . 70 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS SLO20011007 0:39:59.00
3 . 92 Elia STAFFUS Moški A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA20010302
4 . 82 Šranc Andrej Moški KK GORJE SLO20011225
5 . 85 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010501
6 . 80 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20010516
7 . 79 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ SLO20010221
8 . 74 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO20010728
9 . 90 Christoph LUSCHIN Moški ARBO Rapso Knittelfeld AUT20010302
10 . 89 Nicholas CARUZZI Moški ASD TEAM GRANZON ITA20010716 0:40:12.00
11 . 93 LENARDA DI Davide Moški A.S.D. LIBERTAS CERESETTO PRATIC DANIELI ITA20010309 0:40:22.00
12 . 68 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS SLO20010215 0:40:43.00
13 . 83 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL SLO20011105 0:40:49.00
14 . 98 Ašič Simon Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010930 0:41:00.00
15 . 71 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS SLO20011228 0:41:38.00
16 . 94 Enzo KOMATZ Moški ARBO Rapso Knittelfeld AUT20011221 0:42:48.00
17 . 88 Simone BERTOLUTTI Moški ASD TEAM GRANZON ITA20010912 0:43:01.00
18 . 97 Fabio ZIN Moški A.S.D. LIBERTAS CERESETTO PRATIC DANIELI ITA20011204 0:43:05.00
19 . 86 Turk Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20011013
20 . 91 Marc STEINWIDDER Moški ARBO Rapso Knittelfeld AUT20010417 0:43:15.00
21 . 69 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS SLO20010426 0:44:10.00
22 . 72 Križman Marko Moški RADENSKA AS SLO20010922 0:44:53.00
23 . 81 Slapničar Vid Moški KK GORJE SLO20010811
24 . 67 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS SLO20010821 0:45:02.00
25 . 77 Peršak Vid Moški KK TBP LENART SLO20010105 0:46:37.00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 100 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS SLO20000117 0:49:55.00
2 . 122 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000320
3 . 110 Gungl Maj Moški KK TBP LENART SLO20000221
4 . 131 Gratzer Alexander Moški ASVÖ Volksbank Birkfeld AUT20000228
5 . 105 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS SLO20000224
6 . 129 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915
7 . 126 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001231
8 . 123 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000629
9 . 127 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000925
10 . 141 Fržop Roko Moški BBK Orlov krug CRO20000703
11 . 145 Michael RINNOFNER Moški ARBO Rapso Knittelfeld AUT20000404 0:50:03.00
12 . 121 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000912
13 . 114 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ SLO20000306 0:50:20.00
14 . 101 Cunder Martin Moški RADENSKA AS SLO20000805 0:50:23.00
15 . 142 Karlo KNEŽEVIĆ Moški BK Zadar CRO20000227
16 . 104 Jovan Jan Moški RADENSKA AS SLO20000804 0:50:26.00
17 . 134 Edoardo BRAIDA Moški ASD TEAM GRANZON ITA20000803
18 . 102 Groznik Urh Moški RADENSKA AS SLO20000902
19 . 112 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART SLO20000202 0:50:30.00
20 . 111 Hameršak Tomaž Moški KK TBP LENART SLO20000827 0:50:47.00
21 . 103 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS SLO20000920 0:50:51.00
22 . 137 Alberto DISIOT Moški A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA20000924
23 . 116 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000607 0:51:01.00
24 . 115 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ SLO20000912 0:51:02.00
25 . 128 Koračin David Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000803 0:51:19.00
26 . 125 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000429 0:51:28.00
27 . 144 Götzinger Valentin Moški Junior Cycling Team Graz AUT20001212 0:51:32.00
28 . 136 Paolo BETTIN Moški A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA20001204 0:51:39.00
29 . 135 Paul BLEYER Moški ARBO Rapso Knittelfeld AUT20000524 0:53:04.00
30 . 138 Andrea MARIN Moški A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA20000214 0:53:11.00
32 . 120 Fink Miha Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20000228 0:53:14.00
33 . 130 Michael STELZL Moški Junior Cycling Team Graz AUT20000722 0:53:23.00
34 . 107 Rengeo Aleksander Moški KK TROPOVCI SLO20001213 0:54:45.00
35 . 117 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000902 0:55:28.00
36 . 140 BERNARDO DI Nicolò Moški A.S.D. LIBERTAS CERESETTO PRATIC DANIELI ITA20001216 0:56:22.00
37 . 108 Supi Rok Moški KK TROPOVCI SLO20000721 1 krog
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 56 Šmit Maruša Ženski KK GORJE SLO20030517 0:25:16.00
2 . 53 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:26:06.00
3 . 50 Čemažar Klara Ženski RADENSKA AS SLO20030815 0:26:49.00
4 . 51 Kranjec Žagar Hana Ženski RADENSKA AS SLO20050609 0:26:54.00
5 . 55 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO20020803 0:26:58.00
6 . 54 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:29:20.00
7 . 57 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 0:30:46.00
8 . 52 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART SLO20031219 0:31:28.00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 63 Tea ŠINTIĆ Ženski BK Zadar CRO20010306 0:26:43.00
2 . 62 Jasmine SCHATZ Ženski ARBO Rapso Knittelfeld AUT20000423 0:26:49.00
3 . 60 Povše Maša Ženski RADENSKA AS SLO20010927 0:27:41.00
4 . 61 Jenko Katja Ženski KK SAVA KRANJ SLO20010630 0:28:05.00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 64 Nina DOKOZA Ženski BK Zadar CRO20000403 0:44:26.00
2 . 65 Fajfar Manca Ženski RADENSKA AS SLO20000220 0:48:08.00
3 . 66 Kostanjšek Nika Ženski KK ADRIA MOBIL SLO20000429 0:51:41.00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 7 Kerpan Katja Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 0:49:55.00
2 . 5 Zajc Hajdi Ženski RADENSKA AS SLO19981215 0:50:26.00
3 . 3 Ustar Maša Pia Ženski RADENSKA AS SLO19990901 0:51:10.00
4 . 1 Penko Karin Ženski RADENSKA AS SLO19990803 0:51:59.00
5 . 10 Maja PERINOVIĆ Ženski BK Zadar CRO19990924 0:55:24.00
6 . 4 Weisseisen Eva Ženski RADENSKA AS SLO19980429 0:58:13.00
7 . 8 Josipa ŠINTIĆ Ženski BK Zadar CRO19990630

Komentarji