2. tekaški vzpon za pokal Tanje Žakelj

Tek - gorski Tekma:2. tekaški vzpon za pokal Tanje Žakelj Datum:04.10.2014
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Čas Zaostanek
ČLANI 1994 - 1975 4,1KM-M
1 . 147 LIKAR ANEJ Moški 1994 0:23:57.00 0:00:00.00
2 . 170 IPAVEC KRISTJAN Moški 1979 0:24:53.00 0:00:57.00
3 . 148 BOŽIČ JAN Moški 1989 0:26:35.00 0:02:38.00
4 . 151 BENČINA JURE Moški 1978 0:27:46.00 0:03:50.00
5 . 160 KOSMAČ LUCIJAN Moški 1981 0:28:48.00 0:04:51.00
6 . 171 VONČINA NEJC Moški 1992 0:30:37.00 0:06:40.00
7 . 192 BRATUŠ SIMON Moški 1976 0:30:48.00 0:06:51.00
8 . 173 PREZELJ MATEJ Moški 1985 0:31:23.00 0:07:26.00
9 . 168 ŠAVELJ IZIDOR Moški 1979 0:32:43.00 0:08:46.00
10 . 144 VEGELJ SIMON Moški 1981 0:34:48.00 0:10:51.00
11 . 178 IPAVEC BOŠTJAN Moški 1978 0:36:27.00 0:12:30.00
12 . 158 VIDMAR MATEJ Moški 1988 0:45:08.00 0:21:11.00
13 . 159 BRENCE JURE Moški 1985 0:45:08.00 0:21:11.00
ČLANICE 1994 - 1975 4,1KM-Ž
1 . 149 FRELIH NINA Ženski 1989 0:32:44.00 0:00:00.00
2 . 200 PISK SAŠA Ženski 1985 0:33:49.00 0:01:05.00
3 . 199 BRIŠAR ROSANA Ženski 1977 0:35:05.00 0:02:21.00
4 . 193 G. ANITA RUPNIK Ženski 1976 0:36:00.00 0:03:16.00
5 . 142 ČESNIK ANITA MAŽGON Ženski 1978 0:39:21.00 0:06:37.00
6 . 145 VEGELJ MAJA Ženski 1986 0:40:36.00 0:07:52.00
DEčKI 1999 IN MLAJšI 4,1KM-M
1 . 152 KRANJC TILEN Moški 2000 0:30:14.00 0:00:00.00
2 . 182 BRUS OSKAR Moški 2004 0:32:28.00 0:02:14.00
3 . 176 SERŽENTA ALEŠ Moški 2002 0:40:45.00 0:10:31.00
4 . 197 RUPNIK MATIC Moški 2005 0:42:31.00 0:12:17.00
5 . 189 FRELIH JURE Moški 2001 0:43:03.00 0:12:49.00
6 . 188 KOŠIR JAKA Moški 2004 1:15:00.00 0:44:46.00
DEKLICE 1999 IN MLAJŠE 4,1KM-Ž
1 . 191 MLAKAR TINKARA Ženski 2001 0:38:37.00 0:00:00.00
2 . 187 MOROZ NASTJA Ženski 2000 0:38:54.00 0:00:17.00
3 . 183 BRUS JERNEJA Ženski 2003 0:39:22.00 0:00:44.00
4 . 140 BIZJAK TAJA Ženski 2002 0:39:23.00 0:00:45.00
5 . 185 KUMER TJAŠA Ženski 2002 0:43:04.00 0:04:26.00
6 . 180 MIHEVC HELENA Ženski 0:43:12.00 0:04:35.00
7 . 141 BIZJAK NIKA Ženski 2004 0:43:31.00 0:04:54.00
8 . 175 SERŽENTA ZALA SELJAK Ženski 2002 0:44:02.00 0:05:24.00
MLADINCI 1998 - 1995 4,1KM-M
1 . 179 HVALA GREGOR Moški 1995 0:26:35.00 0:00:00.00
2 . 143 VEGELJ NACE Moški 1998 0:28:13.00 0:01:38.00
3 . 198 RUPNIK ALJAŽ Moški 1997 0:28:45.00 0:02:11.00
4 . 165 MAJNIK TILEN Moški 1995 0:29:52.00 0:03:17.00
5 . 163 JESENKO JANEZ Moški 1998 0:35:22.00 0:08:48.00
6 . 161 LAPAJNE JERNEJ Moški 1996 0:40:26.00 0:13:51.00
MLADINKE 1998 - 1995 4,1KM-Ž
1 . 195 DOBRAVEC PIA Ženski 1998 0:31:31.00 0:00:00.00
2 . 146 ŽAKELJ TADEJA Ženski 1995 0:41:31.00 0:10:00.00
MLAJšE VETERANKE 1974 - 1965 4,1KM-Ž
1 . 156 RAKUŠČEK KATJA Ženski 1970 0:29:00.00 0:00:00.00
2 . 169 ŠIFRAR METKA Ženski 1968 0:38:40.00 0:09:40.00
MLAJšI VETERANI 1974 -1965 4,1KM-M
2 . 177 VIDIČ UROŠ Moški 1971 0:27:41.00 0:00:50.00
3 . 196 DOBRAVEC ZORAN Moški 1973 0:28:25.00 0:01:33.00
4 . 174 SERŽENTA SILVESTER Moški 1973 0:31:36.00 0:04:45.00
5 . 186 FRELIH MARKO Moški 1965 0:31:58.00 0:05:06.00
6 . 157 RAKUŠČEK MATJAŽ Moški 1972 0:32:06.00 0:05:14.00
7 . 164 KOGEJ MARKO Moški 1966 0:32:07.00 0:05:16.00
8 . 190 Gantar Jure Moški 1967 0:35:44.00 0:08:52.00
VETERANI 1964 IN STAREJšI 4,1KM-M
1 . 150 LEBAN MARKO Moški 1963 0:26:23.00 0:00:00.00
2 . 154 SPORIŠ MIRO Moški 1959 0:28:08.00 0:01:45.00
3 . 162 TAVČAR CVETO Moški 1952 0:30:28.00 0:04:05.00
4 . 155 BOGATAJ MIHAEL Moški 1963 0:30:38.00 0:04:15.00
5 . 172 GANTAR ZLATE Moški 1959 0:34:46.00 0:08:23.00
6 . 153 FELC DANI Moški 1943 0:38:04.00 0:11:41.00
7 . 167 ISTENIČ MIRKO Moški 1957 0:39:49.00 0:13:26.00
VETERANKE 1964 IN STAREJšE 4,1KM-Ž
1 . 166 ISTENIČ IDA Ženski 1959 0:40:39.00 0:00:00.00
2 . 181 POLANC IRENA Ženski 1962 0:40:41.00 0:00:02.00
MLAJšI VETERANI 1974 -1965 4,1KM-M
1 . 194 Laharnar Jure Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 1971 0:26:52.00 0:00:00.00

Komentarji