Ciklokros ŠKOFJA LOKA 2014/2015 - ZIMSKA LIGA

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros ŠKOFJA LOKA 2014/2015 - ZIMSKA LIGA Datum:07.12.2014
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Licenca Čas vožnje Število krogov Zaostanek Najhitrejši krog Kolo
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 12 Boškin Aleš Moški DEŠ FLEŠ SLO1976**** 00:52:33 9 -- 00:05:40 Ostali tipi koles
2 . 14 Budin Matjaž Moški MBK ČRNI VRH SLO1986**** 00:52:59 9 00:00:26 00:05:34 Ostali tipi koles
3 . 1 Stibilj Jernej Moški PICIBICI SLO1981**** 00:53:35 9 00:01:02 00:05:36 Ciklokros kolo
4 . 15 Pavlič Marko Moški RADENSKA (RAR) SLO1993**** 00:56:13 9 00:03:40 00:05:46 Ostali tipi koles
5 . 3 Krebelj Matej Moški PICIBICI SLO1987**** 00:52:34 8 -1kr. 00:05:56 Ciklokros kolo
6 . 2 Vizjak Blaž Moški PICIBICI SLO1985**** 00:52:57 8 -1kr. 00:06:06 Ciklokros kolo
7 . 16 Obal Primož Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO1990**** 00:53:07 8 -1kr. 00:05:26 Ostali tipi koles
8 . 11 Jeram Damjan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1978**** 00:54:47 8 -1kr. 00:06:06 Ostali tipi koles
9 . 10 Starman Jan Moški CALCIT BIKE TEAM SLO1976**** 00:56:22 8 -1kr. 00:06:24 Ostali tipi koles
10 . 4 Bandel Mitja Moški PICIBICI SLO1985**** 00:56:33 8 -1kr. 00:06:03 Ciklokros kolo
11 . 13 Černe Aljaž Moški SCOTT TEAM SLO1981**** 00:58:06 8 -1kr. 00:06:44 Ostali tipi koles
12 . 5 Šajn Marko Moški PICIBICI SLO1990**** 01:00:07 8 -1kr. 00:06:07 Ciklokros kolo
13 . 78 Blažina Andrej Moški PICIBICI SLO1987**** 00:55:37 7 -2kr. 00:06:59 Ciklokros kolo
14 . 80 Plaznik Matic Moški Brez kluba SLO1990**** 00:55:55 7 -2kr. 00:07:23 Ostali tipi koles
15 . 77 Čeh Bor Moški Retro Rats 00:56:07 7 -2kr. 00:07:24 Ciklokros kolo
16 . 8 Zupan Matej Moški Brez kluba 00:55:32 6 -3kr. 00:08:10 Ciklokros kolo
17 . 7 Jakovac Miha Moški PICIBICI SLO1983**** 00:59:59 6 -3kr. 00:06:44 Ciklokros kolo
18 . 6 Jakša Uroš Moški PICIBICI SLO1981**** 00:53:34 5 -4kr. 00:07:00 Ciklokros kolo
DNF 9 Tratnik Jan Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO1990**** DNS 01:09:54 Ciklokros kolo
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 38 Kuret Iztok Moški KD ALPE SLO1967**** 00:53:32 9 -- 00:05:15 Ciklokros kolo
2 . 39 Hajdinjak Dušan Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO1973**** 00:54:48 9 00:01:16 00:05:39 Ciklokros kolo
3 . 46 Žagar Luka Moški CALCIT BIKE TEAM SLO1970**** 00:53:05 8 -1kr. 00:06:14 Ostali tipi koles
4 . 41 Premrn Lucjan Moški IZVIR VIPAVA SLO1966**** 00:53:06 7 -2kr. 00:05:33 Ciklokros kolo
5 . 45 Štajer Andrej Moški KK TROPOVCI 00:55:08 7 -2kr. 00:07:14 Ciklokros kolo
6 . 47 Breznik Edvin Moški Brez kluba 00:55:13 7 -2kr. 00:07:20 Ostali tipi koles
7 . 43 Horvat Alojz Moški KK TROPOVCI SLO1965**** 00:52:53 6 -3kr. 00:08:01 Ciklokros kolo
8 . 40 Laharnar Jure Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1971**** 00:52:45 5 -4kr. 00:06:02 Ciklokros kolo
9 . 48 Bagari Martin Moški KK TROPOVCI 00:54:37 5 -4kr. 00:09:32 Ostali tipi koles
DNF 42 Zupan Tine Moški SCOTT TEAM SLO1960**** DNS 01:10:00 Ciklokros kolo
DNF 44 Cornacchini Igor Moški SCOTT TEAM SLO1972**** DNS 01:10:03 Ciklokros kolo
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 51 Perše Tina Ženski CALCIT BIKE TEAM SLO1994**** 00:37:52 6 -- 00:06:02 Ostali tipi koles
2 . 54 Kerpan Katja Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO1999**** 00:37:39 5 -1kr. 00:07:17 Ostali tipi koles
3 . 50 Strnad Andreja Ženski Brez kluba 00:41:41 5 -1kr. 00:08:07 Ostali tipi koles
DNF 52 Kranjec Mira Ženski CALCIT BIKE TEAM SLO1974**** DNS 02:00:18 Ostali tipi koles
DNF 53 Opeka Ajda Ženski KD BRANIK MARIBOR SLO1979**** DNS 02:00:21 Ostali tipi koles
DNF 55 Jesenko Erika Ženski KK SAVA KRANJ SLO1996**** DNS 02:00:24 Ostali tipi koles
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 73 Mahmić Nedžad Moški URBAN X BIH1997**** 00:35:58 6 -- 00:05:40 Ostali tipi koles BIH
2 . 23 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2000**** 00:36:23 6 00:00:25 00:05:42 Ostali tipi koles
3 . 24 Čuk Žiga Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1997**** 00:37:32 6 00:01:34 00:05:46 Ostali tipi koles
4 . 19 Horvat Žiga Moški KK TROPOVCI SLO1998**** 00:37:55 6 00:01:57 00:05:43 Ciklokros kolo
5 . 26 Vrtačnik Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO1997**** 00:40:47 6 00:04:49 00:06:20 Ostali tipi koles
6 . 27 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** 00:41:02 6 00:05:04 00:06:19 Ostali tipi koles
7 . 20 Bagari Uroš Moški KK TROPOVCI SLO1999**** 00:36:07 5 -1kr. 00:06:17 Ciklokros kolo
8 . 22 Tratnik Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1998**** 00:37:48 5 -1kr. 00:06:01 Ostali tipi koles
DNF 18 Zupan Ciril Moški ENERGIJATEAM.COM SLO1998**** DNS 02:00:29 Ciklokros kolo
DNF 25 Zupan Miha Moški KK SAVA KRANJ SLO1998**** DNS 02:00:32 Ostali tipi koles
DNF 28 Oman Urban Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNS 02:00:50 Ostali tipi koles
DNF 29 Mlinar Žan Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO1999**** DNS 02:00:51 Ostali tipi koles
DNF 30 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNS 02:00:54 Ostali tipi koles
DNF 31 Kičin Edin Moški KK SAVA KRANJ SLO1998**** DNS 02:00:56 Ostali tipi koles
DNF 32 Katrašnik Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO1998**** DNS 02:00:59 Ostali tipi koles
DNF 33 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNS 02:01:02 Ostali tipi koles
DNF 34 Čemažar Nik Moški KK SAVA KRANJ SLO1999**** DNS 02:01:04 Ostali tipi koles
DNF 35 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNS 02:01:06 Ostali tipi koles
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 67 Kranjec Žagar Matic Moški CALCIT BIKE TEAM SLO2002**** 00:23:04 12 -- 00:01:35 Ostali tipi koles
2 . 66 Pahor Žan Moški CALCIT BIKE TEAM SLO2005**** 00:23:05 12 00:00:01 00:01:35 Ostali tipi koles
3 . 68 Janežič Luka Moški CALCIT BIKE TEAM SLO2004**** 00:23:13 12 00:00:09 00:01:47 Ostali tipi koles
4 . 70 Rus Jure Moški ORBEA GEAX SLO2004**** 00:23:53 12 00:00:49 00:01:52 Ostali tipi koles
5 . 71 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO2001**** 00:24:45 12 00:01:41 00:01:52 Ostali tipi koles
6 . 65 Starman Gal Moški CALCIT BIKE TEAM SLO2005**** 00:23:32 11 -1kr. 00:02:01 Ostali tipi koles
7 . 79 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS SLO2001**** 00:24:37 10 -2kr. 00:02:11 Ostali tipi koles
8 . 69 Dečman Jaka Moški CALCIT BIKE TEAM SLO2004**** 00:25:10 10 -2kr. 00:02:11 Ostali tipi koles
9 . 72 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ SLO2001**** 00:25:31 10 -2kr. 00:02:18 Ostali tipi koles
10 . 74 Božnar Prosen Enej Moški KK SAVA KRANJ 00:25:23 9 -3kr. 00:02:41 Ostali tipi koles
DNF 75 Eržen Martin Moški KK SAVA KRANJ DNS 00:31:00 Ostali tipi koles
DNF 64 Starman Jaka Moški CALCIT BIKE TEAM SLO2002**** DNS 00:31:03 Ostali tipi koles
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 57 Kranjec Žagar Hana Ženski CALCIT BIKE TEAM SLO2005**** 00:25:02 12 -- 00:01:56 Ostali tipi koles
2 . 58 Dečman Nika Ženski CALCIT BIKE TEAM SLO2001**** 00:23:31 11 -1kr. 00:01:47 Ostali tipi koles
3 . 61 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO2002**** 00:25:13 10 -2kr. 00:02:12 Ostali tipi koles
4 . 60 Jenko Katja Ženski KK SAVA KRANJ SLO2001**** 00:23:26 9 -3kr. 00:02:26 Ostali tipi koles
5 . 56 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO2003**** 00:24:03 9 -3kr. 00:02:29 Ciklokros kolo
6 . 59 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO2002**** 00:24:15 9 -3kr. 00:02:36 Ostali tipi koles
7 . 76 Kalan Neja Ženski KK SAVA KRANJ 00:25:33 9 -3kr. 00:02:41 Ostali tipi koles

Komentarji