Nazaj na koledar
12 SO Sep

20. KOLESARSKA DIRKA VIPAVA-NANOS 2015 DP

Vipava, 12.09.2015

OMR vzpon

Prijavljeni

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 GULIč Teja TUŠ T.E.A.M. Ženske A SLO19821124 461 SLO
2 ELSNER Tanja TUŠ T.E.A.M. Ženske A SLO19930116 1319 SLO
3 BOHINC Saša KD SPRINT NOVO MESTO Ženske A SLO19840118 912 SLO
4 BRATINA Jana ŠD AD-VENTURE.SI Ženske A SLO19870511 00256 SLO
5 ZORč Barbara Ženske B SLO
6 ŠKRAJNAR Špela GANESHA TEAM Ženske B SLO19780327 1149 SLO
7 OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR Ženske B SLO19791031 103 SLO
8 URšIč Vida ŠD BAM.BI Ženske C SLO19530608 72 SLO
9 ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO Ženske C SLO19630428 426 SLO
10 RAKOš Ivica ŠD TURBO M Ženske C SLO19600514 382 SLO
11 POLAJNAR Klemen Amaterji SLO
12 ŠTUCIN Alen KD SLOGA 1902 IDRIJA Amaterji SLO19880725 609 SLO
13 KOMEL Patrik KD SLOGA 1902 IDRIJA Amaterji SLO19970102 589 SLO
14 RIHTER Žan KK RAVNE Amaterji 0 SLO
15 KRAVOS Matej TUŠ T.E.A.M. Amaterji SLO19880813 00949 SLO
16 BRULC Srečko KD PAPEŽ PODGORJE Amaterji SLO19870524 325 SLO
17 PLEVEL Robert KD ALPE SIS Amaterji SLO19881214 296 SLO
18 MARINKO Matjaž KD ALPE SIS Amaterji SLO19870730 279 SLO
19 MARIč Robi KD ALPE SIS Amaterji SLO19860218 292 SLO
20 KURALT Mitja KD ALPE SIS Amaterji SLO19901019 759 SLO
21 DRINOVEC Matej KD ALPE SIS Amaterji SLO19910816 756 SLO
22 SERNEC Žiga BIKEREPUBLIC Amaterji SLO19880611 979 SLO
23 PINTER Uroš BIKEREPUBLIC Amaterji SLO19890720 974 SLO
24 BOšNJAK Matic BIKEREPUBLIC Amaterji SLO19920929 1410 SLO
25 PORENTA Primož ŠD BAM.BI Amaterji SLO19880430 73 SLO
26 KOžELJ Martin ŠD BAM.BI Amaterji SLO19890712 1250 SLO
27 SANKOVIć Alex KK PANTAL Amaterji SLO19940914 442 SLO
28 OSVALD Florjan ŠD TURBO M Amaterji SLO19980702 395 SLO
29 MEDAR Luka ŠD TURBO M Amaterji SLO19900207 378 SLO
30 OBAL Primož TEAM TURBO TROPOVCI Amaterji SLO19900925 15 SLO
31 KOREN Gašper KK SOČA Amaterji SLO19910212 1162 SLO
32 FURLAN Jernej MEBLOJOGI KULT SOLKAN Amaterji SLO19880214 SLO
33 SOSIč Tomaž Master A SLO
34 JEKL Borut Master A SLO
35 MODIC Aleš CALCIT BIKE TEAM Master A SLO19851006 1043 SLO
36 POLJANEC Dejan KD SLOGA 1902 IDRIJA Master A SLO19830223 611 SLO
37 LOVšE Matej TUŠ T.E.A.M. Master A SLO19831114 457 SLO
38 KRALJ Robert TEAM KORAK NAPREJ Master A SLO19840529 1402 SLO
39 MAčEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master A SLO19820609 489 SLO
40 HOLC Andrej B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master A SLO19830318 483 SLO
41 OBID Andraž KD ALPE SIS Master A SLO19831129 302 SLO
42 SIKOšEK Gregor BIKEREPUBLIC Master A SLO19841117 1085 SLO
43 PLANK Marko BIKEREPUBLIC Master A SLO19851009 973 SLO
44 HRKALOVIč Miroslav ŠD BAM.BI Master A SLO19820824 70 SLO
45 ČERNIGOJ Uroš IZVIR VIPAVA Master A SLO19850428 737 SLO
46 KIMOVEC Matej KLUB VAŠKA RUNDA Master A SLO19840823 1009 SLO
47 STIBILJ Jernej PICIBICI Master A SLO19810228 38 SLO
48 BANDEL Mitja PICIBICI Master A SLO19850515 40 SLO
49 PETOVAR Jernej KK BIKE-EK HALOZE 2002 Master A SLO19850508 784 SLO
50 KRAMBERGER Miha KK BIKE-EK HALOZE 2002 Master A SLO19831203 804 SLO
51 MLEKUž Davor KK SOČA Master A SLO19820923 1161 SLO
52 SOJER Uroš RBK NOTRANJE GORICE Master B SLO
53 IVANIč Stanislav Master B SVK19790829 10030 SVK
54 DOGšA Iztok GANESHA TEAM Master B SLO19790605 01150 SLO
55 VERDEL Rok KD HRASTNIK Master B SLO19801005 937 SLO
56 KOLENC Damjan KD HRASTNIK Master B SLO19770801 935 SLO
57 PREšEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master B SLO19760802 487 SLO
58 PODPEčAN Tadej KD ALPE SIS Master B SLO19770706 761 SLO
59 FILIPIč Grega KD ALPE SIS Master B SLO19761119 787 SLO
60 RIBIč Zoran KD BIKE EK HALOZE 2002 Master B SLO19800127 802 SLO
61 JERONčIč Bojan KK DJAK Master B SLO19770904 346 SLO
62 MORETTI Andrej ŠD BAM.BI Master B SLO19800313 54 SLO
63 ŽGAVC Boštjan IZVIR VIPAVA Master B SLO19781211 739 SLO
64 SEVER Igor KAMPLC RACING TEAM Master B SLO19790824 899 SLO
65 PROSEN Marko KAMPLC RACING TEAM Master B SLO19770206 891 SLO
66 SALAVEC Goran TEAM TURBO TROPOVCI Master B SLO19800926 16 SLO
67 MELINC Matevž KK SOČA Master B SLO19800608 1160 SLO
68 BRATUš Dean MBK SPORTR.SI Master B SLO19780923 923 SLO
69 RAC Radovan Master C SLO
70 PAVLETIć Kristian Master C SLO
71 KOVAč Matjaž Master C SLO
72 DOLENC Gregor KD HRASTNIK Master C SLO19720512 943 SLO
73 JELIč Borja TUŠ T.E.A.M. Master C SLO19741205 458 SLO
74 ŠABEC Igor KK POSTOJNA Master C SLO19720918 866 SLO
75 OTONIčAR Domen KK POSTOJNA Master C SLO19740927 863 SLO
76 POGLAVC Alojz KD PAPEŽ PODGORJE Master C SLO19710915 914 SLO
77 KITIN Marko KD ALPE SIS Master C SLO19751126 762 SLO
78 VERčIč Uroš ŠD BAM.BI Master C SLO19750517 61 SLO
79 JERAJ Sebastijan ŠD BAM.BI Master C SLO19730309 58 SLO
80 ALIč Simon KD BRDA DOBROVO Master C SLO19710209 432 SLO
81 KAMPUš Boris IZVIR VIPAVA Master C SLO19720512 743 SLO
82 NANUT Darijo KK PANTAL Master C SLO19740212 440 SLO
83 KONC Gorazd KK KRANJ Master C SLO19740604 1373 SLO
84 HAJDINJAK Dušan TEAM TURBO TROPOVCI Master C SLO19730206 10 SLO
85 BLAZNIK Robert MBK SPORTR.SI Master C SLO19750305 274 SLO
86 ŠESEK UroŠ Master D SLO
87 PRETNAR Janez CALCIT BIKE TEAM Master D SLO19671219 00830 SLO
88 NOVAK Rajko CALCIT BIKE TEAM Master D SLO19690128 855 SLO
89 JAUK Marjan GANESHA TEAM Master D SLO19690515 1145 SLO
90 ŠEME Tomaž BICIKEL.COM Master D SLO19680713 271 SLO
91 GRILJ Jernej BK OPATIJA-2010 Master D SLO19700815 253 SLO
92 MELANšEK Iztok TUŠ T.E.A.M. Master D SLO19660228 454 SLO
93 ŠIRAJ Andrej KK POSTOJNA Master D SLO19680511 865 SLO
94 CESAR Igor KD PAPEŽ PODGORJE Master D SLO19700127 915 SLO
95 KURET Iztok KD ALPE SIS Master D SLO19670428 11 SLO
96 PRETNER Marjan KD BRDA DOBROVO Master D SLO19690806 428 SLO
97 ISKRA Tomi KD BRDA DOBROVO Master D SLO19690511 421 SLO
98 DANEVčIč Marko KD BRDA DOBROVO Master D SLO19660606 413 SLO
99 ŽGAVEC Milan IZVIR VIPAVA Master D SLO19690903 741 SLO
100 PREMRN Lucjan IZVIR VIPAVA Master D SLO19660129 746 SLO
101 LIKAR Robert IZVIR VIPAVA Master D SLO19690616 744 SLO
102 BRELIH Boštjan MBK SPORTR.SI Master D SLO19671124 275 SLO
103 ŽAKELJ Vladimir ŠD BAM.BI Master E SLO19650130 56 SLO
104 DETIčEK Edvard ŠD BAM.BI Master E SLO19620112 158 SLO
105 DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI Master E SLO19620908 964 SLO
106 ŠKERLJ Igor KD BRDA DOBROVO Master E SLO19640406 427 SLO
107 MULEJ Robert KD BRDA DOBROVO Master E SLO19610608 416 SLO
108 HVALA Oskar KD BRDA DOBROVO Master E SLO19640821 430 SLO
109 BAUMAN Robert KD BRDA DOBROVO Master E SLO19641226 419 SLO
110 ČIBEJ Bruno IZVIR VIPAVA Master E SLO19650712 750 SLO
111 BOJANC Branko KD SPRINT NOVO MESTO Master E SLO19630708 772 SLO
112 MESOJEDEC Matjaž ŠD TURBO M Master E SLO19640925 371 SLO
113 PREšEREN Branko KK ZAVRŠNICA Master F SLO19590304 904 SLO
114 ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY Master F SLO19570501 482 SLO
115 REVEN Dare ŠD BAM.BI Master F SLO19570402 157 SLO
116 ČUK Tomislav ŠD BAM.BI Master F SLO19601109 764 SLO
117 BRATINA Marjan KD BRDA DOBROVO Master F SLO19590313 408 SLO
118 SKUBIC Borislav ŠD TURBO M Master F SLO19581024 379 SLO
119 RAKOš Dragan ŠD TURBO M Master F SLO19560417 381 SLO
120 PAPIč Milivoj ŠD TURBO M Master F SLO19560618 388 SLO
121 COLNARIč Slavko ŠD TURBO M Master F SLO19560612 380 SLO
122 ŠEK Darko TEAM TURBO TROPOVCI Master F SLO19581219 17 SLO
123 KLEMENC Tone KD ALPE SIS Master G SLO19550614 294 SLO
124 CAR Ljubo KD BRANIK MARIBOR Master G SLO19550221 104 SLO
125 VARGA Joško ŠD BAM.BI Master G SLO19520409 1039 SLO
126 BLAžIč Jožef KD BRDA DOBROVO Master G SLO19540714 423 SLO
127 MIHOVEC Matej ŠD TURBO M Master G SLO19511103 383 SLO
128 GOVEKAR Anton ŠD TURBO M Master G SLO19530130 376 SLO
129 OTONIčAR Janez KK POSTOJNA Master H SLO19480309 862 SLO
130 OBLAK Alojz ŠD BAM.BI Master H SLO19470621 59 SLO
131 SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO Master H SLO19471107 410 SLO
132 MIKULIN Zvezdan KD BRDA DOBROVO Master H SLO19500403 433 SLO
133 CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO Master H SLO19481206 407 SLO
134 DREMELJ Janez KD GROSUPLJE Master H _ _ SLO
135 ŠTRANCAR Jožef IZVIR VIPAVA Master H SLO19470629 751 SLO
136 MIHOVILOVIć Ivan IZVIR VIPAVA Master H SLO19490131 913 SLO
137 LAMPE Bojan ŠD TURBO M Master H SLO19470823 373 SLO
138 UčANJšEK Edvard KD HRASTNIK Master I SLO19340512 941 SLO
139 KONčINA Rafael KD HRASTNIK Master I SLO19450917 942 SLO
140 BAHAR Milan KK POSTOJNA Master I SLO19380218 861 SLO
141 MIKUž Franc IZVIR VIPAVA Master I SLO19430801 747 SLO
142 KOTNIK Herbert ŠD TURBO M Master I SLO19430309 372 SLO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Ura

12, Sep. ( SO ) , 2015 - 10:00 h

Lokacija

Vipava - Vipava ,SLOVENIJA

Organizator

KOLESARSKI KLUB IZVIR VIPAVA telefon : 041-455-200 email : info@izvir-klub.si

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: 20. KOLESARSKA DIRKA VIPAVA-NANOS 2015 DP

Booking.com