Nazaj na koledar
26 SO Aug

XCO Izgubljena Ovca C2 2017 HBS

Grožnjan, 26.08.2017

HBS Elite-U23-Juniori,HBS U13,U14,U15,Kadeti,Sport i Veterani

Prijavljeni

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 HORVAT Majda BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ Elite W 10011047775 369 CRO
2 TEžAK Gorana ADRENALINA MTB TEAM Elite W 10008142829 335 CRO
3 TEžAK Zorana ADRENALINA MTB TEAM Elite W 10008142324 336 CRO
4 TANOVIC Lejla SMF TEAM Elite W 10009167490 BIH BIH
5 žíDEK Pavol Elite M 100 162 574 83 7808 SVK
6 SETTI Mattia TEAM GIANT-LIV Elite M 10007885373 683295X ITA
7 ROLLAND Bastien SC BRIANCON Elite M 10012287961 2105033084
8 DIMIC Gregor ENERGIJATEAM.COM Elite M 100 077 080 46 1177 SLO
9 HRIBOVšEK Boštjan CALCIT BIKE TEAM Elite M 100 176 045 71 1096 SLO
10 BELAK Jure CALCIT BIKE TEAM Elite M 100 091 643 59 1098 SLO
11 VODOPIVEC Luka MBK SPORTR.SI Elite M 100 069 553 85 393 SLO
12 DRZIC Adriano BBK T-REX Elite M 10007463930 201 CRO
13 DAL PIVA Lorenzo TEAM RUDY PROJECT XCR Elite M 10008832943 684313Z ITA
14 ROCCON Andrea ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE U23 M ITA19960816 962315Z ITA
15 RITZINGER Felix SU BIKESTORE TEAM U23 M AUT19961223 300025 AUT
16 GAšPARíK Branislav TOP SPORT TEAM U23 M 10015293446 5545
17 DRAGAR Blaž ENERGIJATEAM.COM U23 M 100 109 041 94 1180 SLO
18 ZUPANčIč Peter CALCIT BIKE TEAM U23 M 100 087 450 37 1294 SLO
19 KRAJNC Gregor CALCIT BIKE TEAM U23 M 100 081 967 83 1097 SLO
20 LAKOTA Luka KK ZAVRŠNICA U23 M 100 157 202 46 1052 SLO
21 TOLJAN Josip BBK ORLOV KRUG U23 M 10059240914 CRO19961031 CRO
22 PALUMBY Zsombor WABERER'S EVOPRO MTB TEAM U23 M 100 088 212 23 H17 1 PR00646 HUN
23 BORSOS Benedek WABERER'S EVOPRO MTB TEAM U23 M 100 108 341 73 H17 3 PR00104 HUN
24 MEšTRIć Matija BK MARATON KREIDLER U23 M 10010720201 213 CRO
25 LENZI Alberto TEAM RUDY PROJECT XCR U23 M 10014349011 713884K ITA
26 DALLA PRIA Andrea TEAM RUDY PROJECT XCR U23 M 10014209672 964855Z ITA
27 WOLLENBERG Tim STEVENS-SCHUBERT RACING TEAM U19 M 10016518575 DEU
28 POHL Ronald HAIBIKE RACING TEAM HAIMING U19 M 10051118273 300093 AUT
29 LECHNER Christoph EQUIPE VELO U19 M 10036373162 AUT
30 BRANCATI Alberto UC CAPRIVESI U19 M 10011064246 873330B ITA
31 BEDRNíK Matěj CS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM U19 M 10047212005 19335 CZE
32 KERžAN Žiga ENERGIJATEAM.COM U19 M 100 176 493 34 1184 SLO
33 IVARTNIK David ENERGIJATEAM.COM U19 M 100 161 252 22 1183 SLO
34 ŠTAJNAR Mihael CALCIT BIKE TEAM U19 M 100 175 644 58 1251 SLO
35 JAGODIč Tilen CALCIT BIKE TEAM U19 M 100 175 745 62 1245 SLO
36 BOSMAN Luka KK ZAVRŠNICA U19 M 100 157 201 45 1045 SLO
37 VINKO Nikola BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U19 M 10028411482 233 CRO
38 ANTOLAšIć Patrik BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U19 M 10058281927 200 CRO
39 SYLVESTER Balázs FEMAT-ZKSE U19 M 100 236 467 62 H17 3 AR00786 HUN
40 BILIć Anthony ADRENALINA MTB TEAM U19 M 10011182868 338 CRO
41 LOZAR Matjaž MBK SPORTR.SI U19 M 100 175 837 57 382 SLO
42 KLEMENčIč Miha MBK SPORTR.SI U19 M 100 175 780 00 381 SLO
43 GOVEKAR Matevž MBK SPORTR.SI U19 M 100 175 824 44 357 SLO
44 DE PIAZ Marco MELAVI FOCUS BIKE U19 M 10029897101 FCI ITA
45 RAMON Vantaggiato ASD TEAM VELOCIRAPTORS U19 M 10030362091 ITA
46 BERTON Alessandro ASD TEAM VELOCIRAPTORS U19 M 10030190626 ITA
47 BERECZKI Eszter CARCOVER RACING TEAM U19 W 10052342901 ROU
48 MOVRIN Vita ENERGIJATEAM.COM U19 W 100 175 901 24 189 SLO
49 MOSSER Nina ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR U19 W 10053587632 AUT
50 ŽUFIć Ania BK MARATON KREIDLER U19 W 10015304257 215 CRO
51 PEVEC Evgen ENERGIJATEAM.COM Hobi - moški 100 176 425 63 463 SLO
52 KLIBA Kristian ADRENALINA MTB TEAM Hobi - moški 10028438562 347 CRO
53 DREšAR Lovro BBK ŠIŠMIŠ Hobi - moški 10011154879 431 CRO
54 ZEC Milko BBK GROŽNJAN Hobi - moški CRO
55 SUFLAJ Igor BBK GROŽNJAN Hobi - moški CRO
56 JALšOVEC Božidar BK MARATON KREIDLER Hobi - moški CRO19750623 CRO
57 BAšIć Tino BK KAMEŠNICA Hobi - moški CRO19960408 4050 CRO
58 ŠIMONOVIć Igor BK BUZET Hobi - moški CRO
59 ŠTYCH Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ U17 M 10047220287 19420 CZE
60 SMOLNIKAR Jakob ENERGIJATEAM.COM U17 M 100 176 494 35 1182 SLO
61 ŽLE Blaž CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 176 228 60 1252 SLO
62 VOVK Peter CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 724 41 1283 SLO
63 KRANJEC ŽAGAR Matic CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 545 56 1208 SLO
64 HRIBAR Jernej CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 645 59 1298 SLO
65 GOLMAJER Ažbe CALCIT BIKE TEAM U17 M 100 175 647 61 1247 SLO
66 JEREB Jan KD SLOGA 1902 IDRIJA U17 M 100 176 512 53 140 SLO
67 DOLENšEK Anže KK ZAVRŠNICA U17 M 100 176 476 17 1040 SLO
68 PEčNIK Teo KK RAVNE U17 M 100 176 510 51 991 SLO
69 POSEL Lovro BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U17 M 10028436643 234 FRO
70 BERTOVIć Noa BK AXA U17 M 10028451700 226 CRO
71 KUKULJAN Roko BK GROBNIK U17 M 10028429064 302 CRO
72 RUBA Marko ADRENALINA MTB TEAM U17 M 10028414213 344 CRO
73 LJUBIčIć Jure BK VID ROČIĆ U17 M CRO20010703 269 CRO
74 KLEMENčIč Jakob MBK SPORTR.SI U17 M 100 175 825 45 377 SLO
75 KOCEN Timotej BK MARATON KREIDLER U17 M 10028427650 218 CRO
76 HUNJAK Stjepan BK MARATON KREIDLER U17 M 10028437350 217 CRO
77 BUDIMLIć Mirko BK MARATON KREIDLER U17 M 10028440077 216 SLO
78 ORLOVIć Matija BK AKS U17 M CRO20010619 CRO
79 CEOLIN Federico ASD TEAM VELOCIRAPTORS U17 M 10011230055 ITA
80 JANEžIč Ana ENERGIJATEAM.COM U17 W 100 176 439 77 1179 SLO
81 HOMAR Tamara ENERGIJATEAM.COM U17 W 100 176 431 69 1178 SLO
82 DEčMAN Nika CALCIT BIKE TEAM U17 W 100 175 727 44 1250 SLO
83 BOšNJAK Larisa BBK ŠIŠMIŠ U17 W 10058285361 428 CRO
84 SKILJIC Karmen BBK PAKOŠTANE U17 W 10028452710 654 CRO
85 FILIPOVIć Jana BK BIKER U17 W 10028428963 32 CRO
86 PRELOVšEK Jure ENERGIJATEAM.COM U15 M 100 176 139 68 1520 SLO
87 JANEžIč Luka ENERGIJATEAM.COM U15 M 100 176 440 78 1165 SLO
88 DEčMAN Jaka CALCIT BIKE TEAM U15 M 100 175 649 63 1267 SLO
89 AUER Nal CALCIT BIKE TEAM U15 M 100 175 759 76 1292 SLO
90 ŠEN Tilen KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 135 64 131 SLO
91 NOVAK David Svit KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 534 75 143 SLO
92 MRAK Matevž KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 133 62 139 SLO
93 KAVčIč Jernej KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 136 65 146 SLO
94 JEREB Tine KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 496 37 141 SLO
95 GNEZDA Nace KD SLOGA 1902 IDRIJA U15 M 100 176 545 86 127 SLO
96 ZUPAN Benjamin KK ZAVRŠNICA U15 M 100 176 452 90 1043 SLO
97 MARKELJ Tim KK ZAVRŠNICA U15 M 100 176 518 59 1051 SLO
98 ŠTERN Nejc KK RAVNE U15 M 100 176 504 45 992 SLO
99 KROBOT Mihael BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U15 M 10028449373 370 CRO
100 KOLAC Karlo BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U15 M 10028404311 372 CRO
101 PERUšKO Ivan BK AXA U15 M 10028453417 180 CRO
102 ŽIVKOVIć Sebastian BK GROBNIK U15 M 10028451696 303 CRO
103 ROSANDA Dante BK MONTES U15 M 10028439370 125 CRO
104 SMRDEL Miha MBK SPORTR.SI U15 M 100 175 827 47 376 SLO
105 RUS Jure MBK SPORTR.SI U15 M 100 175 828 48 375 SLO
106 BAšIć Petar BK KAMEŠNICA U15 M 10058283947 4049 CRO
107 MENDO Eric A.S.D BIKERS FOR EVER TEAM U15 M UCI 10030212551 941801V ITA
108 BEDRNIKOVA Karolina DUKLA PRAHA U15 W CZE
109 MOVRIN Ema ENERGIJATEAM.COM U15 W 100 176 441 79 1166 SLO
110 TRSTENJAK Ida BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U15 W 10028441087 236 CRO
111 NADU Anja BK MONTES U15 W 10028452609 6 CRO
112 MLAKAR Daša MBK SPORTR.SI U15 W 100 175 829 49 374 SLO
113 MARINI Mattia A.S.D. BIKERS FOR EVER TEAM U14 M 10030211743 941651D ITA
114 JAGODIč David CALCIT BIKE TEAM U14 M 100 175 730 47 1278 SLO
115 TRSTENJAK Matija BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U14 M 10028452306 235 CRO
116 TRSTENJAK David BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U14 M 10028415627 367 CRO
117 POSEL Roko BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U14 M 745 CRO
118 IVANčIć Giani ADRENALINA MTB TEAM U14 M 10028426236 351 CRO
119 SVILOKOS Jakov BK MONTES U14 M 766 CRO
120 LECHNER Florian RADUNION ST. JOHANN U13 M 1003516117 AUT
121 PAHOR Žan ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 492 33 1176 SLO
122 KERžAN Žan ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 484 25 1169 SLO
123 GOMBAČ Jure ENERGIJATEAM.COM U13 M 100 176 443 81 1171 SLO
124 VOVK Ambrož CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 175 756 73 1268 SLO
125 BOLTAR Jan CALCIT BIKE TEAM U13 M 100 176 046 72 1296 SLO
126 SVETLIčIč Jošt KD SLOGA 1902 IDRIJA U13 M 100 176 535 76 138 SLO
127 MAROLT Jaka KK ZAVRŠNICA U13 M 100 176 515 56 1049 SLO
128 KAVčIč Blaž KK ZAVRŠNICA U13 M 100 565 285 50 1066 SLO
129 POTOčNIK Vid KK RAVNE U13 M 100 641 208 22 1537 SLO
130 KOšELJNIK Nace KK RAVNE U13 M SLO
131 SEVER Gabrijel BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ U13 M 10058280715 375 CRO
132 VORKAPIć Erik BK GROBNIK U13 M 10044105072 304 CRO
133 PRIVRAT Leon ADRENALINA MTB TEAM U13 M 10028403196 343 CRO
134 UTRANKER Filip ŠD 2SIMPL U13 M 100 176 419 57 1210 SLO
135 MAVROVIĆ Mirko BK MONTES U13 M CRO20061029 4084 CRO
136 ARALICA Marin BK MONTES U13 M 10028411785 354 CRO
137 ANTOLOVIć Noa BK MONTES U13 M 10028421081 7 CRO
138 TERPIN Tine MBK SPORTR.SI U13 M 100 175 832 52 373 SLO
139 GLADEK Marcel MBK SPORTR.SI U13 M 100 175 888 11 369 SLO
140 POLICK Zina Kasandra MTB CLUB GAERNE U13 W 10059855246 A122357 ITA
141 POLICK Tamara Kae MTB CLUB GAERNE U13 W 10059855246 A122357 ITA
142 KRANJEC ŽAGAR Hana CALCIT BIKE TEAM U13 W 100 175 544 55 1207 SLO
143 KRANJEC Zoja CALCIT BIKE TEAM U13 W 100 175 648 62 1272 SLO
144 MLINAR Lucija KK RAVNE U13 W 100 557 718 49 999 SLO
145 LIPOVAC Amelie BK MONTES U13 W 10028408149 35 CRO
146 ČOGA SPASOVSKI Dora BK MONTES U13 W CRO20051202 3717 CRO
147 SMRDEL Tina MBK SPORTR.SI U13 W 100 175 826 46 372 SLO
148 ZUPANIč Jurij ENERGIJATEAM.COM U11 M 100 176 140 69 1190 SLO
149 TOMINšEK Jaka CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 175 773 90 1276 SLO
150 AUER Nik CALCIT BIKE TEAM U11 M 100 175 769 86 1290 SLO
151 BOšKIN Filip KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 M 100 176 509 50 126 SLO
152 ZUPAN Urban KK ZAVRŠNICA U11 M 100 565 298 63 1067 SLO
153 KOROšEC Aljaž KK ZAVRŠNICA U11 M 100 176 172 04 1041 SLO
154 AžMAN Juš KK ZAVRŠNICA U11 M 100 176 527 68 1039 SLO
155 PEčNIK Tian KK RAVNE U11 M 100 176 506 47 990 SLO
156 PRIVRAT Luka ADRENALINA MTB TEAM U11 M 10028419768 342 CRO
157 UTRANKER Jaka ŠD 2SIMPL U11 M 100 176 418 56 1211 SLO
158 ANTOLOVIć Erik BK MONTES U11 M 10028409563 37 CRO
159 TURčIć Marko BBK GROŽNJAN U11 M 10028439067 600 CRO
160 RUDOLF Jernej MBK SPORTR.SI U11 M 100 175 782 02 366 SLO
161 TANCIK Meta ENERGIJATEAM.COM U11 W 100 176 461 02 1167 SLO
162 JANEžIč Meta ENERGIJATEAM.COM U11 W 100 176 438 76 1164 SLO
163 BOLčINA RAVNIKAR Zoja CALCIT BIKE TEAM U11 W 100 176 265 00 1274 SLO
164 NOVAK Ivana Rosa KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 W 100 176 533 74 144 SLO
165 GNEZDA Hana KD SLOGA 1902 IDRIJA U11 W 100 176 105 34 128 SLO
166 NADU Lena BK MONTES U11 W 10028426337 38 CRO
167 TERPIN Eva MBK SPORTR.SI U11 W 100 175 785 05 368 SLO
168 MIKUž Nika MBK SPORTR.SI U11 W 100 175 783 03 365 SLO
169 ŠTRANCAR Tinkara MBK SPORTR.SI U11 W SLO
170 KUTOšA Filip ENERGIJATEAM.COM U9 M 100 176 445 83 1168 SLO
171 DEJAK Lenart ENERGIJATEAM.COM U9 M 100 176 142 71 1189 SLO
172 ZUPANC ANCLIN Kristjan CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 599 166 78 1379 SLO
173 ŽONTA Vid CALCIT BIKE TEAM U9 M SLO
174 ROJC Žan CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 599 164 76 1378 SLO
175 MAJNIK Maks CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 175 774 91 1277 SLO
176 KOKALJ David CALCIT BIKE TEAM U9 M 100 175 762 79 1263 SLO
177 BOšKIN Aljaž KD SLOGA 1902 IDRIJA U9 M 100 176 541 82 125 SLO
178 MILUN Toni BK MONTES U9 M CRO19740208 3881 CRO
179 TURčIć Dino BBK GROŽNJAN U9 M CRO20101031 4166 CRO
180 MLAKAR Jakob MBK SPORTR.SI U9 M 100 175 786 06 362 SLO
181 KLEMENčIč Urban MBK SPORTR.SI U9 M 100 175 885 08 360 SLO
182 CIGALE Amadej MBK SPORTR.SI U9 M 100 175 884 07 359 SLO
183 ŠOšTARKO Tajda CALCIT BIKE TEAM U9 W 100 175 667 81 1253 SLO
184 RAVNIKAR BOLčINA Ula CALCIT BIKE TEAM U9 W 100 176 264 96 1273 SLO
185 MRAK Metka KD SLOGA 1902 IDRIJA U9 W 100 520 756 44 678 SLO
186 DEJAK Urban ENERGIJATEAM.COM U7 M 100 590 163 96 1288 SLO
187 ŠEKORANJA Žan CALCIT BIKE TEAM U7 M 100 590 022 52 1235 SLO
188 RUPNIK Lan MBK SPORTR.SI U7 M 100 504 553 40 397 SLO
189 MLEčNIK Aljaž MBK SPORTR.SI U7 M SLO
190 MLAKAR Tine MBK SPORTR.SI U7 M 100 175 887 10 358 SLO
191 PEVEC Kaja ENERGIJATEAM.COM U7 W SLO
192 VRHOVNIK PAPLER Neža CALCIT BIKE TEAM U7 W 100 590 032 62 1237 SLO
193 UTRANKER Neža ŠD 2SIMPL U7 W 100 589 480 92 1231 SLO
194 ŠTRANCAR Maša MBK SPORTR.SI U7 W SLO
195 ŠTRANCAR Živa MBK SPORTR.SI U7 W SLO
196 RAZINGAR Matej KK ZAVRŠNICA Sport 100 564 741 88 1059 SLO
197 ČIBEJ Aleš KK RAVNE Sport 100 158 366 46 993 SLO
198 ŽELIMORSKI Luka ŠD 2SIMPL Sport 100 589 476 88 1230 SLO
199 RUžMAN Ivan BK MARATON KREIDLER Sport 10028411684 212 CRO
200 ORAK Josip BK MARATON KREIDLER Sport CRO19880705 CRO
201 BAšIć Ivica BK KAMEŠNICA Sport 10058281321 478 CRO
202 VRBANC Nikola BK VID ROčIć Sport CRO219910416 3755 CRO
203 OKORN Žiga KD KM Master A 100 529 911 81 842 SLO
204 PIRC Tomaž CALCIT BIKE TEAM Master A 100 175 744 61 1288 SLO
205 PODPEčAN Ana CALCIT BIKE TEAM Master A 100 590 788 42 1302 SLO
206 PREšEREN Jure KK ZAVRŠNICA Master A 100 040 702 43 438 SLO
207 BLATNIK Žiga KK ZAVRŠNICA Master A 100 176 551 92 1055 SLO
208 BAREšIć Tomislav BBK ORLOV KRUG Master A 10028419970 2955 CRO
209 MACAN Ronald BK AXA Master A 10028408452 179 CRO
210 JAZBEC Matic ŠD 2SIMPL Master A 100 176 416 54 1212 SLO
211 BITENC Janez ŠD 2SIMPL Master A 100 176 417 55 1214 SLO
212 PLEVNJAK Marko BK CIKLUS Master A 10028442505 3113 CRO
213 BUDIN Matjaž MBK SPORTR.SI Master A 100 035 093 60 71 SLO
214 ŠAFRAN Branimir BK MARATON KREIDLER Master A 10006976506 222 CRO
215 ČONKAŠ Velimir BK MARATON KREIDLER Master A 10009717259 CRO
216 NEMEčEK Dejan PROADVENTURE-ZIPVITSPORT Master B 100 176 065 91 1221 SLO
217 UTRANKER Damjan ŠD 2SIMPL Master B 100 176 420 58 1209 SLO
218 HABUš Ivan BK CIKLUS Master B 10028445434 1533 CRO
219 ŠTRANCAR Primož MBK SPORTR.SI Master B 10004206548 01337 SLO
220 BOšKIN Aleš MBK SPORTR.SI Master B 100 034 925 86 384 SLO
221 BLAZNIK Robert MBK SPORTR.SI Master B 100 034 812 70 383 SLO
222 DEKOVIC Marin BK CAMPETTO Master B CRO19740713 2345 CRO
223 BAŠIĆ Ivan BK KAMEŠNICA Master B 10028427448 3670 CRO
224 ROLLAND Christian SC BRIANCON Master C 10012200762 2105033090 FRA
225 VOVK Janez CALCIT BIKE TEAM Master C 100 175 761 78 1287 SLO
226 ZUPAN Tine SCOTT TEAM Master C 100 176 478 19 860 SLO
227 PAVIčIć Krešimir BBK POŽEGA Master C 10028416334 2918 CRO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Ura

26, Aug. ( SO ) , 2017 - 08:00 h

Lokacija

Grožnjan - Grožnjan ,CROATIA

Organizator

Brdsko Biciklistički Klub „Grožnjan“ telefon : 098/927-3443 email : bbk.groznjan@gmail.com

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: XCO Izgubljena Ovca C2 2017 HBS

Booking.com