Nazaj na koledar
01 NE Oct

6. VN OBČINE MENGEŠ 2017

Mengeš, 01.10.2017

OCK - Dečki,OCK - mladinci,OCK - ženske

Prijavljeni (228)

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 JOTANOVIć Marin BK RIJEKA 10028446545 CRO20000427 CRO
2 SKOK Marcel KD SLOGA 1902 IDRIJA DEČKI C (U13) 100 176 536 77 134 SLO
3 VRTAR Andraž KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 529 828 95 836 SLO
4 TISOVEC Kristian KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 560 71 826 SLO
5 ROZMAN Nik KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 529 56425 833 SLO
6 RAVBAR Anže KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 563 74 822 SLO
7 PšENIčNIK Matic KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 574 85 828 SLO
8 PREVEJšEK Mai KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 10052982087 SLO
9 PETERLIN Nejc KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 561 72 830 SLO
10 PETERLIN Luka KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 549 60 827 SLO
11 OMRZEL Jakob KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 564 75 825 SLO
12 OMRZEL Jurij KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 631 889 15 1510 SLO
13 NOVAK Maj KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) SLO
14 NOVAK Črt KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 597 333 88 1365 SLO
15 MIKLIč Marsel KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 597 339 94 1366 SLO
16 LUŽAR Benjamin KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 627 256 38 1496 SLO
17 KAFERLE Gaj KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 10017556273 824 SLO
18 ERžEN Žak KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 176 217 49 832 SLO
19 ČREšNAR Luka KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 597 326 81 1364 SLO
20 BEVC Žan KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 551 62 831 SLO
21 AVBAR Nejc KK ADRIA MOBIL DEČKI C (U13) 100 175 553 64 829 SLO
22 ČERNE Ožbej KK GORJE DEČKI C (U13) 100 175 995 21 74 SLO
23 MURšEC Nik PERUTNINA PTUJ DEČKI C (U13) 100 500 158 10 329 SLO
24 MAJNIK Jure PERUTNINA PTUJ DEČKI C (U13) 100 175 918 41 314 SLO
25 KREVS Marcel PERUTNINA PTUJ DEČKI C (U13) 100 176 248 80 315 SLO
26 KIRBIš Jan PERUTNINA PTUJ DEČKI C (U13) 100 500 167 19 330 SLO
27 KELNER Žiga PERUTNINA PTUJ DEČKI C (U13) 100 500 155 07 328 SLO
28 ZUPAN Luka ROG AS DEČKI C (U13) 100 648 205 35 01553 SLO
29 ZAJC Matevž ROG AS DEČKI C (U13) 100 492 546 61 182 SLO
30 ŽAGAR Matic ROG AS DEČKI C (U13) 100 492 567 82 178 SLO
31 OBLAK Domen ROG AS DEČKI C (U13) 100 492 575 90 183 SLO
32 GREGORčIč Luka ROG AS DEČKI C (U13) 100 501 503 94 350 SLO
33 ČUK Enej ROG AS DEČKI C (U13) 100 175 642 56 173 SLO
34 BEVC Jakob ROG AS DEČKI C (U13) 100 492 573 88 180 SLO
35 ZORNADA Marcel KK KRANJ DEČKI C (U13) 100 514 114 95 576 SLO
36 VALJAVEC Erazem KK KRANJ DEČKI C (U13) 100 176 205 37 570 SLO
37 UVODIč Jan KK KRANJ DEČKI C (U13) 100 176 155 84 568 SLO
38 SUšNIK Nejc KK KRANJ DEČKI C (U13) 100 176 154 83 567 SLO
39 LEšNIK Jan KK KRANJ DEČKI C (U13) 100 514 092 73 572 SLO
40 FLAJS Maj KK KRANJ DEČKI C (U13) 100 176 151 80 565 SLO
41 BOžNAR PROSEN Enej KK KRANJ DEČKI C (U13) 100 176 152 81 566 SLO
42 KENDA Jan KD SLOGA 1902 IDRIJA DEČKI B (U15/1) 100 176 543 84 135 SLO
43 TURK Aljaž KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 100 175 565 76 816 SLO
44 MIHALIč Erik KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 100 175 554 65 818 SLO
45 LUMPERT Nejc KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 100 176 208 40 817 SLO
46 KRAMAR Timotej KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 100 529 832 02 837 SLO
47 KOGOVšEK Črt KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 100 529 911 81 839 SLO
48 IVNIK Tilen KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 100 529 843 13 838 SLO
49 BADOVINAC Jošt KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 100 175 552 63 821 SLO
50 AMBROžIč Jan KK ADRIA MOBIL DEČKI B (U15/1) 10017620941 819
51 ROBIč Nal Jure KK BLED DEČKI B (U15/1) SLO
52 KOLAR Matej KK GORJE DEČKI B (U15/1) 100 176 005 31 73 SLO
53 VALENKO Lovro PERUTNINA PTUJ DEČKI B (U15/1) 100 176 146 75 319 SLO
54 SVENšEK Jan PERUTNINA PTUJ DEČKI B (U15/1) 100 176 148 77 317 SLO
55 RUTNIK Matevž PERUTNINA PTUJ DEČKI B (U15/1) 100 175 809 29 320 SLO
56 KOVAčEC Blaž PERUTNINA PTUJ DEČKI B (U15/1) 100 500 172 24 331 SLO
57 KIRBIš Primož PERUTNINA PTUJ DEČKI B (U15/1) 100 175 807 27 316 SLO
58 HANžEL Žan PERUTNINA PTUJ DEČKI B (U15/1) 100 175 808 28 318 SLO
59 POLJANEC Jon ROG AS DEČKI B (U15/1) 100 175 754 71 246 SLO
60 MUHA Luka ROG AS DEČKI B (U15/1) 100 176 464 05 244 SLO
61 JERAJ Nikolas ROG AS DEČKI B (U15/1) 100 176 463 04 243 SLO
62 GREGORčIč Natan ROG AS DEČKI B (U15/1) 100 501 518 12 351 SLO
63 DEBEVEC Jakob ROG AS DEČKI B (U15/1) 100 175 734 51 245 SLO
64 BREITENBERGER Aron ROG AS DEČKI B (U15/1) 100 504 621 11 402 SLO
65 SVETLIčIč Miha KK KRANJ DEČKI B (U15/1) 100 176 149 78 561 SLO
66 PETEK Aljaž KK KRANJ DEČKI B (U15/1) 100 176 030 56 563 SLO
67 KRIžNAR Žan KK KRANJ DEČKI B (U15/1) 100 176 153 82 536 SLO
68 KOšIR Vid KK KRANJ DEČKI B (U15/1) 100 176 157 86 537 SLO
69 KALAN Žiga KK KRANJ DEČKI B (U15/1) 100 176 121 50 562 SLO
70 PODLESNIK Grega TANIN SEVNICA DEČKI B (U15/1) 100 176 477 18 1023 SLO
71 KLOPčIč Leon TANIN SEVNICA DEČKI B (U15/1) 100 176 468 09 1022 SLO
72 SMRDEL Miha MBK SPORTR.SI DEČKI B (U15/1) 100 175 827 47 376 SLO
73 TUšAR Lenart KD SLOGA 1902 IDRIJA DEČKI A (U15/2) 100 176 134 63 145 SLO
74 SKOK Aleš KD SLOGA 1902 IDRIJA DEČKI A (U15/2) 100 176 538 79 133 SLO
75 ŠPOLJAR Jaka KK ADRIA MOBIL DEČKI A (U15/2) 100 175 853 73 811 SLO
76 POLOVIč Nino KK ADRIA MOBIL DEČKI A (U15/2) 100 175 568 79 813 SLO
77 MISINI Denis KK ADRIA MOBIL DEČKI A (U15/2) 100 175 569 80 810 SLO
78 JORDAN Adam KK ADRIA MOBIL DEČKI A (U15/2) 100 175 852 72 808 SLO
79 HAJSINGER Janko KK ADRIA MOBIL DEČKI A (U15/2) 100 176 132 61 815 SLO
80 GREGORIč David KK ADRIA MOBIL DEČKI A (U15/2) 100 175 572 83 809 SLO
81 ŽNIDAR Žan PERUTNINA PTUJ DEČKI A (U15/2) 100 175 791 11 321 SLO
82 RUTNIK Andraž PERUTNINA PTUJ DEČKI A (U15/2) 100 175 802 22 326 SLO
83 MARKOVIč Luka PERUTNINA PTUJ DEČKI A (U15/2) 100 175 803 23 325 SLO
84 MAJNIK Andrej PERUTNINA PTUJ DEČKI A (U15/2) 100 175 805 25 323 SLO
85 JEROMEL Vid PERUTNINA PTUJ DEČKI A (U15/2) 100 175 806 26 322 SLO
86 ŽNIDARIč Bor ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 497 993 76 252 SLO
87 ŽAGAR Nejc ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 632 214 49 1511 SLO
88 WEISSEISEN Jan ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 175 737 54 241 SLO
89 TOMšIč Dan Andrej ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 175 721 38 236 SLO
90 SKUKAN Gašper ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 175 712 29 235 SLO
91 OVEN Martin ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 175 736 53 240 SLO
92 LEVSTIK Kristjan ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 175 738 55 239 SLO
93 JOVAN Tim ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 175 740 57 237 SLO
94 BREZOVšEK Nejc ROG AS DEČKI A (U15/2) 100 176 462 03 242 SLO
95 KRč Aljaž KK KRANJ DEČKI A (U15/2) 100 176 032 58 SLO
96 JABLANOVEC Luka KK TROPOVCI DEČKI A (U15/2) 100 175 850 70 879 SLO
97 URBANC Jan KK TBP LENART DEČKI A (U15/2) 100 176 171 03 752 SLO
98 SIMONIč Joshua Noa KK TBP LENART DEČKI A (U15/2) 100 603 271 12 1423 SLO
99 ROJKO Nik KK TBP LENART DEČKI A (U15/2) 100 175 752 69 749 SLO
100 MURšEC Nino KK TBP LENART DEČKI A (U15/2) 100 176 184 16 751 SLO
101 KOVAčEV Mario KK TBP LENART DEČKI A (U15/2) 100 175 753 70 750 SLO
102 RAVBAR Jan KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 176 291 26 633 SLO
103 POLJšAK Benjamin KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 176 293 28 632 SLO
104 PISKULE Žiga KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 175 851 71 631 SLO
105 MURN Boštjan KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 176 295 30 630 SLO
106 GLIVAR Gal KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 175 879 02 626 SLO
107 COLNAR Aljaž KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 175 857 77 625 SLO
108 BEVC Jan KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 176 325 60 624 SLO
109 ŽNIDAR Maj KK BLED MLAJŠI MLADINCI 100 175 998 24 77 SLO
110 PAJEK Benjamin KK BLED MLAJŠI MLADINCI 100 176 007 33 84 SLO
111 ŠRANC Andrej KK GORJE MLAJŠI MLADINCI 100 176 000 26 470 SLO
112 SLAPNIčAR Vid KK GORJE MLAJŠI MLADINCI 100 175 999 25 76 SLO
113 VIDOVIč Filip Teo PERUTNINA PTUJ MLAJŠI MLADINCI 100 175 798 18 307 SLO
114 PUšNIK Gašper PERUTNINA PTUJ MLAJŠI MLADINCI 100 175 820 40 303 SLO
115 POLANEC Gašper PERUTNINA PTUJ MLAJŠI MLADINCI 100 175 792 12 304 SLO
116 MURšEC Miha PERUTNINA PTUJ MLAJŠI MLADINCI 100 175 800 20 305 SLO
117 ZALAR Gašper ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 816 36 339 SLO
118 PAULIČ GaŠper ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 714 31 347 SLO
119 KOGOVšEK Kancijan ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 815 35 340 SLO
120 JERETINA Marko ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 818 38 337 SLO
121 DRAŠLER AnŽe ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 732 49 346 SLO
122 DRAGAR Luka ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 501 496 87 00349 SLO
123 ČUK Tjaž ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 814 34 341 SLO
124 ČEMAžAR Jaka ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 817 37 338 SLO
125 BAšELJ Jaša ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 715 32 344 SLO
126 AVBELJ Blaž ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 634 48 343 SLO
127 ZLATE Luka KK KRANJ MLAJŠI MLADINCI 100 176 191 23 525 SLO
128 ZIHERL Luka KK KRANJ MLAJŠI MLADINCI 100 176 156 85 529 SLO
129 ŠKRLEC Erik KK KRANJ MLAJŠI MLADINCI 10064555908 1574 SLO
130 MAčEK Matic KK KRANJ MLAJŠI MLADINCI 100 176 207 39 527 SLO
131 DURKOV Gregor KK KRANJ MLAJŠI MLADINCI 100 176 127 56 524 SLO
132 VANDUR Gaber TANIN SEVNICA MLAJŠI MLADINCI 100 176 474 15 1025 SLO
133 BEDEK Drejc TANIN SEVNICA MLAJŠI MLADINCI 100 176 475 16 1024 SLO
134 STRMšEK Miha KK TBP LENART MLAJŠI MLADINCI 100 175 757 74 745 SLO
135 ORNIK Tomaž KK TBP LENART MLAJŠI MLADINCI 100 175 659 73 744 SLO
136 MOKIč Tino KK TBP LENART MLAJŠI MLADINCI 100 175 701 18 747 SLO
137 CEBEK Rok KK TBP LENART MLAJŠI MLADINCI 100 175 709 26 746 SLO
138 BRUS Matej KK TBP LENART MLAJŠI MLADINCI 100 175 746 63 748 SLO
139 JAGODIč Tilen CALCIT BIKE TEAM STAREJŠI MLADINCI 100 175 745 62 1245 SLO
140 RATAJ Žan KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 292 27 641 SLO
141 OMRZEL Aljaž KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 294 29 640 SLO
142 NOVAK Žiga KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 158 310 87 639 SLO
143 JARC Aljaž KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 153 272 93 638 SLO
144 HOčEVAR Kristijan KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 290 25 SLO
145 GAJšAK Žak KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 558 639 00 1006 SLO
146 COLNAR Martin KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 323 58 636 SLO
147 BOGATAJ Patrik KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 324 59 635 SLO
148 BAHč Gregor KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 326 61 634 SLO
149 TOPOLOVEC Matija KK GORJE STAREJŠI MLADINCI 100 176 004 30 75 SLO
150 ŠRANC Peter KK GORJE STAREJŠI MLADINCI 100 159 216 23 82 SLO
151 SLAPNIčAR Bor KK GORJE STAREJŠI MLADINCI 100 176 003 29 72 SLO
152 MEDJA Kristjan KK GORJE STAREJŠI MLADINCI 100 158 308 85 79 SLO
153 ŽAGAR Tilen PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 796 16 312 SLO
154 PAJ Jernej PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 159 191 95 310 SLO
155 MEDVED Jan PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 801 21 311 SLO
156 MALOVIč Nace PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 795 15 308 SLO
157 JAKOPOVIć Sven PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 10015856349 123 CRO
158 HOZJAN Marko PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 797 17 309 SLO
159 FINKšT Matic PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 613 27 313 SLO
160 TERžAN Jakob ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 610 24 608 SLO
161 SKUK Luka ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 819 39 607 SLO
162 SKOK Anže ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 176 537 78 645 SLO
163 RAZPOTNIK Miha ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 176 093 22 798 SLO
164 POTOčKI Viktor ROG AS STAREJŠI MLADINCI 10015338007 177 CRO
165 OSTERVUH Jan ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 158 289 66 644 SLO
166 LEGENšTEIN Andraž ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 612 26 610 SLO
167 KUGONIč Žiga ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 611 25 629 SLO
168 KOGOVšEK Krištof ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 615 29 606 SLO
169 KIMOVEC Žan Mark ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 833 53 616 SLO
170 JOVAN Jan ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 840 60 615 SLO
171 JANčAR Žiga ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 835 55 618 SLO
172 JAGODIC Filip ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 821 41 617 SLO
173 DEBEVEC Blaž ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 623 37 612 SLO
174 CUNDER Martin ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 834 54 624 SLO
175 CIZELJ Pavel ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 158 300 77 614 SLO
176 BOžIč Matic ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 632 46 611 SLO
177 SVETLIčIč Andraž KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 176 012 38 522 SLO
178 PIRIH Aleš KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 890 13 516 SLO
179 OMAN Urban KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 176 011 37 521 SLO
180 MOHORIč Miha KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 10064556009 1548 SLO
181 KUšAR Jan KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 176 015 41 518 SLO
182 KOSTELEC Aljaž KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 598 350 38 1374 SLO
183 KAVšEK Luka KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 10017647213 1082 SLO
184 ČEMAžAR Nik KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 153 322 46 519 SLO
185 ČADEž David KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 176 014 40 517 SLO
186 TROTOVšEK Jan TANIN SEVNICA STAREJŠI MLADINCI 100 559 899 96 1021 SLO
187 PODLESNIK Anže TANIN SEVNICA STAREJŠI MLADINCI 100 176 473 14 1026 SLO
188 SLEKOVEC Žiga KK TBP LENART STAREJŠI MLADINCI 100 175 662 76 742 SLO
189 SAGADIN Luka KK TBP LENART STAREJŠI MLADINCI 100 153 339 63 743 SLO
190 PETELIN Karli KK TBP LENART STAREJŠI MLADINCI 100 524 492 94 755 SLO
191 LOZAR Matjaž MBK SPORTR.SI STAREJŠI MLADINCI 100 175 837 57 382 SLO
192 KLEMENčIč Miha MBK SPORTR.SI STAREJŠI MLADINCI 100 175 780 00 381 SLO
193 GOVEKAR Matevž MBK SPORTR.SI STAREJŠI MLADINCI 100 175 824 44 357 SLO
194 BAVEC Timotej MEBLOJOGI KULT SOLKAN STAREJŠI MLADINCI 100 175 690 07 413 SLO
195 NOVAK Ivana Rosa KD SLOGA 1902 IDRIJA DEKLICE C (WU13) 100 176 533 74 144 SLO
196 PISKULE Maša KK ADRIA MOBIL DEKLICE C (WU13) 100 597 320 75 1363 SLO
197 PETERLIN Laura KK ADRIA MOBIL DEKLICE C (WU13) 100 601 582 69 1408 SLO
198 ŽVAN Katja KK GORJE DEKLICE C (WU13) 100 492 634 52 187 SLO
199 JEROMEL Hana PERUTNINA PTUJ DEKLICE C (WU13) 100 500 141 90 327 SLO
200 ŠPRINGER Tia BTC CITY LJUBLJANA DEKLICE C (WU13) 100 635 246 74 1522 SLO
201 KRANJEC ŽAGAR Hana BTC CITY LJUBLJANA DEKLICE C (WU13) 100 175 544 55 1207 SLO
202 SMRDEL Tina MBK SPORTR.SI DEKLICE C (WU13) 100 175 826 46 372 SLO
203 MOROZ Nuša KD SLOGA 1902 IDRIJA DEKLICE B (WU15/1) 100 176 532 73 137 SLO
204 ČUK Špela KD SLOGA 1902 IDRIJA DEKLICE B (WU15/1) 100 176 546 87 136 SLO
205 KALAN Neja KK KRANJ DEKLICE B (WU15/1) 100 176 126 55 540 SLO
206 HORVAT Lea BTC CITY LJUBLJANA DEKLICE B (WU15/1) 100 504 568 55 399 SLO
207 GALOF Pija BTC CITY LJUBLJANA DEKLICE B (WU15/1) 100 639 673 39 1534 SLO
208 PREVC Eva KK KRANJ DEKLICE A (WU15/2) 100 176 076 05 535 SLO
209 ČEMAžAR Klara BTC CITY LJUBLJANA DEKLICE A (WU15/2) 100 175 735 52 247 SLO
210 HAMLER Tajda KK TBP LENART DEKLICE A (WU15/2) 100 175 660 74 753 SLO
211 SUšNIK Tjaša KK KRANJ MLAJŠE MLADINKE (WU17) 100 176 124 53 530 SLO
212 AHAčIč Ana KK KRANJ MLAJŠE MLADINKE (WU17) 100 176 125 54 531 SLO
213 MIKUž Metka BTC CITY LJUBLJANA MLAJŠE MLADINKE (WU17) 100 484 067 21 170 SLO
214 USTAR Maša Pia KK ADRIA MOBIL STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 153 370 94 643 SLO
215 PENKO Karin BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 153 364 88 164 SLO
216 DOVJAK Katja BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 157 895 18 168 SLO
217 DEBENEC Sara BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 175 893 16 166 SLO
218 BEčAN Lucija BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 175 883 06 SLO
219 NOVAK Alenka KK ADRIA MOBIL ČLANICE (WE) 100 086 876 45 621 SLO
220 JERETINA Katja KK ADRIA MOBIL ČLANICE (WE) 100 096 408 71 622 SLO
221 ŽIGART Urška BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 098 928 69 160 SLO
222 ŽAVBI KUNAVER Saša BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 156 632 58 162 SLO
223 ZAJC Hajdi BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 149 645 55 161 SLO
224 ELSNER Tanja BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 109 690 64 159 SLO
225 BRAVEC Urška BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 484 070 24 171 SLO
226 BERLAN Ula BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 156 636 62 163 SLO
227 KERN Špela BIZKAIA DURANGO ČLANICE (WE) 100 091 548 61 887 SLO
228 ROZMAN Anže Moški SLO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Organizator

KD Mengeš

Ura

01, Oct. ( NE ) , 2017 - 08:00 h

Lokacija

Mengeš - Mengeš ,SLOVENIJA

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: 6. VN OBČINE MENGEŠ 2017