Nazaj na koledar
08 NE Oct

VN AVTOMOJSTER - 16. ZAKLJUČNA DIRKA 2017

Podsmreka, 08.10.2017

OCK - Člani,OCK - mladinci,OCK - ženske

Prijavljeni (111)

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 ROGINA Radoslav ADRIA MOBIL (ADR) Elite 10001299174 2 CRO
2 GROšELJ Žiga ADRIA MOBIL (ADR) Elite 10007973178 581 SLO
3 GOLčER Jure ADRIA MOBIL (ADR) Elite 100 026 189 80 580 SLO
4 GAZVODA Gregor ADRIA MOBIL (ADR) Elite 100 020 720 43 578 SLO
5 BORSO Andrea ADRIA MOBIL (ADR) Elite 10013183290 234 ITA
6 SANKOVIć Alex KK BLED Elite 100 160 091 25 185 SLO
7 KURNIK Miran KK BLED Elite 100 347 358 82 801 SLO
8 KOžELJ Martin KK BLED Elite 100 176 103 32 1248 SLO
9 LOGAR Tadej KK KRANJ Elite 100 079 285 20 481 SLO
10 DRINOVEC Matej KK KRANJ Elite 100 109 688 62 487 SLO
11 KOROšEC Rok AMPLATZ-BMC Elite 10007386128 00452 SLO
12 REPSE Uros MERIDIANA KAMEN TEAM Elite 100 086 921 90 909 SLO
13 PAVLIč Marko MEBLOJOGI KULT SOLKAN Elite 100 079 740 87 406 SLO
14 OBAL Primož MEBLOJOGI KULT SOLKAN Elite 100 155 475 65 408 SLO
15 JENKO Robert MEBLOJOGI KULT SOLKAN Elite 100 066 867 18 353 SLO
16 PAVLIČ Marko MEBLOJOGI KULT SOLKAN Elite SLO
17 OBAL PrimoŽ MEBLOJOGI KULT SOLKAN Elite 10015547565 SLO
18 JENKO Robert MEBLOJOGI KULT SOLKAN Elite 10006686718 SLO
19 KALABA Dušan DARE VIATOR PARTIZAN U23 10010125669 BIH
20 RAJOVIć Dušan ADRIA MOBIL (ADR) U23 10009436262 506 SLO
21 PER Gorazd ADRIA MOBIL (ADR) U23 100 109 687 61 579 SLO
22 KATRAšNIK Gašper ADRIA MOBIL (ADR) U23 100 086 783 49 583 SLO
23 HORVAT Žiga ADRIA MOBIL (ADR) U23 100 149 921 40 577 SLO
24 BOZIC Jon ADRIA MOBIL (ADR) U23 100 096 407 70 582 SLO
25 VEBER Matic KK BLED U23 100 138 070 23 81 SLO
26 ŠMID Jakob KK BLED U23 100 144 315 60 80 SLO
27 PAJEK Luka KK BLED U23 100 148 947 36 85 SLO
28 KRANJC Martin KK BLED U23 100 138 198 54 1533 SLO
29 ČERNE Gregor Matija KK BLED U23 100 148 600 77 78 SLO
30 MAJOLI Fran KK KRANJ U23 10015080046 2419 CRO
31 KVASINA Filip KK KRANJ U23 10009979260 27 CRO
32 KATRAšNIK Matic KK KRANJ U23 100 150 814 60 485 SLO
33 ČOTAR Luka KK KRANJ U23 100 138 157 13 483 SLO
34 ROŠKAR Tim MEBLOJOGI KULT SOLKAN U23 100 150 847 93 409 SLO
35 ČIBEJ Simon MEBLOJOGI KULT SOLKAN U23 100 101 868 02 1107 SLO
36 ROŠKAR Tim MEBLOJOGI KULT SOLKAN U23 SLO
37 ČIBEJ Simon MEBLOJOGI KULT SOLKAN U23 10010186802 SLO
38 MURN Boštjan KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 176 295 30 630 SLO
39 KOVAčIč Rok KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 176 296 31 628 SLO
40 BEVC Jan KK ADRIA MOBIL MLAJŠI MLADINCI 100 176 325 60 624 SLO
41 ŠRANC Andrej KK GORJE MLAJŠI MLADINCI 100 176 000 26 470 SLO
42 PUšNIK Gašper PERUTNINA PTUJ MLAJŠI MLADINCI 100 175 820 40 303 SLO
43 POLANEC Gašper PERUTNINA PTUJ MLAJŠI MLADINCI 100 175 792 12 304 SLO
44 ZALAR Gašper ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 816 36 339 SLO
45 JERETINA Marko ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 818 38 337 SLO
46 ČEMAžAR Jaka ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 817 37 338 SLO
47 AVBELJ Blaž ROG AS MLAJŠI MLADINCI 100 175 634 48 343 SLO
48 MAčEK Matic KK KRANJ MLAJŠI MLADINCI 100 176 207 39 527 SLO
49 VANDUR Gaber TANIN SEVNICA MLAJŠI MLADINCI 100 176 474 15 1025 SLO
50 RATAJ Žan KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 292 27 641 SLO
51 OMRZEL Aljaž KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 294 29 640 SLO
52 NOVAK Žiga KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 158 310 87 639 SLO
53 JARC Aljaž KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 153 272 93 638 SLO
54 HOčEVAR Kristijan KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 290 25 SLO
55 GAJšAK Žak KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 558 639 00 1006 SLO
56 COLNAR Martin KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 323 58 636 SLO
57 BOGATAJ Patrik KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 324 59 635 SLO
58 BAHč Gregor KK ADRIA MOBIL STAREJŠI MLADINCI 100 176 326 61 634 SLO
59 TOPOLOVEC Matija KK GORJE STAREJŠI MLADINCI 100 176 004 30 75 SLO
60 ŠRANC Peter KK GORJE STAREJŠI MLADINCI 100 159 216 23 82 SLO
61 SLAPNIčAR Bor KK GORJE STAREJŠI MLADINCI 100 176 003 29 72 SLO
62 ŽAGAR Tilen PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 796 16 312 SLO
63 PAJ Jernej PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 159 191 95 310 SLO
64 MEDVED Jan PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 801 21 311 SLO
65 MALOVIč Nace PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 795 15 308 SLO
66 JAKOPOVIć Sven PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 10015856349 123 CRO
67 HOZJAN Marko PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 797 17 309 SLO
68 FINKšT Matic PERUTNINA PTUJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 613 27 313 SLO
69 TERžAN Jakob ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 610 24 608 SLO
70 SKUK Luka ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 819 39 607 SLO
71 SKOK Anže ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 176 537 78 645 SLO
72 RAZPOTNIK Miha ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 176 093 22 798 SLO
73 POTOčKI Viktor ROG AS STAREJŠI MLADINCI 10015338007 177 CRO
74 OSTERVUH Jan ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 158 289 66 644 SLO
75 LEGENšTEIN Andraž ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 612 26 610 SLO
76 KUGONIč Žiga ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 611 25 629 SLO
77 KOGOVšEK Krištof ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 615 29 606 SLO
78 KIMOVEC Žan Mark ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 833 53 616 SLO
79 JOVAN Jan ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 840 60 615 SLO
80 JANčAR Žiga ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 835 55 618 SLO
81 JAGODIC Filip ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 821 41 617 SLO
82 DEBEVEC Blaž ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 623 37 612 SLO
83 CUNDER Martin ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 834 54 624 SLO
84 CIZELJ Pavel ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 158 300 77 614 SLO
85 BOžIč Matic ROG AS STAREJŠI MLADINCI 100 175 632 46 611 SLO
86 PIRIH Aleš KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 175 890 13 516 SLO
87 KUšAR Jan KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 176 015 41 518 SLO
88 KOSTELEC Aljaž KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 598 350 38 1374 SLO
89 KAVšEK Luka KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 10017647213 1082 SLO
90 ČEMAžAR Nik KK KRANJ STAREJŠI MLADINCI 100 153 322 46 519 SLO
91 TROTOVšEK Jan TANIN SEVNICA STAREJŠI MLADINCI 100 559 899 96 1021 SLO
92 PODLESNIK Anže TANIN SEVNICA STAREJŠI MLADINCI 100 176 473 14 1026 SLO
93 SLEKOVEC Žiga KK TBP LENART STAREJŠI MLADINCI 100 175 662 76 742 SLO
94 SAGADIN Luka KK TBP LENART STAREJŠI MLADINCI 100 153 339 63 743 SLO
95 BAVEC Timotej MEBLOJOGI KULT SOLKAN STAREJŠI MLADINCI 100 175 690 07 413 SLO
96 USTAR Maša Pia KK ADRIA MOBIL STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 153 370 94 643 SLO
97 PENKO Karin BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 153 364 88 164 SLO
98 DOVJAK Katja BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 157 895 18 168 SLO
99 DEBENEC Sara BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 175 893 16 166 SLO
100 BEčAN Lucija BTC CITY LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE (WJ) 100 175 883 06 SLO
101 NOVAK Alenka KK ADRIA MOBIL ČLANICE (WE) 100 086 876 45 621 SLO
102 JERETINA Katja KK ADRIA MOBIL ČLANICE (WE) 100 096 408 71 622 SLO
103 ŽIGART Urška BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 098 928 69 160 SLO
104 ŽAVBI KUNAVER Saša BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 156 632 58 162 SLO
105 ZAJC Hajdi BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 149 645 55 161 SLO
106 PINTAR Urša BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 078 592 06 157 SLO
107 ELSNER Tanja BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 109 690 64 159 SLO
108 BRAVEC Urška BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 484 070 24 171 SLO
109 BERLAN Ula BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 156 636 62 163 SLO
110 BATAGELJ Polona BTC CITY LJUBLJANA ČLANICE (WE) 100 034 543 92 158 SLO
111 KERN Špela BIZKAIA DURANGO ČLANICE (WE) 100 091 548 61 887 SLO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Organizator

KD ROG telefon : 01 434 73 78 email : info@kdrog.si

Ura

08, Oct. ( NE ) , 2017 - 12:00 h

Lokacija

Podsmreka - Podsmreka ,SLOVENIJA

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:
Tolmin ( SLOVENIJA ) 08.10. 08:00 1 da več

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: VN AVTOMOJSTER - 16. ZAKLJUČNA DIRKA 2017