Nazaj na koledar
07 SO Oct

9. Veronikin tek 2017

Kamnik, 07.10.2017

Prijavljeni (105)

Priimek Ime Klub Kategorija Država Trasa Plačano
1 ŽNIDAR Taj 0 Učenci (2007 in mlajši) SLO
2 JANEžIč Aleksej Učenci (2007 in mlajši) SLO
3 BERGINC Aljaž Učenci (2007 in mlajši) SLO
4 AHčIN Ažbe Učenci (2007 in mlajši) SLO
5 POTOčNIK PIKEL Urh BREZ KLUBA Učenci (2007 in mlajši) SLO
6 PAJEK Ažbe TK UTRIP Učenci (2007 in mlajši) SLO
7 MANDIč Maj TK UTRIP Učenci (2007 in mlajši) SLO
8 PODBEVšEK Izak KGT PAPEŽ KAMNIK Učenci (2007 in mlajši) SLO
9 ČESEN Nal AD KAMNIK Učenci (2007 in mlajši) SLO
10 OSOLNIK Rubi Učenke (2007 in mlajši) SLO
11 DEISINGER Jonna AD KAMNIK Učenke (2007 in mlajši) SLO
12 PETEK Jošt ŠD ŠMARTNO Učenci (2005 in 2006) SLO
13 PODKRAJšEK Tisa ŽNK RADOMLJE Učenke (2005 in 2006) SLO
14 OSOLNIK Lejla Učenke (2005 in 2006) SLO
15 SOJER Tristan Učenci (2003 in 2004) SLO
16 DACAR Luka Učenci (2003 in 2004) SLO
17 TURšIč Neža TK UTRIP Učenke (2003 in 2004) SLO
18 LAMPREčNIK Lara AD KAMNIK Učenke (2003 in 2004) SLO
19 NARAT Klemen Mladinci (1998 do 2002) SLO
20 KRANJEC Žan KGT PAPEŽ KAMNIK Mladinci (1998 do 2002) SLO
21 VUčKO Vlado Člani A (1997 – 1978) SLO
22 ŠUBIC Žiga Člani A (1997 – 1978) SLO
23 SERKO Matevž SIWIM TEAM Člani A (1997 – 1978) SLO
24 PIRIH Gregor Člani A (1997 – 1978) SLO
25 OSOLNIK Gregor Člani A (1997 – 1978) SLO
26 OBREZA Anže INFINITI Člani A (1997 – 1978) SLO
27 NADVEšNIK Tadej Člani A (1997 – 1978) SLO
28 MATIJEVIč Robert Člani A (1997 – 1978) SLO
29 LOVENJAK Damir VESCA RULZ! Člani A (1997 – 1978) SLO
30 KRAJNIK Aleš KEJžAR TEAM Člani A (1997 – 1978) SLO
31 KANTAREVIć Denis KI & TI Člani A (1997 – 1978) SLO
32 JERMAN Tine Člani A (1997 – 1978) SLO
33 HRIBAR Damjan Člani A (1997 – 1978) SLO
34 GREGORC Marko Člani A (1997 – 1978) SLO
35 GRBIć Dino Člani A (1997 – 1978) SLO
36 GLOBOčNIK Dušan Člani A (1997 – 1978) SLO
37 ERZAR Peter Člani A (1997 – 1978) SLO
38 DROFENIK Timotej Člani A (1997 – 1978) SLO
39 DOLINAR Gregor Člani A (1997 – 1978) SLO
40 BENEDIčIč Žiga Člani A (1997 – 1978) SLO
41 SITAR Denis ŠKD MEKINJE Člani A (1997 – 1978) SLO
42 ŠKRBINC Sašo ŠD ŠMARTNO Člani A (1997 – 1978) SLO
43 TILINGER Marino Člani B (1977 – 1968) SLO
44 šPRUK Andrej Člani B (1977 – 1968) SLO
45 PROSEN Robert KOšARKARSKI KLUB KAMNIK Člani B (1977 – 1968) SLO
46 OSANIČ AleŠ Člani B (1977 – 1968) SLO
47 MICHELIZZA Matej Člani B (1977 – 1968) SLO
48 KROHNE Aljoša ŠD AKSON Člani B (1977 – 1968) SLO
49 KOGOJ RADICH Leopold Člani B (1977 – 1968) SLO
50 HANžEL Vjeran Frank VPS GROUP Člani B (1977 – 1968) SLO
51 GUZELJ Denis FATBURN TEAM Člani B (1977 – 1968) SLO
52 BURJA Matej Člani B (1977 – 1968) SLO
53 BRINOVEC Aleš ŠD POLIDOM Člani B (1977 – 1968) SLO
54 BOHORč Miha Člani B (1977 – 1968) SLO
55 BERTONCELJ Uroš KOLOKA Člani B (1977 – 1968) SLO
56 AžNIK Miha Člani B (1977 – 1968) SLO
57 PIKEL Jernej BREZ KLUBA Člani B (1977 – 1968) SLO
58 SOJER Uroš UNION VR FAHRRADPROFI.AT Člani B (1977 – 1968) SLO
59 FERBEžAR Gregor ŠKD MEKINJE Člani B (1977 – 1968) SLO
60 PETEK Tomo ŠD ŠMARTNO Člani B (1977 – 1968) SLO
61 ŠTALEC Vladimir AK ŽELEZNIKI Člani B (1977 – 1968) SLO
62 GRIL Andrej HITRE žELVE KOMENDA Člani B (1977 – 1968) SLO
63 ŽABKAR Nataša Članice (1997 - 1968) SLO
64 SOROSCY Sabina Članice (1997 - 1968) SLO
65 SKUBE Nives Članice (1997 - 1968) SLO
66 REPANšEK URšIč Alenka Članice (1997 - 1968) SLO
67 RADKOVIč Nataša / Članice (1997 - 1968) SLO
68 LUKAN Iris Članice (1997 - 1968) SLO
69 KNEZ Tadeja Članice (1997 - 1968) SLO
70 JENSTERLE Monika Članice (1997 - 1968) SLO
71 HRASTNIK Polona Članice (1997 - 1968) SLO
72 GRUM Petra Članice (1997 - 1968) SLO
73 DACAR Darja / Članice (1997 - 1968) SLO
74 CERAR Urša Članice (1997 - 1968) SLO
75 CERAR Barbara Članice (1997 - 1968) SLO
76 BOŽIČNIK Petra Članice (1997 - 1968) SLO
77 BOHORč Saša Članice (1997 - 1968) SLO
78 BENDE Natasa Članice (1997 - 1968) SLO
79 ALJANČIČ NataŠa Članice (1997 - 1968) SLO
80 ŽIBERT Darinka ŠKD MEKINJE Članice (1997 - 1968) SLO
81 OREHEK Karmen KGT PAPEŽ KAMNIK Članice (1997 - 1968) SLO
82 PERC Veronika ŠD AD-VENTURE.SI Članice (1997 - 1968) SLO
83 ČOTAR Sabina PULZ šPORT Članice (1997 - 1968) SLO
84 ŠEBENIK Robert Veterani A (1967– 1958) SLO
85 PRIMC Marko Veterani A (1967– 1958) SLO
86 PODBREŽNIK Branko Veterani A (1967– 1958) SLO
87 NAGODE Mitja Veterani A (1967– 1958) SLO
88 KOS Boštjan SIJ ACRONI Veterani A (1967– 1958) SLO
89 KEPIC Rajko Veterani A (1967– 1958) SLO
90 HRASTOVEC Matjaž Veterani A (1967– 1958) SLO
91 BAJEC Herman ŠKD MEKINJE Veterani A (1967– 1958) SLO
92 ŠKRBINC Miran ŠD ŠMARTNO Veterani A (1967– 1958) SLO
93 HRIBAR Rajko ŠD ELEKTRO LJUBLJANA Veterani A (1967– 1958) SLO
94 GAJIć Mićo Veterani B (1957 in starejši) SLO
95 DEDIć Ismet SIJ ELEKTRODE Veterani B (1957 in starejši) SLO
96 ČADEŽ Rado ŠD POLJANE Veterani B (1957 in starejši) SLO
97 KOšNJEK Tone ŠD DIVJI ZAJCI Veterani B (1957 in starejši) SLO
98 RUčIGAJ Zdravc AK DOMŽALE Veterani B (1957 in starejši) SLO
99 VERTNIK Ivanka URBANOVI TEKAčI Veteranke (1967 in starejše) SLO
100 RUTAR BERGANT Mojca Veteranke (1967 in starejše) SLO
101 MEžA Boža MI 2 Veteranke (1967 in starejše) SLO
102 BOGATAJ Helena Veteranke (1967 in starejše) SLO
103 BOLTA Nina BREZ KLUBA Veteranke (1967 in starejše) SLO
104 MILIč Marinka ŠKD MEKINJE Veteranke (1967 in starejše) SLO
105 ŠKRBINC Štefka ŠD ŠMARTNO Veteranke (1967 in starejše) SLO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Organizator

TIC Kamnik telefon : 01 831 82 50 email : info@kamnik-tourism.si

Ura

07, Oct. ( SO ) , 2017 - 09:30 h

Lokacija

Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: 9. Veronikin tek 2017