Nazaj na koledar
21 SO Oct

Hard Enduro Race Buzet

Buzet, 21.10.2017

Prijavljeni (310)

Priimek Ime Klub Kategorija Država Trasa Plačano
1 UNTERKIRCHNER Michael AUT
2 ZEC Matija TARCO RACINGTEAM Diamant CRO
3 TRONTELJ Rok MK APASN GROSUPLJE Diamant SLO
4 TOMIšIć Alex Diamant CRO
5 SPINELLI Luca Diamant ITA
6 SELES Jaka KTM SELES MOTO Diamant SLO
7 SCHMIDT Alex Diamant AUT
8 SALBRECHTER Florian Diamant AUS
9 ROBEK Gregor Diamant SLO
10 PRODAN Marko ENDURIDES.COM Diamant CRO
11 NICOLETTI Diego Diamant ITA
12 MUSIL Hans-peter Diamant AUT
13 KOTARSKI Tihomir TK RACING Diamant CRO
14 KIRCHMAYER Florian Diamant AUT
15 HLAD Aleš RACING TEAM PLEVEN BULGARIJA Diamant SLO
16 GROM Aljoša Diamant SLO
17 GOGGIA Sonny Diamant ITA
18 DOTTORI Samuele Diamant ITA
19 COLLOVIGH Pietro Enrico MC TRIESTE Diamant ITA
20 ČERNEKA Manuel Diamant CRO
21 BURšIć Mišel Diamant CRO
22 BERTL Philipp Diamant AUT
23 AL HIASAT Omar Marko Diamant SLO
24 KUTIN Vasja INMOTO Diamant SLO
25 ŠPINDLER Miha KTM SELES MOTO TEAM Diamant SLO
26 NOVAKOVIć Miloš KTM SELES MOTO TEAM Diamant SLO
27 MULEC Toni KTM SELES MOTO TEAM Diamant SLO
28 REBELLATO Eric TEAM GABRIELLI RACING Diamant ITA
29 ŽIVIC Sebastjan OUTLAW RIDERS Gold SLO
30 WAGNER Andreas EC BUNKERBANDE Gold AUT
31 VOTOLEN Mitja Gold SLO
32 VOLK Andrej OUTLAW RIDERS Gold SLO
33 TROST Mitja Gold SLO
34 TOMASONI Daniele Gold ITA
35 ŠUMAH Janko J.š RACING Gold SLO
36 ŠTUSAJ Matej Gold SLO
37 STERNI Gianluca ENDUROBLOGGER Gold ITA
38 SMUK Boštjan Gold SLO
39 SMOLIč Boštjan KTM SELES MOTO Gold SLO
40 SKARLOVNIK Nejc Gold SLO
41 SCHEIFLINGER Christian MEGABIKE KäRNTEN Gold AUT
42 REBELLATO ERIC Gabrielli Racing Team Gold ITA
43 RAUšL Matic Gold SLO
44 RADER Werner Gold SLO
45 PRIMOžIč Matjaž Gold SLO
46 PLATUžIć Ivica Gold CRO
47 PENCA Janez DIVJI PETELINI Gold SLO
48 NAVERSNIK Matic Gold SLO
49 MUTZL Martin RACING TEAM MIEGER Gold AUT
50 MORITZER Martin Gold AUT
51 MILOšIč Gregor Gold SLO
52 METELKO Matjaz METELKO RACING Gold SLO
53 MESSNER Marco SCHRUF RACING / 907 RACING.COM Gold AUT
54 MARJANOVIć Mladen Gold SLO
55 MALKIć Leo Gold CRO
56 MAHNIč Tadej HRAščE Gold SLO
57 LOIDL Thomas Gold AUT
58 LOIDL Roland Gold AUT
59 LOBNER Roman Gold AUT
60 LAPANJA Luka Gold SLO
61 KREFT Robert čRNI Gold SLO
62 KRAJCAR David EMK BUZET Gold CRO
63 KONRAD Hannes ENDURO FüRSTENFELD Gold AUT
64 KOKALJ Janez Gold SLO
65 KLEč Grega Gold SLO
66 JURCA Jure Gold SLO
67 IBY Jeremias Gold AUT
68 GHIRINGHELLI Giorgio Gold ITA
69 GAšPERIN Tilen Gold SLO
70 FLORIčIć Dino TARCO RACING TEAM Gold CRO
71 FLASH Ma Gold AUT
72 ČRNKOVIč Andrej TRK KOčEVJE Gold SLO
73 BLASCHITZ Günther Gold AUT
74 AL HIASAT Ali OKTAN Gold SLO
75 GORšEK Marko Gold SLO
76 TRETJAK Blaž INMOTO Gold SLO
77 MENCINGER Tomaž INMOTO Gold SLO
78 ZUPAN Tomaž AMD RADOVLJICA Gold SLO
79 PODVRATNIK Tomaž KTM SELES MOTO TEAM Gold SLO
80 KUTNAR Luka KTM SELES MOTO TEAM Gold SLO
81 ROSATO Andrea TEAM GABRIELLI RACING Gold ITA
82 GABRIELLI Tommaso TEAM GABRIELLI RACING Gold ITA
83 PUNGARTNIK Štefan MOTO MIRčI - BEL RAY Gold SLO
84 HUBMANN Marco Hubmann IBI RACING TEAM Gold AUT
85 QUAINI Rudy ENDURO GNOC TEAM Gold ITA
86 PIZZINI Matteo ENDURO GNOC TEAM Gold ITA
87 BARAIOLO Francesco ENDURO GNOC TEAM Gold ITA
88 ZVER Gregor EK GOZDNI JOŽA Silver SLO
89 ZAPEčNIK Gašper Silver SLO
90 VINšEK Peter Silver SLO
91 VENCL Alex Silver CRO
92 TREGAMBE Simone RS77 Silver ITA
93 TONATI Giuglio Silver ITA
94 SMOLIć Sandi Silver CRO
95 SINREIH Janko Silver SLO
96 SEPPELE Luca SCHNAUPE RACING Silver AUT
97 SCHößWENDTER Thomas Silver AUT
98 SAV Jernej ENDURO KLUB KOPER Silver SLO
99 šANTELJ Dejan ENDURO PODGURA Silver SLO
100 ŠANTELJ Marko Silver SLO
101 SANDA Elvis Silver SLO
102 SAMARZIJA Dino ENDURIDES.COM Silver CRO
103 RINGHOFER Adolf Silver AUT
104 RANKOVEC Alan ENDURO KLUB MARIBOR Silver SLO
105 RANKL Marvin Silver AUT
106 POžAR Sebastjan EK BRćINI Silver SLO
107 POŽAR Matej Silver SLO
108 PORENTA Rok Silver SLO
109 POPOVIč Mišo ENDURO SPORT MARIBOR Silver SLO
110 PLETIKOS Luka Silver CRO
111 PAHOR Leon PORNO KRAS Silver SLO
112 OTTE Christian Silver AUT
113 OSTANEK David Silver SLO
114 NOVAK Peter Silver SLO
115 NIEDERKOFLER Alexander Silver AUT
116 NAGLIC Daniel Silver SLO
117 MIKLEC Nikola Silver CRO
118 MEGLIč Miha Silver SLO
119 MARTINCIC Andy RACING TEAM ROVINJ Silver CRO
120 MAJCAN Goran Silver CRO
121 LUZAR Gregor Silver SLO
122 LUčIć Robert ENDURIDES.COM Silver CRO
123 LOLIć Borna Silver SLO
124 LEšNIK Tomaž POHORJE EXTREM Silver SLO
125 LESKOVEC Severin Silver SLO
126 LESKOVEC Janko Silver SLO
127 LAMBERTI Andrea ENDUROBLOGGER Silver ITA
128 KRICKA Marko Silver SLO
129 KRAJGER Gorazd Silver SLO
130 KOVAčIč Samo Silver SLO
131 KOMšIć Dario Silver CRO
132 KOLESARIć Danijel EXTEME ENDURO DALMATIA Silver CRO
133 JELENC Janez Silver SLO
134 JAVORNIK Grega OKTAN Silver SLO
135 JANICIJEVIC Iztok Silver SLO
136 IVANOVIć Zoran ENDURO PULA Silver CRO
137 HABJAN Marko Silver SLO
138 GRUBELNIK Mitja Silver SLO
139 FURLAN Ales ENDURO KLUB KOPER Silver SLO
140 FORCHER Marcel KTM WALZER Silver AUT
141 FILIPOVIć Karlo Silver CRO
142 FABIJANčIć Vanja Silver CRO
143 DOLINšEK Dušan Silver SLO
144 ČRNAC Marko Silver CRO
145 CORNA Giovanni ENDUROBLOGGERTEAM Silver ITA
146 CILENTI Domenico Silver ITA
147 ČESNIK Tadej Silver SLO
148 ČERNE Jaka Silver SLO
149 ČERNE Andraž Silver SLO
150 BRODNIK Anže Silver SLO
151 BREZNIK Valentin Silver SLO
152 BREC Niki ENDURO KLUB KOPER Silver SLO
153 BIANCHI Luca RS 77 Silver ITA
154 BALOG Ivan Silver CRO
155 AHAčIč Ervin Silver SLO
156 VIDMAR Andrej MOTO MIRčI - BEL RAY Silver SLO
157 PUNGARTNIK Mitja MOTO MIRčI - BEL RAY Silver SLO
158 TAGLIAFERRI Marco MOTOCLUB VALDISCALVE Silver ITA
159 PIZIO Armando MOTOCLUB VALDISCALVE Silver ITA
160 MAGRI Biagio MOTOCLUB VALDISCALVE Silver ITA
161 DUINA Stefano ENDUROBLOGGER TEAM Silver ITA
162 CARLINI Andrea ENDUROBLOGGER TEAM Silver ITA
163 GöDERLE Stefan GöDERLE Silver AUT
164 ZAGAR Tim BLOCKCHAIN RACING TEAM Bronze SLO
165 WUTH Peter ENDUROKLUB W7 Bronze AUT
166 VUKALIC Mirnes Bronze SLO
167 VIDEčNIK Kristijan Bronze SLO
168 VALJAVEC Jani BLOCKCHAIN RACING TEAM Bronze SLO
169 TSCHETSCHONIG Stefan Bronze AUT
170 ŠUšTAR Blaž Bronze SLO
171 ŠTURM Boštjan Bronze SLO
172 ŠKRGAT Luka Bronze CRO
173 ŠKRABLIN Jožko Bronze SLO
174 SEMIč Matija Bronze SLO
175 ŠARKANJ Andrej EKK - ENDURO KLUB KOPER Bronze SLO
176 RUSNJAK Mikele MCC GEAR Bronze CRO
177 RUDOLF Žan Bronze SLO
178 RADIN MAčUKAT Mišel Bronze SLO
179 POVH Grega Bronze SLO
180 PAHOVNIK Jošt ENDURO BANDITI Bronze SLO
181 OREšNIK Denis ENDURO BANDITI Bronze SLO
182 MOTIKA Karlo Bronze CRO
183 MILAVEC Jakob Bronze SLO
184 MAJER Renato EMK BUZET Bronze CRO
185 LAVRIč Blaž Bronze SLO
186 LAMPE Luka Bronze SLO
187 KRIEGL Reinhard Bronze AUT
188 KREMAUTZ Tomas Bronze SLO
189 KRANJC Mitja Bronze SLO
190 KOVAčIč Miha AMD RADOVLJICA Bronze SLO
191 KOSTYNSKI Markus Bronze AUT
192 KOS Gregor Bronze SLO
193 KOMEL Emanuel Bronze SLO
194 KOKOT Matic MK DIVJE SVINJE Bronze SLO
195 KERMAVNER Matej Bronze SLO
196 KAVčIč Klemen Bronze SLO
197 KATTNIG Adolf Bronze AUT
198 JESENEK Gregor Bronze SLO
199 JANZ Patrick Bronze AUT
200 JANNY Lukas Bronze AUT
201 JAMščEK Luka Bronze SLO
202 HRŽENJAK Ivan Bronze SLO
203 HAMIDOVIč Semir Bronze SLO
204 FRUMEN Andrej BS CENTER Bronze SLO
205 FABJANčIč Tadej Bronze SLO
206 DOVNIK Tilen Bronze SLO
207 DOVNIK Rok Bronze SLO
208 CURK Mark Bronze SLO
209 CöRSTGES Conny Raphael Bronze AUT
210 ČERNJAVIč Benjamin ENDURO BANDITI Bronze SLO
211 ČERNEKA Mikele Bronze CRO
212 BLAžI Miha Bronze SLO
213 BIZJAK Rok Bronze SLO
214 BEZEK Jernej Bronze SLO
215 BERDNIK Nejc Bronze SLO
216 BEGUš Andrej Bronze SLO
217 BAUMAN Robert Bronze CRO
218 BATTISTA Gregor ENDURO KLUB KOPER Bronze SLO
219 ATELšEK Toni ENDURO BANDITI Bronze SLO
220 AITENBICHLER Manuel Bronze AUT
221 VUKOLIČ Vlado KTM SELES MOTO TEAM Bronze SLO
222 JANZ Simon BUF-CLUB Bronze AUT
223 VIVOD Nace MOTO MIRčI - BEL RAY Bronze SLO
224 VIšNJAR Tomaž MOTO MIRčI - BEL RAY Bronze SLO
225 JAKOP Klemen MOTO MIRčI - BEL RAY Bronze SLO
226 ZAJEC Damijan EK GOZDNI JOžA Veteran 40 SLO
227 WOLF Christian Veteran 40 AUT
228 WEINOLD Christian Veteran 40 AUT
229 VRčON Blaž ENDURO KLUB KOPER Veteran 40 SLO
230 VOVK Tomaž Veteran 40 SLO
231 SUSIč Damijan Veteran 40 SLO
232 ŠMON BoŠtjan OKTAN Veteran 40 SLO
233 ŠKRJANC Igor EK GOZDNI JOŽA Veteran 40 SLO
234 SCHOENBERG Erik Veteran 40 AUT
235 RUMPL Christian Veteran 40 AUT
236 POšEBAL Matic Veteran 40 SLO
237 POLINI Luca Veteran 40 ITA
238 PERNUš Marko Veteran 40 SLO
239 PAVLIć Tomislav Veteran 40 CRO
240 PASTI Zeno ENDURO BLOGGER TEAM Veteran 40 ITA
241 OPATIJA Enduro Veteran 40 CRO
242 NANIć Lari Veteran 40 CRO
243 MENICHETTI Tomas Veteran 40 ITA
244 MATOVIč Nedeljko Veteran 40 SLO
245 MARIć Tomislav EXTREME ENDURO LIKA Veteran 40 CRO
246 MALENKOST Moja ŠD PLETENKA Veteran 40 SLO
247 LOGAR Samo Veteran 40 SLO
248 LEVIčNIK Miha Veteran 40 SLO
249 LEGAT Robert Veteran 40 AUT
250 KUCHER Herbert Veteran 40 AUT
251 KRUPTSCHAK Jürgen Veteran 40 AUT
252 KRATZER Manfred Veteran 40 AUT
253 KRAšKOVIC Gregor Veteran 40 SLO
254 KOWATSCH Ingo Veteran 40 AUT
255 KOVAč Matevž Veteran 40 SLO
256 KOčEVAR Uroš Veteran 40 SLO
257 KERMAVNER Brane Veteran 40 SLO
258 JESERNIK Rene Veteran 40 AUT
259 ISAK Jürgen Veteran 40 AUT
260 HARRINGER Jürgen Veteran 40 AUT
261 GREGOR Andrej Veteran 40 SLO
262 GANTNER Rene Veteran 40 AUT
263 GAMBINO Angelo ENDUROBLOGGER TEAM Veteran 40 ITA
264 DOBREC Igor Veteran 40 SLO
265 DOBERšEK Andrej POHORJE EXTREM Veteran 40 SLO
266 DELOST Tomaž Veteran 40 SLO
267 BRANDNER Josef Veteran 40 AUT
268 BABONITSCH Dietmar Veteran 40 AUT
269 ARNUš Boštjan Veteran 40 SLO
270 RANT Janez AMD RADOVLJICA Veteran 40 SLO
271 LUNAR Stane KTM SELES MOTO TEAM Veteran 40 SLO
272 SIMIONI Francesco TEAM GABRIELLI RACING Veteran 40 ITA
273 NOVELLO Andrea TEAM GABRIELLI RACING Veteran 40 ITA
274 ROTHLEITNER Gerald BUF-CLUB Veteran 40 AUT
275 PIROLT Thomas BUF-CLUB Veteran 40 AUT
276 PESENTI Michele ENDUROBLOGGER TEAM Veteran 40 ITA
277 CENINI Luigi ENDURO GNOC TEAM Veteran 40 ITA
278 BIANCHINI Paolo ENDURO GNOC TEAM Veteran 40 ITA
279 VALENTINČIČ Marko PRIMORCI Veteran 40 SLO
280 POLJAK Iztok PRIMORCI Veteran 40 SLO
281 WURITSCH Hans KNOPPER Veteran 50 AUT
282 WALKETSEDER Erich Veteran 50 SLO
283 STRAUSS Herbert TARCO RACING SENIOR TEAM Veteran 50 AUT
284 SMOLIć Siniša Veteran 50 CRO
285 SEDLMAYER Thomas Veteran 50 DEU
286 MARZOTTO Luigi ALBATROS ITALY Veteran 50 ITA
287 LOBNER Roman EMC-CARINTHIA Veteran 50 AUT
288 KTM SIX DAYS Herbie Veteran 50 AUT
289 KRISPEL Ernest TARCO RACING SENIOR TREAM Veteran 50 AUT
290 JERAM Sandi BLOCKCHAIN RACING TEAM Veteran 50 SLO
291 HEURATSCHEK Rainer Veteran 50 AUT
292 GöTSCHL Karl Veteran 50 AUT
293 GAMLER Manfred Veteran 50 AUT
294 GABADI Walter Veteran 50 SLO
295 TREVISANI Alessandro BREZ KLUBA Veteran 50 ITA
296 GRISON Roberto BREZ KLUBA Veteran 50 ITA
297 BRENCI Paolo BREZ KLUBA Veteran 50 ITA
298 VICHI Giuseppe TEAM GABRIELLI RACING Veteran 50 ITA
299 REBELLATO Daniele TEAM GABRIELLI RACING Veteran 50 ITA
300 RIVOLTA Manuele ENDUROBLOGGER TEAM Veteran 50 ITA
301 DONINELLI Michele ENDUROBLOGGER TEAM Veteran 50 ITA
302 URŠIČ Igor PRIMORCI Veteran 50 SLO
303 OBID Branko PRIMORCI Veteran 50 SLO
304 GRISON Roberto EKK Veteran 50 ITA
305 GABADI Walter EKK Veteran 50 SLO
306 BUSATTA Giampaolo EKK Veteran 50 ITA
307 PERNUš Katjuša Women SLO
308 MATTERSBERGER Petra Women AUT
309 FIFER Tjaša Women SLO
310 ČRNAC Sanja Women CRO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Organizator

Moto Zveza Slovenije site : www.mzs-racing.si

Ura

21, Oct. ( SO ) , 2017 - 10:00 h

Lokacija

Buzet - Buzet ,CROATIA

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: Hard Enduro Race Buzet

Tekmovalci dirke bodo morali prevoziti traso v razdalji 60 km v najhitrejšem času in ob tem potrditi vse kontorlne točke, t.i. check pointe. Dirka ob 12:30 se štarta glede na rezultate kvalifikacijske tekme, ki se začne ob 10:00 in traja 45 minut.

Čas dirke bo omejen na 5 ur.

URNIK - Sobota 21. oktober 2017

07:30 – 10:00 PRIJAVE
10:30 – 11:15 KVALIFIKACIJE
12:30 - ŠTART HARD ENDURO DIRKE
17:30 - PODELITEV NAGRAD