Nazaj na koledar
14 SO Apr

Duatlon Dobrna 2018

Dobrna, 14.04.2018

TZS - Pokal Slovenije

Prijavljeni (129)

Priimek Ime Klub Kategorija UCI ID Št. licence Država Trasa Plačano
1 JURČIČ Anej ŠPORTNO DRUŠTVO POSAVJE CICIBANI 2018TZS652 SLO cici_duatlon
2 MORI Nik TK LJUBLJANA CICIBANI SLO cici_duatlon
3 NAVODNIK Grega TK VELENJE CICIBANI 2018TZS408 SLO cici_duatlon
4 MEŽNAR Žan TK TRISPORT EXOTERM CICIBANI 2018TZS273 SLO cici_duatlon
5 LULIK Nai TK EKLIMAS AJDOVŠČINA CICIBANI 2018TZS503 SLO cici_duatlon
6 MANDIč Maj TK UTRIP CICIBANI 2018TZS373 SLO cici_duatlon
7 MITEV Aleks TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA CICIBANI SLO cici_duatlon
8 MIHAJLOVIč Svit TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA CICIBANI SLO cici_duatlon
9 KRIžAN Bor TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA CICIBANI SLO cici_duatlon
10 ŠEPEC Jaka TK NOVO MESTO CICIBANI 2018TZS189 SLO cici_duatlon
11 SELIšKAR Lovro TK NOVO MESTO CICIBANI 2018TZS185 SLO cici_duatlon
12 SELIšKAR Rok TK NOVO MESTO CICIBANI 2018TZS191 SLO cici_duatlon
13 REBERNIK Jaka TK NOVO MESTO CICIBANI 2018TZS188 SLO cici_duatlon
14 REBERNIK Miha TK NOVO MESTO CICIBANI SLO cici_duatlon
15 LOVRENčIč Marko TK NOVO MESTO CICIBANI 2018TZS190 SLO cici_duatlon
16 RIHAR Val TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA CICIBANI 2018TZS589 SLO cici_duatlon
17 MORI Maks TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA CICIBANI 2018TZS577 SLO cici_duatlon
18 SIMIČAK Lara TK TRISPORT EXOTERM CICIBANKE 2018TZS280 SLO cici_duatlon
19 HRIBAR Anja TK TRISPORT EXOTERM CICIBANKE 2018TZS274 SLO cici_duatlon
20 LULIK Mei TK EKLIMAS AJDOVŠČINA CICIBANKE 2018TZS499 SLO cici_duatlon
21 KERšEVAN Sara TK EKLIMAS AJDOVŠČINA CICIBANKE 2018TZS504 SLO cici_duatlon
22 KRIžAN Ela TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA CICIBANKE 2018TZS067 SLO cici_duatlon
23 GAšPERIč Jakob TRIATLONSKI KLUB UTRIP MLAJŠI DEČKI 2018TZS368 SLO cici_duatlon
24 ZUPANčIč Izak TK TRISPORT EXOTERM MLAJŠI DEČKI 2018TZS268 SLO cici_duatlon
25 ŠPORN Mark TK TRISPORT EXOTERM MLAJŠI DEČKI 2018TZS269 SLO cici_duatlon
26 PREZELJ Jaka TK TRISPORT EXOTERM MLAJŠI DEČKI 2018TZS270 SLO cici_duatlon
27 DEŽMAN Luka TK TRISPORT EXOTERM MLAJŠI DEČKI 2018TZS271 SLO cici_duatlon
28 ČERNELIč Matic TK TRISPORT EXOTERM MLAJŠI DEČKI 2018TZS266 SLO cici_duatlon
29 PAVLIN Marcel TK UTRIP MLAJŠI DEČKI DA 2018TZS396 SLO cici_duatlon
30 KORITNIK Aleksander TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA MLAJŠI DEČKI 2018TZS065 SLO cici_duatlon
31 STRNIšA Lovro TK NOVO MESTO MLAJŠI DEČKI 2018TZS178 SLO cici_duatlon
32 ŠPOLJAR Marko TK NOVO MESTO MLAJŠI DEČKI 2018TZS183 SLO cici_duatlon
33 LOVRENčIč Jurij TK NOVO MESTO MLAJŠI DEČKI 2018TZS176 SLO cici_duatlon
34 ČAMPA Matevž TK NOVO MESTO MLAJŠI DEČKI 2018TZS182 SLO cici_duatlon
35 BARTELJ Miha TK NOVO MESTO MLAJŠI DEČKI 2018TZS180 SLO cici_duatlon
36 VERBIč Miha TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA MLAJŠI DEČKI 2018TZS612 SLO cici_duatlon
37 JURMAN Samo TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA MLAJŠI DEČKI 2018TZS552 SLO cici_duatlon
38 DENšA Tian TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA MLAJŠI DEČKI 2018TZS528 SLO cici_duatlon
39 KLAUž Inja TK VELENJE MLAJŠE DEKLICE 2018TZS416 SLO cici_duatlon
40 KOVAč Kim TK EKLIMAS AJDOVŠČINA MLAJŠE DEKLICE 2018TZS508 SLO cici_duatlon
41 BELA KOČAR Lina TK UTRIP MLAJŠE DEKLICE 2018TZS366 SLO cici_duatlon
42 KRIžAN Mia TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA MLAJŠE DEKLICE 2018TZS066 SLO cici_duatlon
43 ANDREJIč Vanesa TRIATLONSKI KLUB UTRIP STAREJŠE DEKLICE 2018TZS364 SLO super_sprint_duatlon
44 NAVODNIK Sara TK VELENJE STAREJŠE DEKLICE 2018TZS407 SLO super_sprint_duatlon
45 JEGRIšNIK Tara TK VELENJE STAREJŠE DEKLICE 2018TZS419 SLO super_sprint_duatlon
46 RAKAR Lenart TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠI DEČKI 2018TZS254 SLO super_sprint_duatlon
47 MEžNAR Matic TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠI DEČKI 2018TZS251 SLO super_sprint_duatlon
48 DEŽMAN AnŽe TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠI DEČKI 2018TZS258 SLO super_sprint_duatlon
49 BOJANC Domen TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠI DEČKI 2018TZS250 SLO super_sprint_duatlon
50 BERLEC Aljaž TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠI DEČKI 2018TZS252 SLO super_sprint_duatlon
51 BELAJ Nik TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠI DEČKI 2018TZS255 SLO super_sprint_duatlon
52 ŠPORN Pija TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠE DEKLICE 2018TZS262 SLO super_sprint_duatlon
53 ŠKRJANC Vita TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠE DEKLICE 2018TZS249 SLO super_sprint_duatlon
54 POROVNE Lana TK TRISPORT EXOTERM STAREJŠE DEKLICE 2018TZS257 SLO super_sprint_duatlon
55 VIDMAR Val TK EKLIMAS AJDOVŠČINA STAREJŠI DEČKI 2018TZS502 SLO super_sprint_duatlon
56 KOVAč Pij TK EKLIMAS AJDOVŠČINA STAREJŠI DEČKI 2018TZS497 SLO super_sprint_duatlon
57 ŽAGAR Taj TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA STAREJŠI DEČKI 2018TZS091 SLO super_sprint_duatlon
58 ŽAGAR Matic TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA STAREJŠI DEČKI 2018TZS089 SLO super_sprint_duatlon
59 ŽAGAR Jurij TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA STAREJŠI DEČKI 2018TZS090 SLO super_sprint_duatlon
60 VIMOS KOCBEK Nevan TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA STAREJŠI DEČKI 2018TZS614 SLO super_sprint_duatlon
61 MEDVED Jure TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA STAREJŠI DEČKI 2018TZS571 SLO super_sprint_duatlon
62 MARADIN Jan TK TRISPORT EXOTERM KADETI 2018TZS240 SLO super_sprint_duatlon
63 CERNELIC Maks TK TRISPORT EXOTERM KADETI 2018TZS244 SLO super_sprint_duatlon
64 KARBIč Enej TK EKLIMAS AJDOVŠČINA KADETI 2018TZS501 SLO super_sprint_duatlon
65 VERBIč Črt TK UTRIP KADETI DA 2018TZS391 SLO super_sprint_duatlon
66 PODGORšEK Žiga TK UTRIP KADETI 2018TZS383 SLO super_sprint_duatlon
67 PODGORšEK Nejc TK UTRIP KADETI DA 2018TZS382 SLO super_sprint_duatlon
68 PAVLIN David Aljoša TK UTRIP KADETI DA 2018TZS397 SLO super_sprint_duatlon
69 TOMšIč Staš TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA KADETI 2018TZS085 SLO super_sprint_duatlon
70 ČOP Aljaž TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA KADETI 2018TZS060 SLO super_sprint_duatlon
71 ZALAR Patrik TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA KADETI 2018TZS616 SLO super_sprint_duatlon
72 VESELINOVIč Gal TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA KADETI 2018TZS635 SLO super_sprint_duatlon
73 RIHAR Mai TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA KADETI 2018TZS590 SLO super_sprint_duatlon
74 MAMIč Jakob TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA KADETI 2018TZS566 SLO super_sprint_duatlon
75 JURčEK Jure TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA KADETI 2018TZS551 SLO super_sprint_duatlon
76 DOLGAN Tjaž TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA KADETI 2018TZS532 SLO super_sprint_duatlon
77 DENšA Ul TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA KADETI 2018TZS529 SLO super_sprint_duatlon
78 ŠPORN Kim TK TRISPORT EXOTERM KADETINJE 2018TZS248 SLO super_sprint_duatlon
79 MARADIN Manca TK TRISPORT EXOTERM KADETINJE 2018TZS246 SLO super_sprint_duatlon
80 KOVAč Lia TK EKLIMAS AJDOVŠČINA KADETINJE 2018TZS510 SLO super_sprint_duatlon
81 TURŠIČ NeŽa TK UTRIP KADETINJE DA 2018TZS377 SLO super_sprint_duatlon
82 BARTOL Monika TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA KADETINJE 2018TZS057 SLO super_sprint_duatlon
83 PERC Jan TK VELENJE MLAJŠI MLADINCI 2018TZS410 SLO sprint_duatlon
84 ŠKUFCA Elias Moritz TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA MLAJŠI MLADINCI 2018TZS082 SLO sprint_duatlon
85 MEDVED Jakob TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA MLAJŠI MLADINCI 2018TZS572 SLO sprint_duatlon
86 MAVRIC MRAK Filip TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA MLAJŠI MLADINCI 2018TZS570 SLO sprint_duatlon
87 GAšPARIč Nande TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA MLAJŠI MLADINCI 2018TZS538 SLO sprint_duatlon
88 POGAčAR Neža TK UTRIP MLAJŠE MLADINKE DA 2018TZS363 SLO sprint_duatlon
89 ŠKUFCA Maks TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA STAREJŠI MLADINCI 2018TZS083 SLO sprint_duatlon
90 DEčMAN Matej TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA STAREJŠI MLADINCI 2018TZS061 SLO sprint_duatlon
91 PEVEC Hanah TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA STAREJŠE MLADINKE 2018TZS100 SLO sprint_duatlon
92 PLUšKO Lana TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA STAREJŠE MLADINKE 2018TZS584 SLO sprint_duatlon
93 DI FRUSCIA Lilian TK LJUBLJANA ČLANI 1 SLO sprint_duatlon
94 RUPERčIč Rok BTC CITY LJUBLJANA ČLANI 1 SLO sprint_duatlon
95 PODBEVšEK Žiga TK TRISPORT EXOTERM ČLANI 1 2018TZS229 SLO sprint_duatlon
96 LIPOVšEK Jan TK TRISPORT EXOTERM ČLANI 1 2018TZS227 SLO sprint_duatlon
97 KOTNIK Gregor TK TRISPORT EXOTERM ČLANI 1 2018TZS225 SLO sprint_duatlon
98 GERIč Jaka TK TRISPORT EXOTERM ČLANI 1 2018TZS231 SLO sprint_duatlon
99 BOJANC Klemen TK TRISPORT EXOTERM ČLANI 1 2018TZS230 SLO sprint_duatlon
100 LAVRENčIč Tine TK EKLIMAS AJDOVŠČINA ČLANI 1 2018TZS479 SLO sprint_duatlon
101 MANDIč Mark TK UTRIP ČLANI 1 2018TZS373 SLO sprint_duatlon
102 ROZMAN Marko TK NOVO MESTO ČLANI 1 2018TZS373 SLO sprint_duatlon
103 SUHADOLNIK Luka TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA ČLANI 1 2018TZS603 SLO sprint_duatlon
104 KLENOVšEK Urh TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA ČLANI 1 2018TZS554 SLO sprint_duatlon
105 KUKOLJ Tine ČLANI 2 SLO sprint_duatlon
106 BALABANIč Damjan ČLANI 2 2018TZS043 SLO sprint_duatlon
107 LJUBIč Luka TEAM TURBO TROPOVCI ČLANI 2 2018TZS437 SLO sprint_duatlon
108 CIPOT Boštjan TEAM TURBO TROPOVCI ČLANI 2 DA 01296 SLO sprint_duatlon
109 HRIBAR Domen TK TRISPORT EXOTERM ČLANI 2 2018TZS222 SLO sprint_duatlon
110 ČREšNAR Rok TK NOVO MESTO ČLANI 2 2018TZS171 SLO sprint_duatlon
111 STROPNIK Klemen ŠRK CELJE VETERANI 1 2018TZS022 SLO sprint_duatlon
112 JEGRIšNIK Uroš TK VELENJE VETERANI 1 2018TZS418 SLO sprint_duatlon
113 MAJDIč Tomaž TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA VETERANI 1 2018TZS094 SLO sprint_duatlon
114 MORI Mitja TRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANA VETERANI 1 2018TZS578 SLO sprint_duatlon
115 RAC Radovan SD TEAM TURBO TROPOVCI VETERANI 2 2018TZS443 SLO sprint_duatlon
116 MORI SMOKIE Darko KOLESARSKI KLUB RAVNE NA KOROšKEM VETERANI 2 SLO sprint_duatlon
117 TEMLIN Matej TEAM TURBO TROPOVCI VETERANI 2 2018TZS439 SLO sprint_duatlon
118 KETIš Dominik TEAM TURBO TROPOVCI VETERANI 2 2018TZS436 SLO sprint_duatlon
119 PODBEVšEK Sebastjan TK TRISPORT EXOTERM VETERANI 2 2018TZS207 SLO sprint_duatlon
120 GREGORIč ZEčEVIč Janika VETERANKE 2 2018TZS430 SLO sprint_duatlon
121 PIRC Franci VETERANI 3 SLO sprint_duatlon
122 MAKOVEC Igor VETERANI 3 2018TZS170 SLO sprint_duatlon
123 ADAMIč Marko TK LJUBLJANA VETERANI 3 2018TZS517 SLO sprint_duatlon
124 PEZDIR Roman TRENERT ŠD VETERANI 3 2018TZS431 SLO sprint_duatlon
125 PETRIČ Slavko ŠPORTNO DRUŠTVO POSAVJE VETERANI 4 2018TZS047 SLO sprint_duatlon
126 ANTOLIN Zoran TEAM TURBO TROPOVCI VETERANI 4 2018TZS440 SLO sprint_duatlon
127 KREGAR Miro TK TRISPORT EXOTERM VETERANI 4 2018TZS193 SLO sprint_duatlon
128 ŽAGAR Toni TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA VETERANI 5 2018TZS087 SLO sprint_duatlon
129 BUZETI Štefan TEAM TURBO TROPOVCI VETERANI 6 2018TZS441 SLO sprint_duatlon
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Organizator

SVET24 informativne vsebine d.o.o.

Ura

14, Apr. ( SO ) , 2018 - 10:00 h

Lokacija

Dobrna - Dobrna ,SLOVENIJA

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: Duatlon Dobrna 2018