Škofja Loka, 18.11.2018
Ciklokros Pokal Slovenije
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAJC | Robert | ČLANI (Licence ELITE in U23) | |||
2 | ZUPANčIč | Peter | CALCIT BIKE TEAM | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
3 | ŠTAJNAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
4 | SKOK | Anže | POGI TEAM UAE GENERALI | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
5 | SVETLIčIč | Andraž | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
6 | PRIMOžIč | Jaka | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
7 | PIRIH | Aleš | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
8 | LAKOTA | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
9 | KOSTELEC | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
10 | ČOTAR | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
11 | ČEMAžAR | Nik | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
12 | HOMAN | Gregor | BAM.BI | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
13 | MIKLIč | Blaž | OSM FILMS | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
14 | RAJKOVIć | Marko | BK CIKLUS | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
15 | JENKO | Robi | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | ČLANI (Licence ELITE in U23) | ||
16 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ||
17 | RAVBAR | Jan | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ||
18 | ZALAR | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ||
19 | AVBELJ | Blaž | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ||
20 | ZIHERL | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ||
21 | CAPRA | Manuel | G.S. LAGORAI BIKE | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ||
22 | MEDVED | Jakob | TK LJUBLJANA | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ||
23 | KRALJ | Fabijan | KK PANTAL | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | ||
24 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | ||
25 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | ||
26 | MARKIč | Urška | ŽENSKE | |||
27 | KRANJEC ŽAGAR | Mira | CALCIT BIKE TEAM | ŽENSKE | ||
28 | ŽAVBI KUNAVER | Saša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ŽENSKE | ||
29 | VOGRIN | Aljoša | ŠD T-2 | MASTERS 1 | ||
30 | UDOVIC | Ales | MASTERS 1 | |||
31 | LAZAR | Aleš | CYCLING UNITED LJUBLJANA | MASTERS 1 | ||
32 | JANčAR | Željko | MASTERS 1 | |||
33 | BANDEL | Mitja | MASTERS 1 | |||
34 | ERJAVEC | Simon | CALCIT BIKE TEAM | MASTERS 1 | ||
35 | LOVšE | Matej | TUŠ T.E.A.M. | MASTERS 1 | ||
36 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | MASTERS 1 | ||
37 | JEZERšEK | Andrej | KD ALPE SIS | MASTERS 1 | ||
38 | ROPAS | Nejc | BIKEREPUBLIC | MASTERS 1 | ||
39 | PERIC | Marko | KD BRDA DOBROVO | MASTERS 1 | ||
40 | URšIč | Blaž | KK PANTAL | MASTERS 1 | ||
41 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | MASTERS 1 | ||
42 | VALJAVEC | Tadej | SAVA KRANJ CYCLING | MASTERS 1 | ||
43 | SUšNIK | Blaž | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | ||
44 | OMAN | Matic | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | ||
45 | BITENC | Jure | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | ||
46 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTERS 1 | ||
47 | OMAHEN | Blaž | JB TEAM NOVO MESTO | MASTERS 1 | ||
48 | NERAD | Primož | TK OLIMPIJA | MASTERS 1 | ||
49 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | MASTERS 1 | ||
50 | HABUš | Ivan | BK CIKLUS | MASTERS 1 | ||
51 | OTER | Mitja | KK POSTOJNA | MASTERS 1 | ||
52 | MUHIč | Zvone | MASTERS 2 | |||
53 | MORI | Mitja | GANESHA TEAM | MASTERS 2 | ||
54 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | MASTERS 2 | ||
55 | CORNACCHINI | Igor | SCOTT TEAM | MASTERS 2 | ||
56 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | MASTERS 2 | ||
57 | KOVAč | Matjaž | IZVIR VIPAVA | MASTERS 2 | ||
58 | GAJSER | Leon | KOŠTRUNI | MASTERS 2 | ||
59 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTERS 2 | ||
60 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | MASTERS 2 | ||
61 | HAJNRIHAR | Gaber | DEČKI | |||
62 | FURLAN NERAD | Jaka | NGS | DEČKI | ||
63 | FURLAN NERAD | Jure | NGS | DEČKI | ||
64 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI | ||
65 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI | ||
66 | KOVAč | Pij | IZVIR VIPAVA | DEČKI | ||
67 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
68 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
69 | UVODIč | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
70 | SUšNIK | Nejc | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
71 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
72 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
73 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
74 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | ||
75 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | DEČKI | ||
76 | SUšNIK | Tjaša | CALCIT BIKE TEAM | Girls | ||
77 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | Girls | ||
78 | KRANJEC | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | Girls | ||
79 | KALAN | Neja | SAVA KRANJ CYCLING | Girls | ||
80 | BATKOVIč | Tanja | CX za vse | |||
81 | ORTYNSKI | Aleksandar | BK CIKLUS | CX za vse | ||
82 | PACEK | Nejc | DRUšTVO LUZ | CX za vse | ||
83 | MILOVANOVIč | Klemen | DRUšTVO LUZ | CX za vse | ||
84 | KORDEž | Mohor | DRUšTVO LUZ | CX za vse | ||
85 | BUCIK | Gregor | DRUšTVO LUZ | CX za vse |
Športno društvo Koloka telefon : 041 288 978 email : info@cxloka.si
18, Nov. ( NE ) , 2018 - 10:00 h
Škofja Loka - Škofja Loka ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|