Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | Open male (Elite & Under 23) | ||
2 | BRAIDOT | Stefano | U.C. CAPRIVESI | Open male (Elite & Under 23) | ||
3 | ILJAZI | Huan | ASD MAGLIA NERA | Open male (Elite & Under 23) | ||
4 | RODARO | Giacomo | ASD MAGLIA NERA | Open male (Elite & Under 23) | ||
5 | DREOSSI | Michele | ASD TEAM GRANZON | Open male (Elite & Under 23) | ||
6 | DE SABBATA | Davide | ASD TEAM GRANZON | Open male (Elite & Under 23) | ||
7 | MURA | Christian | TEAM CMC CYCLING EXPERIENCE | Open male (Elite & Under 23) | ||
8 | DAL PIAN | Davide | TEAM CMC CYCLING EXPERIENCE | Open male (Elite & Under 23) | ||
9 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | Open male (Elite & Under 23) | ||
10 | ZACCARIN | Henry | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | Open male (Elite & Under 23) | ||
11 | MIHALKOVITS | Peter | RADWELT MK FACTORY RACING | Open male (Elite & Under 23) | ||
12 | STROHMAYER | Stefan | RADWELT MK FACTORY RACING | Open male (Elite & Under 23) | ||
13 | OSMANOVIć | Sebastian | BK TNT PAZIN | Open male (Elite & Under 23) | ||
14 | BRAIDA | Edoardo | TRIVIUM FROGGY TEAM | Open male (Elite & Under 23) | ||
15 | FELICE | Manuel | ASD TEAM GRANZON | Open male (Elite & Under 23) | ||
16 | FURLANI | Federico | U.C. CAPRIVESI | Open male (Elite & Under 23) | ||
17 | CORONA | Giulio | TEAM DIRTY | Open male (Elite & Under 23) | ||
18 | BRAUER | Dimitrios | FSV CUXHAVEN | Open male (Elite & Under 23) | ||
19 | BRAIDOT | Luca | Open male (Elite & Under 23) | |||
20 | DI BORTOLO | Alessandro | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | Open male (Elite & Under 23) | ||
21 | FALLY | Simon | RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN | Open male (Elite & Under 23) | ||
22 | UNTERWEGER | Michael | AÖ ASKÖ RLMOMYA VILLACH | Open male (Elite & Under 23) | ||
23 | TREVISAN | Tommaso | UC CAPRIVESI | Open male (Elite & Under 23) | ||
24 | LEBAN | Tilen | DEŠ FLEŠ | Open male (Elite & Under 23) | ||
25 | GRATZ | Christoph | LOOSERIDERS GRAZ AUSTRIA | Open male (Elite & Under 23) | ||
26 | CALABRIA | Domenicoantonio | 3 STARS | Open male (Elite & Under 23) | ||
27 | PILIH | Kristijan | KAMPLC RACING TEAM | Open male (Elite & Under 23) | ||
28 | CERATO | Riccardo | 3 STARS | Open male (Elite & Under 23) | ||
29 | ORLANDO | Simone | 3 STARS | Open male (Elite & Under 23) | ||
30 | JEž | Tim | KAMPLC RACING TEAM | Open male (Elite & Under 23) | ||
31 | MARKIč | Jan | ŠKTD AVčE | Open male (Elite & Under 23) | ||
32 | COS | Eli | ASD TEAM GRANZON | Open Female (Elite, U23 & Junior F) | ||
33 | DOBNIG | Yana | TEAM DORRONG | Open Female (Elite, U23 & Junior F) | ||
34 | AURELIE | Roussel | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Open Female (Elite, U23 & Junior F) | ||
35 | ŠTRICELJ | Rok | KD ZVERINICE | Junior male (U19) | ||
36 | BERTOLUTTI | Simone | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
37 | DREOSSI | Francesco | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
38 | MEJAč | Žiga | KD ZVERINICE | Junior male (U19) | ||
39 | PERLI | Leonardo | MTB CLUB GAERNE | Junior male (U19) | ||
40 | MORETTI | Samuele | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
41 | BATTILANA | Fabio | LPT RACE TEAM | Junior male (U19) | ||
42 | BONA | Alessandro | MTB CLUB GAERNE | Junior male (U19) | ||
43 | JUREJEVčIč | Blaž | KD ZVERINICE | Junior male (U19) | ||
44 | SACCO | Marco | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
45 | FLEGO | Lorenzo | ASD 360 MTB | Junior male (U19) | ||
46 | PEčAN | Žiga | RAJD LJUBLJANA | Junior male (U19) | ||
47 | RAZPET | Tomaz | RAJD LJUBLJANA | Junior male (U19) | ||
48 | MARCHESIN | Riccardo | TECNOBIKE TEAM K2 | Junior male (U19) | ||
49 | ČERNIGOJ | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | Junior male (U19) | ||
50 | BAVDAž | Rok | KK ČRN TRN | Junior male (U19) | ||
51 | BELINGAR | Črt | ŠKTD AVčE | Junior male (U19) | ||
52 | ZOF | Giacomo | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
53 | TERLICHER | Lorenzo | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
54 | ZUCCO | Morgan | ASD TEAM GRANZON | Junior male (U19) | ||
55 | DE SABBATA | Massimo | ASD TEAM GRANZON | Under 17 male | ||
56 | OLIOSI | Enrico Leon | ASD TEAM GRANZON | Under 17 male | ||
57 | PETROVIC | Mihajlo | A.S.D 360 MTB | Under 17 male | ||
58 | GREGORIO | Zeno | A.S.D 360 MTB | Under 17 male | ||
59 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Under 17 male | ||
60 | ŠOBOT | Logan | ADRENALINA MTB TEAM | Under 17 male | ||
61 | VALENTINUZZO | Marco | A.S.D. 360 MTB | Under 17 male | ||
62 | DAL MONTE | Tommaso | CARISMA TEAM | Under 17 male | ||
63 | OžBOT | Timotej | ŠKTD AVčE | Under 17 male | ||
64 | CIUHA MRAK | Rene | RAJD LJUBLJANA | Under 17 male | ||
65 | RUPNIK | žan | Under 17 male | |||
66 | GORKIč | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | Under 17 male | ||
67 | TINTA | Lovro | ŠKTD AVčE | Under 17 male | ||
68 | DREOSSI | Enrico | ASD TEAM GRANZON | Under 15 male | ||
69 | AZZINI | Leonardo Maria | ASD TEAM GRANZON | Under 15 male | ||
70 | FRISENNA | Alessandro | A.S.D 360 MTB | Under 15 male | ||
71 | MEROI | Matteo | ASD TEAM GRANZON | Under 15 male | ||
72 | PAGLIARI CONSOLATI | Lorenzo | A.S.D. 360 MTB | Under 15 male | ||
73 | STARC | Andrea | A.S.D 360 MTB | Under 15 male | ||
74 | CHIABAI | Pietro | ASD TEAM GRANZON | Under 15 male | ||
75 | KINKELA | Sandi | Under 15 male | |||
76 | RAšKO | Nal | Under 15 male | |||
77 | KOMPARA | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | Under 15 male | ||
78 | MARTINI | Daniel | ASD 360 MTB | Under 15 male | ||
79 | POLJŠAK | Žan Luka | KAMPLC RACING TEAM | Under 15 male | ||
80 | PINTAR | Aleks | KAMPLC RACING TEAM | Under 15 male | ||
81 | SANDRIN | Giulia | A.S.D. 360 MTB | Under 17 female (U17 fem – U15 fem) | ||
82 | RUMAC | Elisa | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | Under 17 female (U17 fem – U15 fem) | ||
83 | BRAIDA | Lucrezia | ASD TEAM GRANZON | Under 17 female (U17 fem – U15 fem) | ||
84 | MALISAN | Mirko | GRUPPO BASTIONI BIKE | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
85 | KOTNIK | Kristjan | KD ZVERINICE | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
86 | ZALETELJ | Luka | KD ZVERINICE | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
87 | TANDIN | Davide | ASD X TEAM PIERO BICYA | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
88 | BUSINELLI | Matteo | LPT RACE TEAM | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
89 | NACCA | Stefano | ASD X TEAM PIERO BICYA | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
90 | FAVRETTO | Matteo | MTB CLUB GAERNE | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
91 | SUšANJ | Bojan | BBK TEAM RODEO | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
92 | MENON | Enrico | WILD PURCIT ASD | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
93 | NADALIN | Riccardo | TECNOBIKE TEAM K2 | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
94 | GONZATI | Lorenzo | CARISMA TEAM | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
95 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
96 | PLESNICAR | Riccardo | U.C. CAPRIVESI | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
97 | LODOLO | Giacomo | ASD MAGLIA NERA | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
98 | MILIč | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master Under 30 male (17/29 years old) | ||
99 | MARIZZA | Luca | ASD TEAM GRANZON | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
100 | FORGIARINI | Daniele | ASD MAGLIA NERA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
101 | SABADIN | Pietro | BBK TEAM RODEO | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
102 | REMOTO | Francesco | ASD FUN BIKE | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
103 | LAZZARONI | Jurij | TEAM FRIULI SANVITESE | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
104 | ENRICO | Durì | ASD MAGLIA NERA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
105 | ÖRDöG | Dániel | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
106 | VARNERIN | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
107 | BORTOLIN | Andrea | TEAM CMC CYCLING EXPERIENCE | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
108 | CUCCOVAZ | Mattia | LPT RACE TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
109 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
110 | STEFANIC | Dusan | KD ZVERINICE | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
111 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
112 | BERTOS | Matteo | U.C. CAPRIVESI | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
113 | BECCIU | Gabriele | U.C. CAPRIVESI | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
114 | LANZILOTTI | Marco | A.S.D 360 MTB | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
115 | VONDRAčEK | Aleksandar | BK OPUšTENO | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
116 | KRISCHE | Lukas | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
117 | HOLC | Andrej | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
118 | DI BORTOLO | Nicola | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
119 | PLONER | Philipp | ARBÖ RLM OMYA VILLACH | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
120 | PREVIT | Marco | GRUPPO SPORTIVO DANIELI | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
121 | ZILLE | Fabio | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
122 | šKORJANC | David | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
123 | ROVEREDO | Igor | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
124 | CHIARATO | Edoardo | KM261 | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
125 | PINGITZER | Peter | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
126 | MESEC | Rožle | RAJD LJUBLJANA | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
127 | čELIč | Tone | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
128 | ČERNILOGAR | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
129 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
130 | BRITTANNICO | Rosario Giancarlo | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | |||
131 | BANDIZIOL | Mauro | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
132 | BRESSA | Michele | DIRTY TEAM | Master Under 40 male (30/39 y. o.) | ||
133 | GARBELOTTO | Daniele | ASD X TEAM PIERO BICYA | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
134 | DURANTE | Luca | TEAM LASALAMACCHINE | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
135 | DE GASPERIN | Mauro | TEAM CMC CYCLING EXPERIENCE | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
136 | RAS | Christian | ASKÖ DR. AUER BMX TEAM MÜHLEN | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
137 | LAVRIN | Martin | KD ZVERINICE | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
138 | SIBINOVIC | Francesco | U.C. CAPRIVESI | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
139 | BATTISTUTA | Fabio | LPT RACE TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
140 | CECHET | Paolo | LPT RACE TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
141 | PUTZOLU | Michele | LPT RACE TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
142 | ROMANOTTO | Patrick | LPT RACE TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
143 | TOMMASI | Kristian | LPT RACE TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
144 | TRATTNIG | Michael | MTB 9020 | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
145 | FAVERO | Daniele | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
146 | PLANISCIG | Massimiliano | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
147 | ZARA | Massimo | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
148 | LODOLO | Marco | ASD MAGLIA NERA | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
149 | CHIARATO | Filippo | KM 261 | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
150 | MOTTES | Marco | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | |||
151 | BOGO | Massimo | 48ERRE BMX TEAM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
152 | TAUCER | David | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
153 | BELINGAR | Branko | ŠKTD AVčE | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
154 | IOB | Ruggero | SPS TEAM MAGLIA NERA | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
155 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master Under 50 male (40/49 y. o.) | ||
156 | ZORTEA | Carlo | TEAM CMC CYCLING EXPERIENCE | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
157 | BRAIDOT | Mauro | U.C. CAPRIVESI | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
158 | ZVER | Marjan | KD ZVERINICE | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
159 | PEZZIN | Claudio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
160 | FABBRO | Marco | ASD MAGLIA NERA | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
161 | CHIASELOTTO | Giorgio | LPT RACE TEAM | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
162 | FIORE | Filippo | LPT RACE TEAM | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
163 | NEGOVETTI | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
164 | FABRISSIN | Renato | DANIELI 1914 CYCLING TEAM A.S.D. | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
165 | REMOTO | Claudio | ASD FUN BIKE | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
166 | STIRPE | Massimo | 3 STARS | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
167 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
168 | PETRIS | Gianpiero | SPS TEAM MAGLIA NERA | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
169 | MORETTI | Stefano | ASD TEAM GRANZON | Master Over 49 male (+49 y. o.) | ||
170 | BONETTI | Stefania | LPT RACE TEAM | Master Female (17/49 years old) | ||
171 | ZONTONE | Asia | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | Master Female (17/49 years old) | ||
172 | KASERBACHER | Viktoria | MUDDYTEAMBIKERS | Master Female (17/49 years old) | ||
173 | GASPAROTTO | Lara | ASD TECNOBIKE TEAM K2 | Master Female (17/49 years old) | ||
174 | BAIUTTI | Daniela | 3 STARS | Master Female (17/49 years old) | ||
175 | CSEH | Veronika | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Master Female (17/49 years old) | ||
176 | ALBANESE | Giulia | U.C. CAPRIVESI | Master Female (17/49 years old) |
ASD Unione Ciclisti Caprivesi email : chuck26@gmail.com site : http://www.sloenduro.com
17, Mar. ( NE ) , 2019 - 10:00 h
Gorizia - Moša ,ITALY
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|