Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MEH | Tevž | TK NOVO MESTO | MCM - Mlajši Cicibani | ||
2 | MAJDIč | Jure | TK INLES RIKO RIBNICA | MCM - Mlajši Cicibani | ||
3 | WIEGELE | Natalie Marie | WFV FINKENSTEIN AM FAAKERSEE | MCF - Mlajše Cicibanke | ||
4 | GRECO | Aurora | TDRIMINI | MCF - Mlajše Cicibanke | ||
5 | LOVRENčIč | Marko | TK NOVO MESTO | CM - Cicibani | ||
6 | SELIšKAR | Rok | TK NOVO MESTO | CM - Cicibani | ||
7 | DOBROVAC | Lovro | TRIATLON KLUB RIVAL | CM - Cicibani | ||
8 | ŠEPEC | Jaka | TK NOVO MESTO | CM - Cicibani | ||
9 | MARIć | Lan | TRIATLON KLUB RIVAL | CM - Cicibani | ||
10 | ČAMPA | Maks | TK NOVO MESTO | CM - Cicibani | ||
11 | STOJANOVIC | Patrick | TK PULA | CM - Cicibani | ||
12 | ZUPAN ČANč | Luka | TK NOVO MESTO | CM - Cicibani | ||
13 | KERšEVAN | Matija | TK AJDOVščINA | CM - Cicibani | ||
14 | WIEGELE | Florian | WFV FINKENSTEIN AM FAAKERSEE | CM - Cicibani | ||
15 | KERšEVAN | Matija | TK AJDOVščINA | CM - Cicibani | ||
16 | VALIč | Lia | TK AJDOVščINA | CF -cicibanke | ||
17 | šKRLJ | Vida | TK AJDOVščINA | CF -cicibanke | ||
18 | LAMPE | Andrea | CUS UDINE TRIATHLON | D1M - Mlajši dečki | ||
19 | MANDIč | Maj | TK UTRIP | D1M - Mlajši dečki | ||
20 | MILETIĆ | Einar | TRIATLON KLUB RIVAL | D1M - Mlajši dečki | ||
21 | BARTELJ | Miha | TK NOVO MESTO | D1M - Mlajši dečki | ||
22 | ALESSANDRI | Achille | TDRIMINI | D1M - Mlajši dečki | ||
23 | DIDIC MILESI | Tristan | GO TRI TEAM | D1M - Mlajši dečki | ||
24 | ČAMPA | Matevž | TK NOVO MESTO | D1M - Mlajši dečki | ||
25 | GRECO | Thomas | TDRIMINI | D1M - Mlajši dečki | ||
26 | ZAMIDA | Mark | TK NOVO MESTO | D1M - Mlajši dečki | ||
27 | MEDVEDEC | Matija Stefan | TK AJDOVščINA | D1M - Mlajši dečki | ||
28 | PADMOSOEKARTO | Andrej | TK SWIBIR | D1M - Mlajši dečki | ||
29 | SELIšKAR | Lovro | TK NOVO MESTO | D1M - Mlajši dečki | ||
30 | BRECELJ | Brin | TK AJDOVščINA | D1M - Mlajši dečki | ||
31 | PRELESNIK | France | TK INLES RIKO RIBNICA | D1M - Mlajši dečki | ||
32 | ROWE | Jack | D1M - Mlajši dečki | |||
33 | VIDMAR | Mik | TK LOGATEC | D1M - Mlajši dečki | ||
34 | KERšEVAN | Sara | TK AJDOVščINA | D1F - Mlajše deklice | ||
35 | PIANI | Federica | GO TRI TEAM | D1F - Mlajše deklice | ||
36 | PRELESNIK | Tinkara | TK INLES RIKO RIBNICA | D1F - Mlajše deklice | ||
37 | KOVAč | Kim | TK AJDOVščINA | D1F - Mlajše deklice | ||
38 | VALIč | Ela | TK AJDOVščINA | D1F - Mlajše deklice | ||
39 | STOJANOVIC | Carol | TK PULA | D1F - Mlajše deklice | ||
40 | CAMUFFO | Elisa | ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE | D1F - Mlajše deklice | ||
41 | LENAC | Luka | TRIATLON KLUB RIVAL | D2M - Starejši dečki | ||
42 | LAMPE | Davide | CUS UDINE TRIATHLON | D2M - Starejši dečki | ||
43 | LENAC | Antonio | TRIATLON KLUB RIVAL | D2M - Starejši dečki | ||
44 | POBERAI | Luca | GO TRI TEAM | D2M - Starejši dečki | ||
45 | LAMPE | Diego | CUS UDINE TRIATHLON | D2M - Starejši dečki | ||
46 | BELLUCO | Jacopo | CUS PADOVA | D2M - Starejši dečki | ||
47 | DOBROVAC | Borna | TRIATLON KLUB RIVAL | D2M - Starejši dečki | ||
48 | ŽAGAR | Jurij | TK INLES RIKO RIBNICA | D2M - Starejši dečki | ||
49 | PETERKA | Jan | ŠD 3ŠPORT | D2M - Starejši dečki | ||
50 | STRNIšA | Lovro | TK NOVO MESTO | D2M - Starejši dečki | ||
51 | VIDMAR | Adam | TK AJDOVščINA | D2M - Starejši dečki | ||
52 | KOVAč | Pij | TK AJDOVščINA | D2M - Starejši dečki | ||
53 | ŽAGAR | Taj | TK INLES RIKO RIBNICA | D2M - Starejši dečki | ||
54 | JAMAK | Mustafa | TRITON SARAJEVO | D2M - Starejši dečki | ||
55 | ŽAGAR | Jurij | TK INLES RIKO RIBNICA | D2M - Starejši dečki | ||
56 | VISINTIN | Lucrezia | GO TRI TEAM | D2F - Starejše deklice | ||
57 | COLOMBO | Maya | GO TRI TEAM | D2F - Starejše deklice | ||
58 | VALE | Lana | TRIATLON KLUB RIVAL | D2F - Starejše deklice | ||
59 | FORNAZAR | Nicole | TRIATLON KLUB PULA | D2F - Starejše deklice | ||
60 | KOVIC | Urška | TK AJDOVščINA | D2F - Starejše deklice | ||
61 | WIEGELE | Nadia Elena | WFV FINKENSTEIN | D2F - Starejše deklice | ||
62 | BARAC | Gabriel | TRIATLON KLUB RIVAL | KM - Kadeti | ||
63 | ČOšIć | Maks | TK SWIBIR | KM - Kadeti | ||
64 | BERLOT | Sebastian | GO TRI TEAM | KM - Kadeti | ||
65 | ZELNIK GREGORčIč | Jaka | TK NOVO MESTO | KM - Kadeti | ||
66 | VIDMAR | Val | TK AJDOVščINA | KM - Kadeti | ||
67 | ČOP | Aljaž | TK INLES RIKO RIBNICA | KM - Kadeti | ||
68 | KOVIC | Januš | TK AJDOVščINA | KM - Kadeti | ||
69 | TOMšIč | Staš | TK INLES RIKO RIBNICA | KM - Kadeti | ||
70 | CASADEI | Giulia | TDRIMINI | KF - Kadetinje | ||
71 | VALINČIĆ | Aurora | TRIATLON KLUB RIVAL | KF - Kadetinje | ||
72 | ALESSANDRI | Alice | TDRIMINI | KF - Kadetinje | ||
73 | KOVIC | Sara | GO TRI TEAM | KF - Kadetinje | ||
74 | GAVRILOVIć | Lana | TRIATLON KLUB SAVA | KF - Kadetinje | ||
75 | RESEN | Giorgia | GO TRI TEAM | KF - Kadetinje | ||
76 | STRES | Tinkara | TK AJDOVščINA | KF - Kadetinje | ||
77 | KRžIšNIK | Nika | TK AJDOVščINA | KF - Kadetinje | ||
78 | MIKUž | Maruša | TK AJDOVščINA | KF - Kadetinje | ||
79 | KOVAč | Lia | TK AJDOVščINA | KF - Kadetinje | ||
80 | ALYMOVA | Nadežda | TK LJUBLJANA | KF - Kadetinje | ||
81 | MIHEVC | Lara | TK LOGATEC | KF - Kadetinje | ||
82 | ŠEPEC | Pia Olga | TK NOVO MESTO | KF - Kadetinje | ||
83 | SUGLIA | Francesco | GO TRI TEAM | M1M - Mlajši mladinci | ||
84 | PADMOSOEKARTO | Lukas | M1M - Mlajši mladinci | |||
85 | ŠKUFCA | Maks | TK INLES RIKO RIBNICA | M2M - Starejši mladinci | ||
86 | VIDNAR | Rok | KK TROPOVCI | E1M - Člani 1 | ||
87 | B. PIRIH | Luka | E1M - Člani 1 | |||
88 | CMEREšEK | Žiga | E1M - Člani 1 | |||
89 | HöFFERLE | Jakob | TK NOVO MESTO | E1M - Člani 1 | ||
90 | MANDIć | Mark | TK UTRIP | E1M - Člani 1 | ||
91 | BONE | Marko | TK AJDOVščINA | E1M - Člani 1 | ||
92 | MIKUž | Patrik | TK AJDOVščINA | E1M - Člani 1 | ||
93 | PLECKO | Drago | - | E1M - Člani 1 | ||
94 | CURKOVIC | Filip | E1M - Člani 1 | |||
95 | PETELINšEK | Amadej | E1M - Člani 1 | |||
96 | šTUHEC | Vid | E1M - Člani 1 | |||
97 | KRAJNC | Davor | E1M - Člani 1 | |||
98 | MORGAN | Daragh | E1M - Člani 1 | |||
99 | ŠUMAH | Ana | TRIATLON KLUB 3KM | E1F - Članice 1 | ||
100 | PETERKA | Monika | ŠD 3ŠPORT | E1F - Članice 1 | ||
101 | LOžNAR | Enej | TK LOGATEC | E2M - Člani 2 | ||
102 | JAVORNIK | Andrej | GIBIT | E2M - Člani 2 | ||
103 | GORINšEK | Jure | TRIATLON KLUB 3KM | E2M - Člani 2 | ||
104 | DOLINAR | Grega | TK INLES RIKO RIBNICA | E2M - Člani 2 | ||
105 | KREMPASKY | Lukas | E2M - Člani 2 | |||
106 | DROBNIč | Jurij | E2M - Člani 2 | |||
107 | KOS | Jernej | ARNOLD PROFI | E2M - Člani 2 | ||
108 | PAVLIč | Marko | E2M - Člani 2 | |||
109 | DOLINAR MAJDIč | Simona | TK INLES RIKO RIBNICA | E2F - Članice 2 | ||
110 | SELIšKAR | Ana | TK NOVO MESTO | E2F - Članice 2 | ||
111 | POZNIč | Jerca | TK AJDOVščINA | E2F - Članice 2 | ||
112 | VOVKO | Barbara | 3K ŠPORT | E2F - Članice 2 | ||
113 | RUGELJ | Anja | E2F - Članice 2 | |||
114 | CAIRNES | Alexandra | E2F - Članice 2 | |||
115 | MAJDIč | Tomaž | TK INLES RIKO RIBNICA | V1M - Veterani 1 | ||
116 | PARAVAN | Dejan | TK AJDOVščINA | V1M - Veterani 1 | ||
117 | ROžAC | Rok | TRIATLON KLUB KRšKO | V1M - Veterani 1 | ||
118 | JOHNSTON | John | TK 3KM | V1M - Veterani 1 | ||
119 | VIDMAR | Denis | TK AJDOVščINA | V1M - Veterani 1 | ||
120 | KORELC | Matej | ŠD AKSON | V1M - Veterani 1 | ||
121 | SULIGOJ | Ales | V1M - Veterani 1 | |||
122 | MOUAZ | Mahmoud | V1M - Veterani 1 | |||
123 | RADDE | Maxime | V1M - Veterani 1 | |||
124 | URšIč | Janez | ŠPORTNO DRUšTVO UTRIP | V1M - Veterani 1 | ||
125 | CAIRNES | Thomas | V1M - Veterani 1 | |||
126 | PLEVNIK | David | ŠRK CELJE | V1M - Veterani 1 | ||
127 | ČESNIK | Damir | 3K ŠPORT | V1M - Veterani 1 | ||
128 | MAčEK | Mateja | TRIATLON KLUB 3KM | V1F - Veteranke 1 | ||
129 | GRECO | Antonino | TDRIMINI | V1F - Veteranke 1 | ||
130 | HACIN VALIč | Petra | TK AJDOVščINA | V1F - Veteranke 1 | ||
131 | MIKUž VIDMAR | Alenka | TK AJDOVščINA | V1F - Veteranke 1 | ||
132 | CESARE | Marta | SSDSPORTIVAMENTEBL | V1F - Veteranke 1 | ||
133 | MRAVLJE | Rok | TK GORENJSKA | V2M - Veterani 2 | ||
134 | TUšAR | Metod | 3K ŠPORT | V2M - Veterani 2 | ||
135 | RADIVOJEVIć | Aleksander | TK INLES RIKO RIBNICA | V2M - Veterani 2 | ||
136 | RIZMAL | Jurij | TRIATLON KLUB KRšKO | V2M - Veterani 2 | ||
137 | KRAJNC | Boštjan | TK 3KM | V2M - Veterani 2 | ||
138 | VRHOVšEK | Brane | TRIATLON KLUB KRšKO | V2M - Veterani 2 | ||
139 | PODGORNIK | Bojan | 3K ŠPORT | V2M - Veterani 2 | ||
140 | ROšKARIč | Andrej | ŠD SLOMšEK | V2M - Veterani 2 | ||
141 | CHAUMARTIN | François | HERMITAGE TOURNONAIS TRIATHLON | V2M - Veterani 2 | ||
142 | LENGAR | Igor | V2M - Veterani 2 | |||
143 | TRICHES | Enrico | SSDSPORTIVAMENTEBL | V2M - Veterani 2 | ||
144 | DOLINAR | Gregor | GRS KRANJ | V2M - Veterani 2 | ||
145 | FEGAC | Maurizio | V2M - Veterani 2 | |||
146 | VRABL | Mojca | TRIATLON KLUB 3KM | V2F - Veteranke 2 | ||
147 | KOMPARA | Karmen | TK AJDOVščINA | V2F - Veteranke 2 | ||
148 | PRAH | Andrej | TK NOVO MESTO | V3M - Veterani 3 | ||
149 | RANT | Domen | TK LOGATEC | V3M - Veterani 3 | ||
150 | DE CILLIA | Alessandro | CUS UDINE TRIATHLON | V3M - Veterani 3 | ||
151 | POZVEK | Jože | TK LOGATEC | V3M - Veterani 3 | ||
152 | PERPAR | Marko | 50BIKING | V3M - Veterani 3 | ||
153 | KLEPEC | Borut | ŠD ZAVAROVALNICE TRIGLAV | V3M - Veterani 3 | ||
154 | ALYMOV | Vladimir | 3K ŠPORT | V3M - Veterani 3 | ||
155 | MRAMOR | Marjan | ŠD TURBO M | V4M - Veterani 4 | ||
156 | HREN | Marko | TK TRISPORT LELOSI | V4M - Veterani 4 | ||
157 | PETRIč | Slavko | ŠD POSAVJE | V4M - Veterani 4 | ||
158 | CANDITO | Gabriele | POOL SPORT TRIESTE | V4M - Veterani 4 | ||
159 | DOLENC | Aleš | 3K ŠPORT | V4M - Veterani 4 | ||
160 | TROJAR | Bojan | TK LOGATEC | V5M - Veterani 5 | ||
161 | AćIMOVIć | Radovan | TK MARATON PTUJ | V5M - Veterani 5 | ||
162 | BOROVINšEK | Mladen | TRIKM MARIBOR | V5M - Veterani 5 | ||
163 | DEBENEC | Bojan | V5M - Veterani 5 | |||
164 | ROGAN | Franc | TK VELENJE | V6M - Veterani 6 | ||
165 | VOLAš | Mladen | AD BLED | V6M - Veterani 6 | ||
166 | STRGARšEK | Gal | M3M - Starejši mladinci | |||
167 | PIRC | Urban | TK LOGATEC | M3M - Starejši mladinci | ||
168 | DOLINAR | Lenart | AD MASS LJ | M3M - Starejši mladinci | ||
169 | DOLINAR | Ana Meta | M3F - Starejše mladinke | |||
170 | ZRIM | Primož | TEAM TURBO TROPOVCI | E3M - Člani 1 | ||
171 | BENKOVIč ROžMAN | Maja | TK UTRIP | E3F - Članice 1 | ||
172 | KAVCIC | Nezka | TRENERT ŠD | E3F - Članice 1 | ||
173 | PAVLINAC | Denis | INDIJANCI | E4M - Veterani 1 | ||
174 | JOVANOV | Milan | INDIJANCI | E4M - Veterani 1 | ||
175 | JORDANOV | Vlado | INDIJANCI | E4M - Veterani 1 | ||
176 | DOLINAR | Miha | INDIJANCI | E4M - Veterani 1 | ||
177 | GAJIć | Saša | INDIJANCI | E4M - Veterani 1 | ||
178 | MARELJA | Dražen | TRIATLON KLUB RIVAL | E4M - Veterani 1 | ||
179 | KOREN | Rok | E4M - Veterani 1 | |||
180 | MARIC | Miroslav | TRIATLON KLUB RIVAL | E4M - Veterani 1 | ||
181 | ŠLIBAR | Matjaž | E4M - Veterani 1 | |||
182 | STRGARšEK | Matej | E4M - Veterani 1 | |||
183 | OBERRAUNER | Gerhard | E4M - Veterani 1 | |||
184 | MARKUN | Tadej | BJASI | E4M - Veterani 1 | ||
185 | LOTRIč DOLINAR | Aleša | E4F - Veteranke 1 | |||
186 | VIDMAR | Gaj | TK LOGATEC | E5M - Veterani 2 | ||
187 | STERLE | Viktor | BREZMEJNI.SI | E5M - Veterani 2 | ||
188 | MARKOVIč | Anton | K-M@RK | E5M - Veterani 2 | ||
189 | OHMANN ROWE | Tina | E5F - Veteranke 2 |
TRIATLON KLUB TRISPORT KAMNIK telefon : +386 41 641 527 email : miro.kregar@siol.net
07, Sep. ( SO ) , 2019 - 08:00 h
Bled - Bled ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
0