Ajdovščina, 28.08.2022
SloEnduro serija
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HUTH | Nejc Robin | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
2 | TOMSIč | Andraž | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
3 | BAVDAZ | Rok | KK ČRN TRN | Elite M (obvezna licenca) | ||
4 | ŠTUCIN | Jan | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
5 | GORKIč | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
6 | čERNE | Neil | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
7 | KRAšOVEC | Tim | WOLF RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
8 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | Elite M (obvezna licenca) | ||
9 | MEDVEščEK | Kristijan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
10 | MARKIč | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
11 | LEVPUščEK | Peter | ŠKTD AVčE | Elite M (obvezna licenca) | ||
12 | NEGOVETTI | Francesco | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Elite M (obvezna licenca) | ||
13 | TRATNIK BAJC | Miha | MBK ČRNI VRH | Elite M (obvezna licenca) | ||
14 | SMOLIć | Sandi | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | ||
15 | RUMAC | Nino | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | ||
16 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Elite M (obvezna licenca) | ||
17 | BERGINC | Luka | DH VISIT POHORJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
18 | IVARTNIK | David | GOLOVEC TRAILS | Elite M (obvezna licenca) | ||
19 | DOVGAN | Miha | GKD BOROVCI | Elite M (obvezna licenca) | ||
20 | PODLIPNIK | Enej | BIKEHANIC LUMAR | Elite M (obvezna licenca) | ||
21 | DRENGUBAKOVA | Andrea | GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS | Ženske (absolutno) | ||
22 | PATE | Jana | ŠD SUPERSNURF | Ženske (absolutno) | ||
23 | VOJSKA | Maja | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | ||
24 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | Ženske (absolutno) | ||
25 | DE SABBATA | Massimo | ASD TECNO BIKE TEAM K2 | U19 M (obvezna licenca) | ||
26 | RESMAN | Lenart | KK ZAVRŠNICA | U19 M (obvezna licenca) | ||
27 | ROTOVNIK | Tine | KK RAVNE | U19 M (obvezna licenca) | ||
28 | POLOVSAK | Jan | KK RAVNE | U19 M (obvezna licenca) | ||
29 | POLOVšAK | Blaž | KK RAVNE | U19 M (obvezna licenca) | ||
30 | šAVLI | Nejc | RAJD LJUBLJANA | U19 M (obvezna licenca) | ||
31 | KOčEVAR | Miha | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | ||
32 | JERKIč | Miha | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | ||
33 | JELEN | Tilen | KK ČRN TRN | U19 M (obvezna licenca) | ||
34 | SVILOKOS | Jakov | BGK TUŠKANAC | U19 M (obvezna licenca) | ||
35 | ŠTURM | Vid | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | U19 M (obvezna licenca) | ||
36 | LIPOVšEK | Blaž | KK ZAGORSKA DOLINA | U19 M (obvezna licenca) | ||
37 | šTEKAR | Jan | ŠKTD AVčE | U19 M (obvezna licenca) | ||
38 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U19 M (obvezna licenca) | ||
39 | KAVčIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U19 M (obvezna licenca) | ||
40 | ZUPAN | Tilen | KD ZVERINICE | U19 M (obvezna licenca) | ||
41 | GRABLJEVEC | Rok | KD ZVERINICE | U19 M (obvezna licenca) | ||
42 | PAHOR | Kevin | U17 M (obvezna licenca) | |||
43 | FANTINI | Enrico | UC CAPRIVESI | U17 M (obvezna licenca) | ||
44 | BOGATAJ | Aljaž | U17 M (obvezna licenca) | |||
45 | žNIDARIč | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
46 | ZAPUšEK | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
47 | PERšAK | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
48 | GOSTINČAR PETRE | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M (obvezna licenca) | ||
49 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
50 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
51 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
52 | LORBER | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
53 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
54 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U17 M (obvezna licenca) | ||
55 | KOJZEK | Lovro | KK RAVNE | U17 M (obvezna licenca) | ||
56 | MILAR | Martin Mark | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | ||
57 | GAšPERIN | Oskar | RAJD LJUBLJANA | U17 M (obvezna licenca) | ||
58 | JAZBAR | Maxim | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
59 | HVALIč | Anej | KK ČRN TRN | U17 M (obvezna licenca) | ||
60 | SELAN | Matjaž Franci | ŠD SUPERSNURF | U17 M (obvezna licenca) | ||
61 | OBLAK | Maks | ŠD SUPERSNURF | U17 M (obvezna licenca) | ||
62 | TROšT | Nejc | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
63 | TROšT | Patrik | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
64 | KOMPARA | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
65 | VAJNHANDL | Urban | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
66 | KALTNEKAR | Nejc | ŠKTD AVčE | U17 M (obvezna licenca) | ||
67 | KOCINA | Andrea | U.C. CAPRIVESI | U17 M (obvezna licenca) | ||
68 | TONKOVIć | David | BK BARKAN OTOČAC | U17 M (obvezna licenca) | ||
69 | ŠUšTAR | Nik | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
70 | PROSENIK | Van | GOLOVEC TRAILS | U17 M (obvezna licenca) | ||
71 | JURIć | Aljoša | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M (obvezna licenca) | ||
72 | BROZNIć | Antonio | ADRENALINA MTB TEAM | U17 M (obvezna licenca) | ||
73 | SDRAULIG | Andrea | CYCLING TEAM FRIULI | U17 M (obvezna licenca) | ||
74 | MLINAR | Lucija | KK RAVNE | U17 W (obvezna licenca) | ||
75 | BERGINC | Kaja | RAJD LJUBLJANA | U17 W (obvezna licenca) | ||
76 | ŠEMROV | Žiga | Amaterji (obvezna licenca) | |||
77 | VARNERIN | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Amaterji (obvezna licenca) | ||
78 | čUK | Blaž | MBK ČRNI VRH | Amaterji (obvezna licenca) | ||
79 | BIDER | David | MTB TRBOVLJE | Amaterji (obvezna licenca) | ||
80 | šIKMAN | Nejc | LEVELUP TRENING CENTER | Amaterji (obvezna licenca) | ||
81 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
82 | DEU | Miha | RAJD LJUBLJANA | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
83 | BAčNAR | Janko | PEDAL RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
84 | STRES | Sebastjan | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
85 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
86 | ČERNIGOJ | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
87 | GAL | Lukacs | FRO RACING | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
88 | ZAVRšNIK | Karel | MTB TRBOVLJE | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
89 | MESEC | Rožle | GOLOVEC TRAILS | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
90 | ŠPANJOL | Luka | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 M (obvezna licenca) | ||
91 | PROSEN | Marko | KAMPLC RACING TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
92 | BELINGAR | Branko | ŠKTD AVčE | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
93 | TAUCER | David | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
94 | PESKAR | Luka | GOLOVEC TRAILS | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
95 | ŠTRANCAR | Primož | ORBEA FOX ENDURO TEAM | Master 2 M (obvezna licenca) | ||
96 | RADULOVIć | Darko | ŠD SUPERSNURF | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
97 | BRUS | Martin | KAMPLC RACING TEAM | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
98 | NEGOVETTI | Stefano | A.S.D. FEDERCLUB TRST | Master 3 M (obvezna licenca) | ||
99 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
100 | HOčEVAR | Maj | KK ZAVRŠNICA | U15 M (obvezna licenca) | ||
101 | LAPANJA | Maks | KK RAVNE | U15 M (obvezna licenca) | ||
102 | STRAžAR | Anže | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | ||
103 | PIšLJAR | Pan | RAJD LJUBLJANA | U15 M (obvezna licenca) | ||
104 | LIčEN | Anže | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
105 | LAčEN | Matija | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
106 | GRUDEN | Nik | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
107 | FURLAN | Tinej | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
108 | BUČAN | Filip | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
109 | ANTLER | Jurij | KK ČRN TRN | U15 M (obvezna licenca) | ||
110 | STRES | Blaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
111 | PROSEN | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
112 | PIšOT | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
113 | MARGON | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
114 | LAHARNAR | Ian | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
115 | KRALJ | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
116 | FERJANčIč | Matija | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
117 | CURK | Gašper | KAMPLC RACING TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
118 | ŽIžEK | Žiga | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
119 | PODVORNIK | Sven | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
120 | RAJHER | Filip | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U15 M (obvezna licenca) | ||
121 | BOLE | Nace | ŠKTD AVčE | U15 M (obvezna licenca) | ||
122 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U15 M (obvezna licenca) | ||
123 | RAVALICO | Simone | A.S.D 360 MTB | U15 M (obvezna licenca) | ||
124 | NAGODE | Mark | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
125 | GRAčNER | Tine | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
126 | BAJT | Jurij | GOLOVEC TRAILS | U15 M (obvezna licenca) | ||
127 | LAZAR | Jaš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M (obvezna licenca) | ||
128 | žVEGLA | Max | BIKEHANIC LUMAR | U15 M (obvezna licenca) | ||
129 | ŽUPAN | Martin | BIKEHANIC LUMAR | U15 M (obvezna licenca) | ||
130 | ŠTRUBELJ | Izak | BIKEHANIC LUMAR | U15 M (obvezna licenca) | ||
131 | KALINšEK | Ažbe | BIKEHANIC LUMAR | U15 M (obvezna licenca) | ||
132 | LONGO ELIA | Samuel | A.S.D. 360 MTB | U15 M (obvezna licenca) | ||
133 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
134 | STERGAR | Eva Zala | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
135 | MAčEK | Neža | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
136 | LIBNIK | Nežka | BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM | U15 W (obvezna licenca) | ||
137 | KLAVžAR | Miha | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | |||
138 | ENCI | Maj | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | |||
139 | GOSNIK | Jakob | KK RAVNE | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
140 | PALčIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
141 | NOVAK | Gaber | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
142 | NOVAK | Gal | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
143 | LUCU | Noah Nmai | RAJD LJUBLJANA | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
144 | SEMENIč | Vili | KK ČRN TRN | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
145 | KRAšNA | Tian | KK ČRN TRN | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
146 | JUSTIN | Erazem | KK ČRN TRN | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
147 | CURK | Aleks | KK ČRN TRN | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
148 | MUNIH | Žiga | PEDAL RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
149 | STRES | Tjaž | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
150 | PRAčEK | Jakob | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
151 | KOVAč | Rene | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
152 | BIZJAK | Izak | KAMPLC RACING TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
153 | PODVORNIK | Eva | DGK POHORJE - SPANK TEAM | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
154 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
155 | MATIJEVEC JERMAN | Kostja | GOLOVEC TRAILS | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
156 | KRAšOVIC | Gal | GOLOVEC TRAILS | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
157 | LAZAR | Vitan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
158 | LONGO ELIA | Martin | A.S.D. 360 MTB | U13 M&W (licenca ali dnevna licenca) | ||
159 | SMOLEJ | Aleš Emlyn | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
160 | SLEJKO | Jaka | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
161 | NOVAK | Tim | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
162 | MELIHEN | Dean | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | |||
163 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
164 | KENDA | Arne | KK ČRN TRN | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
165 | CENCIč | Andrej | KK ČRN TRN | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
166 | OBID | Marko | ŠD SUPERSNURF | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
167 | ROT | Patrik | PEDAL RACING TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
168 | FERJANčIč | Neža | KAMPLC RACING TEAM | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
169 | TEKAVčIč | Tadej | GOLOVEC TRAILS | 4Fun - kratka proga (licenca ali dnevna licenca) | ||
170 | RADULOVIć | Filip | 4Fun - dolga proga | |||
171 | MUNIH | Marko | 4Fun - dolga proga | |||
172 | LIPUščEK | Tadej | PEDAL RACING TEAM | 4Fun - dolga proga | ||
173 | KOROšEC | Klas | 4Fun - dolga proga | |||
174 | KOROšEC | Damijan | 4Fun - dolga proga | |||
175 | KIMOVEC | Matej | 4Fun - dolga proga | |||
176 | BRUECHNER | Nathan | 4Fun - dolga proga | |||
177 | MUNIH | Damjana | 4Fun - dolga proga | |||
178 | LEISTER | Tatjana | 4Fun - dolga proga | |||
179 | DLOPST | Ina | 4Fun - dolga proga |
Deskarski klub Kampelc telefon : +386 40 67 00 88 email : sebastjan.stres@gmail.com site : http://www.sloenduro.com/
28, Aug. ( NE ) , 2022 - 10:00 h
Ajdovščina - Ajdovščina ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|