Prijave in naročila (0)
×
Nazaj na koledar
25 SO Jun

Mešane štafete Duplek DP 2022 - ŠTAFETA

Duplek, 25.06.2022

Razpis

Prijavljeni


DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+


TK 3LIFE kadeti

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 MARK Kojc TK 3LIFE kadeti DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
2 ANINA Kirbiš TK 3LIFE kadeti DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
3 TILEN Potrč TK 3LIFE kadeti DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
4 ANJA Bezlaj TK 3LIFE kadeti DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+

Triatlon klub Ajdovščina - mladinci

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 ADAM Vidmar Triatlon klub Ajdovščina - mladinci DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+

Triatlon klub Ajdovščina - člani

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 ISA Valič Triatlon klub Ajdovščina - člani DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+

TKL 1

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 MAKS Mori TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
2 ENJA Martinšek TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
3 GABER Lučovnik TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
4 IVA Slanič TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
5 MAKS Mori TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
6 IVA Slanič TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
7 GABER Lučovnik TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
8 ENJA Martinšek TKL 1 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+

TKL 2

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 MATIC Daca TKL 2 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
2 ALJA Unk Lepojič TKL 2 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
3 BRIN Berkopec TKL 2 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
4 ERIN Hrenko TKL 2 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+

TKL 3

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 VAL Rihar TKL 3 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
2 ŠPELA Pintač TKL 3 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
3 NINO Slanič TKL 3 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+
4 GAJA Hrenko TKL 3 DEČKI/DEKLICE IN KATEDI/KADETINJE G+

MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+


TK 3LIFE mladinci

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 JAKA Borec TK 3LIFE mladinci MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+
2 ANA Herodež TK 3LIFE mladinci MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+
3 ROK Klepec Vabič TK 3LIFE mladinci MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+
4 EVA Bezlaj TK 3LIFE mladinci MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+

Triatlon klub Ajdovščina - mladinci

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 JANUš Kovic Triatlon klub Ajdovščina - mladinci MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+
2 TINKARA Stres Triatlon klub Ajdovščina - mladinci MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+
3 NIKA Kržišnik Triatlon klub Ajdovščina - mladinci MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+

Triatlon klub Ajdovščina - člani

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 MARUšA Mikuž Triatlon klub Ajdovščina - člani MLAJŠI IN STAREJŠI MLADINCI/MLADINKE G+

ČLANI/ČLANICE G+


TK 3LIFE člani 1

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 MATIJA Meden TK 3LIFE člani 1 ČLANI/ČLANICE G+
2 EVA Feltrin Kosec TK 3LIFE člani 1 ČLANI/ČLANICE G+
3 KLEMEN Bojanc TK 3LIFE člani 1 ČLANI/ČLANICE G+
4 LAURA Angleitner Sagadin TK 3LIFE člani 1 ČLANI/ČLANICE G+

TK 3LIFE člani 2

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 GAšPER Žižek TK 3LIFE člani 2 ČLANI/ČLANICE G+
2 TINA Aubelj TK 3LIFE člani 2 ČLANI/ČLANICE G+
3 MARKO Potrč TK 3LIFE člani 2 ČLANI/ČLANICE G+
4 NINA Bezlaj TK 3LIFE člani 2 ČLANI/ČLANICE G+

TK Inles Riko Ribnica

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 GREGA Dolinar TK Inles Riko Ribnica ČLANI/ČLANICE G+
2 MONIKA Bartol TK Inles Riko Ribnica ČLANI/ČLANICE G+
3 MATEJ Dečman TK Inles Riko Ribnica ČLANI/ČLANICE G+
4 SIMONA Dolinar Majdič TK Inles Riko Ribnica ČLANI/ČLANICE G+

Triatlon klub Ajdovščina - člani

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 LUKA Kosovel Triatlon klub Ajdovščina - člani ČLANI/ČLANICE G+
2 MARKO Bone Triatlon klub Ajdovščina - člani ČLANI/ČLANICE G+

TK UTRIP

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 ŽIGA Podgoršek TK UTRIP ČLANI/ČLANICE G+
2 MARUšA Klemenc TK UTRIP ČLANI/ČLANICE G+
3 DOMEN Bojanc TK UTRIP ČLANI/ČLANICE G+
4 NEžA Pogačar TK UTRIP ČLANI/ČLANICE G+

TKL ELITE

Priimek Ime Klub Kategorija Dokončano
1 JAKOB Medved TKL ELITE ČLANI/ČLANICE G+
2 KATJA Hočevar TKL ELITE ČLANI/ČLANICE G+
3 NEVAN Vimos Kocbek TKL ELITE ČLANI/ČLANICE G+
4 ALJA Marič TKL ELITE ČLANI/ČLANICE G+
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Ura

25, Jun. ( SO ) , 2022 - 08:00 h

Lokacija

Duplek - Duplek ,SLOVENIJA

Organizator

TRIATLON KLUB 3LIFE

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: Mešane štafete Duplek DP 2022 - ŠTAFETA

Booking.com