Kočevje, 28.05.2023
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | ||
2 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE (ME) | ||
3 | ŠTAJNAR | Mihael | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | ELITE (ME) | ||
4 | MARTINEZ GALVAN | Amando | ELITE (ME) | |||
5 | THURNER | Roland | SUNSHINE RACERS ASV NALS | ELITE (ME) | ||
6 | TITARENKO | Dmytro | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ||
7 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
8 | HOCHMüLLER | Stephan | ELITE (ME) | |||
9 | FRITZSCH | Felix | R2-BIKE.COM MTN CREW | ELITE (ME) | ||
10 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | ||
11 | FOX | Sam | TEAM BRIDGELANE | ELITE (ME) | ||
12 | CHIUMENTI | Giacomo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ||
13 | CAPOIA | Alberto | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ||
14 | GRäTER | Lars | CUBE NEXT GENERATION XC | U23 M | ||
15 | LAZZARETTI | Lorenzo | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ||
16 | PEDERIVA | Simone | VELO CLUB MEDUNA | U23 M | ||
17 | ZAVAN | Martino | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ||
18 | TURNER | Jacob | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U23 M | ||
19 | WILSON | Matthew | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U23 M | ||
20 | OFFICER | James | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U23 M | ||
21 | DEGENKOLB | Hannes | RSV TEAM AUTO-RIEDEL SCHWARZENBERG | U23 M | ||
22 | BOTTCHER | Caleb | MANAWATU MOUNTAIN BIKE CLUB NZ | U23 M | ||
23 | OKMAžIć | Ivan | BK MAKARSKA | U23 M | ||
24 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
25 | BANOVEC | Timotej | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | ||
26 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
27 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
28 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | ||
29 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
30 | CAMERON | Mia | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U23+Elite W | ||
31 | MOVRIN | Vita | TRINX FACTORY TEAM | U23+Elite W | ||
32 | CANCIANI | Lisa | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23+Elite W | ||
33 | MACKAY | Amélie | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U23+Elite W | ||
34 | ŽAKELJ | Tanja | GAPP SYSTEM - KOLOFIX MTB RACING | U23+Elite W | ||
35 | BLIGH | Annabel | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U23+Elite W | ||
36 | DRUML | Corina | KTM FACTORY MTB TEAM | U23+Elite W | ||
37 | GRUBER | Valentina | U23+Elite W | |||
38 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | ||
39 | GRAY | Mary | U23+Elite W | |||
40 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | ||
41 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | ||
42 | PALUDGNAC | Alessio | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ||
43 | BONAFINI | Edoardo | GITO SQUADRA CORSE | U19 M | ||
44 | SCHIAVINATO | Francesco | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ||
45 | URSELLA | Leonardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ||
46 | DOLJANIN | Roko | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U19 M | ||
47 | NADALUTTI | Gabriele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ||
48 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U19 M | ||
49 | NERI | Enrico | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ||
50 | BUOSO | Alex | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ||
51 | DEL GALLO | Enrico | ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U19 M | ||
52 | FACCHIN | Renato | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ||
53 | MCKENZIE | Finn | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U19 M | ||
54 | WILSON | Ben | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U19 M | ||
55 | WOODS | Ethan | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U19 M | ||
56 | PETRLIć | Lovro | U19 M | |||
57 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | ||
58 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | ||
59 | NAJSER | Karel | U19 M | |||
60 | VEKLYCH | Artem | U19 M | |||
61 | OBUKHIVSKYI | Volodymyr | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | ||
62 | SVONAVA | Matej | KAKTUS BIKE - TEAM BRATISLAVA | U19 M | ||
63 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | ||
64 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | ||
65 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U19 M | ||
66 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
67 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U19 M | ||
68 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE | U19 M | ||
69 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | ||
70 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
71 | CHRISTIE | Zoe | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U19 W | ||
72 | SANTIN | Gaia | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 W | ||
73 | LAURIE | Maria | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U19 W | ||
74 | SABATINO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 W | ||
75 | LAWRENCE | Katie | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | U19 W | ||
76 | RUBANENKO | Anastasiia | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | ||
77 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | RAJD LJUBLJANA | U19 W | ||
78 | DALLA PRIA | Andrea | A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS | Amater | ||
79 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Amater | ||
80 | BONIFER | Timotej | CALCIT BIKE TEAM | Amater | ||
81 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
82 | KRIžAN | Borut | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
83 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
84 | OSENAR | Sašo | SD STRAHOVICA | Master 1 | ||
85 | KIŠIČEK | Perica | CROMTB/3MAX | Master 1 | ||
86 | LUPšE | Blaž | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | ||
87 | STRASEK | Ales | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | ||
88 | ČERNIGOJ | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master 1 | ||
89 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
90 | VERTAčNIK | Andrej | SD STRAHOVICA | Master 1 | ||
91 | POTOčIN | Mitja | KD HRASTNIK | Master 1 | ||
92 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
93 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
94 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
95 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | ||
96 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
97 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | ||
98 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
99 | RIJAVEC | Aleš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 | ||
100 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | ||
101 | ZIDARIć | Goran | BK BUZET | Master 2 | ||
102 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
103 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | ||
104 | VRTOVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | ||
105 | CORNACCHINI | Igor | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 2 | ||
106 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
107 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
108 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 2 | ||
109 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | Master 3 | ||
110 | WILSON | Kent | TEAM TALLEY'S - KIWI MTB COLLECTIVE | Master 3 | ||
111 | GOMOJIć | Ćiro | BK MTB ISTRA - PAZIN | Master 3 | ||
112 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
113 | BRAIDOT | Mauro | U.C. CAPRIVESI | Master 3 | ||
114 | ZUPAN | Tine | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 3 | ||
115 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master 3 | ||
116 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | Veteranke | ||
117 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | ||
118 | KORPAR | Borna | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | ||
119 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
120 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | ||
121 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
122 | ŽUPANčIć | Andrija | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | ||
123 | TEPIć | Vito | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | ||
124 | SLADOLJEV | Mate | BBK ORLOV KRUG | U17 M | ||
125 | BOLZAN | Giovanni | VELO CLUB MEDUNA | U17 M | ||
126 | PEJDO | David | BBK ORLOV KRUG | U17 M | ||
127 | RELJA | Paulo | BBK ORLOV KRUG | U17 M | ||
128 | GAIO | Gabriele | ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U17 M | ||
129 | PUZDRYAK | Sasha | UKRAINE NATIONAL TEAM | U17 M | ||
130 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE | U17 M | ||
131 | MAKSIMOVIć | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
132 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
133 | KISS | Istvan | BIKEZONE GöDöLLő | U17 M | ||
134 | POLUIKO | Oleksii | U17 M | |||
135 | ŠTAJNAR | Gašper | ADRIA MOBIL (ADR) | U17 M | ||
136 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
137 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
138 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
139 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
140 | AUER | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
141 | KONčAR | Marko Gabriel | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
142 | JUTERšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
143 | MESOJEDEC | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 W | ||
144 | TANCIK | Meta | MISSER JUNIOR TEAM - ENERGIJA | U17 W | ||
145 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
146 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U17 W | ||
147 | TERPIN | Eva | RAJD LJUBLJANA | U17 W | ||
148 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | ||
149 | KUCHER | Olha | U17 W | |||
150 | KUSHKO | Maria | U17 W | |||
151 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | ||
152 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | ||
153 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
154 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
155 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
156 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
157 | PIHIR | Luka | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | ||
158 | STRAšEK | Vid | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | ||
159 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | ||
160 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | ||
161 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
162 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | ||
163 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | ||
164 | KIŠIČEK | Luka | CROMTB/3MAX | U15 M | ||
165 | KIŠIČEK | Leon | CROMTB/3MAX | U15 M | ||
166 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | ||
167 | BENčINA | Gašper | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | ||
168 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U15 M | ||
169 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | ||
170 | LORBER | Kras | SD STRAHOVICA | U15 M | ||
171 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
172 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
173 | TROBEVšEK | Tine | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
174 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
175 | CVELBAR | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
176 | PEVC | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
177 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE | U15 M | ||
178 | STRILCHUK | Andrii | U15 M | |||
179 | RAZORšEK | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
180 | KUKOVICA | Vane | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
181 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
182 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
183 | KOBLAR CVETKOVIč | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
184 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE | U15 M | ||
185 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | ||
186 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | ||
187 | KOGOVšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
188 | DIMNIK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
189 | BABAčIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
190 | KLARIC | Maša | BBK ORLOV KRUG | U15 W | ||
191 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U15 W | ||
192 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
193 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
194 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | ||
195 | KARLOVšEK | Luka | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
196 | HOSTNIK | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
197 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
198 | ŠUšTERšIč | Jaka | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
199 | HARNOLD ŠVAJGER | Mark | GOLOVEC TRAILS | U13 M | ||
200 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
201 | KRSTIčEVIć | Antonio | BK METKOVIć | U13 M | ||
202 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
203 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
204 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
205 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
206 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
207 | BOžIč | Jan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
208 | FERENčEK | Kristjan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
209 | HRASTAR | Nejc | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
210 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
211 | MEGLEN | Maks | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
212 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
213 | NAMLIH | Jure | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
214 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | ||
215 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
216 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
217 | RODE | Tevž | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
218 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
219 | ŠKRIJEL | Lamar | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
220 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
221 | TURK | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
222 | IPAVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
223 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
224 | GOLOB | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
225 | BERNOBIć | David | BK ŽMINJ | U13 M | ||
226 | ŠTURLAN | Noa | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | ||
227 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
228 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
229 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
230 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
231 | SINOBAD | Anže | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
232 | PRISTAVEC | Niko | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
233 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U13 W | ||
234 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U13 W | ||
235 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 W | ||
236 | PREGL | Klara | WOLF RACING TEAM | U13 W | ||
237 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
238 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
239 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
240 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
241 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
242 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
243 | KRSTIčEVIć | Duje | BK METKOVIć | U11 M | ||
244 | FURLAN | Anže | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
245 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
246 | ŽIBERNA | Felipe | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
247 | ZOBEC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
248 | PAGON | Maj | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
249 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
250 | SENEKOVIč | Vid | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
251 | ŠOšTARKO | Mark | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
252 | KARNIčNIK | Žan | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
253 | KUžNIK | Lovro | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
254 | ŽAVBI | Juš | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
255 | TOFF | Filip | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
256 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
257 | šTEPEC | Valter | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
258 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
259 | RUPNIK | Tilen | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
260 | KACIN | Nejc | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
261 | JEGLIC | Miskomatej | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
262 | STRAšEK | Jon | KD CELJE - 2SIMPL | U11 M | ||
263 | SUDEC | Adrian | BK OPUšTENO | U11 M | ||
264 | PREGL | Mark | WOLF RACING TEAM | U11 M | ||
265 | JUSTIN | Jan | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
266 | PRETNAR | Anže | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
267 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
268 | BARTOLME | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | ||
269 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
270 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | ||
271 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
272 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U11 W | ||
273 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | ||
274 | PETEK | Mai | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
275 | VIDMAR | Kris | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
276 | PAHULJE | Martin | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
277 | JAKOBčIč | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
278 | BRIšKI | Jakob | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
279 | KOTNIK | Žiga | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
280 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
281 | SMOLA | Rožle | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
282 | ŽIBERNA | Oliver | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
283 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | ||
284 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
285 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
286 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
287 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
288 | HREN MANDELC | Amadei | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
289 | LORBER | Svit | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
290 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | ||
291 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U9 W | ||
292 | BOžIč | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 W | ||
293 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | ||
294 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U9 W | ||
295 | ŠTRUCELJ | Stefani | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | ||
296 | KOBAL | Iza | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | ||
297 | ZUPANčIč | Bela | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | ||
298 | TOFF | Zara | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | ||
299 | RIJAVEC | Gal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | ||
300 | PAPEž | Staš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | ||
301 | PAPEž | Oskar | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | ||
302 | BAHOVEC | Mark | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
303 | MLAKAR | Samo | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
304 | KEMPERL | Luj | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | ||
305 | CEGLER | Bor | U7 M | |||
306 | PREGL | Žan | WOLF RACING TEAM | U7 M | ||
307 | ČERNE RAKITA | Emili | KD DEš FLEš | U7 W | ||
308 | ŠPENKO | Zoja | SD STRAHOVICA | U7 W | ||
309 | MATARUGA | Aria | BK NOVIGRAD | U7 W | ||
310 | BURKELJCA | Anja | U7 W | |||
311 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U7 W | ||
312 | FURLAN | Aneja | MBK ČRNI VRH | U7 W |
KOLESARSKO DRUŠTVO MELAMIN telefon : (+386) 31 345 535 email : janez.dejak@melamin.si
28, May. ( NE ) , 2023 - 10:00 h
Kočevje - Kočevje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|