Nazaj na koledar
10 SO Oct

7. Veronikin tek 2015

Kamnik, 10.10.2015

Prijavljeni

Priimek Ime Klub Kategorija Država Trasa Plačano
1 ZORE Maks Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
2 TORKAR Lenart Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
3 TORKAR Ažbe Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
4 PRELEC Žiga Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
5 KUHAR Žiga Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
6 KALIšNIK Nejc OŠ MARIJE VERE Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
7 KALIšNIK Nace OŠ MARIJE VERE Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
8 HRIBAR Patrik Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
9 KREMžAR Nace 4X4 OFF-ROAD CLUB Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
10 PATE Urban OŠ FRANA ALBREHTA Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
11 BOLTAR Jan OŠ FRANA ALBREHTA Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
12 ZORE Lucija Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
13 DOLINšEK David KGT PAPEŽ KAMNIK Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
14 VIRIANT Maša KGT PAPEŽ KAMNIK Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
15 KRANJEC Zoja KGT PAPEŽ KAMNIK Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) SLO
16 POžENEL Natan Maj ŠKTD LOM Mlajši (2003 in 2004) SLO
17 PODBREGAR Miha KGT PAPEŽ KAMNIK Mlajši (2003 in 2004) SLO
18 MOčNIK Eva AK DOMŽALE Mlajši (2003 in 2004) SLO
19 POLIČNIK Lana KGT PAPEŽ KAMNIK Mlajši (2003 in 2004) SLO
20 PODBREGAR Rok KGT PAPEŽ KAMNIK Starejši (2001 in 2002) SLO
21 KRANJEC Žan KGT PAPEŽ KAMNIK Starejši (2001 in 2002) SLO
22 DOBOVšEK Hana KGT PAPEŽ KAMNIK Starejši (2001 in 2002) SLO
23 ARBAJTER Urban KGT PAPEŽ KAMNIK Dijaki 1997 do 2000 SLO
24 LONčAREK Anja Dijakinje 1997 do 2000 SLO
25 ŽITNIK Urban Kategorija A (1996 – 1986) SLO
26 VIVOD Jernej Kategorija A (1996 – 1986) SLO
27 PRIMOžIč Lenart Kategorija A (1996 – 1986) SLO
28 BOžIč Aljaž KGT PAPEŽ KAMNIK Kategorija A (1996 – 1986) SLO
29 DREMELJ Saška Kategorija A (1996 – 1986) SLO
30 ČELESNIK Tamara Kategorija A (1996 – 1986) SLO
31 PEPERKO Maja TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA Kategorija A (1996 – 1986) SLO
32 RIFL Damijan SKD SELA Kategorija B (1985 – 1976) SLO
33 PODJED Matija Kategorija B (1985 – 1976) SLO
34 LOVENJAK Damir VESCA RULZ! Kategorija B (1985 – 1976) SLO
35 KOPRIVNIKAR Peter TK RADOMLJE Kategorija B (1985 – 1976) SLO
36 IVANEC Robert Kategorija B (1985 – 1976) SLO
37 GRIL Andrej Kategorija B (1985 – 1976) SLO
38 GREGORC Marko Kategorija B (1985 – 1976) SLO
39 VOLKAR Franci ŠKD MEKINJE Kategorija B (1985 – 1976) SLO
40 SITAR Denis ŠKD MEKINJE Kategorija B (1985 – 1976) SLO
41 ŠKRBINC Sašo ŠD ŠMARTNO Kategorija B (1985 – 1976) SLO
42 PAVLIč Mary Kategorija B (1985 – 1976) SLO
43 NOVAK Barbara Kategorija B (1985 – 1976) SLO
44 HOZJAN Marko Kategorija B (1985 – 1976) SLO
45 VIVOD Milan ŠPORTNO DRUšTVO TEAM Kategorija C (1975 – 1966) SLO
46 ŠUMLAJ Aljoša Kategorija C (1975 – 1966) SLO
47 STRNAD Simon Kategorija C (1975 – 1966) SLO
48 RUčIGAJ Uroš Kategorija C (1975 – 1966) SLO
49 POTOčNIK Janez AGP PRO Kategorija C (1975 – 1966) SLO
50 MUJKIć Sadik AK RADOVLJICA Kategorija C (1975 – 1966) SLO
51 MAROLT Jože TAJMA TAPETNIšTVO-IBIS AG Kategorija C (1975 – 1966) SLO
52 JUVAN Miha TOP ATLET Kategorija C (1975 – 1966) SLO
53 ARBAJTER Iztok Kategorija C (1975 – 1966) SLO
54 ŠTALEC Vladimir AK ŽELEZNIKI Kategorija C (1975 – 1966) SLO
55 ZARNIK Maja Kategorija C (1975 – 1966) SLO
56 HRIBAR Tanja ŠC MARATONC Kategorija C (1975 – 1966) SLO
57 CERAR Barbara Kategorija C (1975 – 1966) SLO
58 BERčIč Silva Kategorija C (1975 – 1966) SLO
59 ŽIBERT Darinka ŠKD MEKINJE Kategorija C (1975 – 1966) SLO
60 STELE Vladimir Kategorija D (1965 – 1956) SLO
61 SAVIć Miro ACRONI-TEAM , TSJ JESENICE Kategorija D (1965 – 1956) SLO
62 NAGODE Mitja Kategorija D (1965 – 1956) SLO
63 KERT Anton PLETILSTVO JAKOPINA Kategorija D (1965 – 1956) SLO
64 HRASTOVEC Matjaž Kategorija D (1965 – 1956) SLO
65 DETIčEK Edvard TOPALTET Kategorija D (1965 – 1956) SLO
66 BERčIč Zoran Kategorija D (1965 – 1956) SLO
67 ARZENšEK Vojko 0 Kategorija D (1965 – 1956) SLO
68 KVEDER Lado ŠKD MEKINJE Kategorija D (1965 – 1956) SLO
69 BAJEC Herman ŠKD MEKINJE Kategorija D (1965 – 1956) SLO
70 JENKO Uroš VITEZI DOBREGA TEKA Kategorija D (1965 – 1956) SLO
71 ŠKRBINC Miran ŠD ŠMARTNO Kategorija D (1965 – 1956) SLO
72 SRšEN Rajko KOMENDA-MOSTA Kategorija D (1965 – 1956) SLO
73 VAVPETIč Darja Kategorija D (1965 – 1956) SLO
74 PETRAš Slavka Kategorija D (1965 – 1956) SLO
75 MEGLIč Jana Kategorija D (1965 – 1956) SLO
76 MILIč Marinka ŠKD MEKINJE Kategorija D (1965 – 1956) SLO
77 SLAPAR Slavka KK KOMENDA Kategorija D (1965 – 1956) SLO
78 MERC Jani Kategorija E (1955 in starejši) SLO
79 BOJKOV Bojan Kategorija E (1955 in starejši) SLO
80 PAJENK Marjanca Kategorija E (1955 in starejši) SLO
81 JELENC Vid KD MENGEŠ Kategorija E (1955 in starejši) SLO
82 RUčIGAJ Zdravc AK DOMŽALE Kategorija E (1955 in starejši) SLO
83 KLEMENC Tone KGT PAPEŽ KAMNIK Kategorija E (1955 in starejši) SLO
* z zeleno barvo so označene preverjene licence

Ura

10, Oct. ( SO ) , 2015 - 09:30 h

Lokacija

Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA

Organizator

TIC Kamnik telefon : 01 831 82 50 email : info@kamnik-tourism.si

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: 7. Veronikin tek 2015

Booking.com