Ptuj, 12.04.2015
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - mladinci,OCK - ženske
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JUG | Nina | KK DJAK | Ženske A | ||
2 | KOMEL | Tadeja | KD BRDA DOBROVO | Ženske A | ||
3 | HASEMALI | Anja | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Ženske A | ||
4 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
5 | RAKUš | Jelka | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
6 | ŠANTL | Gašper | KK BRANIK | Amaterji | ||
7 | SANGULIN | Robert | BK KALORIJA | Amaterji | ||
8 | BENGER | Janko | BK KALORIJA | Amaterji | ||
9 | BRULC | Srečko | KD PAPEŽ PODGORJE | Amaterji | ||
10 | PLEVEL | Robert | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
11 | MARINKO | Matjaž | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
12 | MARIč | Robi | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
13 | KURALT | Marko | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
14 | KURALT | Mitja | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
15 | DRINOVEC | Matej | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
16 | ROBIč | Matic | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Amaterji | ||
17 | ROBIč | Blaž | KD BIKE EK HALOZE 2002 | Amaterji | ||
18 | SERNEC | Žiga | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
19 | PINTER | Uroš | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
20 | PORENTA | Primož | ŠD BAM.BI | Amaterji | ||
21 | POLAJNAR | Klemen | ŠD BAM.BI | Amaterji | ||
22 | PLAZNIK | Matic | KD BRDA DOBROVO | Amaterji | ||
23 | ZAJC | Matic | KK METLIšKA čRNINA | Amaterji | ||
24 | TRENTA | Aljaž | KK PANTAL | Amaterji | ||
25 | SANKOVIć | Alex | KK PANTAL | Amaterji | ||
26 | KRAVOS | Matej | KK PANTAL | Amaterji | ||
27 | POGAčAR | Jani | KK TEMPO SIGAS | Amaterji | ||
28 | PETRIč | Rok | KK TEMPO SIGAS | Amaterji | ||
29 | PETRIč | Aleš | KK TEMPO SIGAS | Amaterji | ||
30 | MAROLT | Žiga | KK TEMPO SIGAS | Amaterji | ||
31 | FISTER | Dušan | KK TROPOVCI | Amaterji | ||
32 | BEVC | Gašper | KK MASTER TEAM | Amaterji | ||
33 | ROBIč | Gregor | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Amaterji | ||
34 | KRAJNC | Miha | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Amaterji | ||
35 | OSVALD | Florjan | ŠD TURBO M | Amaterji | ||
36 | MESARIč | Mitja | KK TBP LENART | Amaterji | ||
37 | BERLIč | Aleks | KK TBP LENART | Amaterji | ||
38 | ADEMOVIĆ | Tadej | KK TBP LENART | Amaterji | ||
39 | RAJTMAJER | Jan | KD BRANIK MARIBOR | Amaterji | ||
40 | BUčAR | Jernej | KD BRANIK MARIBOR | Amaterji | ||
41 | LOVšE | Matej | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
42 | MAčEK | Marjan | B.V.G. GULČ | Master A | ||
43 | HOLC | Andrej | B.V.G. GULČ | Master A | ||
44 | BOšNJAK | Miha | B.V.G. GULČ | Master A | ||
45 | OBID | Andraž | KD ALPE SIS | Master A | ||
46 | KRAMAR | Miha | KD ALPE SIS | Master A | ||
47 | SIKOšEK | Gregor | BIKEREPUBLIC | Master A | ||
48 | PLANK | Marko | BIKEREPUBLIC | Master A | ||
49 | KULIšIć | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master A | ||
50 | STUBELJ | Aleš | KK PANTAL | Master A | ||
51 | PETOVAR | Jernej | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master A | ||
52 | KRAMBERGER | Miha | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master A | ||
53 | VANTUR | Mihael | TUŠ T.E.A.M. | Master B | ||
54 | MAHORIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master B | ||
55 | PREšEREN | Jani | B.V.G. GULČ | Master B | ||
56 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master B | ||
57 | SMOLEJ | Uroš | ŠD BAM.BI | Master B | ||
58 | MORETTI | Andrej | ŠD BAM.BI | Master B | ||
59 | ZUPANIč | Janez | IZVIR VIPAVA | Master B | ||
60 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master B | ||
61 | SALAVEC | Goran | TEAM TURBO TROPOVCI | Master B | ||
62 | PREVEJšEK | Damjan | KK MASTER TEAM | Master B | ||
63 | VELIčKI | Trajče | KD BRANIK MARIBOR | Master B | ||
64 | POGLAVC | Alojz | Master C | |||
65 | MAHMUTOVIć | Nermin | KK ZAVRŠNICA | Master C | ||
66 | MILUN | Toni | BK KALORIJA | Master C | ||
67 | KOPšE | Igor | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
68 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
69 | VESEL | Jože | KD PAPEŽ PODGORJE | Master C | ||
70 | SCHELL | Andrej | BIKEREPUBLIC | Master C | ||
71 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | ||
72 | JERAJ | Sebastijan | ŠD BAM.BI | Master C | ||
73 | KRIKOVIć | Darko | BK PULS ČAKOVEC | Master C | ||
74 | EKART | Tomaž | ŠD TURBO M | Master C | ||
75 | OTER | Mitja | KK POSTOJNA | Master C | ||
76 | ŠEME | Tomaž | BICIKEL.COM | Master D | ||
77 | GRILJ | Jernej | BK OPATIJA-2010 | Master D | ||
78 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master D | ||
79 | CESAR | Igor | KD PAPEŽ PODGORJE | Master D | ||
80 | KURET | Iztok | KD ALPE SIS | Master D | ||
81 | UKMAR | Aleš | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
82 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
83 | VIDOVIć | Robertino | BK PULS ČAKOVEC | Master D | ||
84 | OSOJNIK | Borut | ŠD TURBO M | Master D | ||
85 | ŠKERGET | Lovrenc | KK TBP LENART | Master D | ||
86 | KOGLER | Saša | KD BRANIK MARIBOR | Master D | ||
87 | JUG | Sergej | KK DJAK | Master E | ||
88 | ŽAKELJ | Vladimir | ŠD BAM.BI | Master E | ||
89 | NOVAK | Branko | ŠD BAM.BI | Master E | ||
90 | DEBELJAK | Janez | ŠD BAM.BI | Master E | ||
91 | ČERNIGOJ | Milan | ŠD BAM.BI | Master E | ||
92 | PETRIč | Slavko | KK MASTER TEAM | Master E | ||
93 | SULIČ | Andrej | KK SOČA | Master E | ||
94 | MESOJEDEC | Matjaž | ŠD TURBO M | Master E | ||
95 | SLANA | Darko | KK TBP LENART | Master E | ||
96 | ČUDEN | Marjan | Master F | |||
97 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master F | ||
98 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
99 | ŠEK | Darko | TEAM TURBO TROPOVCI | Master F | ||
100 | PETOVAR | Miran | TEAM TURBO TROPOVCI | Master F | ||
101 | SKUBIC | Borislav | ŠD TURBO M | Master F | ||
102 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master F | ||
103 | PAPIč | Milivoj | ŠD TURBO M | Master F | ||
104 | COLNARIč | Slavko | ŠD TURBO M | Master F | ||
105 | POPOVIč | Ivan | Master G | |||
106 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
107 | KLEMENC | Tone | KD ALPE SIS | Master G | ||
108 | MIHOVEC | Matej | ŠD TURBO M | Master G | ||
109 | BRANCELJ | Franci | ŠD TURBO M | Master G | ||
110 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | ||
111 | PREšEREN | Janez | B.V.G. GULČ | Master H | ||
112 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
113 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master H | ||
114 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master H | ||
115 | UčANJšEK | Edvard | KD HRASTNIK | Master I | ||
116 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master I | ||
117 | DANEVčIč | Anton | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
118 | KOTNIK | Herbert | ŠD TURBO M | Master I | ||
119 | BAHAR | Milan Sr. | KK POSTOJNA | Master I | ||
120 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI C (U13) | ||
121 | SKOK | Aleš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI C (U13) | ||
122 | NOVAK | David Svit | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI C (U13) | ||
123 | KENDA | Jan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI C (U13) | ||
124 | TURK | Jaka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
125 | TURK | Jan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
126 | STANOJEVIč | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
127 | ŠPOLJAR | Jaka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
128 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
129 | PETERLIN | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
130 | KAVščEK | Sven | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
131 | JUDEž | Bine | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
132 | JORDAN | Adam | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
133 | JAMNIK | Jan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
134 | HOčEVAR | Tin | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
135 | HAJSINGER | Janko | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
136 | GREGORIč | David | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
137 | BLATNIK | Matevž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
138 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
139 | BADOVINAC | Jošt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
140 | AVBAR | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
141 | ŽNIDAR | Žiga | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI C (U13) | ||
142 | ROBIč | Nal Jure | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI C (U13) | ||
143 | KEJžAR | Jan | KK GORJE | DEČKI C (U13) | ||
144 | ŽNIDAR | Žan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
145 | RUTNIK | Matevž | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
146 | RUTNIK | Andraž | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
147 | POROPAT | Žan Aljaž | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
148 | MARKOVIč | Luka | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
149 | MAJNIK | Andrej | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
150 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
151 | KIRBIš | Primož | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
152 | JEROMEL | Vid | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
153 | HANžEL | Žan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
154 | WEISSEISEN | Jan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
155 | TOMšIč | Dan Andrej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
156 | SKUKAN | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
157 | POTECIN | Tit Patrik | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
158 | POLJANEC | Jon | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
159 | PAVRIČ | Mark | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
160 | OVEN | Martin | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
161 | MODIC | Martin Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
162 | LEVSTIK | Kristjan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
163 | KERN | Tadej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
164 | JOVAN | Tim | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
165 | DEBEVEC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
166 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
167 | KOšIR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
168 | JENčIč | Lan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
169 | FLORJANIč | Jaka | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
170 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
171 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
172 | PODLESNIK | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | ||
173 | KLOPčIč | Leon | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | ||
174 | JABLANOVEC | Luka | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
175 | KERETIć | Karlo | BD SLOGA | DEČKI C (U13) | ||
176 | STOLIC | Mihajlo | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEČKI C (U13) | ||
177 | PAVASOVIC | Aleksandar | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEČKI C (U13) | ||
178 | NADOVEZA | Igor | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEČKI C (U13) | ||
179 | DEMONJA | David | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEČKI C (U13) | ||
180 | KOVAčEV | Mario | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
181 | PISKULE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
182 | PETERLIN | Gal | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
183 | NOVAK | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
184 | GLIVAR | Gal | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
185 | FORTUNA | Feliks | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
186 | COLNAR | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
187 | VIDOVIč | Filip Teo | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
188 | MURšEC | Miha | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
189 | KLASINC | Enej | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
190 | PRAPROTNIK ČURIč | Vid | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
191 | PAULIČ | GaŠper | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
192 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
193 | GROZNIK | Svit | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
194 | DRAŠLER | AnŽe | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
195 | BAšELJ | Jaša | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
196 | DURKOV | Gregor | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
197 | VANDUR | Gaber | TANIN SEVNICA | DEČKI B (U15/1) | ||
198 | BEDEK | Drejc | TANIN SEVNICA | DEČKI B (U15/1) | ||
199 | RENGEO | Nikolaj | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
200 | JAKOPOVIć | Jani | BK SVETI DONAT | DEČKI B (U15/1) | ||
201 | STRMšEK | Miha | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
202 | ORNIK | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
203 | MOKIč | Tino | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
204 | CEBEK | Rok | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
205 | VOVKO | Tadej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
206 | TURK | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
207 | RAVBAR | Jan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
208 | MURN | Boštjan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
209 | KOVAčIč | Rok | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
210 | BEVC | Jan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
211 | BADOVINAC | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
212 | AšIč | Simon | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
213 | ŽNIDAR | Maj | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI A (U15/2) | ||
214 | PAJEK | Benjamin | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI A (U15/2) | ||
215 | ŠRANC | Andrej | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | ||
216 | SLAPNIčAR | Vid | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | ||
217 | POLANEC | Gašper | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
218 | LJUBEC | Aljaž | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
219 | GAISER | Alexander | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
220 | ŽELEZNIK | Žiga | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
221 | ZALAR | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
222 | VILFAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
223 | KRIžMAN | Marko | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
224 | KOGOVšEK | Kancijan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
225 | JERETINA | Marko | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
226 | ČUK | Tjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
227 | ČEMAžAR | Jaka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
228 | ČADEž | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
229 | BRDNIK | Tim | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
230 | SUHADOLNIK | Maks | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
231 | ZUBčIć | Stipe | BK SVETI DONAT | DEČKI A (U15/2) | ||
232 | ŠEPAT | Antonio | BK SVETI DONAT | DEČKI A (U15/2) | ||
233 | MARTIN | Tot | BK SPARTAK | DEČKI A (U15/2) | ||
234 | TOMAšIć | Dinko | BD SLOGA | DEČKI A (U15/2) | ||
235 | KERETIć | Ivica | BD SLOGA | DEČKI A (U15/2) | ||
236 | LAKATOS | Nikola | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEČKI A (U15/2) | ||
237 | PERšAK | Vid | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
238 | FRAS | Matevž | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
239 | DIVJAK | Aljaž | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
240 | SKOK | Anže | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
241 | RATAJ | Žan | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
242 | POBERžNIK | Juš | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
243 | OMRZEL | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
244 | NOVAK | Žiga | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
245 | KOSTANJšEK | Jan | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
246 | KORAčIN | David | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
247 | JARC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
248 | CVELBAR | Žiga | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
249 | COLNAR | Martin | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
250 | BOGATAJ | Patrik | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
251 | BAHč | Gregor | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
252 | ŠRANC | Peter | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
253 | ŠMIT | Matic | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
254 | MEDJA | Kristjan | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
255 | KOSOVEL | David | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
256 | TOPOLOVEC | Matija | KK GORJE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
257 | SLAPNIčAR | Bor | KK GORJE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
258 | ŽAGAR | Tilen | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
259 | SAGADIN | Luka | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
260 | PAJ | Jernej | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
261 | MEDVED | Jan | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
262 | MALOVIč | Nace | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
263 | LJUBEC | Žan | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
264 | HOZJAN | Marko | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
265 | STOKLAS | Mai | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
266 | STARčIč | Dino | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
267 | ŠETINA | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
268 | POTOčKI | Viktor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
269 | OSTERVUH | Jan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
270 | LEGENšTEIN | Andraž | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
271 | KRIžMAN | Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
272 | KOGOVšEK | Krištof | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
273 | KIMOVEC | Žan Mark | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
274 | JOVAN | Jan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
275 | JANčAR | Žiga | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
276 | JAGODIC | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
277 | GROZNIK | Urh | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
278 | FINKšT | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
279 | DEBEVEC | Blaž | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
280 | CUNDER | Martin | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
281 | CIZELJ | Pavel | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
282 | ŠVAB | Tilen | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
283 | PIRIH | Aleš | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
284 | OMAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
285 | MLINAR | Žan Luka | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
286 | KUšAR | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
287 | KALAMAR | Žan | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
288 | ERžEN | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
289 | ČEMAžAR | Nik | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
290 | ČADEž | David | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
291 | PODLESNIK | Anže | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
292 | KAVšEK | Luka | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
293 | HOčEVAR | Kristjan | KK TEMPO SIGAS | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
294 | SUPI | Rok | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
295 | RENGEO | Aleksander | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
296 | PAVLIC | Tin | BK PULS ČAKOVEC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
297 | ZOROVIC | Roko | BK SVETI DONAT | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
298 | ŠEPAT | Luka | BK SVETI DONAT | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
299 | JAKOPOVIć | Sven | BK SVETI DONAT | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
300 | ZADRO | Zvonimir | BK SOKOL VINKOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
301 | ŠOTOLA | Ivan | BK SOKOL VINKOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
302 | JOVIčIć | Antonio | BK SOKOL VINKOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
303 | SKELIC | Nikola | BK SPARTAK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
304 | MANDIC | Pavle | BK SPARTAK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
305 | GULACI | Kristian | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
306 | DEDIC | Lazar | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
307 | ŠPANDL | Žak | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
308 | SLEKOVEC | Žiga | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
309 | HAMERšAK | Tomaž | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
310 | GUNGL | Maj | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
311 | BAVEC | Timotej | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
312 | VESELINOVIć | Dusan | NATIONAL TEAM OF SERBIA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
313 | STOJNIC | Veljko | NATIONAL TEAM OF SERBIA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
314 | KULčAR | David | NATIONAL TEAM OF SERBIA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
315 | KOZODEROVIć | Aleksa | NATIONAL TEAM OF SERBIA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
316 | KOSTIC | David | NATIONAL TEAM OF SERBIA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
317 | JOKSIMOVIC | Andrija | NATIONAL TEAM OF SERBIA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
318 | DJURIC | Djordje | NATIONAL TEAM OF SERBIA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
319 | MUGERLI | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
320 | LAVRIč | Martin | KD SLOGA 1902 IDRIJA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
321 | KOMEL | Patrik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
322 | JELAVIč | Žiga | KD SLOGA 1902 IDRIJA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
323 | ČUK | Žiga | KD SLOGA 1902 IDRIJA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
324 | ZUPANčIč | Mitja | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
325 | PER | Gorazd | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
326 | MUHIč | Benjamin | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
327 | MESOJEDEC | Matej | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
328 | MAJOLI | Fran | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
329 | LJUBI | Matic | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
330 | KONDA | Kristjan | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
331 | HORVAT | Matej | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
332 | TOMAš | Rok | RIBNO ALPINE RESORT BLED | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
333 | MAROLT | Tilen | RIBNO ALPINE RESORT BLED | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
334 | ČERNE | Gregor Matija | RIBNO ALPINE RESORT BLED | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
335 | ŠKAFAR | Matej | PERUTNINA PTUJ | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
336 | ROšKAR | Tim | PERUTNINA PTUJ | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
337 | ROGINA | Nejc | PERUTNINA PTUJ | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
338 | KRAMBERGER | Luka | PERUTNINA PTUJ | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
339 | ŠTIRN | Andraž | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
340 | SEVER | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
341 | POGAčAR | Tadej | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
342 | PAULIč | Jaka | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
343 | OVEN | Jaka | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
344 | MERčUN | Matej | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
345 | KRANJEC | Nik | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
346 | JERMAN | Žiga | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
347 | GLINšEK | Tilen | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
348 | FINKšT | Tilen | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
349 | ANDREJAš | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
350 | ZUPAN | Miha | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
351 | VRTAčNIK | Jaka | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
352 | KOšIR | Rok | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
353 | KIčIN | Edin | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
354 | KATRAšNIK | Matic | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
355 | PRAH | Aljaž | TANIN SEVNICA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
356 | BREGAR | Žan | TANIN SEVNICA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
357 | DRVARIč | Patrik | KK TROPOVCI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
358 | BARAT | Jure | KK TROPOVCI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
359 | LIPOVAC | Filip | BK SOKOL VINKOVCI | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
360 | VINCELJ | Leonard | BK PERFA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
361 | POTOčKI | Petar | BK PERFA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
362 | LEš | Mihael | BK PERFA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
363 | KVASINA | Filip | BK PERFA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
364 | ČANčAR | Damir | BK PERFA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
365 | ZARKOVIC - DJOLAI | Dimitrije | BK SPARTAK | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
366 | NIMčEVIć | Dario | BK SPARTAK | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
367 | FEKETE | Andras | BK SPARTAK | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
368 | HRNJACKI | Dusan | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
369 | GULAčI | David | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
370 | STRMšEK | Žiga | KK TBP LENART | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
371 | KETIš | Mitja | KK TBP LENART | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
372 | CEBEK | Cene | KK TBP LENART | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
373 | ČEH GODEC | Anže | KD BRANIK MARIBOR | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
374 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | ||
375 | ŠMIT | Maruša | KK GORJE | DEKLICE C (WU13) | ||
376 | PREVC | Eva | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | ||
377 | KALAN | Neja | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | ||
378 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
379 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
380 | PAVASOVIC | Aleksandra | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEKLICE C (WU13) | ||
381 | HAMLER | Tajda | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
382 | SUšNIK | Tjaša | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE B (WU15/1) | ||
383 | AHAčIč | Ana | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE B (WU15/1) | ||
384 | JOSIC | Nikolina | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEKLICE B (WU15/1) | ||
385 | TOMINC | Nika | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEKLICE B (WU15/1) | ||
386 | JENKO | Katja | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE A (WU15/2) | ||
387 | KOSTANJšEK | Nika | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
388 | KOMAR | Liza | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
389 | USTAR | Maša Pia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
390 | PENKO | Karin | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
391 | FAJFAR | Manca | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
392 | VILIM | Ivana | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
393 | ŠTRANCAR | Ema | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
394 | KERPAN | Katja | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
395 | WEISSEISEN | Eva | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
396 | MAJNIK | Ana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
397 | JERETINA | Katja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
398 | JANKOVIC | Milica | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
399 | ŽNIDARšIč | Anita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
400 | ŽIGART | Urška | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
401 | RUGELJ | Anja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
402 | RADOTIć | Mia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
403 | NOVAK | Alenka | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
404 | ŠIMENC | Laura | NÖ RADUNION VITALOGIC | ČLANICE (WE) |
Kolesarski klub Perutnina Ptuj telefon : +386 31 665 683 email : info@cyclingpp.com
12, Apr. ( NE ) , 2015 - 10:00 h
Ptuj - Ptuj ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|