Nazaj

Zmagovalci preteklih let

2017

20. XCO Kamnik, C1 2017


Elite M / BRAIDOT Luca , cs carabinieri

U23 M / BOUWMEESTER Marc , MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM

U23+Elite W / ŽAKELJ Tanja , Rajd Trek / Unior Tools Team

U19 M / AVONDETTO Simone , TEAM UCI PIEMONTE FCI

U19 W / MOVRIN Vita , ENERGIJATEAM.COM

Amaterke / STRNAD Andreja , SCOTT TEAM

Amaterji / RIMAHAZI Matija , KK ZAVRŠNICA

Veterani 1 / MIKELJ Uroš , CALCIT BIKE TEAM

Veterani 2 / BLAZNIK Robert , MBK SportR.Si

Veterani 3 / ZUPAN Tine , SCOTT TEAM

U17 M / ŽLE Blaž , CALCIT BIKE TEAM

U17 W / JANEŽIČ Ana , ENERGIJATEAM.COM

U15 M / RUS Jure , MBK SportR.Si

U15 W / MOROZ Nuša , KD SLOGA 1902 IDRIJA

U13 M / PAHOR Žan , ENERGIJATEAM.COM

U13 W / KRANJEC Hana Žagar , CALCIT BIKE TEAM

U11 M / BOŠKIN Filip , KD SLOGA 1902 IDRIJA

U11 W / TERPIN Eva , MBK SportR.Si

U9 M / MAJNIK Maks , CALCIT BIKE TEAM

U9 W / SZÜCS Borbála , Femat-ZKSE

U7 M / RUPNIK Lan , MBK SportR.Si

U7 W / UTRANKER Neža , ŠD 2Simpl

2016

19. Kamniški Kros UCI C.1


Elite / BRAIDOT Luca , G.S. Cicli Olympia

u23 / FOIDL Max , Bike Team Kirchberg

u23-Elite-ž / ŽAKELJ Tanja , Rajd Trek / Unior Tools Team

u19 mladinci / LEASO Matteo , Team Corratec-Keit

Amaterke / STRNAD Andreja , SCOTT TEAM

Amaterji / VRHOVNIK Mohor , CALCIT BIKE TEAM

Veterani 1 / BUDIN Matjaž , MBK sportR.si

Veterani 2 / MARTINJAŠ Aljoša , CALCIT BIKE TEAM

Veterani 3 / ZUPAN Tine , SCOTT TEAM

u17 mladinci / GOVEKAR Matevž , MBK sportR.si

Mladinke / MOVRIN Vita , ENERGIJATEAM.COM

u15 dečki / PEČNIK Teo , KK RAVNE

u15 deklice / HOMAR Tamara , ENERGIJATEAM.COM

u13 dečki / JANEŽIČ Luka , ENERGIJATEAM.COM

u13 deklice / KRANJEC Žagar Hana , CALCIT BIKE TEAM

u11 dečki / BOLTAR Jan , CALCIT BIKE TEAM

u11 deklice / JANEŽIČ Meta , ENERGIJATEAM.COM

u9 dečki / ANTOLOVIĆ Erik , Bk Montes

u9 deklice / TERPIN Eva , MBK sportR.si

u7 dečki / BOŠKIN Aljaž , KD SLOGA 1902 IDRIJA

u7 deklice / ŠOŠTARKO Tajda , CALCIT BIKE TEAM

2015

18. Kamniški kros DP 2015


Elite / MEZGEC Luka , TEAM GIANT - ALPECIN

u23 / DIMIC Gregor , ENERGIJATEAM.COM

u23-Elite-ž / ŽAKELJ Tanja , Rajd Trek / Unior Tools Team

u19 mladinci / ČIBEJ Simon , KD SLOGA 1902 IDRIJA

Amaterke / STRNAD Andreja , SCOTT TEAM

Amaterji / VRHOVNIK Mohor , CALCIT BIKE TEAM

Veterani 1 / BOŠKIN Aleš , DEŠ FLEŠ

Veterani 2 / BLAZNIK Robert , MBK sportR.si

Veterani 3 / VESEL Peter , UNI Team

Veteranke / KRANJEC Mira , CALCIT BIKE TEAM

u17 mladinci / IVARTNIK David , ENERGIJATEAM.COM

Mladinke / MOVRIN Vita , ENERGIJATEAM.COM

u15 dečki / STARMAN Jaka , CALCIT BIKE TEAM

u15 deklice / DEČMAN Nika , CALCIT BIKE TEAM

u13 dečki / RUS Jure , MBK sportR.si

u13 deklice / MOROZ Nuša , KD SLOGA 1902 IDRIJA

u11 dečki / PAHOR Žan , CALCIT BIKE TEAM

u11 deklice / KRANJEC Žagar Hana , CALCIT BIKE TEAM

u9 dečki / BOŠKIN Filip , KD SLOGA 1902 IDRIJA

u9 deklice / TERPIN Eva , MBK sportR.si

u7 dečki / DEJAK Lenart , ENERGIJATEAM.COM

2014

17. kamniški kros (UCI C.1)


Elite / Michal Lami , Slovak National Team

u23-Elite-ž / Tanja Žakelj , Rajd Trek / Unior Tools Team

u19 mladinci / Vladyslav Nyzytskyi , Cycling club Roma MTB Team

Amaterji / Mohor Vrhovnik , CALCIT BIKE TEAM

Veterani 1 / Aleš Boškin , DEŠ FLEŠ

Veterani 2 / Aljoša Martinjaš , CALCIT BIKE TEAM

Veterani 3 / Tine Zupan , SCOTT TEAM

u17 mladinci / Ciril Zupan , ENERGIJATEAM.COM

Mladinke / Janušikova Nina , Brez kluba

u15 dečki / Matevž Govekar , ORBEA GEAX

u15 deklice / Vita Movrin , ENERGIJATEAM.COM

u13 dečki / Teo Pečnik , KK RAVNE

u11 dečki / Žan Pahor , CALCIT BIKE TEAM

u11 deklice / Hana Kranjec Žagar , CALCIT BIKE TEAM

u9 dečki / Jan Boltar , CALCIT BIKE TEAM

u9 deklice / Nika Mikuž , ORBEA GEAX

u7 dečki / Jaka Tominšek , CALCIT BIKE TEAM

u7 deklice / Eva Terpin , ORBEA GEAX

2013

16.Kamniški kros 2013 UCI C1


Elite / Alexander Gehbauer      , TX Active Bianchi

u23 / Rok Korošec , CALCIT BIKE TEAM

u23-Elite-ž / Blaža Klemenčič , CALCIT BIKE TEAM

u19 / Arsenty Vavilov , Primorsky district

Amaterji / Mohor Vrhovnik , CALCIT BIKE TEAM

Veterani 1 / Mitja Tancik , Energijateam.com

Veterani 2 / Peter Vesel , UNI TEAM - CULT

Veterani 3 / Tine Zupan , SCOTT TEAM

u17 / Blaž Govekar , ORBEA GEAX

Mladinke / Dina Hordiiuk , Ukraine National Team

u15 / VITA MOVRIN , Energijateam.com

u15 / Matevž Govekar , ORBEA GEAX

u13 / Jana Filipović , BGK TUŠKANAC

u13 / Teo Pečnik , KK RAVNE

u11 / Daša Mlakar , ORBEA GEAX

u11 / Urban Koncilja , CALCIT BIKE TEAM

u9 / Žan Pahor , CALCIT BIKE TEAM

u9 / Hana Kranjec Žagar , CALCIT BIKE TEAM

u7 / Hana Gnezda , KD SLOGA 1902 IDRIJA

u7 / Job Brecelj , Energijateam.com

2012

XC Kamnik 2012 CROSS COUNTRY


Hobi / Aljoša Žnidar , Kolesarski klub Završnica

Hobi / KRANJEC ŽAGAR MIRA , CALCIT BIKE TEAM-GT

Elite / POPOVA IRYNA , Cycling club Roma

Elite / BRZOZKA PIOTR , JBG-2 Professional MTB T

u19 / Tina Perše , CALCIT BIKE TEAM-GT

u19 / GREGOR DIMIC , Energijateam.com

Amaterji / Tit Kukovec , CALCIT BIKE TEAM-GT

Master 1 / Mitja TANCIK , Energijateam.com

Master 2 / Valter Tomšič , CALCIT BIKE TEAM-GT

Master 3 / Tine Zupan , KRK SOVA KRANJ

u17 / ANTONOV STANISLAV , FORWAED-UDMURTIA

u15 / Eva Jagodič , CALCIT BIKE TEAM-GT

u15 / Blaž Govekar , ORBEA GEAX

u13 / Klara Lahajnar , SLOGA 1902 IDRIJA

u13 / Matevž Govekar , ORBEA GEAX

u11 / Jana Filipović , BGK TUŠKANAC

u11 / Peter Svetličič , SLOGA 1902 IDRIJA

u9 / KRANJEC ŽAGAR HANA , CALCIT BIKE TEAM-GT

u9 / Žan Pahor , CALCIT BIKE TEAM-GT

u7 / Jan Boltar , CALCIT BIKE TEAM-GT

u7 / Ana Langus , Kolesarski klub Završnica