Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)
Nazaj

Zmagovalci preteklih let

2021

POKAL OBČINE STRAŽA 2021


DEČKI C (U13) / MAJNIK Maks , POGI TEAM GENERALI

DEČKI B (U15/1) / PREVEJŠEK Mai , KK ADRIA MOBIL

DEČKI A (U15/2) / BEVC Žan , KK ADRIA MOBIL

MLAJŠI MLADINCI (U17) / ERŽEN Žak , KK ADRIA MOBIL

DEKLICE C (WU13) / BUKOVEC Zara , BTC CITY LJUBLJANA SCOTT

DEKLICE A (WU15/2) / ŠERKEZI TEREZA Maruša , BTC CITY LJUBLJANA SCOTT

MLAJŠE MLADINKE (WU17) / ZUPANIČ Neža , KK ADRIA MOBIL

STAREJŠE MLADINKE (WJ) / COLNAR špela , KK ADRIA MOBIL

ČLANICE (WE) / SUŠNIK Tjaša , BTC CITY LJUBLJANA SCOTT

2020

POKAL OBČINE STRAŽA 2020


DEČKI C (U13) / PREVEJŠEK Mai , KK ADRIA MOBIL

DEČKI B (U15/1) / BEVC Žan , KK ADRIA MOBIL

DEČKI A (U15/2) / OMRZEL Jakob , KK ADRIA MOBIL

MLAJŠI MLADINCI / RAVBAR Anže , KK ADRIA MOBIL

DEKLICE C (WU13) / JEROMEL Hana , PERUTNINA PTUJ

DEKLICE B (WU15/1) / MEHLE Taja , BTC CITY LJUBLJANA SCOTT

DEKLICE A (WU15/2) / PODBERŠIČ Ema , KK KRANJ

MLAJŠE MLADINKE (WU17) / MOROZ Nuša , KD SLOGA 1902 IDRIJA

2019

POKAL OBČINE STRAŽA 2019


DEČKI C (U13) / RAINER Christoph , Friesis Bikery Junior Racing Team

DEČKI B (U15/1) / STELLA DAVIDE , TEAM ISONZO-CICLISTICA

DEČKI A (U15/2) / RAVBAR Anže , KK ADRIA MOBIL

MLAJŠI MLADINCI / CVJETIČANIN Maks , KK KRANJ

DEKLICE C (WU13) / WALCHER Sophie , FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM

DEKLICE B (WU15/1) / ŽVAN Katja , KK GORJE

DEKLICE A (WU15/2) / SMRDEL Tina , MBK ČRNI VRH

MLAJŠE MLADINKE (WU17) / WALCHER Viktoria , FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM

2018

POKAL OBČINE STRAŽA 2018


DEČKI C (U13) / MERNIK Sven Aleksander , BIKEREPUBLIC

DEČKI B (U15/1) / SKOK Marcel , KD SLOGA 1902 IDRIJA

DEČKI A (U15/2) / PODLESNIK Grega , TANIN SEVNICA

MLAJŠI MLADINCI / MIHOLJEVIĆ Fran , BK RIJEKA

DEKLICE C (WU13) / GNEZDA Hana , KD SLOGA 1902 IDRIJA

DEKLICE B (WU15/1) / ŠPRINGER Tia , BTC CITY LJUBLJANA

DEKLICE A (WU15/2) / KALAN Neja , KK KRANJ

MLAJŠE MLADINKE (WU17) / SUŠNIK Tjaša , KK KRANJ

STAREJŠE MLADINKE (WJ) / MOHORIČ Tajda , KK KRANJ

2015

POKAL OBČINE STRAŽA 2015


DEČKI C (U13) / ŠPOLJAR Jaka , KK ADRIA MOBIL

DEČKI B (U15/1) / COLNAR Aljaž , KK ADRIA MOBIL

DEČKI A (U15/2) / BADOVINAC Urban , KK ADRIA MOBIL

DEKLICE C (WU13) / ŠMIT Maruša , KK GORJE

DEKLICE B (WU15/1) / AHAČIČ Ana , KK SAVA KRANJ

DEKLICE A (WU15/2) / ŠINTIĆ Tea , BK Zadar

MLAJŠE MLADINKE (WU17) / PENKO Penko , BTC CITY LJUBLJANA