Kočevje, 30.05.2021
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRIDADE | Edmario | AUDAX/ CRANK BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
2 | RAGGL | Gregor | ELITE (ME) | |||
3 | MARKT | Karl | JB BRUNEX SUPERIOR FACTORY RACING | ELITE (ME) | ||
4 | KRAJNC | Gregor | ELITE (ME) | |||
5 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | ||
6 | TAVčAR | Luka | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
7 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
8 | PETTINA | Nicholas | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ||
9 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ||
10 | GLEGG | Harley | TEAM CYCLISTE DU GOLFE | ELITE (ME) | ||
11 | SIMčIć | Đani | ADRENALINA MTB TEAM | ELITE (ME) | ||
12 | STARMAN | Jaka | U23 M | |||
13 | LäSSER | Franz-josef | GIANT STATTEGG | U23 M | ||
14 | GRUPP | Ben | U23 M | |||
15 | DERRIEU | Theo | MASSI BEAUMES DE VENISES | U23 M | ||
16 | CLEMENT | Peuget | UCPG | U23 M | ||
17 | BOCCHIO VEGA | Emanuele | ROCK BIKE TEAM | U23 M | ||
18 | BILIć | Anthony | U23 M | |||
19 | ALECU | Rares-teodor | GIANT BIKE ROMANIA | U23 M | ||
20 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
21 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
22 | PAVLIč | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
23 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
24 | JAGODIč | Tilen | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
25 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
26 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
27 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
28 | HUNJAK | Stjepan | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
29 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | U23 M | ||
30 | SøLVHøJ | Oliver Vedersø | TORPADO URSUS | U23 M | ||
31 | BAIR | Mario | TORPADO URSUS | U23 M | ||
32 | HAMM | Florian | GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM | U23 M | ||
33 | SIFFREDI | Andrea | VALLERBIKE ASD | U23 M | ||
34 | MAZZONI | Gabriele | VALLERBIKE ASD | U23 M | ||
35 | TONEATTI | Davide | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
36 | CEOLIN | Federico | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
37 | ROTA | Luciano | SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON | U23 M | ||
38 | KRESE | Jure | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U23 M | ||
39 | MAESTRI | Massimo | GS PORTO VIRO | U23 M | ||
40 | BRISSAUD | Baptiste | POMMIERS VTT | U23 M | ||
41 | VANTAGGIATO | Ramon | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ||
42 | CASASOLA | Manuel | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ||
43 | FRžOP | Roko | BBK ORLOV KRUG | U23 M | ||
44 | FRžOP | Roko | BBK ORLOV KRUG | U23 M | ||
45 | ŽAKELJ | Tanja | U23+Elite W | |||
46 | STEGAGNOLO | Giorgia | FOUR ES INTERNATIONAL PROJECT UCI 4SI | U23+Elite W | ||
47 | PARTOAZAR | Faranak | U23+Elite W | |||
48 | MERESSE | Laëtitia | CA PEYMEINADE | U23+Elite W | ||
49 | KNUDSEN | Viktoria Smidth | HOLTE MTB KLUB | U23+Elite W | ||
50 | BERECZKI | Eszter | VELOCITAS | U23+Elite W | ||
51 | BELOMOINA | Yana | KMC MTB RACING TEAM | U23+Elite W | ||
52 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U23+Elite W | ||
53 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | ||
54 | MARTINET | Camilla | CICLI LUCCHINI.COM | U23+Elite W | ||
55 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | ||
56 | MARCHET | Giorgia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23+Elite W | ||
57 | TOVO | Marika | KTM PROTEK DAMA | U23+Elite W | ||
58 | LAZZARIN | Elena | GS PORTO VIRO | U23+Elite W | ||
59 | SPIELMANN | Anna | KTM FACTORY MTB TEAM | U23+Elite W | ||
60 | DRUML | Corina | KTM FACTORY MTB TEAM | U23+Elite W | ||
61 | RUMIHA | Ana | ADRENALINA MTB TEAM | U23+Elite W | ||
62 | WEBS | Mika | BIKE JUNIOR TEAM POWERED BY BULLS | U19 M | ||
63 | STANGER | Jakob | BIKE JUNIOR TEAM POWERED BY BULLS | U19 M | ||
64 | SEYBOLD | Johannes | RACING TEAM REUDERN /SV REUDERN | U19 M | ||
65 | OßWALD | Luis | SV REUDERN | U19 M | ||
66 | GUZZONATO | Davide | TEAM ALBA OROBIA BIKE | U19 M | ||
67 | BERTHE | Ilian | TEAM CYCLISTE DU GOLFE | U19 M | ||
68 | AGOSTINACCHIO | Filippo | SCOTT LIBARNA XCO | U19 M | ||
69 | ULčAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
70 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
71 | AUER | Nal | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
72 | KAVčIč | Jernej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U19 M | ||
73 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U19 M | ||
74 | BAKOS | Matej | KK ZAVRŠNICA | U19 M | ||
75 | ŠTERN | Nejc | KK RAVNE | U19 M | ||
76 | POLOVšAK | Blaž | KK RAVNE | U19 M | ||
77 | SVILOKOS | Jakov | BGK TUŠKANAC | U19 M | ||
78 | SACHSE | Simeon | ALTIS THE BIKE TEAM | U19 M | ||
79 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | U19 M | ||
80 | PARISI | Yannick | CICLI LUCCHINI.COM | U19 M | ||
81 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U19 M | ||
82 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
83 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
84 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
85 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
86 | MESTRONI | Francesco | ASD TEAM GRANZON | U19 M | ||
87 | OKMAžIć | Ivan | BK MAKARSKA | U19 M | ||
88 | BERTINI | Gabriele | VALLERBIKE ASD | U19 M | ||
89 | RENNA | Edoardo | FOUR ES PROJECT | U19 M | ||
90 | PERUšKO | Ivan | FOUR ES PROJECT | U19 M | ||
91 | RIEMER | Jakob | LRV STEIERMARK | U19 M | ||
92 | KREINER | Jonas | LRV STEIERMARK | U19 M | ||
93 | HAUSER | Theo | LRV STEIERMARK | U19 M | ||
94 | DELLAMEA | Assi | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ||
95 | SIFFREDI | Matteo | SCOTT LIBARNA XCO | U19 M | ||
96 | MAZZUCCO | Samuele | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ||
97 | SCHMID | Finnja | BIKE JUNIOR TEAM POWERED BY BULLS - RV GOMARINGEN | U19 W | ||
98 | RUMAC | Elisa | U19 W | |||
99 | CORTINOVIS | Sara | FOUR ES INTERNATIONAL PROJECT UCI 4SI | U19 W | ||
100 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | ||
101 | VRHOVNIK | Tina | KK RAVNE | U19 W | ||
102 | STERNIG | Elena | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U19 W | ||
103 | NADU | Anja | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U19 W | ||
104 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U19 W | ||
105 | GIANNOTTI | Giorgia | VALLERBIKE ASD | U19 W | ||
106 | TÓTH-ALMÁSI | Borbála | FOUR ES PROJECT | U19 W | ||
107 | GRUBER | Valentina | LRV STEIERMARK | U19 W | ||
108 | CANCIANI | Lisa | ASD DP66 GIANT SMP | U19 W | ||
109 | KASTELEC | Petra | Amaterke | |||
110 | PONTANI | Luna | ASD TEAM GRANZON | Amaterke | ||
111 | JAMšEK | Rok | CALCIT BIKE TEAM | Amater | ||
112 | TOMASEV | Alen | BK CRIKVENICA | Amater | ||
113 | ŽELIMORSKI | Luka | KD CELJE - 2SIMPL | Amater | ||
114 | DE BONA | Simone | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Amater | ||
115 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | ||
116 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
117 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
118 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
119 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
120 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
121 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
122 | PAPEž | Rok | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
123 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
124 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | ||
125 | KIŠIČEK | Perica | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | Master 1 | ||
126 | STARMAN | Jan | Master 2 | |||
127 | RIZZI | Giuliano | ASD PEDALE GEMONESE | Master 2 | ||
128 | DA PONT | Marco | BODY EVIDENCE | Master 2 | ||
129 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | ||
130 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
131 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
132 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 2 | ||
133 | MORI | Mitja | GANESHA TEAM | Master 2 | ||
134 | CORNACCHINI | Igor | SCOTT TEAM | Master 2 | ||
135 | SIMONIč | Valentin | IZVIR VIPAVA | Master 2 | ||
136 | STRASEK | Ales | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master 2 | ||
137 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | ||
138 | JERAM | Damjan | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
139 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
140 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
141 | KRIžAN | Borut | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 | ||
142 | DOROTIć | Igor | ADRENALINA MTB TEAM | Master 2 | ||
143 | MORANDIN | Roberto | BODY EVIDENCE | Master 3 | ||
144 | BASSO | Cesare | ZEROCINQUE BIKE TEAM | Master 3 | ||
145 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
146 | CVELBAR | Igor | SCOTT TEAM | Master 3 | ||
147 | BOBEN | Aleš | MTB TRBOVLJE | Master 3 | ||
148 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | Master 3 | ||
149 | VESEL | Peter | PROADVENTURE TORQ FITNESS | Master 3 | ||
150 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Veterani 4 | ||
151 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | ||
152 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | Veteranke | ||
153 | REPANšEK | Andrej | EUROTOP | Hobi - moški | ||
154 | MAGGIONI | Luca | Hobi - moški | |||
155 | MARASSI | Giovanni | A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA | Hobi - moški | ||
156 | PETRLIć | Lovro | U17 M | |||
157 | MUSSO | Filippo | SCOTT LIBARNA BIKE RACING TEAM | U17 M | ||
158 | MARES | Elia | U17 M | |||
159 | KASEMI | Dion | VERONA MTB SCOOL | U17 M | ||
160 | DA PARè | Alessandro | ASD TRIVIUM FROGGY TEAM | U17 M | ||
161 | BARBISAN | Andrea | ASD BIKE PRO ACTION | U17 M | ||
162 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
163 | VOLKANOVSKI | Aleksandar | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
164 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
165 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
166 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
167 | FELICIJAN | Vid | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
168 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
169 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
170 | OBLAK | Gal | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
171 | MAROLT | Jaka | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
172 | KRANJC | Alex | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
173 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
174 | SMOVNIK | Luka | KK RAVNE | U17 M | ||
175 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE | U17 M | ||
176 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | U17 M | ||
177 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | ||
178 | BUCHBAUER | Julian | SC MIRNOCK | U17 M | ||
179 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
180 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
181 | PALUDGNACH | Alessio | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ||
182 | NADALUTTI | Gabriele | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ||
183 | AZZINI | Leonardo Maria | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ||
184 | PETRUZ | Matteo | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ||
185 | BATTISTIN | Federico | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ||
186 | ŠKILJIć | Petar | BBK PAKOŠTANE | U17 M | ||
187 | VIEZZI | Stefano | ASD LIBERTAS CERESETTO | U17 M | ||
188 | DONà | Riccardo | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U17 M | ||
189 | SETTIN | Mattia | BETTINI BIKE TEAM | U17 M | ||
190 | HOLZER | Christoph | LRV STEIERMARK | U17 M | ||
191 | MATTEO | Breda | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U17 M | ||
192 | CAFUERI | Tommaso | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U17 M | ||
193 | SDRAULIG | Andrea | CYCLING TEAM FRIULI | U17 M | ||
194 | SANDIć | David | BK MTB ISTRA - PAZIN | U17 M | ||
195 | HERZOG | Eva | RC ARBÖ ASKÖ OMYA VILLACH | U17 W | ||
196 | BOCCHIO VEGA | Carlotta | ROCK BIKE TEAM | U17 W | ||
197 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | ||
198 | MLINAR | Lucija | KK RAVNE | U17 W | ||
199 | EPŠEK | Lana | KK RAVNE | U17 W | ||
200 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | ||
201 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
202 | KLEMENčIč | Ivana | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
203 | PERUSIN | Bianca | ASD LIBERTAS CERESETTO | U17 W | ||
204 | PODO | Gaia | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U17 W | ||
205 | GREMAN | Szonja | LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA | U17 W | ||
206 | SABATINO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ||
207 | MICOLUCCI | Alessandro | SCOTT LIBARNA RUSTY BIKE | U15 M | ||
208 | LEO | Simone | U15 M | |||
209 | JAGODIč | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
210 | FERKOL | Filip | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
211 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
212 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
213 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
214 | PRELEC | Žiga | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
215 | PETEK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
216 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
217 | MAKSIMOVIć | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
218 | KONčAR | Marko Gabriel | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
219 | JUTERšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
220 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
221 | ČERNELIč | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
222 | BOšKIN | Filip | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | ||
223 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
224 | STRUNA | Maks | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
225 | LORBER | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
226 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
227 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
228 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE | U15 M | ||
229 | KAMBUR | Vito | KK RAVNE | U15 M | ||
230 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | ||
231 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
232 | KUNC | Ambrož | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
233 | TOMAT | Tommaso | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
234 | STEFANEL | Diego | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
235 | MICHIELI | Giovanni Yang | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
236 | GRIGOLINI | Filippo | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
237 | TRIGLIONE | Michele | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ||
238 | MANIA | Samuele | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ||
239 | MLAKAR | Nace | TK UTRIP | U15 M | ||
240 | PODO | Massimo | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ||
241 | PLETZER | Benjamin | RC KAC | U15 M | ||
242 | TONIZZO | Joele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
243 | SABATINO | Jacopo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
244 | FIOR | Federico | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
245 | AGOSTINACCHIO | Mattia | SCOTT LIBARNA XCO | U15 M | ||
246 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | ||
247 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | ||
248 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
249 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
250 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
251 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | U15 W | ||
252 | NADU | Lena | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | ||
253 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
254 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
255 | PLETZER | Lina | RC KAC | U15 W | ||
256 | CASASOLA | Nadia | A.S.D. LIBERTAS CERESETTO | U15 W | ||
257 | CANZIAN | Nicole | A.S.D. LIBERTAS CERESETTO | U15 W | ||
258 | RIZZI | Sabrina | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 W | ||
259 | ZUPANC ANCLIN | Kristjan | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
260 | STROPNIK | Taj | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
261 | LETONJE | Jaka | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
262 | KOVAčIč | Patrik | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
263 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
264 | GLEYO | Louis JoŠt | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
265 | CVELBAR | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
266 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
267 | ŽONTA | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
268 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
269 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
270 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
271 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
272 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
273 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
274 | SAVORGNANI | Tim | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
275 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
276 | KALAJžIč | Tim | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
277 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE | U13 M | ||
278 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE | U13 M | ||
279 | JAMNIK | Jernej | KK RAVNE | U13 M | ||
280 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U13 M | ||
281 | MAJNIK | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | U13 M | ||
282 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | ||
283 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
284 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
285 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
286 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
287 | MLAKAR | Jaka | TK UTRIP | U13 M | ||
288 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
289 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
290 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
291 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
292 | KIŠIČEK | Leon | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | ||
293 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
294 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
295 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
296 | MRAK | Metka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 W | ||
297 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U13 W | ||
298 | PňOVSKý | Sebastian | SILVINI FEDERLEICHT TEAM | U11 M | ||
299 | KOVACS | Bela | DKSI | U11 M | ||
300 | GOLOB | Leon | U11 M | |||
301 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
302 | SKOK PEROVšEK | Izak | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
303 | KELHAR | Matevž | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
304 | AMBROž | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
305 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
306 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
307 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
308 | HOSTNIK | Rok | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
309 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
310 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
311 | šOLAR | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
312 | SINOBAD | Anže | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
313 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
314 | REMON | Marcos | POGI TEAM UAE GENERALI | U11 M | ||
315 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
316 | MLAKAR | Tine | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
317 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
318 | KODRIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
319 | HARNOLD ŠVAJGER | Mark | GOLOVEC TRAILS | U11 M | ||
320 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
321 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
322 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
323 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
324 | HOČEVAR MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
325 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
326 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U11 M | ||
327 | TANCIK | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | ||
328 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | ||
329 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | ||
330 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | ||
331 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | ||
332 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U11 W | ||
333 | šMON | Tine | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
334 | LOGAR | Liam | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | ||
335 | RAVNIHAR | Tit | KK ZAVRŠNICA | U9 M | ||
336 | SIMONIč | Adam | KAMPLC RACING TEAM | U9 M | ||
337 | LEVPUščEK | Lan | ŠKTD AVčE | U9 M | ||
338 | RUPNIK | Tilen | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
339 | LUšINA | Anže | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
340 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
341 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
342 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
343 | KEPIC | David | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
344 | BOROVŠAK | Jaša | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
345 | BOROVŠAK | Saša Brin | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
346 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
347 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U9 W | ||
348 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U9 W | ||
349 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U9 W | ||
350 | ŽUK | Liza | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 W | ||
351 | SIMONIč | Alen | U7 M | |||
352 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U7 M | ||
353 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
354 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
355 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | ||
356 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U7 W | ||
357 | KEPIC | Maja | SD STRAHOVICA | U7 W |
KOLESARSKO DRUŠTVO MELAMIN telefon : (+386) 31 345 535 email : janez.dejak@melamin.si
30, May. ( NE ) , 2021 - 10:00 h
Kočevje - Kočevje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|