Komenda, 19.05.2019
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - mladinci,OCK - ženske
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽAVBI KUNAVER | Saša | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
2 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
3 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
4 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
5 | PODPEčAN | Ana | CALCIT BIKE TEAM | Ženske B | ||
6 | BRELIH | Tina | KD ALPE SIS | Ženske B | ||
7 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | ||
8 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
9 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
10 | VERšNIK | Zdenka | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske C | ||
11 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
12 | ŽUMER | Matic | Amaterji | |||
13 | OBLAK | Blaž | Amaterji | |||
14 | ŠETRAJčIč | Grega | B.V.G. GULČ | Amaterji | ||
15 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
16 | GOLOB | Urban | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
17 | LIKAR | Anej | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
18 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
19 | KARBA | Žan | KK TROPOVCI | Amaterji | ||
20 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
21 | šARC | Leon | KK NOVA GORICA | Amaterji | ||
22 | GALUN | Dejan | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
23 | AVGUšTIN | Simon | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
24 | MEDVEščEK HUSKIč | Luka | KD LPP | Amaterji | ||
25 | ALIč | Miha | KD LPP | Amaterji | ||
26 | GRüNFELD | Kristian | ŠD RUDNIK LJUBLJANA | Amaterji | ||
27 | MURKO | Vid | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
28 | KLOBASA | Darjan | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
29 | BLAž | Berlič | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
30 | BERLIČ | Blaž | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
31 | PETELIN | Karli | KD BRANIK MARIBOR | Amaterji | ||
32 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
33 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
34 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
35 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | ||
36 | REBERNAK | Sebastjan | KK TROPOVCI | Master A | ||
37 | MARIč | Robi | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | ||
38 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | Master A | ||
39 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | ||
40 | JAVORNIK | Gašper | ARCONT SELCE | Master A | ||
41 | BUKVIč | Davorin | ARCONT SELCE | Master A | ||
42 | ADEMOVIĆ | Tadej | ARCONT SELCE | Master A | ||
43 | RAčEčIč | Ožbej | KK POSTOJNA | Master A | ||
44 | BOšNJAK | Miha | B.V.G. GULČ | Master B | ||
45 | JEZERšEK | Andrej | KD ALPE SIS | Master B | ||
46 | VELIčKI | Trajče | ŠD RIKITEAM | Master B | ||
47 | RIBIč | Zoran | ŠD RIKITEAM | Master B | ||
48 | BOGšA | Uroš | KD LPP | Master B | ||
49 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | ||
50 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master B | ||
51 | MAHORIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
52 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
53 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
54 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | ||
55 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
56 | JERONčIč | Bojan | KK PANTAL | Master C | ||
57 | BABšEK | Peter | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | Master C | ||
58 | RIHTARIČ | David | ŠD RIKITEAM | Master C | ||
59 | JERAJ | Sebastijan | BREZ KLUBA | Master D | ||
60 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master D | ||
61 | PLANINšEK | Borut | KD ALPE SIS | Master D | ||
62 | KONC | Gorazd | SAVA KRANJ CYCLING | Master D | ||
63 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | ||
64 | PUKšIč | Franc | ARCONT SELCE | Master D | ||
65 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
66 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
67 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
68 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
69 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
70 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
71 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
72 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
73 | ŠPANDL | Mirko | ARCONT SELCE | Master E | ||
74 | ŠKERGET | Lovrenc | ARCONT SELCE | Master E | ||
75 | KOGLER | Saša | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
76 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | Master E | ||
77 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
78 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master F | ||
79 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
80 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
81 | JUG | Sergej | KK DJAK-ŠD SENG | Master F | ||
82 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
83 | MESOJEDEC | Matjaž | ŠD TURBO M | Master F | ||
84 | DETIčEK | Edvard | ŠD TURBO M | Master F | ||
85 | KOZJEK | Anton | Master G | |||
86 | PAPIč | Milivoj | BREZ KLUBA | Master G | ||
87 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
88 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | ||
89 | SLAK | Boštjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
90 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
91 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
92 | FABJAN | Boris | IZVIR VIPAVA | Master G | ||
93 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | ||
94 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | ||
95 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
96 | BRANCELJ | Franci | ŠD TURBO M | Master G | ||
97 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | ||
98 | MIKULETIč | Andrej | KK POSTOJNA | Master G | ||
99 | PREšEREN | Janez | B.V.G. GULČ | Master H | ||
100 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
101 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
102 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
103 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
104 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
105 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
106 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | ||
107 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | ||
108 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | ||
109 | OTONIčAR | Janez | KK POSTOJNA | Master I | ||
110 | PEčNJAK | Fran | BGK TUŠKANAC | DEČKI C (U13) | ||
111 | VIDNAR | Žanej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
112 | ŠKRBEC | Lukas | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
113 | SKRABL | Roko | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
114 | SELIšKAR | Lovro | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
115 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
116 | PETJE | Gašper | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
117 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
118 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
119 | NOVAK | Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
120 | MILANOVIć | Pavle | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
121 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
122 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
123 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
124 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
125 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
126 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
127 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
128 | GRUBELNIK | Tin | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
129 | GRADIšNIK | Jošt | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
130 | BENDER | Daniel Josia | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
131 | ZUPET BEDNARIK | Aljaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
132 | šKOF | Aleks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
133 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
134 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
135 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
136 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
137 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
138 | LIčAR | Miha | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
139 | KRIžNAR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
140 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
141 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
142 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | ||
143 | POLANščEK | Matic | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
144 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
145 | LUKIć | Leon | BK RIJEKA | DEČKI C (U13) | ||
146 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
147 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
148 | MILUN | Toni | BGK TUšKANAC | DEČKI C (U13) | ||
149 | ANTOLOVIć | Erik | BGK TUšKANAC | DEČKI C (U13) | ||
150 | WROLICH | Santiago | RC KAC | DEČKI C (U13) | ||
151 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
152 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
153 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
154 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
155 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
156 | OMAHEN | Miha | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
157 | MURN | Vid | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
158 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
159 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
160 | JAKOMINI | Tilen | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
161 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
162 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
163 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
164 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
165 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
166 | SOKLIč | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
167 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
168 | MAKUC | Maks | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
169 | GOLOB | Nik | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
170 | MAVROVIć | Mirko | BGK TUšKANAC | DEČKI B (U15/1) | ||
171 | RENCELJ | Filip | CYCLING TEAM FRIULI | DEČKI B (U15/1) | ||
172 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | ||
173 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | ||
174 | WROLICH | Manolo | RC KAC | DEČKI B (U15/1) | ||
175 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI A (U15/2) | ||
176 | VRTAR | Andraž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
177 | TEPAVčEVIć | Nikola | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
178 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
179 | PETERLIN | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
180 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
181 | NOVAK | Črt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
182 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
183 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
184 | ČERNE | Ožbej | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | ||
185 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
186 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
187 | ERJAVEC | Matic | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
188 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
189 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
190 | VIDRIH | Teodor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
191 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
192 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
193 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
194 | BULJAN | Tomaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
195 | BEVC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
196 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
197 | UVODIč | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
198 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
199 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
200 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
201 | STOCKER | Marco | RC RAPSO KNITTELFELD | DEČKI A (U15/2) | ||
202 | SARWARI | Shayan | RC RAPSO KNITTELFELD | DEČKI A (U15/2) | ||
203 | TISAJ | Jan | BK ROTOR KOPRIVNICA | DEČKI A (U15/2) | ||
204 | CIGIC-PARCETIC | Dario | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | DEČKI A (U15/2) | ||
205 | FILčIć | Mauro | BK RIJEKA | DEČKI A (U15/2) | ||
206 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
207 | MOHARIč | Dino | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
208 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
209 | ANTOLOVIć | Noa | BGK TUšKANAC | DEČKI A (U15/2) | ||
210 | SKOK | Aleš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
211 | KENDA | Jan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
212 | TUšAR | Lenart | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
213 | TURK | Aljaz | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
214 | ŠPOLJAR | Jaka | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
215 | SLUGA | Matevž | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
216 | POLOVIč | Nino | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
217 | KOGOVšEK | Črt | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
218 | JORDAN | Adam | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
219 | IVNIK | Tilen | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
220 | GREGORIč | David | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
221 | AMBROžIč | Jan | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
222 | ROBIč | Nal Jure | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
223 | KOLAR | Matej | KK GORJE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
224 | KRALJ | Fabijan | KK PANTAL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
225 | VALENKO | Lovro | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
226 | SVENšEK | Jan | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
227 | MAJNIK | Andrej | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
228 | KIRBIš | Primož | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
229 | JEROMEL | Vid | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
230 | žAGAR | Nejc | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
231 | TOMšIč | Dan Andrej | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
232 | OVEN | Martin | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
233 | MUTEC | Martin | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
234 | MUHA | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
235 | MANFREDA GOLOB | Lovro | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
236 | LEVSTIK | Kristjan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
237 | JOVAN | Tim | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
238 | JAGARINEC | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
239 | GREGORčIč | Natan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
240 | ERDELIć | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
241 | DEBEVEC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
242 | COPOT | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
243 | BREZOVšEK | Nejc | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
244 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
245 | KOšIR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
246 | KALAN | Žiga | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
247 | GROšELJ | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
248 | ERžEN | Martin | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
249 | CVJETIčANIN | Maks | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
250 | PODLESNIK | Grega | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
251 | KLOPčIč | Leon | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
252 | JANčIč | Klemen | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
253 | JABLANOVEC | Luka | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
254 | PERčIć | Mark | BK SPARTAK | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
255 | STOLIC | Mihajlo | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
256 | NADOVEZA | Igor | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
257 | MARKOVIC | Nemanja | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
258 | GORZA | Gaj | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
259 | GREINER | Ivan | BGK TUšKANAC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
260 | MOIMAS | Daniel | CYCLING TEAM FRIULI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
261 | FLANK | Marco | CYCLING TEAM FRIULI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
262 | POBERAJ | Mark | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
263 | DOLGAN | Tjaž | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
264 | PAJEK | Benjamin | RIBNO ALPINE RESORT BLED | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | ||
265 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | ||
266 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | ||
267 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
268 | LISIĆ | Hana | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
269 | KOTNIK | Lia | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
270 | KOLARIč SLUGA | Maša | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
271 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
272 | POTOčNIK | Vesna | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | ||
273 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
274 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
275 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
276 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
277 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
278 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | DEKLICE B (WU15/1) | ||
279 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
280 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
281 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
282 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | DEKLICE A (WU15/2) | ||
283 | BIRUš | Dora | BK RIJEKA | DEKLICE A (WU15/2) | ||
284 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
285 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
286 | MARTINI | Johanna | ARBÖ RLM OMYA VILLACH | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
287 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
288 | PREVC | Eva | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
289 | KLICNIK | Verena | RC RAPSO KNITTELFELD | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
290 | PILIH | Vita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
291 | HORVAT | Lea | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
292 | GALOF | Pija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
293 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
294 | VUJASINOVIC | Bojana | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
295 | ŽIBERT | Ema | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
296 | SUšNIK | Tjaša | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
297 | AHAčIč | Ana | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
298 | JANčIč | Nika | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
299 | POCUCA | Sara | BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
300 | MIKUž | Metka | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
301 | MOHORIč | Tajda | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANICE (WE) | ||
302 | MARETIč | Lara | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANICE (WE) | ||
303 | BERLAN | Ula | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
304 | ČARGONJA | Dorotea | BK RIJEKA | ČLANICE (WE) |
Kolesarsko Društvo ROG telefon : 051-666-707 email : info@kdrog.si
19, May. ( NE ) , 2019 - 10:00 h
Komenda - Komenda ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|