Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZORE | Maks | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | |||
2 | TORKAR | Lenart | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | |||
3 | TORKAR | Ažbe | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | |||
4 | PRELEC | Žiga | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | |||
5 | KUHAR | Žiga | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | |||
6 | KALIšNIK | Nejc | OŠ MARIJE VERE | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
7 | KALIšNIK | Nace | OŠ MARIJE VERE | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
8 | HRIBAR | Patrik | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | |||
9 | KREMžAR | Nace | 4X4 OFF-ROAD CLUB | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
10 | PATE | Urban | OŠ FRANA ALBREHTA | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
11 | BOLTAR | Jan | OŠ FRANA ALBREHTA | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
12 | ZORE | Lucija | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | |||
13 | DOLINšEK | David | KGT PAPEŽ KAMNIK | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
14 | VIRIANT | Maša | KGT PAPEŽ KAMNIK | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
15 | KRANJEC | Zoja | KGT PAPEŽ KAMNIK | Najmlajši (letnik 2005 in mlajši) | ||
16 | POžENEL | Natan Maj | Mlajši (2003 in 2004) | |||
17 | PODBREGAR | Miha | KGT PAPEŽ KAMNIK | Mlajši (2003 in 2004) | ||
18 | MOčNIK | Eva | AK DOMŽALE | Mlajši (2003 in 2004) | ||
19 | POLIČNIK | Lana | KGT PAPEŽ KAMNIK | Mlajši (2003 in 2004) | ||
20 | PODBREGAR | Rok | KGT PAPEŽ KAMNIK | Starejši (2001 in 2002) | ||
21 | KRANJEC | Žan | KGT PAPEŽ KAMNIK | Starejši (2001 in 2002) | ||
22 | DOBOVšEK | Hana | KGT PAPEŽ KAMNIK | Starejši (2001 in 2002) | ||
23 | ARBAJTER | Urban | KGT PAPEŽ KAMNIK | Dijaki 1997 do 2000 | ||
24 | LONčAREK | Anja | Dijakinje 1997 do 2000 | |||
25 | ŽITNIK | Urban | Kategorija A (1996 – 1986) | |||
26 | VIVOD | Jernej | Kategorija A (1996 – 1986) | |||
27 | PRIMOžIč | Lenart | Kategorija A (1996 – 1986) | |||
28 | BOžIč | Aljaž | KGT PAPEŽ KAMNIK | Kategorija A (1996 – 1986) | ||
29 | DREMELJ | Saška | Kategorija A (1996 – 1986) | |||
30 | ČELESNIK | Tamara | Kategorija A (1996 – 1986) | |||
31 | PEPERKO | Maja | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | Kategorija A (1996 – 1986) | ||
32 | RIFL | Damijan | SKD SELA | Kategorija B (1985 – 1976) | ||
33 | PODJED | Matija | Kategorija B (1985 – 1976) | |||
34 | LOVENJAK | Damir | VESCA RULZ! | Kategorija B (1985 – 1976) | ||
35 | KOPRIVNIKAR | Peter | TK RADOMLJE | Kategorija B (1985 – 1976) | ||
36 | IVANEC | Robert | Kategorija B (1985 – 1976) | |||
37 | GRIL | Andrej | Kategorija B (1985 – 1976) | |||
38 | GREGORC | Marko | Kategorija B (1985 – 1976) | |||
39 | VOLKAR | Franci | ŠKD MEKINJE | Kategorija B (1985 – 1976) | ||
40 | SITAR | Denis | ŠKD MEKINJE | Kategorija B (1985 – 1976) | ||
41 | ŠKRBINC | Sašo | ŠD ŠMARTNO | Kategorija B (1985 – 1976) | ||
42 | PAVLIč | Mary | Kategorija B (1985 – 1976) | |||
43 | NOVAK | Barbara | Kategorija B (1985 – 1976) | |||
44 | HOZJAN | Marko | Kategorija B (1985 – 1976) | |||
45 | VIVOD | Milan | ŠD TEAM | Kategorija C (1975 – 1966) | ||
46 | ŠUMLAJ | Aljoša | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
47 | STRNAD | Simon | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
48 | RUčIGAJ | Uroš | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
49 | POTOčNIK | Janez | AGP PRO | Kategorija C (1975 – 1966) | ||
50 | MUJKIć | Sadik | AK RADOVLJICA | Kategorija C (1975 – 1966) | ||
51 | MAROLT | Jože | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
52 | JUVAN | Miha | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
53 | ARBAJTER | Iztok | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
54 | ŠTALEC | Vladimir | AK ŽELEZNIKI | Kategorija C (1975 – 1966) | ||
55 | ZARNIK | Maja | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
56 | HRIBAR | Tanja | ŠC MARATONC | Kategorija C (1975 – 1966) | ||
57 | CERAR | Barbara | Kategorija C (1975 – 1966) | |||
58 | BERčIč | Silva | DORFARJE TEAM | Kategorija C (1975 – 1966) | ||
59 | ŽIBERT | Darinka | ŠKD MEKINJE | Kategorija C (1975 – 1966) | ||
60 | STELE | Vladimir | - | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
61 | NAGODE | Mitja | Kategorija D (1965 – 1956) | |||
62 | KERT | Anton | LAFOULY TEAM | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
63 | HRASTOVEC | Matjaž | Kategorija D (1965 – 1956) | |||
64 | GERJO | Ghjo | ACRONI-TEAM , TSJ JESENICE | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
65 | DETIčEK | Edvard | TOPALTET | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
66 | BERčIč | Zoran | DORFARJE TEAM | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
67 | ARZENšEK | Vojko | 0 | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
68 | KVEDER | Lado | ŠKD MEKINJE | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
69 | BAJEC | Herman | ŠKD MEKINJE | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
70 | JENKO | Uroš | VITEZI DOBREGA TEKA | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
71 | ŠKRBINC | Miran | ŠD ŠMARTNO | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
72 | SRšEN | Rajko | KOMENDA-MOSTA | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
73 | VAVPETIč | Darja | Kategorija D (1965 – 1956) | |||
74 | PETRAš | Slavka | Kategorija D (1965 – 1956) | |||
75 | MEGLIč | Jana | Kategorija D (1965 – 1956) | |||
76 | MILIč | Marinka | ŠKD MEKINJE | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
77 | SLAPAR | Slavka | KK KOMENDA | Kategorija D (1965 – 1956) | ||
78 | MERC | Jani | Kategorija E (1955 in starejši) | |||
79 | BOJKOV | Bojan | Kategorija E (1955 in starejši) | |||
80 | PAJENK | Marjanca | Kategorija E (1955 in starejši) | |||
81 | JELENC | Vid | KD MENGEŠ | Kategorija E (1955 in starejši) | ||
82 | RUčIGAJ | Zdravc | AK DOMŽALE | Kategorija E (1955 in starejši) | ||
83 | KLEMENC | Tone | KGT PAPEŽ KAMNIK | Kategorija E (1955 in starejši) |
TIC Kamnik telefon : 01 831 82 50 email : info@kamnik-tourism.si
10, Oct. ( SO ) , 2015 - 09:30 h
Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|