Vodice, 21.09.2019
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - ženske
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
2 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
3 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | ||
4 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
5 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
6 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
7 | VERšNIK | Zdenka | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske C | ||
8 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
9 | OCEPEK | Jakob | Amaterji | |||
10 | ERJAVEC | Simon | CALCIT BIKE TEAM | Amaterji | ||
11 | KENDA | Jan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | Amaterji | ||
12 | GOLOB | Urban | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
13 | LIKAR | Anej | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
14 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
15 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
16 | šARC | Leon | KK NOVA GORICA | Amaterji | ||
17 | MEDVEščEK HUSKIč | Luka | KD LPP | Amaterji | ||
18 | ALIč | Miha | KD LPP | Amaterji | ||
19 | MURKO | Vid | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
20 | BERLIČ | Blaž | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
21 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
22 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | ||
23 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | Master A | ||
24 | ADEMOVIĆ | Tadej | ARCONT SELCE | Master A | ||
25 | GRBEC | Gregor | KK POSTOJNA | Master A | ||
26 | PORENTA | Jurij | ŠD BAM.BI | Master B | ||
27 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | ||
28 | STARMAN | Jan | CALCIT BIKE TEAM | Master C | ||
29 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
30 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | ||
31 | JUVANčIč | Gregor | ŠD BAM.BI | Master C | ||
32 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
33 | JERONčIč | Bojan | KK PANTAL | Master C | ||
34 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
35 | PLANINšEK | Borut | KD ALPE SIS | Master D | ||
36 | KOVAč | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
37 | KONC | Gorazd | SAVA KRANJ CYCLING | Master D | ||
38 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | ||
39 | LEVSTIK | Robert | ŠD METEK | Master D | ||
40 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
41 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
42 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
43 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
44 | GRUDEN | Gregor | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
45 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
46 | GOLOB | Grega | ŠD METEK | Master E | ||
47 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | Master E | ||
48 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
49 | KUTNAR | Frančišek Brane | ŠD BAM.BI | Master F | ||
50 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master F | ||
51 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
52 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
53 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
54 | MESOJEDEC | Matjaž | ŠD TURBO M | Master F | ||
55 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
56 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | ||
57 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
58 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | ||
59 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
60 | BRANCELJ | Franci | ŠD TURBO M | Master G | ||
61 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | ||
62 | MIKULETIč | Andrej | KK POSTOJNA | Master G | ||
63 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
64 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
65 | HAFNER | Franc | ŠD BAM.BI | Master I | ||
66 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
67 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
68 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | ||
69 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | ||
70 | ZUPANC ANCLIN | Kristjan | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI C (U13) | ||
71 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI C (U13) | ||
72 | LOPATIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI C (U13) | ||
73 | VIDNAR | Žanej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
74 | ŠKRBEC | Lukas | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
75 | SKRABL | Roko | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
76 | SELIšKAR | Lovro | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
77 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
78 | PETJE | Gašper | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
79 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
80 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
81 | NOVAK | Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
82 | MILANOVIć | Pavle | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
83 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
84 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
85 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
86 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
87 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
88 | STARE | Gal | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI C (U13) | ||
89 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
90 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
91 | GRUBELNIK | Tin | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
92 | GRADIšNIK | Jošt | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
93 | BENDER | Daniel Josia | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
94 | ZUPET BEDNARIK | Aljaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
95 | ZAJC | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
96 | ŠTEMBAL | David | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
97 | šKOF | Aleks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
98 | REMON | Marcos | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
99 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
100 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
101 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
102 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
103 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
104 | NOGRAšEK | Bor | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
105 | LIčAR | Miha | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
106 | KRIžNAR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
107 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
108 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
109 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | ||
110 | POLANščEK | Matic | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
111 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
112 | KAUčIč | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
113 | KRAßNIG | Nico | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | ||
114 | ESTERL | Severin | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | ||
115 | ESTERL | Matthias | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI C (U13) | ||
116 | RAINER | Christoph | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | DEČKI C (U13) | ||
117 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
118 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
119 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
120 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
121 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
122 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
123 | OMAHEN | Miha | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
124 | MURN | Vid | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
125 | PETERKA | Jan | KK GORJE | DEČKI B (U15/1) | ||
126 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
127 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
128 | JAKOMINI | Tilen | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
129 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
130 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
131 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
132 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
133 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
134 | SOKLIč | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
135 | ROžIč | Gašper Miha | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
136 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
137 | VERWEJ | Leander | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI B (U15/1) | ||
138 | SIEBER | Florian | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI B (U15/1) | ||
139 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | ||
140 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | ||
141 | STARMAN | Gal | CALCIT BIKE TEAM | DEČKI A (U15/2) | ||
142 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI A (U15/2) | ||
143 | ŽEFRAN | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
144 | VRTAR | Andraž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
145 | TEPAVčEVIć | Nikola | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
146 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
147 | PETERLIN | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
148 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
149 | NOVAK | Črt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
150 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
151 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
152 | ČERNE | Ožbej | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | ||
153 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
154 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
155 | ERJAVEC | Matic | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
156 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
157 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
158 | VIDRIH | Teodor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
159 | PALMER | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
160 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
161 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
162 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
163 | BULJAN | Tomaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
164 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
165 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
166 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
167 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
168 | HAMPTON | Cian | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ | DEČKI A (U15/2) | ||
169 | SERTIC | Jakob | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | DEČKI A (U15/2) | ||
170 | SCHÖNHERR | Florian | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | DEČKI A (U15/2) | ||
171 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
172 | MEGLIč | Glynn | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
173 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
174 | PODLESNIK | Grega | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
175 | KLOPčIč | Leon | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
176 | JANčIč | Klemen | TANIN SEVNICA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
177 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | ||
178 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEKLICE C (WU13) | ||
179 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
180 | LISIĆ | Hana | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
181 | KOLARIč SLUGA | Maša | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
182 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
183 | POTOčNIK | Vesna | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | ||
184 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
185 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
186 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
187 | WALCHER | Sophie | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | DEKLICE C (WU13) | ||
188 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
189 | KOSTANJšEK | Ina | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
190 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
191 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | DEKLICE B (WU15/1) | ||
192 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
193 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
194 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | DEKLICE A (WU15/2) | ||
195 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
196 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
197 | PREVC | Eva | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
198 | KOSTELEC | Tina | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
199 | PILIH | Vita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
200 | HORVAT | Lea | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
201 | GALOF | Pija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
202 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
203 | WALCHER | Viktoria | FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
204 | ŽIBERT | Ema | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
205 | MOHORIč | Tajda | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANICE (WE) | ||
206 | MARETIč | Lara | SAVA KRANJ CYCLING | ČLANICE (WE) |
Kolesarsko Društvo ROG telefon : 051-666-707 email : info@kdrog.si
21, Sep. ( SO ) , 2019 - 08:00 h
Vodice - Vodice ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|