Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRUMMER | David | URC SCHEICHER GNAS | Elite M | ||
2 | SCHNöLLER | Kilian | GRAVITY TEAM SöLDEN | Elite M | ||
3 | RADOLOVIC | Noa | BK COAST RIDERS | Elite M | ||
4 | PIRKER | Sebastian | Elite M | |||
5 | NEUBAUER | Julian | LAST AUSTRIA TEAM IRON RACING | Elite M | ||
6 | MITTERHAUSER | Paul | Elite M | |||
7 | LEHMANN | Hannes | MRC TRADING & SUSPENSION | Elite M | ||
8 | HERMAN | Timon | DRUšTVO GORSKIH KOLESARJEV POHORJE | Elite M | ||
9 | FERENčAK | Urban | Elite M | |||
10 | BORDIN | Marco | DHSIGN FACTORY TEAM | Elite M | ||
11 | BAUER | Felix | Elite M | |||
12 | SMOLNIKAR | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | Elite M | ||
13 | KOVšCA | Jakob | RAJD LJUBLJANA | Elite M | ||
14 | JUREčIč | Gašper | RAJD LJUBLJANA | Elite M | ||
15 | ROTNIK | Urban | KK ČRN TRN | Elite M | ||
16 | BERGINC | Luka | KK ČRN TRN | Elite M | ||
17 | ALEXANDER | Pall | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Elite M | ||
18 | MARKIč | Jakob | ŠD SUPERSNURF | Elite M | ||
19 | ROHRMOSER | Valentin | RC WSV SCHLADMING | Elite M | ||
20 | TUNIč | Jure | WOLF RT | Elite M | ||
21 | ŽABJEK | Jure | UNIOR SINTER | Elite M | ||
22 | MARKIč | Jan | ŠKTD AVčE | Elite M | ||
23 | GERBEC | Blaž | ŠKTD AVčE | Elite M | ||
24 | GOMILščEK | Žak | SINTER BRAKES TEAM | Elite M | ||
25 | FERK | Tilen | ŠPORTNO DRUšTVO BATT | Elite M | ||
26 | WIMMER | Tobias | ARBÖ RADSPORTTEAM RIED | Elite M | ||
27 | COAN | Alberto | ASD ACIDO LATTICO TEAM | Elite M | ||
28 | BENEDETTI | Mattia | ASD ACIDO LATTICO TEAM | Elite M | ||
29 | LEBAN | Tilen | KD DEš FLEš | Elite M | ||
30 | SCHERIAU | Marco | A.S.D. 360 MTB | Elite M | ||
31 | STEIXNER | Sabine | RC WöRGL | Elite W | ||
32 | SANDRIN | Giulia | TRIESTE GRAVITY TEAM | Elite W | ||
33 | KREUZER | Lisa | RC KREUZER RACING | Elite W | ||
34 | HORVAT | Špela | Elite W | |||
35 | HöLL | Valentina | Elite W | |||
36 | NEIßL | Marlena | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Elite W | ||
37 | HRASTNIK | Monika | DH VISIT POHORJE | Elite W | ||
38 | PRIMOžIč | Katarina | ŠPORTNO DRUšTVO BATT | Elite W | ||
39 | KUNZ | Oliver | SOULRIDER E. V. | Master | ||
40 | RUžIčKA | Nino | BGK TUŠKANAC | Master | ||
41 | WOLF | Boštjan | WOLF RT | Master | ||
42 | NAPOTNIK | Urban | KD LIGNIT | Master | ||
43 | VAUH | Miran | DH VISIT POHORJE | Master | ||
44 | GARBELOTTO | Daniele | ASD X TEAM PIERO BICYA | Master | ||
45 | DE MARCHI | Luca | ASD ACIDO LATTICO TEAM | Master | ||
46 | ERžEN | Blaž | WOLF RACING TEAM | Amaterji | ||
47 | VIDOVIč | Andreas | DH VISIT POHORJE | Amaterji | ||
48 | SITTER | Samuel | GRAVITY-ROOKIES.AT | U15 M | ||
49 | HöRL | Johannes | ROCK RACE TEAM LEOGANG | U15 M | ||
50 | FRITSCH | Sandro | GRAVITY-ROOKIES | U15 M | ||
51 | FRITSCH | Aris | GRAVITY-ROOKIES | U15 M | ||
52 | FRISENNA | Alessandro | TRIESTE GRAVITY TEAM | U15 M | ||
53 | ŠTRIKER | Tine | KK RAVNE | U15 M | ||
54 | RAšKO | Nal | RAJD LJUBLJANA | U15 M | ||
55 | šPACAPAN | Nal | KK ČRN TRN | U15 M | ||
56 | KOREN | Andraž | KK ČRN TRN | U15 M | ||
57 | JOKSIMOVIć TERPIN | Tomo | SINTER BRAKES TEAM | U15 M | ||
58 | VODAN | Vincent | UR TEAM | U15 M | ||
59 | ŽUNEC | Jan | DRUšTVO GORSKIH KOLESARJEV POHORJE | U17 M | ||
60 | WEINHANDL | Sebastian | U17 M | |||
61 | STERER | Niklas | BIKE REPUBLIC GRAVITY TEAM / NORCO | U17 M | ||
62 | KOLLE | Nikolas | U17 M | |||
63 | HECK | Maximilian | U17 M | |||
64 | KEREC | Matej | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
65 | SAVARIN | Andrej | RAJD LJUBLJANA | U17 M | ||
66 | ROMBO | Mark | RAJD LJUBLJANA | U17 M | ||
67 | CELESTINA | Val | KK ČRN TRN | U17 M | ||
68 | SVETEC | Črtomir | ŠD SUPERSNURF | U17 M | ||
69 | KUHAR | Maj | ŠD SUPERSNURF | U17 M | ||
70 | šTEKAR | Jan | ŠKTD AVčE | U17 M | ||
71 | MEDIć | Frane | BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA | U17 M | ||
72 | WIBMER | Gabriel | RIDE FREE OSTTIROL | U19 M | ||
73 | VODAN | Riko Jun | ROCK RACE TEAM LEOGANG | U19 M | ||
74 | SIGL | Moritz | ROCK RACE TEAM BIKECLUB LEOGANG | U19 M | ||
75 | PUTTKAMMER | Jonas | BIKE PARK ALBSTADT RACING | U19 M | ||
76 | OBERHOFER | Maximilian | ROCK RACE TEAM LEOGANG | U19 M | ||
77 | LESKOVAR | Timi | U19 M | |||
78 | KOKELJ | Nace | U19 M | |||
79 | IVANJKO | David | U19 M | |||
80 | GöTTEL | Niklas | GRAVITY-ROOKIES | U19 M | ||
81 | GOEWEIL | Jonas | GRAVITY TEAM ÖTZTAL | U19 M | ||
82 | FILIPIC | Mel | U19 M | |||
83 | BUHL | Kilian | ROCK RACE TEAM LEOGANG | U19 M | ||
84 | LIPAR | Miha | RAJD LJUBLJANA | U19 M | ||
85 | GUTMAN KASJAK | Jaša | RAJD LJUBLJANA | U19 M | ||
86 | PUNGERšEK | Nejc | ŠD SUPERSNURF | U19 M | ||
87 | KOS | Erazem | ŠD SUPERSNURF | U19 M | ||
88 | BELINGAR | Črt | ŠKTD AVčE | U19 M | ||
89 | OFNER | Nico | RADLAGER RACING DIVISION | U19 M | ||
90 | PIRš | Žan | SINTER BRAKES TEAM | U19 M | ||
91 | NIEMIZ | Marko | SINTER BRAKES TEAM | U19 M | ||
92 | SOLDERA | Martina | ASD ACIDO LATTICO TEAM | Ženske | ||
93 | šIKMAN | Nejc | Hobby-Tourist | |||
94 | SCHACHINGER | Erik | DIRTCLANAUSTRIA | Hobby-Tourist | ||
95 | PAVIć | Lovro | COAST RIDERS | Hobby-Tourist | ||
96 | PAHOVEC | Robi | Hobby-Tourist | |||
97 | NOVAK | Nik | Hobby-Tourist | |||
98 | MATIJAš | Lovel | COAST RIDERS | Hobby-Tourist | ||
99 | KOLAR | Nick | Hobby-Tourist | |||
100 | ĆOSIBEGOVIć | Dino | Hobby-Tourist | |||
101 | MAHKOVEC | Tine | RAJD LJUBLJANA | Hobby-Tourist | ||
102 | JEVšENAK KODRIč | Gal | RAJD LJUBLJANA | Hobby-Tourist | ||
103 | TEKAVčIč | Andraž | GOLOVEC TRAILS | Hobby-Tourist | ||
104 | KOCH | Julian | ROCK RACETEAM LEOGANG | Hobby-Tourist | ||
105 | ČESNIK | Jakob | HOBI 15 | |||
106 | VODAN | Franziska | ROCK RACE TEAM LEOGANG | HOBI 15 |
Društvo gorskih kolesarjev Pohorje telefon : 031 312 028 email : info@bikeparkpohorje.si site : https://www.uniordownhillcup.com/
09, Aug. ( NE ) , 2020 - 10:00 h
Maribor - Maribor ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|