Komenda, 22.05.2022
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - mladinci,OCK - ženske
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FLORINDO | Mateja | KD ALPE SIS | Ženske A | ||
2 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
3 | GORIčAN | Patricija | KK ROGLA | Ženske A | ||
4 | ERJAVEC | Martina | KD OBALA | Ženske A | ||
5 | ŠKRAJNAR | Špela | GANESHA TEAM | Ženske B | ||
6 | CVIRN ČINKU | Maja | KK JAN SPORT | Ženske B | ||
7 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
8 | KAčIčNIK | Nataša | KK ROGLA | Ženske C | ||
9 | ZAPLOTNIK | Darja | KD SLOVENSKE SPECIALKARKE | Ženske C | ||
10 | HABJAN | Dragica | Ženske D | |||
11 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | ||
12 | RADEJ | Mitja | Amaterji | |||
13 | DEBEVEC | Urban | Amaterji | |||
14 | KNEZ | Iztok | ŠD BAM.BI | Amaterji | ||
15 | SPASOV | Tim | RIBNO ALPINE RESORT BLED | Amaterji | ||
16 | KLEMENC | Anže | KK ROGLA | Amaterji | ||
17 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
18 | OVEN | Jaka | ŠD GRMADA | Amaterji | ||
19 | OVEN | Martin | ŠD GRMADA | Amaterji | ||
20 | PAJEK | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
21 | MERCINA | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
22 | KRALJ | Kristjan | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
23 | DERžIč | Sebastijan | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
24 | BERGER MLAKAR | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
25 | GRüNFELD | Kristian | ŠD RUDNIK LJUBLJANA | Amaterji | ||
26 | MEDVEščEK HUSKIč | Luka | TEAM BTS COMPANY | Amaterji | ||
27 | SEDAR | Tadej | KK POCINKOVALNICA CELJE | Amaterji | ||
28 | HRIBLJAN | Matjaž | KK JAN SPORT | Amaterji | ||
29 | VOLK | Peter | KD OBALA | Amaterji | ||
30 | ŠAU | Luka | KD OBALA | Amaterji | ||
31 | JAMBROšIč | Nik | KD OBALA | Amaterji | ||
32 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
33 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
34 | PRELC | Boštjan | IZVIR VIPAVA | Master A | ||
35 | POVIRK | Anže | KD ROG | Master A | ||
36 | KOREN | Gašper | KK SOČA | Master A | ||
37 | JERINA | Andraž | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master A | ||
38 | BREZNIK | Gašper | ŠD VITALGO.SI | Master A | ||
39 | BOžNAR | Kristijan | ŠD VITALGO.SI | Master A | ||
40 | OBLAK | Blaž | KK JAN SPORT | Master A | ||
41 | KOšAK | Matej | ŠD TURBO M | Master B | ||
42 | GRUšOVNIK | Matjaž | ARCONT SELCE | Master B | ||
43 | PLANK | Marko | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master B | ||
44 | ČUčEK | Niko | KK POCINKOVALNICA CELJE | Master B | ||
45 | BOGšA | Uroš | KK JAN SPORT | Master B | ||
46 | DOGšA | Iztok | GANESHA TEAM | Master C | ||
47 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
48 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
49 | GULJA | Simon | IZVIR VIPAVA | Master C | ||
50 | RESNIK | Borut | TK TRISPORT LELOSI | Master C | ||
51 | JAMNIK | Matej | KK JAN SPORT | Master C | ||
52 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
53 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
54 | POGAčAR | Bogdan | Master D | |||
55 | DOLENC | Andrej | POLYCOM RACING TEAM | Master D | ||
56 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master D | ||
57 | KASTELIC | Janez | B.V.G. GULČ | Master D | ||
58 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master D | ||
59 | KETIš | Dominik | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
60 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
61 | SMOLEJ | Uroš | BAM.BI | Master D | ||
62 | BUDIMIR | David | Master E | |||
63 | BREZOVNIK | Bogdan | Master E | |||
64 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
65 | HREN | Aleš | KK JAN SPORT | Master E | ||
66 | ZEMLJIč | Damjan | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
67 | KOGLER | Saša | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
68 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
69 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
70 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master F | ||
71 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | ||
72 | HRIBAR | Mihael | KD ROG | Master F | ||
73 | ČERNIGOJ | Milan | KK JAN SPORT | Master F | ||
74 | SKUBIC | Borislav | Master G | |||
75 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master G | ||
76 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master G | ||
77 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
78 | MIKULETIč | Andrej | KK POSTOJNA | Master G | ||
79 | HABJAN | Andrej | Master H | |||
80 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master H | ||
81 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
82 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master H | ||
83 | ČUDEN | Marjan | TEAM BTS COMPANY | Master H | ||
84 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master H | ||
85 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master I | ||
86 | HAFNER | Franc | ŠD BAM.BI | Master I | ||
87 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
88 | PREšEREN | Janez | TEAM BTS COMPANY | Master I | ||
89 | CUCINOTTA | Nunzio | G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD | Master I | ||
90 | OTONIčAR | Janez | KK POSTOJNA | Master I | ||
91 | KOžELJ | Franci | ŠD BAM.BI | Master J | ||
92 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master J | ||
93 | VRTAR | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
94 | VESEL | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
95 | TALJAT | Jon | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
96 | SELIšKAR | Rok | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
97 | RODIč | Erazem Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
98 | REZELJ | Tit | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
99 | PAVLIč | Mark | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
100 | MIKLAVčIč | Leon | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
101 | MERVAR | Vid | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
102 | MEDE | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
103 | KAURIN | Tadej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
104 | JANC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
105 | HRVAT | Ažbe | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
106 | HROVATIč | Amadej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
107 | AVSEC | Anej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
108 | STARE | Tim | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI C (U13) | ||
109 | NAHBERGER | Maks | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
110 | MAHORIč | Andraž | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
111 | LAMPRET | Luka | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
112 | LAčEN | Matija | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
113 | KIRBIš | Miha | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
114 | HRASTNIK | Gal | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
115 | ZUPANC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
116 | šKOF | Samo | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
117 | REMON | Marcos | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
118 | PREVC | Urban | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
119 | MORI | Nik | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
120 | LINKE | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
121 | KRAJNC | Franci | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
122 | KOVAčIč | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
123 | KLUN | Gal | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
124 | JUVAN | Blaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
125 | HVASTIJA | Urban | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
126 | GRčAR | Sebastjan | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
127 | GOSPODARIč ORSAG | Žiga | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
128 | ERJAVEC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
129 | DOGšA | Tadej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
130 | ČEBULJ | Nejc | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
131 | ALBREHT | Vanč | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
132 | AHAČIČ | Mark | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
133 | ŠTANCER | Filip | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
134 | POKORN | Gal | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
135 | LAMOVEC | Rok | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
136 | HREN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
137 | HAFNER | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
138 | BERNARD | Jalen | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
139 | LEBAR | Denis | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
140 | DUBRAVAC | Marko | BK SOKOL VINKOVCI | DEČKI C (U13) | ||
141 | RELJA | Mihovil | BK FORTICA | DEČKI C (U13) | ||
142 | ZEMLJIč | Nande | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
143 | ŠKARABOT | Miha | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI C (U13) | ||
144 | RUžIć | Sergej | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI C (U13) | ||
145 | NEDELJKOVIč | Žak | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI C (U13) | ||
146 | MARINIč | Borut | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI C (U13) | ||
147 | BONUTTI | Dean | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI C (U13) | ||
148 | ERžEN | Ruben | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI B (U15/1) | ||
149 | ŠONC | Martin | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
150 | SELIšKAR | Lovro | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
151 | ROZMAN | Arne | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
152 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
153 | MARKOVIč | Fran | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
154 | KOVAčIč | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
155 | KOBE | Val | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
156 | KADUNC | Domen | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
157 | JAKšE | Samo | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
158 | DULAR | Tadej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
159 | BUKOVEC | Urban | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
160 | BAT | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
161 | ANTOLIč | Bor | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
162 | VIDOVIč | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
163 | ŠTEHARNIK | Mark | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
164 | NAHBERGER | Tai | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
165 | BORNšEK | Jernej | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
166 | BOHAK | Maj | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
167 | ADAM | David | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
168 | ZAJC | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
169 | UKMAR | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
170 | ŠTEMBAL | David | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
171 | ŠTEBE | Liam | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
172 | SNOJ | Rafko | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
173 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
174 | ROTOVNIK | Bor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
175 | OTONIčAR | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
176 | OBLAK | Žiga | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
177 | MORI | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
178 | MAJNIK | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
179 | LALIć | Niko | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
180 | JOVANOVIč | Jure | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
181 | HRASTAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
182 | GREGORIč | Nejc | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
183 | PODOBNIK | Tim | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
184 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
185 | KALAN | Matic | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
186 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
187 | BAJžELJ | Rok | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
188 | RAINER | Bor | TANIN SEVNICA | DEČKI B (U15/1) | ||
189 | ŽITNIK | Alen | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
190 | BONIć | Gabrijel | BK SOKOL VINKOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
191 | SEDONJA | Matija | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
192 | BORIN | Tine | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
193 | MERNIK | Osskar | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | ||
194 | VURUŠIĆ | Nejc | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
195 | TALJAT | Patrik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
196 | STRAJNAR | Taj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
197 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
198 | PETERLIN | Črt | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
199 | NOVINEC | Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
200 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
201 | JAKŠE | Žiga | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
202 | DERGANC | Anton | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
203 | BUSAR | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
204 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
205 | STARE | Gal | RIBNO ALPINE RESORT BLED | DEČKI A (U15/2) | ||
206 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
207 | KOSTANJEVEC | Lucian | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
208 | KOLBL | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
209 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
210 | BOšNIK | Miha | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
211 | VINTAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
212 | VELKAVRH | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
213 | STEVIć | Tit | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
214 | STARE | Žiga | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
215 | ŠTAGOJ | Vid | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
216 | POVIRK | Juš | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
217 | PODRžAJ | Nejc | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
218 | MACHTIG | Mauro | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
219 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
220 | JUVAN | Juš | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
221 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
222 | ČEBULJ | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
223 | BAHAR | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
224 | RANT | Lovro | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
225 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
226 | NOGRAšEK | Bor | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
227 | MUBI | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
228 | KOMELJ | Jurij | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
229 | GRAšIč | Andraž | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
230 | ARNOLJ | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
231 | STARIč | Vik | TANIN SEVNICA | DEČKI A (U15/2) | ||
232 | REPOVž | Maj | TANIN SEVNICA | DEČKI A (U15/2) | ||
233 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI A (U15/2) | ||
234 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
235 | LUPšA | Luka | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
236 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
237 | ŠKARABOT | Timotej | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI A (U15/2) | ||
238 | REMEC | Matic | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI A (U15/2) | ||
239 | KOMEL | David | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI A (U15/2) | ||
240 | KOGLOT | Taj | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | DEČKI A (U15/2) | ||
241 | KROšELJ | Lovre | BBK ORLOV KRUG | DEČKI A (U15/2) | ||
242 | PEčNJAK | Filip | BGK TUŠKANAC | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
243 | TRžOK | David | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
244 | ŠTAJNAR | Gašper | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
245 | REMIH | Žiga | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
246 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
247 | PETJE | Gašper | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
248 | PETERLIN | Nejc | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
249 | PARKELJ | Tim | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
250 | OVNIčEK | Jakob | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
251 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
252 | MURN | Vid | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
253 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
254 | MALNAR | Klemen | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
255 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
256 | GABER | Vid | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
257 | PETERKA | Jan | KK GORJE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
258 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
259 | JANčIč | Sergej | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
260 | GOLOB | Nik | PERUTNINA PTUJ | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
261 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
262 | VRABEC | Justin | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
263 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
264 | URšIč | žan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
265 | ŠLIBAR | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
266 | PUNGARTNIK | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
267 | PRIJATELJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
268 | PREDOJEVIČ-BENDA | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
269 | PETRIč | Bastian | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
270 | MEDVED | Jure | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
271 | LOPATIč | Žan | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
272 | KUčEK | Gašper | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
273 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
274 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
275 | JERE | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
276 | JENKO | Tine | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
277 | HAMUN | Žiga | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
278 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
279 | EBNER | Bor | POGI TEAM UAE GENERALI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
280 | ZAJEC | Jakob | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
281 | PELKO | Primož | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
282 | KERN | Anže | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
283 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
284 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
285 | KETIš | Tristan | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
286 | KAUčIč | Gal | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
287 | BERLAK | Bor | KK TROPOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
288 | KALINIć | Bruno | BK SOKOL VINKOVCI | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
289 | VORKAPIć | Erik | BK RIJEKA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
290 | LUKIć | Leon | BK RIJEKA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
291 | LENAC | Luka | BK RIJEKA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
292 | LENAC | Antonio | BK RIJEKA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
293 | ŠNOFL | Mihael | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
294 | GJURA MEKE | Tadej | KK TBP LENART | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
295 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
296 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
297 | ZANUTTA | David | G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
298 | STELLA | Davide | G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
299 | PETRIS | Angelo | G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
300 | MASAT | Lorenzo | G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
301 | POčKAJ | Matevž | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
302 | BUBNIč | Enej | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
303 | BAGON | Jan | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
304 | MALENICA | Karlo | KLUB BK PETAR SVAčIć | MLAJŠI MLADINCI (U17) | ||
305 | VURUŠIĆ | Maja | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
306 | REZELJ | Neža | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE C (WU13) | ||
307 | BOHAK | Živa | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
308 | ADAM | Kaja | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
309 | BOžNAR PROSEN | Iza | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | ||
310 | šPRINGER | Olja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
311 | ŠETINA | Lara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
312 | MEHLE | Lara | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE B (WU15/1) | ||
313 | LINDIč | Stella | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE B (WU15/1) | ||
314 | ŠUBIC | Hana Marija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE B (WU15/1) | ||
315 | PUCELJ | Neža | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE B (WU15/1) | ||
316 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE B (WU15/1) | ||
317 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE B (WU15/1) | ||
318 | PETERLIN | Laura | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE A (WU15/2) | ||
319 | LISIĆ | Hana | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE A (WU15/2) | ||
320 | COLNAR | Iva | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE A (WU15/2) | ||
321 | BOBNAR | Klara | KK ADRIA MOBIL | DEKLICE A (WU15/2) | ||
322 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE A (WU15/2) | ||
323 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
324 | ŠETINA | Neža | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
325 | JUVAN | Anika | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
326 | ILIčIć | Iva | BK SOKOL VINKOVCI | DEKLICE A (WU15/2) | ||
327 | TOMPA | Veronika | KK TBP LENART | DEKLICE A (WU15/2) | ||
328 | NOVAK | Ivana Rosa | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
329 | RODIč | Klara Eliza | KK ADRIA MOBIL | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
330 | ŽVAN | Katja | KK GORJE | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
331 | SUšNIK | Tjaša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
332 | POTOčNIK | Vesna | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
333 | POTOčNIK | Eva | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
334 | PODBERšIč | Ema | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
335 | PESTOTNIK | Sara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
336 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
337 | GORTAN | Ajda | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
338 | FERLEž | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
339 | ČUš | Brina Manja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
340 | ZADRO | Lucija | BK SOKOL VINKOVCI | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
341 | MATIć-TODORIć | Lana | BK SOKOL VINKOVCI | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
342 | ČUKLIN | Petra | BK FORTICA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
343 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
344 | SERAPIGLIA | Marta | BK ZADAR | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
345 | ŠTRUKELJ | Dominika | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
346 | ZUPANIč | Neža | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
347 | COLNAR | Špela | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
348 | JANčIč | Katarina | TANIN SEVNICA | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
349 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
350 | MOROZ | Nuša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
351 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
352 | GALOF | Pija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
353 | MARTINI | Johanna | RC KAC | STAREJŠE MLADINKE (WJ) | ||
354 | JESENKO | Erika | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
355 | BRAVEC | Urška | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE (WE) | ||
356 | SUšNIK | Tjaša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE DO 23 LET (WU) | ||
357 | RAJTERIč | Lara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE DO 23 LET (WU) | ||
358 | PUGELJ | Nina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE DO 23 LET (WU) | ||
359 | MARETIč | Lara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE DO 23 LET (WU) | ||
360 | BOBNAR | Nika | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE DO 23 LET (WU) | ||
361 | AHAčIč | Ana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ČLANICE DO 23 LET (WU) |
Kolesarsko Društvo ROG telefon : 051-666-707 email : info@kdrog.si
22, May. ( NE ) , 2022 - 10:00 h
Komenda - Komenda ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|