Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FEIEL | Markus | Mladinci U19 | |||
2 | SMOLNIKAR | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | Mladinci U19 | ||
3 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | Mladinci U19 | ||
4 | SVETE | Rok | RAJD LJUBLJANA | Mladinci U19 | ||
5 | MERKLIN | Luka | RAJD LJUBLJANA | Mladinci U19 | ||
6 | KRIVEC | Jan | RAJD LJUBLJANA | Mladinci U19 | ||
7 | BERGINC | Matic | RAJD LJUBLJANA | Mladinci U19 | ||
8 | LAZAR | Rok | MBK ČRNI VRH | Mladinci U19 | ||
9 | VLAH | Antonio | BBK TEAM RODEO | Mladinci U19 | ||
10 | SUšANJ | Bojan | BBK TEAM RODEO | Mladinci U19 | ||
11 | MATEJčIć | Tomislav | BBK TEAM RODEO | Mladinci U19 | ||
12 | GRBAC | Dominik | BBK TEAM RODEO | Mladinci U19 | ||
13 | ZUCCO | Morgan | ASD TEAM GRANZON | Mladinci U19 | ||
14 | DE SABBATA | Davide | ASD TEAM GRANZON | Mladinci U19 | ||
15 | DE SABBATA | Massimo | ASD TEAM GRANZON | Mladinci U19 | ||
16 | BERTOLUTTI | Simone | ASD TEAM GRANZON | Mladinci U19 | ||
17 | GREGORIO | Zeno | A.S.D 360 MTB | Mladinci U19 | ||
18 | FEJER | Max | TEAM DORRONG | Mladinci U19 | ||
19 | LIPOVšEK | Vid | KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA | Mladinci U19 | ||
20 | SCHLöGL | Matthias | ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM | Master-1 | ||
21 | RADON | Urban | Master-1 | |||
22 | DORN | Roland | RDNK RACING | Master-1 | ||
23 | CORROCHER | Jacopo | BETTINI BIKE TEAM | Master-1 | ||
24 | SPRUK | Miha | CALCIT BIKE TEAM | Master-1 | ||
25 | BOžIč | Jure | RAJD LJUBLJANA | Master-1 | ||
26 | MEIER | Benjamin | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Master-1 | ||
27 | GLANZ | Reiner | BIKECLUB GIANT STATTEGG | Master-1 | ||
28 | ROT | Patrik | PEDAL RACING TEAM | Master-1 | ||
29 | PRAčEK | Janez | KAMPLC RACING TEAM | Master-1 | ||
30 | PINGITZER | Peter | REDNECK RIDERS MTB-VEREUN | Master-1 | ||
31 | ÖRDöG | Dániel | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Master-1 | ||
32 | SZABADOS | Balazs | FRO RACING | Master-1 | ||
33 | POSA | Peter | FRO RACING | Master-1 | ||
34 | HUBER | Tino | RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN | Master-1 | ||
35 | DORRONG | Bernd | TEAM DORRONG | Master-1 | ||
36 | MUZGA | Jernej | MTB TRBOVLJE | Master-1 | ||
37 | JERIč | Uroš | MTB TRBOVLJE | Master-1 | ||
38 | HEIMEL | Paul | RADWELT MK FACTORY RACING | Master-1 | ||
39 | GRUBER | Markus | MUDDYTEAMBIKERS | Master-1 | ||
40 | MAIERHOFER | Cri | Master-2 | |||
41 | DRABIK | Peter | Master-2 | |||
42 | NAGODE | Grega | ENERGIJATEAM.COM | Master-2 | ||
43 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master-2 | ||
44 | LENZ | Matthias | RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN | Master-2 | ||
45 | MAYRHOFER | Reinhard | TEAM DORRONG | Master-2 | ||
46 | TRAFELLA | Max | Elite M (obvezna licenca) | |||
47 | STONIG | Matthias | Elite M (obvezna licenca) | |||
48 | SCHEIBELHOFER | Philipp | Elite M (obvezna licenca) | |||
49 | PERšAK | Vid | Elite M (obvezna licenca) | |||
50 | FRüHWIRTH | Patrick | LOOSE RIDERS GRAZ | Elite M (obvezna licenca) | ||
51 | FREUDENBERG | Philipp | Elite M (obvezna licenca) | |||
52 | ESIH | Luka | Elite M (obvezna licenca) | |||
53 | HUTH | Nejc Robin | ENERGIJATEAM.COM | Elite M (obvezna licenca) | ||
54 | RAZPET | Tadej | PEDAL RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
55 | PROSEN | Matej | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
56 | KACIN | Davor | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
57 | JEž | Tim | KAMPLC RACING TEAM | Elite M (obvezna licenca) | ||
58 | INNEREBNER | Christoph | RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN | Elite M (obvezna licenca) | ||
59 | BREGAR | Rok | MTB TRBOVLJE | Elite M (obvezna licenca) | ||
60 | MIHALKOVITS | Peter | RADWELT MK FACTORY RACING | Elite M (obvezna licenca) | ||
61 | WOOD | Rhys | #SHEDFACTORYRACING | Elite M (obvezna licenca) | ||
62 | BARTON | Ollie | #SHEDFACTORYRACING | Elite M (obvezna licenca) | ||
63 | DOPPELHOFER | Jochen | SUNBIKERS MONDRAKER RACING | Elite M (obvezna licenca) | ||
64 | TANCIK | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Ženske (17 let in starejše) | ||
65 | LOBNIK | Maja | GANESHA TEAM | Ženske (17 let in starejše) | ||
66 | RUTAR | Tjaša | RAJD LJUBLJANA | Ženske (17 let in starejše) | ||
67 | CSEH | Veronika | ALPINBIKE TEAM ENDURA | Ženske (17 let in starejše) | ||
68 | DOBNIG | Yana | RLM MONDRAKER RACING TEAM | Ženske (17 let in starejše) | ||
69 | RATHGEB | Hannes | DO-BIKER | Hobi (brez licence) | ||
70 | OBLAK | Jernej | Hobi (brez licence) | |||
71 | MUJAGIć | Emir | Hobi (brez licence) | |||
72 | MOLNáR | Ferenc | Hobi (brez licence) | |||
73 | GERšAK | Žan | Hobi (brez licence) | |||
74 | DRABIK | Oliver | CUBE ENDURO TEAM | Hobi (brez licence) | ||
75 | BRODNIK | Aleš | Hobi (brez licence) | |||
76 | BIBER | Georg | Hobi (brez licence) | |||
77 | BERNOT | Grega | GOLOVEC TRAILS | Hobi (brez licence) | ||
78 | FLIS | Jan | MTB TRBOVLJE | Hobi (brez licence) | ||
79 | HAHN | Louis | #SHEDFACTORYRACING | Hobi (brez licence) |
ŠPORTNO DRUŠTVO BAM.BI telefon : 041 777 906 email : bambi@a2u.si site : http://bambi-sport.si/
26, Aug. ( NE ) , 2018 - 10:00 h
Krvavec - Krvavec ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|