Šalovci 172, 29.06.2019
OMR cestna,OCK - Dečki,OCK - ženske
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽAVBI KUNAVER | Saša | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
2 | ŠIMENC | Laura | BK UMAG | Ženske A | ||
3 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
4 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
5 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
6 | VIDOVIč | Silva | CRK - CERKNICA | Ženske B | ||
7 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
8 | MOHORIč | Matejka | ŠD TURBO M | Ženske B | ||
9 | POGAčNIK | Helena | KD ALPE SIS | Ženske B | ||
10 | NASTRAN BRANK | Joži | KD LPP | Ženske B | ||
11 | BRELIH | Tina | KD ALPE SIS | Ženske B | ||
12 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske C | ||
13 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
14 | VERšNIK | Zdenka | JB TEAM NOVO MESTO | Ženske C | ||
15 | ZOLAR | Gregor | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
16 | GRüNFELD | Kristian | ŠD RUDNIK LJUBLJANA | Amaterji | ||
17 | ALIč | Miha | KD LPP | Amaterji | ||
18 | MURKO | Vid | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
19 | BERLIČ | Blaž | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
20 | GALUN | Dejan | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
21 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
22 | PETELIN | Karli | KD BRANIK MARIBOR | Amaterji | ||
23 | KLOBASA | Darjan | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
24 | AVGUšTIN | Simon | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
25 | OBAL | Primož | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
26 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
27 | ŠETRAJčIč | Grega | B.V.G. GULČ | Amaterji | ||
28 | KOS | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
29 | šARC | Leon | KK NOVA GORICA | Amaterji | ||
30 | KARBA | Žan | KK TROPOVCI | Amaterji | ||
31 | SEDAR | Tadej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
32 | FRIM | Davorin | GANESHA TEAM | Amaterji | ||
33 | MERCINA | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
34 | PAJEK | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
35 | BUKVIč | Davorin | ARCONT SELCE | Master A | ||
36 | JAVORNIK | Gašper | ARCONT SELCE | Master A | ||
37 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | ||
38 | DRAKSLER | Andrej | ŠD KOLOKA | Master A | ||
39 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | Master A | ||
40 | GRBEC | Gregor | KK POSTOJNA | Master A | ||
41 | ADEMOVIĆ | Tadej | ARCONT SELCE | Master A | ||
42 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | ||
43 | MARIč | Robi | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | ||
44 | EJUP | Damir | KK ZAVRŠNICA | Master A | ||
45 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
46 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
47 | ŽNIDARIč | Luka | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | ||
48 | PETOVAR | Jernej | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | ||
49 | BOGšA | Uroš | KD LPP | Master B | ||
50 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | ||
51 | RIBIč | Zoran | ŠD RIKITEAM | Master B | ||
52 | BERGANT | Rok | ŠD KOLOKA | Master B | ||
53 | HRAšOVEC | Simon | TEAM TURBO TROPOVCI | Master B | ||
54 | MIKUš | Tomaž | IZVIR VIPAVA | Master B | ||
55 | SALAVEC | Goran | TEAM TURBO TROPOVCI | Master B | ||
56 | SIKOšEK | Gregor | JB TEAM NOVO MESTO | Master B | ||
57 | VENE | Uroš | KD PAPEŽ PODGORJE | Master B | ||
58 | MELIHEN | Miha | KD BRDA DOBROVO | Master C | ||
59 | RIHTARIČ | David | ŠD RIKITEAM | Master C | ||
60 | OTER | Mitja | KK POSTOJNA | Master C | ||
61 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master C | ||
62 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
63 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
64 | MAHORIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
65 | PREšEREN | Jani | B.V.G. GULČ | Master C | ||
66 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
67 | VESEL | Jože | KD PAPEŽ PODGORJE | Master C | ||
68 | JORDAN | Dejan | KD PAPEŽ PODGORJE | Master C | ||
69 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
70 | BERNARD | Omar | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
71 | PUKšIč | Franc | ARCONT SELCE | Master D | ||
72 | KETIš | Dominik | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
73 | HREN | Aleš | KD LPP | Master D | ||
74 | JELIć | Borja | TUŠ T.E.A.M. | Master D | ||
75 | RAC | Radovan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
76 | MIšTRAFOVIć | Danilo | ŠD BAM.BI | Master D | ||
77 | CESAR | Igor | KD PAPEŽ PODGORJE | Master D | ||
78 | KOVAč | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
79 | ŠPANDL | Mirko | ARCONT SELCE | Master E | ||
80 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
81 | ŠKERGET | Lovrenc | ARCONT SELCE | Master E | ||
82 | BAJEC | Franc | KK POSTOJNA | Master E | ||
83 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
84 | KOGLER | Saša | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
85 | ŽNIDARšIč | Anton | CRK - CERKNICA | Master E | ||
86 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
87 | MELANšEK | Iztok | TUŠ T.E.A.M. | Master E | ||
88 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
89 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
90 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
91 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
92 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
93 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
94 | ČERNIGOJ | Milan | KD LPP | Master F | ||
95 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
96 | KUTNAR | Frančišek Brane | ŠD BAM.BI | Master F | ||
97 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master F | ||
98 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
99 | NOVAK | Branko | ŠD BAM.BI | Master F | ||
100 | SKUBIC | Borislav | KD LPP | Master G | ||
101 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
102 | MIKULETIč | Andrej | KK POSTOJNA | Master G | ||
103 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | ||
104 | COLNARIč | Slavko | ŠD TURBO M | Master G | ||
105 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | ||
106 | FABJAN | Boris | IZVIR VIPAVA | Master G | ||
107 | KOZJEK | Anton | Master G | |||
108 | ČUDEN | Marjan | B.V.G. GULČ | Master G | ||
109 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
110 | REVEN | Dare | ŠD BAM.BI | Master G | ||
111 | MIHOVEC | Matej | ŠD TURBO M | Master H | ||
112 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
113 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
114 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
115 | KASTELIC | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
116 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
117 | LAMPE | Bojan | ŠD TURBO M | Master I | ||
118 | SAKSIDA | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
119 | HAFNER | Franc | ŠD BAM.BI | Master I | ||
120 | PREVC | Oto | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
121 | LIčAR | Miha | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
122 | GREGORčIč | Filip | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
123 | JUVAN | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
124 | KUNTARIč ŽIBERT | Vanja | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
125 | KRIžMAN | Miha | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
126 | KRIžNAR | Vid | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
127 | GAšPERLIN | Tine | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
128 | GONZA | Tomaž | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
129 | šKOF | Aleks | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
130 | PONDELAK | Dino | KK TBP LENART | DEČKI C (U13) | ||
131 | POLANščEK | Matic | KK TROPOVCI | DEČKI C (U13) | ||
132 | MUHIČ | Grega | TANIN SEVNICA | DEČKI C (U13) | ||
133 | KALAN | Urban | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI C (U13) | ||
134 | GRUBELNIK | Tin | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
135 | NOVAK | Janez | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
136 | MERVAR | Tim | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
137 | ZUPET BEDNARIK | Aljaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI C (U13) | ||
138 | PETJE | Jure | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
139 | VIDNAR | Žanej | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
140 | PREVEJšEK | Mai | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
141 | BEVC | Žan | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
142 | NOVAK | Maj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
143 | AVSEC | Aljaž | KK ADRIA MOBIL | DEČKI C (U13) | ||
144 | GRADIšNIK | Jošt | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
145 | BENDER | Daniel Josia | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
146 | MURšEC | Nik | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
147 | KIRBIš | Jan | PERUTNINA PTUJ | DEČKI C (U13) | ||
148 | SOKLIč | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
149 | VALJAVEC | Erazem | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI B (U15/1) | ||
150 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | DEČKI B (U15/1) | ||
151 | ŠKORNIK | Aljaž | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | ||
152 | KREDAR | Rok | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
153 | MERNIK | Sven Aleksander | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | DEČKI B (U15/1) | ||
154 | GOLOB | Nik | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
155 | MAKUC | Maks | KK TBP LENART | DEČKI B (U15/1) | ||
156 | GREGORčIč | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
157 | PšENIčNIK | Matic | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
158 | TISOVEC | Kristian | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
159 | VIDIC | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
160 | OMRZEL | Jakob | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
161 | ROZMAN | Nik | KK ADRIA MOBIL | DEČKI B (U15/1) | ||
162 | JAKOMINI | Tilen | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
163 | ZAJC | Matevž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI B (U15/1) | ||
164 | PEčNIK | Rene | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
165 | PRITRžNIK | Jon | PERUTNINA PTUJ | DEČKI B (U15/1) | ||
166 | ZORNADA | Marcel | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
167 | BULJAN | Tomaž | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
168 | OBLAK | Domen | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
169 | UVODIč | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
170 | JUVAN | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
171 | ČUK | Enej | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
172 | MOHARIč | Dino | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
173 | VIDRIH | Teodor | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
174 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
175 | SUžNIK | Julijan | KK TBP LENART | DEČKI A (U15/2) | ||
176 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
177 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
178 | LEšNIK | Jan | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI A (U15/2) | ||
179 | BEVC | Jakob | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
180 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
181 | PETERLIN | Luka | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
182 | TEPAVčEVIć | Nikola | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
183 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI A (U15/2) | ||
184 | ŽAGAR | Matic | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
185 | KAFERLE | Gaj | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
186 | OMRZEL | Jurij | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
187 | ERJAVEC | Matic | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
188 | ZUPAN | Luka | POGI TEAM UAE GENERALI | DEČKI A (U15/2) | ||
189 | ERžEN | Zak | KK ADRIA MOBIL | DEČKI A (U15/2) | ||
190 | KELNER | Žiga | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
191 | MAJNIK | Jure | PERUTNINA PTUJ | DEČKI A (U15/2) | ||
192 | ČERNE | Ožbej | KK GORJE | DEČKI A (U15/2) | ||
193 | MEHLE | Taja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
194 | MEHLE | Lina | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
195 | GONZA | Rebeka | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
196 | TOMPA | Julija | KK TBP LENART | DEKLICE C (WU13) | ||
197 | POTOčNIK | Vesna | SAVA KRANJ CYCLING | DEKLICE C (WU13) | ||
198 | SPRINGER | Zoja | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE C (WU13) | ||
199 | KOLARIč SLUGA | Maša | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
200 | JEROMEL | Hana | PERUTNINA PTUJ | DEKLICE C (WU13) | ||
201 | HOčEVAR | Lucija | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
202 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
203 | ŠPRINGER | Tia | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | DEKLICE A (WU15/2) | ||
204 | PILIH | Vita | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
205 | HORVAT | Lea | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
206 | ČEMAžAR | Klara | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
207 | KOSTELEC | Tina | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
208 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
209 | ČUK | Špela | KD SLOGA 1902 IDRIJA | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
210 | ROTAR | Rebeka | RIBNO ALPINE RESORT BLED | MLAJŠE MLADINKE (WU17) | ||
211 | PREVC | Eva | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠE MLADINKE (WU17) |
ŠD Team Turbo Tropovci telefon : 041 327 900 email : info@sd-ttt.si
29, Jun. ( SO ) , 2019 - 10:00 h
Šalovci - Šalovci 172 ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|