Kočevje, 23.08.2020
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | VALERIO | Domenico | KTM PROTEK DAMA | ELITE (ME) | ||
2 | MEšTRIć | Matija | BK MARATON BECIKLIN | ELITE (ME) | ||
3 | MARKT | Karl | MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM | ELITE (ME) | ||
4 | RAGGL | Gregor | MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM | ELITE (ME) | ||
5 | TABACCHI | Mirko | KTM PROTEK DAMA | ELITE (ME) | ||
6 | AGOSTINELLI | Alessio | KTM PROTEK DAMA | ELITE (ME) | ||
7 | MIHALKOVITS | Lukas | EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM | ELITE (ME) | ||
8 | TOLJAN | Josip | BBK ORLOV KRUG | ELITE (ME) | ||
9 | ČIBEJ | Simon | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | ELITE (ME) | ||
10 | SIKOšEK | Gregor | BK NOVIGRAD | ELITE (ME) | ||
11 | RUSCA | Giorgio | A.S.D. TERRE DELLA GRANDA | ELITE (ME) | ||
12 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | ||
13 | BONETTO | Edoardo | SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM | ELITE (ME) | ||
14 | FRITZSCH | Felix | R2-BIKE.COM MTN CREW | ELITE (ME) | ||
15 | DAL PIVA | Lorenzo | TEAM RUDY PROJECT XCR | ELITE (ME) | ||
16 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
17 | GAZE | Sam | ALPECIN-FENIX | ELITE (ME) | ||
18 | BSCHERER | Moritz | KTM PRO TEAM | ELITE (ME) | ||
19 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ||
20 | BRAIDOT | Luca | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ||
21 | PETTINA | Nicholas | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ||
22 | MAZZUCCO | Loris | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
23 | SIFFREDI | Andrea | VALLERBIKE ASD | U23 M | ||
24 | FEDEGARI | Davide | FOUR ES PROJECT | U23 M | ||
25 | CEOLIN | Federico | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
26 | FONTANA | Filippo | C.S. CARABINIERI | U23 M | ||
27 | ZANOTTI | Juri | KTM PROTEK DAMA | U23 M | ||
28 | TAFFAREL | Nicola | TORPADO URSUS | U23 M | ||
29 | TAUCERI | Federico | A.S.D. 360 MTB | U23 M | ||
30 | CHIUMENTI | Giacomo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ||
31 | MARZANI | Marco | LUGAGNANO OFF ROAD | U23 M | ||
32 | ROTA | Luciano | SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON | U23 M | ||
33 | VANTAGGIATO | Ramon | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ||
34 | FURLANI | Gianluca | A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE | U23 M | ||
35 | FOLCARELLI | Antonio | ASD FOLCARELLI TEAM | U23 M | ||
36 | HAMM | Florian | U23 M | |||
37 | HOLLAND | Michael | BIKE TEAM KAISER | U23 M | ||
38 | HUNJAK | Stjepan | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
39 | CHERCHI | Dario | BICICAMOGLI9 | U23 M | ||
40 | LäSSER | Franz-josef | GIANT STATTEGG | U23 M | ||
41 | BONETTO | Francesco | GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM | U23 M | ||
42 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
43 | IVARTNIK | David | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | ||
44 | ŠTAJNAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
45 | BAIR | Mario | RACING TEAM HAIMING | U23 M | ||
46 | MARCHET | Giorgia | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23+Elite W | ||
47 | STEGAGNOLO | Giorgia | FOUR ES PROJECT | U23+Elite W | ||
48 | CRITELLI | Patrizia | FOUR ES PROJECT | U23+Elite W | ||
49 | PINTARIČ | Blaža | PINTATIM | U23+Elite W | ||
50 | TOVO | Marika | KTM PROTEK DAMA | U23+Elite W | ||
51 | CAMPANARI | Angela | SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM | U23+Elite W | ||
52 | SPECIA | Giada | KTM PROTEK DAMA | U23+Elite W | ||
53 | ZONTONE | Asia | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U23+Elite W | ||
54 | SACCU | Francesca | TEAM MARCHISIO BICI | U23+Elite W | ||
55 | MIšOňOVá | Magdalena | ADASTRA CYCLING TEAM | U23+Elite W | ||
56 | VERRANDO | Alessia | U23+Elite W | |||
57 | ŽAKELJ | Tanja | UNIOR SINTER | U23+Elite W | ||
58 | CARFORA | Romana | THEO SCHILDER MTB TEAM | U23+Elite W | ||
59 | LõIV | Janika | HAWAII EXPRESS | U23+Elite W | ||
60 | BELOMOINA | Yana | KMC MTB RACING TEAM | U23+Elite W | ||
61 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | ||
62 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | U23+Elite W | ||
63 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | ||
64 | TRINCHERI | Lorenzo | UCLA1991 | U19 M | ||
65 | CANDEAGO | Andrea | BETTINI BIKE TEAM | U19 M | ||
66 | KREINER | Jonas | LRV STEIERMARK | U19 M | ||
67 | PADOIN | Telemaco | FOUR ES PROJECT | U19 M | ||
68 | RIEMER | Jakob | LRV STEIERMARK | U19 M | ||
69 | BRUS | Jakob | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
70 | HATZ | Lukas | LRV STEIERMARK | U19 M | ||
71 | PARISI | Yannick | MERIDA ITALIA TEAM | U19 M | ||
72 | CAPRA | Manuel | TORPADO URSUS | U19 M | ||
73 | DANIELLO | Pietro | UCLA 1991 | U19 M | ||
74 | ROSSI | Giovanni | FOUR ES PROJECT | U19 M | ||
75 | MAZZUCCO | Samuele | G.C. CICLI AGORDINA | U19 M | ||
76 | VIGNOLA | Federico | OFFICINE THOMAS TREK | U19 M | ||
77 | PECIS | Michael | KTM PROTEK DAMA | U19 M | ||
78 | POPTILE | Riccardo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ||
79 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
80 | NADALUTTI | Valentino | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ||
81 | GOZZI | Marco | FOCUS XC ITALY TEAM | U19 M | ||
82 | GAVARDI | Luca | SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON | U19 M | ||
83 | CHURFüRST | Daniel | UNION RC BIKEREI | U19 M | ||
84 | SZABO | Levente | INTERCYCLING TEAM | U19 M | ||
85 | LEPKA | Filip | SPORTUNION HINTERBRüHL | U19 M | ||
86 | PASIN | Alessio | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ||
87 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
88 | CAPOIA | Alberto | BIKE TRIBE SALGAREDA | U19 M | ||
89 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
90 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
91 | STARMAN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
92 | GERELY | Attila | CROSSKOVáCSI SKE | U19 M | ||
93 | MAGNIN PRINO | Matteo | MENTECORPO CICLI DRIGANI | U19 M | ||
94 | JEREB | Jan | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
95 | SOLENNE | Gioele | U19 M | |||
96 | MEZZACASA | Tommaso | G.C. CICLI AGORDINA | U19 M | ||
97 | MARTINELLI | Cristiano | XCO PROJECT | U19 M | ||
98 | PAVLIč | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
99 | NOVERO | Andrea | TEAM CICLOTECA | U19 M | ||
100 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U19 M | ||
101 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
102 | SøLVHøJ | Oliver Vedersø | U19 M | |||
103 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
104 | PEčNIK | Teo | KK RAVNE | U19 M | ||
105 | MRAK | Matevž | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
106 | ŠTERN | Nejc | KK RAVNE | U19 M | ||
107 | GOLMAJER | Ažbe | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
108 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
109 | BAKOS | Matej | KK ZAVRŠNICA | U19 M | ||
110 | FILIPOVIć | Jana | BK BIKER | U19 W | ||
111 | GRUBER | Valentina | LRV STEIERMARK | U19 W | ||
112 | NITELLI | Erika | A.S.D. TERRE DELLA GRANDA | U19 W | ||
113 | CORTINOVIS | Sara | FOUR ES PROJECT | U19 W | ||
114 | RUMAC | Elisa | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 W | ||
115 | MARENGHI | Sara | FOCUS XC ITALY TEAM | U19 W | ||
116 | VICENTINI | Sara | FOCUS XC ITALY TEAM | U19 W | ||
117 | ARICI | Sofia | U19 W | |||
118 | MANGIATERRA | Nefelly | SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM | U19 W | ||
119 | HOMAR | Tamara | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | ||
120 | HOLLAND | Cornelia | NATURFREUNDE WILHELMSBURG | U19 W | ||
121 | SADNIK | Katharina | RC ARBÖ GRIFFEN | U19 W | ||
122 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Amater | ||
123 | COMINI | Luca | Amater | |||
124 | SEDAR | Tadej | BIKEREPUBLIC | Amater | ||
125 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
126 | STRASEK | Ales | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Master 1 | ||
127 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
128 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
129 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
130 | PAPEž | Rok | Master 1 | |||
131 | DEBELJAK | Miha | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | ||
132 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
133 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
134 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 2 | ||
135 | LOčNIKAR | Bojan | BIKEREPUBLIC | Master 2 | ||
136 | JURAK | Primož | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | ||
137 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
138 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | ||
139 | MIKLIč | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
140 | RIZZI | Giuliano | ASD PEDALE GEMONESE | Master 2 | ||
141 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | ||
142 | STARMAN | Jan | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
143 | MIKELJ | Uroš | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
144 | TOMšIč | Valter | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
145 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | Master 3 | ||
146 | MARASSI | Giovanni | A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA | Master 3 | ||
147 | VOVK | Janez | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
148 | CVELBAR | Igor | Master 3 | |||
149 | COMINI | Sergio | Master 3 | |||
150 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Veterani 4 | ||
151 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | Veteranke | ||
152 | PODPEčAN | Ana | CALCIT BIKE TEAM | Veteranke | ||
153 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
154 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
155 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
156 | POLOVšAK | Blaž | KK RAVNE | U17 M | ||
157 | DI GASPERO | Cristiano | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ||
158 | POLOVSAK | Jan | KK RAVNE | U17 M | ||
159 | SVILOKOS | Jakov | BGK TUŠKANAC | U17 M | ||
160 | CURIDORI | Simone | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U17 M | ||
161 | SCHIAVINATO | Francesco | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U17 M | ||
162 | ROSSI | Lorenzo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U17 M | ||
163 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
164 | DELLAMEA | Assi | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ||
165 | SETTIN | Mattia | BETTINI BIKE TEAM | U17 M | ||
166 | MATTEO | Breda | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U17 M | ||
167 | ŠKILJIć | Petar | BBK PAKOŠTANE | U17 M | ||
168 | GOMBAč | Jure | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
169 | AHAčIč | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
170 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
171 | FELICIJAN | Vid | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
172 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
173 | KOSELJ | Anže | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
174 | DEGANO | Daniele | ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI | U17 M | ||
175 | ULčAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
176 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
177 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
178 | KRANJC | Alex | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
179 | MAROLT | Jaka | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
180 | ZUPAN | Benjamin | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
181 | INKRET | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
182 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
183 | KAVčIč | Jernej | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 M | ||
184 | BRAIDA | Lucrezia | ASD TEAM GRANZON | U17 W | ||
185 | CANCIANI | Lisa | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ||
186 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
187 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
188 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | ||
189 | MOROZ | Nuša | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 W | ||
190 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | ||
191 | EPŠEK | Lana | KK RAVNE | U17 W | ||
192 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
193 | KUNC | Ambrož | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
194 | SDRAULIG | Andrea | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
195 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | ||
196 | ŽIDO | Gal | KK TROPOVCI | U15 M | ||
197 | PALUDGNACH | Alessio | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
198 | KOREN | Marko | KK TROPOVCI | U15 M | ||
199 | BATTISACCO | Patrizio | GCD PEDALE MANZANESE | U15 M | ||
200 | LEO | Simone | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ||
201 | FIOR | Federico | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
202 | FABBRO | Ettore | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
203 | DELLA MEA | Thomas | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
204 | URSELLA | Leonardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
205 | PLETZER | Benjamin | RC KAC | U15 M | ||
206 | ZAMBON | Giovanni | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ||
207 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE | U15 M | ||
208 | AZZINI | Leonardo Maria | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
209 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
210 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
211 | KERžAN | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
212 | JAGODIč | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
213 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
214 | POžARNIK | Rok | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
215 | MAGYAR | Balázs | CROSSKOVáCSI SKE | U15 M | ||
216 | SEMPRIMOžNIK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
217 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
218 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
219 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
220 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
221 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
222 | BOšKIN | Filip | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | ||
223 | ZUPAN | Julij | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
224 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
225 | JERE | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
226 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
227 | TAMBOSCO | Ilaria | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 W | ||
228 | SABATINO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 W | ||
229 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
230 | PEDRONETTO | Chiara | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U15 W | ||
231 | RIZZI | Sabrina | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 W | ||
232 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
233 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | ||
234 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
235 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
236 | PERUSIN | Bianca | GCD PEDALE MANZANESE | U15 W | ||
237 | STRAšEK | Vid | KD BIKE EK HALOZE 2002 | U13 M | ||
238 | JAMNIK | Jernej | KK RAVNE | U13 M | ||
239 | JAKOPIč | Florian | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
240 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
241 | BERLEC | Oskar | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
242 | SAVORGNANI | Tim | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
243 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U13 M | ||
244 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
245 | KRAMAR CVERLE | Niko | KD LPP | U13 M | ||
246 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
247 | ANTLER | Jurij | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
248 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
249 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
250 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
251 | ZUPANC ANCLIN | Kristjan | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
252 | DEJAK | Lenart | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
253 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
254 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
255 | HVALA | Nik | U13 M | |||
256 | MAKSIMOVIć | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
257 | MáRK | Tóth | CROSSKOVáCSI SKE | U13 M | ||
258 | ŽONTA | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
259 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
260 | PRELEC | Žiga | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
261 | PETEK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
262 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
263 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
264 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
265 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
266 | SETTIN | Sofia | BETTINI BIKE TEAM | U13 W | ||
267 | PLETZER | Lina | RC KAC | U13 W | ||
268 | RIGHETTO | Nicole | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U13 W | ||
269 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U13 W | ||
270 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
271 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
272 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
273 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
274 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
275 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE | U11 M | ||
276 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U11 M | ||
277 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
278 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
279 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
280 | MLAKAR | Tine | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
281 | MLEčNIK | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
282 | HAFNER | Matija | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
283 | ERJAVEC | Jošt | U11 M | |||
284 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
285 | GRUDEN | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
286 | DEJAK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
287 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
288 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
289 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
290 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U11 W | ||
291 | RIGHETTO | Irene | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U11 W | ||
292 | MRAK | Metka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 W | ||
293 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | ||
294 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | ||
295 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | ||
296 | RUPNIK | Tilen | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
297 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
298 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
299 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
300 | STRAšEK | Jon | KD BIKE EK HALOZE 2002 | U9 M | ||
301 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
302 | GOLOB | Leon | U9 M | |||
303 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
304 | LOGAR | Liam | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | ||
305 | KRIžAN | Bor | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
306 | VERTAčNIK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
307 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | ||
308 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | ||
309 | TANCIK | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U9 W |
KOLESARSKO DRUŠTVO MELAMIN telefon : (+386) 31 345 535 email : janez.dejak@melamin.si
23, Aug. ( NE ) , 2020 - 10:00 h
Kočevje - Kočevje ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|