Trg kralja Tomislava, 05.06.2022
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
2 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
3 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
4 | FERKOL | Filip | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
5 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
6 | ŠTAJNAR | Gašper | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
7 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
8 | BAUMGARTNER | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
9 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
10 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
11 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE | U17 M | ||
12 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE | U17 M | ||
13 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | ||
14 | KORPAR | Borna | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | ||
15 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
16 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
17 | RéVéSZ | Ádám | VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM | U17 M | ||
18 | PETRLIć | Lovro | BGK TUšKANAC | U17 M | ||
19 | KISS | Vince Daniel | BIKE-ZONE GöDöLLő | U17 M | ||
20 | DEL GALLO | Enrico | AAD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U17 M | ||
21 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U17 M | ||
22 | KáLMáN | Dániel Ákos | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U17 M | ||
23 | DOLJANIN | Roko | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U17 M | ||
24 | RADULOVIC | Jurica | BBK ORLOV KRUG | U17 M | ||
25 | JURIčEV BARBIN | Gušte | BBK ORLOV KRUG | U17 M | ||
26 | BANOVIć | Filip | BBK ORLOV KRUG | U17 M | ||
27 | MATIć | Dragana | BK LJUBUšKI | U17 W | ||
28 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | ||
29 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U17 W | ||
30 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | ||
31 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
32 | GNEZDA | Hana | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
33 | ŠKRBIć | Iva | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U17 W | ||
34 | MAKSIMOVIć | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
35 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
36 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
37 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
38 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
39 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
40 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
41 | KUKOVICA | Vane | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
42 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
43 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | ||
44 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
45 | ŽONTA | Vid | RAJD LJUBLJANA | U15 M | ||
46 | KNEZ | Maksimiljan | RAJD LJUBLJANA | U15 M | ||
47 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | ||
48 | MAJNIK | Maks | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | ||
49 | DRAžIć | Fran | BK CRIKVENICA | U15 M | ||
50 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | ||
51 | ŽUPANčIć | Andrija | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | ||
52 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
53 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
54 | TALAJIć | Marko | BK METKOVIć | U15 M | ||
55 | LEONTIć | David | BK METKOVIć | U15 M | ||
56 | KRSTIčEVIć | Mate | BK METKOVIć | U15 M | ||
57 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | ||
58 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | ||
59 | KIŠIČEK | Leon | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U15 M | ||
60 | STRAšEK | Vid | HöRMANN SLOVENIJA | U15 M | ||
61 | SLADOLJEV | Mate | BBK ORLOV KRUG | U15 M | ||
62 | PEJDO | David | BBK ORLOV KRUG | U15 M | ||
63 | KROšELJ | Lovre | BBK ORLOV KRUG | U15 M | ||
64 | JURIčEV BARBIN | Roko | BBK ORLOV KRUG | U15 M | ||
65 | ČIčIN ŠAIN | Eugen | BBK ORLOV KRUG | U15 M | ||
66 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | ||
67 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
68 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
69 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U15 W | ||
70 | GAJZER | Tia | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | ||
71 | TERPIN | Eva | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
72 | IVANKOVIć | Josipa | BK METKOVIć | U15 W | ||
73 | BOKšIć | Lara | BK METKOVIć | U15 W | ||
74 | BOKROS | Kincső | VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM | U15 W | ||
75 | KISS | Nikoletta Bettina | BIKE-ZONE GöDöLLő | U15 W | ||
76 | SZüCS | Borbála | ZöLD IRáNY EGYESüLET | U15 W | ||
77 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
78 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
79 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
80 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
81 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
82 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE | U13 M | ||
83 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE | U13 M | ||
84 | BERNOBIć | David | BK ŽMINJ | U13 M | ||
85 | DRAGIčEVIć | Luka | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U13 M | ||
86 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | ||
87 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
88 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
89 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
90 | KRSTIčEVIć | Antonio | BK METKOVIć | U13 M | ||
91 | MATAIJA | Dino | BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA | U13 M | ||
92 | HOSTNIK | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
93 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
94 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U13 M | ||
95 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
96 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
97 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
98 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
99 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | ||
100 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | ||
101 | KIŠIČEK | Luka | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | U13 M | ||
102 | PINTARIć | Lorenzo | BBK ORLOV KRUG | U13 M | ||
103 | STOJANOVSKA | Dalija | KőBáNYA CYCLING TEAM | U13 W | ||
104 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
105 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
106 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
107 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
108 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U13 W | ||
109 | MAREVIć | Gabrijela | BK METKOVIć | U13 W | ||
110 | DOMINIKOVIć | Iva | BK METKOVIć | U13 W | ||
111 | JURANIC | Korina | TK 3MAX | U13 W | ||
112 | SABADIN | Gea | BK GROBNIK | U13 W | ||
113 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U13 W | ||
114 | RADULOVIć | Lucia Gita | BBK ORLOV KRUG | U13 W | ||
115 | KLARIC | Maša | BBK ORLOV KRUG | U13 W | ||
116 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
117 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
118 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
119 | GOLOB | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
120 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
121 | PRETNAR | Anže | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
122 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
123 | REMON | Marcos | POGI TEAM UAE GENERALI | U11 M | ||
124 | SUDEC | Adrian | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U11 M | ||
125 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U11 M | ||
126 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
127 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
128 | KODRIč | Jernej | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
129 | MILAT | Val | BK CAMPETTO | U11 M | ||
130 | RADIVOJEVIć | Nola | TK 3MAX | U11 M | ||
131 | JURANIC | Maks | TK 3MAX | U11 M | ||
132 | ROžIć | Matej | BK GROBNIK | U11 M | ||
133 | MOKROVčAK | Loris | BK GROBNIK | U11 M | ||
134 | MARGETIć | Loren | BK GROBNIK | U11 M | ||
135 | MALINARIć | Mateo | BK GROBNIK | U11 M | ||
136 | RAZBORšEK | Tit | KD KNEžJEGA MESTA CELJE | U11 M | ||
137 | HARNOLD ŠVAJGER | Mark | GOLOVEC TRAILS | U11 M | ||
138 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
139 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
140 | BOROVŠAK | Jaša | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
141 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U11 M | ||
142 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
143 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | ||
144 | STRAšEK | Jon | HöRMANN SLOVENIJA | U11 M | ||
145 | JURIčEVIć | Lovre | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U11 M | ||
146 | PERLIć | Enzo | BBK ORLOV KRUG | U11 M | ||
147 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | ||
148 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U11 W | ||
149 | ABRAMOVIć | Korina | BBK TEAM RODEO | U11 W | ||
150 | MALEZIJA | Erika | BK METKOVIć | U11 W | ||
151 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | ||
152 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
153 | PREGL | Klara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
154 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
155 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U11 W | ||
156 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | ||
157 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
158 | ROVANšEK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
159 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
160 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | ||
161 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U9 M | ||
162 | PASKA | Lovro | BBK ŠIŠMIŠ | U9 M | ||
163 | KRSTIčEVIć | Duje | BK METKOVIć | U9 M | ||
164 | ŽIBERNA | Felipe | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
165 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
166 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
167 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
168 | PREGL | Mark | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
169 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
170 | KUžNIK | Lovro | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
171 | HREN MANDELC | Amadei | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
172 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
173 | BOROVŠAK | Saša Brin | SD STRAHOVICA | U9 M | ||
174 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
175 | KOTNIK | Žiga | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
176 | JAKOBčIč | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | ||
177 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | ||
178 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | ||
179 | HORVAT | Vita | BBK ŠIŠMIŠ | U9 W | ||
180 | ABRAMOVIć | Valeria | BBK TEAM RODEO | U9 W | ||
181 | ŠTRUCELJ | Stefani | BK GROBNIK | U9 W | ||
182 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U9 W | ||
183 | KEPIC | Maja | SD STRAHOVICA | U9 W | ||
184 | BRALA | Ana | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U9 W | ||
185 | SUDEC | Oliver | U7 M | |||
186 | ŽIBERNA | Oliver | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
187 | PREGL | Žan | SD STRAHOVICA | U7 M | ||
188 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | ||
189 | KRAJINA | Šimun | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U7 M | ||
190 | BRALA | Kristijan | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U7 M | ||
191 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U7 W | ||
192 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U7 W | ||
193 | žLENDER | Zara | SD STRAHOVICA | U7 W | ||
194 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U7 W | ||
195 | VRANIč | Darja | REKREATIVKE - HOBI (Ž) | |||
196 | RAZINGAR | Matej | KK ZAVRŠNICA | SPORT - AMATERJI (M) | ||
197 | TOMASEV | Alen | BK CRIKVENICA | SPORT - AMATERJI (M) | ||
198 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | SPORT - AMATERJI (M) | ||
199 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | VETERANI A HR (30-39) | ||
200 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | VETERANI A HR (30-39) | ||
201 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | VETERANI A HR (30-39) | ||
202 | DOMINKOVIć | Saša | BK NOVIGRAD | VETERANI A HR (30-39) | ||
203 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | VETERANI A HR (30-39) | ||
204 | KIŠIČEK | Perica | BGK TUSKANAC/TK 3MAX | VETERANI A HR (30-39) | ||
205 | PEJDO | Marin | VETERANI B HR (40-49) | |||
206 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | VETERANI B HR (40-49) | ||
207 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | VETERANI B HR (40-49) | ||
208 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | VETERANI B HR (40-49) | ||
209 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | VETERANI B HR (40-49) | ||
210 | STARMAN | Jan | RAJD LJUBLJANA | VETERANI B HR (40-49) | ||
211 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | VETERANI B HR (40-49) | ||
212 | BALENOVIć | Goran | BK CRIKVENICA | VETERANI B HR (40-49) | ||
213 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | VETERANI B HR (40-49) | ||
214 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | VETERANI B HR (40-49) | ||
215 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | VETERANI B HR (40-49) | ||
216 | ŠKRINJAR | Goran | BK CIKLUS | VETERANI B HR (40-49) | ||
217 | KOVAč | Tihomir | BK OSIJEK 2010 | VETERANI B HR (40-49) | ||
218 | BRNELIć | Hrvoje | BK GROBNIK | VETERANI B HR (40-49) | ||
219 | STRASEK | Ales | HöRMANN SLOVENIJA | VETERANI B HR (40-49) | ||
220 | LUPšE | Blaž | HöRMANN SLOVENIJA | VETERANI B HR (40-49) | ||
221 | SZABOLCS | Horváth | ZöLD IRáNY EGYESüLET | VETERANI B HR (40-49) | ||
222 | GáBOR | Dervalics | ZöLD IRáNY EGYESüLET | VETERANI B HR (40-49) | ||
223 | MESARIC | Ivica | BBK ORLOV KRUG | VETERANI B HR (40-49) | ||
224 | KURET | Iztok | KD ALPE SIS | VETERANI C HR (50-59) | ||
225 | ZIDARIć | Goran | BK BUZET | VETERANI C HR (50-59) | ||
226 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | VETERANI C HR (50-59) | ||
227 | RADULOVIć | Siniša | BBK ORLOV KRUG | VETERANI C HR (50-59) | ||
228 | ČIčIN ŠAIN | Mario | BBK ORLOV KRUG | VETERANI C HR (50-59) | ||
229 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | VETERANI D HR (60+) | ||
230 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | VETERANKE | ||
231 | KUSTURA | Karla | JUNIORKE | |||
232 | VRHOVNIK | Tina | KK RAVNE | JUNIORKE | ||
233 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | JUNIORKE | ||
234 | CANCIANI | Lisa | ASD DP66 GIANT SMP | JUNIORKE | ||
235 | STRBAC | Oliver | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | JUNIORKE | ||
236 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | JUNIORI | ||
237 | BANOVEC | Timotej | ENERGIJATEAM.COM | JUNIORI | ||
238 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | JUNIORI | ||
239 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | JUNIORI | ||
240 | SMOVNIK | Luka | KK RAVNE | JUNIORI | ||
241 | RNJAK | Toma | BGK TUŠKANAC | JUNIORI | ||
242 | TRSTENJAK | Matija | BK MURA AVANTURA | JUNIORI | ||
243 | HUDOLETNJAK | Mateo | BK ROTOR | JUNIORI | ||
244 | MARČELJA | Lovro | BK CRIKVENICA | JUNIORI | ||
245 | MUSTAč | Patrick | BBK ŠIŠMIŠ | JUNIORI | ||
246 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | JUNIORI | ||
247 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | JUNIORI | ||
248 | OKMAžIć | Ivan | BK MAKARSKA | JUNIORI | ||
249 | ŠKILJIć | Petar | BBK PAKOŠTANE | JUNIORI | ||
250 | RáKOSA | Bence | ZöLD IRáNY EGYESüLET | JUNIORI | ||
251 | ENDRéDI | Máté | ZöLD IRáNY EGYESüLET | JUNIORI | ||
252 | STANISIC | Damjan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | JUNIORI | ||
253 | DAVIDOV | Igor | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | JUNIORI | ||
254 | ŽAKELJ | Tanja | ELITE&U23 (Ž) | |||
255 | MOVRIN | Vita | ENERGIJATEAM.COM | ELITE&U23 (Ž) | ||
256 | TEPIć | Klara | BBK ŠIŠMIŠ | ELITE&U23 (Ž) | ||
257 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | ELITE&U23 (Ž) | ||
258 | JURETIć | Antonela | BK GROBNIK | ELITE&U23 (Ž) | ||
259 | BOKROS | Csenge Anna | LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA | ELITE&U23 (Ž) | ||
260 | BELOMOINA | Yana | CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM | ELITE&U23 (Ž) | ||
261 | DAVIDOV | Stefan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (Ž) | ||
262 | KULINCEVIC | Nikolija | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (Ž) | ||
263 | JOVANOVIC | Bojana | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (Ž) | ||
264 | ČIčIN ŠAIN | Dora | BBK ORLOV KRUG | ELITE&U23 (Ž) | ||
265 | SENN | Tobias | VBC WALDSHUT-TIENGEN/ TEAM BIKE SERVICE PARTNER | ELITE&U23 (M) | ||
266 | RAGGL | Gregor | ELITE&U23 (M) | |||
267 | MARTINEZ GALVAN | Amando | ELITE&U23 (M) | |||
268 | MARKT | Karl | JB BRUNEX SUPERIOR FACTORY RACING | ELITE&U23 (M) | ||
269 | HUNJAK | Stjepan | BK PRELOG | ELITE&U23 (M) | ||
270 | GROS | Raphaël | MASSI BEAUMES DE VENISE | ELITE&U23 (M) | ||
271 | DERRIEU | Theo | MASSI BEAUMES DE VENISES | ELITE&U23 (M) | ||
272 | BONETTO | Edoardo | SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM | ELITE&U23 (M) | ||
273 | AGOSTINELLI | Alessio | KTM PROTEK ELETTROSYSTEM | ELITE&U23 (M) | ||
274 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | ELITE&U23 (M) | ||
275 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | ELITE&U23 (M) | ||
276 | STARMAN | Jaka | RAJD LJUBLJANA | ELITE&U23 (M) | ||
277 | SYLVESTER | Balázs | CUBE-CSöMöR | ELITE&U23 (M) | ||
278 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | ELITE&U23 (M) | ||
279 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | ELITE&U23 (M) | ||
280 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | ELITE&U23 (M) | ||
281 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE&U23 (M) | ||
282 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE&U23 (M) | ||
283 | CANAL | Adolfo | TEAM TODESCO ASD | ELITE&U23 (M) | ||
284 | KRAJNC | Gregor | HöRMANN SLOVENIJA | ELITE&U23 (M) | ||
285 | CASASOLA | Manuel | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | ELITE&U23 (M) | ||
286 | MARZANI | Marco | TEAM CICLI MANINI | ELITE&U23 (M) | ||
287 | LEONE | Samuele | TEAM CICLI MANINI | ELITE&U23 (M) | ||
288 | BONAFINI | Edoardo | GITO SQUADRA CORSE | ELITE&U23 (M) | ||
289 | BIAGI | Nico | GITO SQUADRA CORSE | ELITE&U23 (M) | ||
290 | LAZAREVIć | Mihajlo | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (M) | ||
291 | DAVIDOV | Stefan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | ELITE&U23 (M) |
Brdsko biciklistički klub Šišmiš Samobor telefon : (+ 385) 91 7260 596 email : klub@bbk-sismis.hr site : https://xco-samobor.bbk-sismis.hr/
05, Jun. ( NE ) , 2022 - 10:00 h
Samobor - Trg kralja Tomislava ,CROATIA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|