Žirovnica, 14.04.2019
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROCCON | Andrea | TEAM RUDY PROJECT XCR | ELITE (ME) | ||
2 | SEGAT | Simone | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | ELITE (ME) | ||
3 | DAL PIVA | Lorenzo | TEAM RUDY PROJECT XCR | ELITE (ME) | ||
4 | DMYTRO | Titarenko | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | ||
5 | KOBES | Lukáš | SYMBIO+CE.ENERGY | ELITE (ME) | ||
6 | PINATO | Davide | TEAM PIEMONTE FCI | ELITE (ME) | ||
7 | BONETTO | Edoardo | VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS | ELITE (ME) | ||
8 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
9 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
10 | ROLLAND | Bastien | SC BRIANCON | ELITE (ME) | ||
11 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | ||
12 | SKUZIN | Matej | BBK POžEGA | ELITE (ME) | ||
13 | LOGAR | Tadej | KK ZAVRŠNICA | ELITE (ME) | ||
14 | FEDEGARI | Davide | FOUR ES PROJECT | U23 M | ||
15 | PETTIGIANI | Martino | TEAM PIEMONTE FCI | U23 M | ||
16 | GOVEKAR | Matevž | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
17 | LENZI | Alberto | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
18 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | U23 M | ||
19 | TAUCERI | Federico | ASD SALESE FACTORY TEAM | U23 M | ||
20 | LUKAN | Pavlo | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | ||
21 | MARTINUZZI | Christian | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ||
22 | KLEMENčIč | Miha | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
23 | VANTAGGIATO | Ramon | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23 M | ||
24 | VOLODYMYR | Kozlovskyy | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23 M | ||
25 | CEOLIN | Federico | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
26 | DALLA PRIA | Andrea | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
27 | DA CANAL | Alex | TEAM RUDY PROJECT XCR | U23 M | ||
28 | CHARMES | Theo | TEAM CYCLISTE DU GOLFE | U23 M | ||
29 | KERžAN | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | ||
30 | FURLANI | Gianluca | A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE | U23 M | ||
31 | PAVAN | Marco | GIAI TEAM A.S.D. | U23 M | ||
32 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | U23 M | ||
33 | WEISS | Hugo | PIVOT EC ANDUZE | U23 M | ||
34 | AYMERIC | Barthel | TEAM MOSELLE CULTURE VELO METZ | U23 M | ||
35 | DRAGAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | ||
36 | SYLVESTER | Balázs | FEMAT-ZKSE | U23 M | ||
37 | JAGODIč | Tilen | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
38 | HIRCI | Jernej | KK ZAVRŠNICA | U23 M | ||
39 | MANCU | Benjamin | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
40 | ŠTAJNAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | ||
41 | ALTUHOVA | Marina | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | ||
42 | SHERSTIUK | Maria | UKRAINE NATIONAL TEAM | U23+Elite W | ||
43 | PAGOTTO | Gaia | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23+Elite W | ||
44 | GASPARDINO | Giulia | TEAM PIEMONTE FCI | U23+Elite W | ||
45 | LIRUSSI | Anna | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U23+Elite W | ||
46 | DRUML | Corina | KTM MTB FACTORY TEAM | U23+Elite W | ||
47 | PILAT | Noemi | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U23+Elite W | ||
48 | PARTOAZAR | Faranak | U23+Elite W | |||
49 | SACCU | Francesca | U23+Elite W | |||
50 | STEGAGNOLO | Giorgia | FOUR ES PROJECT | U23+Elite W | ||
51 | CASASOLA | Sara | U23+Elite W | |||
52 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | ||
53 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | ||
54 | WIELTSCHNIG | Julia | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | ||
55 | FAORO | Lorenzo | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 M | ||
56 | ZANETTE | Alessandro | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ||
57 | TRINCHERI | Lorenzo | UCLA1991 | U19 M | ||
58 | BOCCHIO VEGA | Emanuele | TEAM PIEMONTE FCI | U19 M | ||
59 | TOFFOLO | Daniele | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ||
60 | TRUNTSCHKA | Baptiste | TEAM VELOPROSHOP BY MAXPERF | U19 M | ||
61 | CASASOLA | Manuel | ASD LIBERTAS CERESETTO | U19 M | ||
62 | VAZZOLA | Gianni | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | U19 M | ||
63 | BERGAGNA | Tommaso | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ||
64 | CHIUMENTI | Giacomo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ||
65 | MINGUZZI | Alessandro | TEAM PIEMONTE FCI | U19 M | ||
66 | FABRETTI | Matteo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ||
67 | PISTOLATO | Luca | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ||
68 | TONEATTI | Davide | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ||
69 | MECCHIA | Lorenzo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ||
70 | BIASUTTO | Mattia | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ||
71 | MAZZUCCO | Loris | TEAM RUDY PROJECT XCR | U19 M | ||
72 | PAVLIč | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
73 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
74 | HRIBAR | Jernej | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
75 | STARMAN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
76 | VOVK | Peter | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
77 | RIGANO | Marco | TEAM PIEMONTE FCI | U19 M | ||
78 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
79 | GOLMAJER | Ažbe | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
80 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | ||
81 | JEREB | Jan | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
82 | BUDIMLIć | Mirko | BK MARATON KREIDLER | U19 M | ||
83 | ROSSI | Giovanni | FOUR ES PROJECT | U19 M | ||
84 | FIGOUTZ | Matthias | U19 M | |||
85 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U19 M | ||
86 | PEčNIK | Teo | KK RAVNE | U19 M | ||
87 | BRUNNER | Dominik | BIKECLUB GIANT STATTEGG | U19 M | ||
88 | HUNJAK | Stjepan | BK MURA AVANTURA | U19 M | ||
89 | NITELLI | Erika | TEAM PIEMONTE FCI | U19 W | ||
90 | ZONTONE | Asia | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 W | ||
91 | SPIGA | Elisa | TEAM PIEMONTE FCI | U19 W | ||
92 | HöLLER | Lena | U19 W | |||
93 | BERTO | Antonia | A.S.D. G.S. DONI 2004 | U19 W | ||
94 | HOMAR | Tamara | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | ||
95 | WAGNER | Anna Lena | BIKECLUB GIANT STATTEGG | U19 W | ||
96 | MARKIč | Urška | CALCIT BIKE TEAM | Sport W | ||
97 | KIDRIč | Jakob | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | Amater | ||
98 | PEZZIN | Federico | ASD ACIDO LATTICO TEAM | Amater | ||
99 | ČIBEJ | Aleš | KK RAVNE | Amater | ||
100 | RAZINGAR | Matej | KK ZAVRŠNICA | Amater | ||
101 | ERJAVEC | Simon | CALCIT BIKE TEAM | Amater | ||
102 | ŠTURM | Luka | KK ZAVRŠNICA | Amater | ||
103 | ČRETNIK | Marko | GANESHA TEAM | Master 1 | ||
104 | JURAK | Primož | KD CELJE - 2SIMPL | Master 1 | ||
105 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
106 | TUšAR | Matej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | ||
107 | BLATNIK | Žiga | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
108 | JAZBEC | Matic | KD CELJE - 2SIMPL | Master 1 | ||
109 | DEJAK | Janez | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | ||
110 | KAVčIč | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
111 | DEBELJAK | Miha | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | ||
112 | VODOPIVEC | Luka | Master 1 | |||
113 | MIKELJ | Uroš | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | ||
114 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | ||
115 | GáBOR | Dervalics | FEMAT-ZKSE | Master 2 | ||
116 | CORNACCHINI | Igor | SCOTT TEAM | Master 2 | ||
117 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | ||
118 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | ||
119 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 2 | ||
120 | GORETA | Boris | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | Master 2 | ||
121 | MIKLIč | Gregor | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
122 | KERžAN | Peter | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | ||
123 | PEVEC | Evgen | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | ||
124 | KOSELNIK | Ludvik | KK ZAVRŠNICA | Master 2 | ||
125 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
126 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | ||
127 | BIANCO | Moreno | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Master 3 | ||
128 | RAVNIHAR | Primož | KK ZAVRŠNICA | Master 3 | ||
129 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | Master 3 | ||
130 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
131 | VOVK | Janez | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
132 | NOVAK | Rajko | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | ||
133 | PEZZIN | Claudio | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Veterani 4 | ||
134 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | Veteranke | ||
135 | PODPEčAN | Ana | CALCIT BIKE TEAM | Veteranke | ||
136 | KRANJEC ŽAGAR | Mira | CALCIT BIKE TEAM | Veteranke | ||
137 | GNEZDA | Nace | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
138 | MARKOVINA | Dominic | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 M | ||
139 | FLOCCO | Kevin | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ||
140 | SMRDEL | Miha | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
141 | UGHI | Filippo | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ||
142 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
143 | MRAK | Matevž | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
144 | JEREB | Tine | MBK ČRNI VRH | U17 M | ||
145 | RIVA | Manuel | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ||
146 | DELLA MEA | Assi | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ||
147 | ROSSI | Lorenzo | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U17 M | ||
148 | DE FAVERI | Manuel | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U17 M | ||
149 | DRUSIN | Fabio | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ||
150 | TONEATTI | Luca | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 M | ||
151 | CURIDORI | Simone | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U17 M | ||
152 | KUMMERER | Kilian | RC KAC | U17 M | ||
153 | PADOIN | Telemaco | FOUR ES PROJECT | U17 M | ||
154 | DI GASPERO | Cristiano | ASD TEAM GRANZON | U17 M | ||
155 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
156 | DEčMAN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
157 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
158 | AHAčIč | Gašper | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
159 | JANEžIč | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
160 | SVILOKOS | Jakov | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 M | ||
161 | VRHOVNIK | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
162 | SPAHIč | Aljaž | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | ||
163 | ZUPAN | Benjamin | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
164 | AUER | Nal | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | ||
165 | BRUS | Jakob | IZVIR VIPAVA | U17 M | ||
166 | MENGHINI | Alessio | GCD PEDALE MANZANESE | U17 M | ||
167 | PERUšKO | Ivan | BK AXA | U17 M | ||
168 | POLOVšAK | Blaž | KK RAVNE | U17 M | ||
169 | KROBOT | Mihael | BK MURA AVANTURA | U17 M | ||
170 | BAKOS | Matej | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
171 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U17 M | ||
172 | ŠTERN | Nejc | KK RAVNE | U17 M | ||
173 | PAPO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ||
174 | CANCIANI | Lisa | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ||
175 | BORGHESE | Chiara Martina | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ||
176 | RUMAC | Elisa | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ||
177 | MICHELETTO | Victoria | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ||
178 | MLAKAR | Daša | MBK ČRNI VRH | U17 W | ||
179 | MOVRIN | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | ||
180 | KREBS | Sarah | RLM OMYA VILLACJ | U17 W | ||
181 | NADU | Anja | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U17 W | ||
182 | MELIS | Alessandro | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ||
183 | BATTISTIN | Federico | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ||
184 | DA PARè | Alessandro | TRIVIUM FROGGY TEAM | U15 M | ||
185 | SIRK | Alexander | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ||
186 | VIEZZI | Stefano | ASD LIBERTAS CERESETTO | U15 M | ||
187 | ZUCCHIA | Valentino | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ||
188 | SVETLIčIč | Jošt | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
189 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
190 | FLOCCO | Alan | ASD TEAM GRANZON | U15 M | ||
191 | CAFUERI | Tommaso | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U15 M | ||
192 | ZAVADLAV | Martin | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ||
193 | SERAFINI | Micholas | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
194 | BASSI | Federico | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
195 | ADRIANO | Massimiliano | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
196 | SCHIAVINATO | Francesco | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U15 M | ||
197 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U15 M | ||
198 | BORGOBELLO | Tommaso | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
199 | LOVO | Michele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
200 | TORCUTTI | Matteo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
201 | SCHIFFO | Massimiliano | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
202 | MONINO | Riccardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
203 | URSELLA | Leonardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 M | ||
204 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | ||
205 | GUTMAN | Ožbej | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
206 | GOMBAč | Jure | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
207 | FELICIJAN | Vid | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
208 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
209 | KERžAN | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
210 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
211 | ARALICA | Marin | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 M | ||
212 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
213 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
214 | TERDIč | Tilen | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
215 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
216 | STARMAN | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
217 | POTOčNIK | Vid | KK RAVNE | U15 M | ||
218 | POLOVSAK | Jan | KK RAVNE | U15 M | ||
219 | SEMPRIMOžNIK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | ||
220 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
221 | ŠTRIKER | Tine | KK RAVNE | U15 M | ||
222 | KOSELJ | Anže | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
223 | INKRET | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | ||
224 | MAROLT | Jaka | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
225 | KRANJC | Alex | KK ZAVRŠNICA | U15 M | ||
226 | KLEMENčIč | Ivana | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
227 | SMRDEL | Tina | MBK ČRNI VRH | U15 W | ||
228 | DOSE | Giada | U.C. CAPRIVESI | U15 W | ||
229 | SANTIN | Gaia | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U15 W | ||
230 | ČOGA SPASOVSKI | Dora | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | ||
231 | SABATINO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U15 W | ||
232 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
233 | TRUNTSCHKA | Romane | VTT GATTIERES | U15 W | ||
234 | LIPOVAC | Amelie | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | ||
235 | KRANJEC | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | ||
236 | MLINAR | Lucija | KK RAVNE | U15 W | ||
237 | PUšEC | Mirta | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U15 W | ||
238 | AžMAN | Juš | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
239 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE | U13 M | ||
240 | KNAFELJ | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
241 | KáLMáN | Dániel Ákos | FEMAT-ZKSE | U13 M | ||
242 | BLAžIč | Juš | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
243 | BERLOT | Vid | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
244 | MOHORIč | Urban | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
245 | KOROšEC | Aljaž | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
246 | PLETZER | Benjamin | RC KAC | U13 M | ||
247 | KUNC | Ambrož | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
248 | RUDOLF | Jernej | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
249 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U13 M | ||
250 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U13 M | ||
251 | KOBAL | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
252 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
253 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
254 | JAGODIč | Ažbe | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
255 | ZUPANIČ | Jurij | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | ||
256 | KOšELNIK | Anže | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
257 | OSOLIN | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
258 | PRELEC | Žiga | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
259 | MAKSIMOVIć | Luka | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
260 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U13 M | ||
261 | AUER | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
262 | BOšKIN | Filip | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | ||
263 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
264 | LOPATIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | ||
265 | GNEZDA | Hana | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 W | ||
266 | INKRET | Ana | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
267 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U13 W | ||
268 | PLETZER | Lina | RC KAC | U13 W | ||
269 | NADU | Lena | BIKE ACADEMY VERGO TEAM | U13 W | ||
270 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
271 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | ||
272 | TANCIK | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
273 | JANEžIč | Meta | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
274 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | ||
275 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE | U11 M | ||
276 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U11 M | ||
277 | BERLEC | Oskar | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
278 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE | U11 M | ||
279 | MOčNIK | Tomaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
280 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | ||
281 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
282 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
283 | ANTLER | Jurij | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
284 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
285 | KLEMENčIč | Urban | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
286 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
287 | RUPNIK | Luka | MBK ČRNI VRH | U11 M | ||
288 | GAšPERLIN | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
289 | DEJAK | Lenart | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
290 | ZUPANC ANCLIN | Kristjan | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
291 | KOVAčIč | Patrik | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
292 | šORN | Miha | U11 M | |||
293 | GOLOB | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
294 | ŽONTA | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
295 | GUTMAN | Lovro | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | ||
296 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
297 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
298 | SITAR | Matej | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
299 | KOKALJ | David | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
300 | ŠAV | Aljaž | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
301 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | ||
302 | MRAK | Metka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 W | ||
303 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | ||
304 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U11 W | ||
305 | MLEčNIK | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
306 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
307 | MLAKAR | Tine | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
308 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
309 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U9 M | ||
310 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U9 M | ||
311 | ŠTIFTER | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
312 | TOMAZINI | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
313 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | ||
314 | GRUDEN | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
315 | DEJAK | Urban | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | ||
316 | HAFNER | Matija | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
317 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | ||
318 | MLEčNIK | Anika | MBK ČRNI VRH | U9 W | ||
319 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U9 W | ||
320 | TANCIK | Ema | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | ||
321 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | ||
322 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | ||
323 | GLADEK | Patrik | MBK ČRNI VRH | U7 M | ||
324 | ŠORN | Luka | U7 M |
KOLESARSKI KLUB ZAVRŠNICA telefon : +386 31 648 452 email : kkzavrsnica@gmail.com
14, Apr. ( NE ) , 2019 - 10:00 h
Žirovnica - Žirovnica ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|