Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PUNIš | Kristina | TK ALBONA EXTREME | Seniorke 30+ W (do 1989.god) | ||
2 | JURCAN | Ana | TK ALBONA EXTREME | Seniorke 30+ W (do 1989.god) | ||
3 | CHERIN | Silvana | TEAM XCTEAM TRIESTE ASD | Seniorke 30+ W (do 1989.god) | ||
4 | MARUšIć | Romina | BK NOVIGRAD | Seniorke 30+ W (do 1989.god) | ||
5 | ŽUžIć | Diego | Seniori U30 M (1990-2000.god) | |||
6 | PETROVIć | Ivan | Seniori U30 M (1990-2000.god) | |||
7 | MATEK | Lovro | BK KAMEN PAZIN | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
8 | MANDIć | Dalin | Seniori U30 M (1990-2000.god) | |||
9 | JOVANOVIć VERBANAC | Alen | Seniori U30 M (1990-2000.god) | |||
10 | BALDAS | Paolo | Seniori U30 M (1990-2000.god) | |||
11 | BRATOVIć | Ivan | BK POREČ | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
12 | SEDAR | Tadej | JB TEAM NOVO MESTO | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
13 | BRGLEZ | Klemen | / | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
14 | MALIć | Danijel | BK NOVIGRAD | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
15 | LEGOVIć | Martin | BK NOVIGRAD | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
16 | BILIć | Anthony | ADRENALINA MTB TEAM | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
17 | JENKO | Robi | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | Seniori U30 M (1990-2000.god) | ||
18 | PERUšKO | Ivan | BK AXA | Kadeti U17 M (2003-2004 god) | ||
19 | HAUGSTAD | Magne | VIGRESTAD SK | Kadeti U17 M (2003-2004 god) | ||
20 | AKSNES | Bendiks | VIGRESTAD SK | Kadeti U17 M (2003-2004 god) | ||
21 | LABINJAN | Nenad | Master A (1980 do 1989 god) | |||
22 | GLUšAC | Marko | Master A (1980 do 1989 god) | |||
23 | BUBNIč | Dario | Master A (1980 do 1989 god) | |||
24 | BAJREKTAREVIć | Damir | Master A (1980 do 1989 god) | |||
25 | SECCARECCIA | Boris | BK OPATIJA-2010 | Master A (1980 do 1989 god) | ||
26 | BERNOBIć | Dalibor | BK ŽMINJ | Master A (1980 do 1989 god) | ||
27 | ŽGOMBA | Nenad | BK AXA | Master A (1980 do 1989 god) | ||
28 | MACAN | Ronald | BK AXA | Master A (1980 do 1989 god) | ||
29 | KAZALAC | Marijan | BK AXA | Master A (1980 do 1989 god) | ||
30 | DELLABERNARDINA | David | BK AXA | Master A (1980 do 1989 god) | ||
31 | ČERVAR | Danijel | BK AXA | Master A (1980 do 1989 god) | ||
32 | ŽUžIć | Danijel | BBK ISTRA BIKE | Master A (1980 do 1989 god) | ||
33 | HORVAT | Bojan | BK POREČ | Master A (1980 do 1989 god) | ||
34 | SIKOšEK | Gregor | JB TEAM NOVO MESTO | Master A (1980 do 1989 god) | ||
35 | ROBEK | Damjan | JB TEAM NOVO MESTO | Master A (1980 do 1989 god) | ||
36 | GOLOB | Rok | JB TEAM NOVO MESTO | Master A (1980 do 1989 god) | ||
37 | NICOLETTI | Sebastian | BK BUZET | Master A (1980 do 1989 god) | ||
38 | SABADIN | Viktor | BK NOVIGRAD | Master A (1980 do 1989 god) | ||
39 | MILOšEVIć | Manuel | BK NOVIGRAD | Master A (1980 do 1989 god) | ||
40 | ĐURđEVIć | Andrea | BK NOVIGRAD | Master A (1980 do 1989 god) | ||
41 | ATANASIć | Andrej | BK NOVIGRAD | Master A (1980 do 1989 god) | ||
42 | SVITIć | Dean | ADRENALINA MTB TEAM | Master A (1980 do 1989 god) | ||
43 | VALIć | Rade | Master B (1970 do 1979 god) | |||
44 | TONčIć | Marko | Master B (1970 do 1979 god) | |||
45 | ŠIRCA | Klemen | Master B (1970 do 1979 god) | |||
46 | ŠESTAN | Danijel | Master B (1970 do 1979 god) | |||
47 | MOHOROVIć | Endi | Master B (1970 do 1979 god) | |||
48 | LALIć | Saša | Master B (1970 do 1979 god) | |||
49 | KOVAčIć | Zoran | ŽUMBERAK TRAIL | Master B (1970 do 1979 god) | ||
50 | CRLJENICA | Manuel | Master B (1970 do 1979 god) | |||
51 | BUDINšćAK | Mladen | ŽUMBERAK TRAIL | Master B (1970 do 1979 god) | ||
52 | BOžIć | Igor | Master B (1970 do 1979 god) | |||
53 | BILJAN | Danijel | Master B (1970 do 1979 god) | |||
54 | STARMAN | Jan | CALCIT BIKE TEAM | Master B (1970 do 1979 god) | ||
55 | VESEL | Jože | KD PAPEŽ PODGORJE | Master B (1970 do 1979 god) | ||
56 | ŽUFIć | Alen | BK ŽMINJ | Master B (1970 do 1979 god) | ||
57 | ZOHIL | Ivan | BK ŽMINJ | Master B (1970 do 1979 god) | ||
58 | KUHAR | Bojan | BK ŽMINJ | Master B (1970 do 1979 god) | ||
59 | BENAZIć | Dean | BBK ISTRA BIKE | Master B (1970 do 1979 god) | ||
60 | KIš | Albert | BK POREČ | Master B (1970 do 1979 god) | ||
61 | ZEC | Milko | BBK GROŽNJAN | Master B (1970 do 1979 god) | ||
62 | ORZAN | Michele | BBK GROŽNJAN | Master B (1970 do 1979 god) | ||
63 | BASTIJANIć | Mario | BBK GROŽNJAN | Master B (1970 do 1979 god) | ||
64 | KOSMAC | Teodor | / | Master B (1970 do 1979 god) | ||
65 | TEčIć | Ivan | BK CAMPETTO | Master B (1970 do 1979 god) | ||
66 | ZIDARIć | Goran | BK BUZET | Master B (1970 do 1979 god) | ||
67 | GLAVIć | Relvis | BK NOVIGRAD | Master B (1970 do 1979 god) | ||
68 | TOMAT | Loris | A.S.D. VALCHIARO' | Master B (1970 do 1979 god) | ||
69 | AKSNES | Atle | VIGRESTAD SK | Master B (1970 do 1979 god) | ||
70 | SOBOT | Filip | ADRENALINA MTB TEAM | Master B (1970 do 1979 god) | ||
71 | PUSTIJANAC | Mario | ADRENALINA MTB TEAM | Master B (1970 do 1979 god) | ||
72 | KLIBA | Kristian | ADRENALINA MTB TEAM | Master B (1970 do 1979 god) | ||
73 | BILIć | Loris | ADRENALINA MTB TEAM | Master B (1970 do 1979 god) | ||
74 | žANIć | Mario | Master C/D (do 1969 god) | |||
75 | SEPIC | Ervin | Master C/D (do 1969 god) | |||
76 | SAGADIN | Zoran | TRIATLON KLUB PULA | Master C/D (do 1969 god) | ||
77 | PUšIć | Željko | Master C/D (do 1969 god) | |||
78 | HROVATIN | Branko | KRANJ | Master C/D (do 1969 god) | ||
79 | HRELJA | Robert | Master C/D (do 1969 god) | |||
80 | BROZIC | Matteo | Master C/D (do 1969 god) | |||
81 | BONAS | Drago | Master C/D (do 1969 god) | |||
82 | ANTONELIć | Aleksandar | Master C/D (do 1969 god) | |||
83 | RADOVIć | Bazilio | BBK ISTRA BIKE | Master C/D (do 1969 god) | ||
84 | MULAVDIć | Nevres | BBK ISTRA BIKE | Master C/D (do 1969 god) | ||
85 | KOSTADINA | Valdi | BBK ISTRA BIKE | Master C/D (do 1969 god) | ||
86 | RADMANOVIć | Dario | BK MTB ISTRA PAZIN | Master C/D (do 1969 god) | ||
87 | PETROPOLI | Željko | BBK TEAM RODEO | Master C/D (do 1969 god) | ||
88 | ROSINI | Giuliano | TEAM XCTEAM TRIESTE ASD | Master C/D (do 1969 god) | ||
89 | BENIC | Alfredo | BK CAMPETTO | Master C/D (do 1969 god) | ||
90 | KOS | Darije Damir | BK CIKLUS | Master C/D (do 1969 god) | ||
91 | HEK | Mauro | BK MTB ISTRA - PAZIN | Master C/D (do 1969 god) | ||
92 | KLIBA | Valter | ADRENALINA MTB TEAM | Master C/D (do 1969 god) | ||
93 | FALAMIC | Zlatko | ADRENALINA MTB TEAM | Master C/D (do 1969 god) |
BK Axa telefon : 098 608 258 email : bkcc.axa@gmail.com
14, Jul. ( NE ) , 2019 - 09:00 h
Bale - Bale ,CROATIA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|