Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Najboljši amaterski kolesarji sezone 2019 prejeli priznanja

OMR Podelitev

V petek so v Zbiljah pri Medvodah najboljšim amaterskim kolesarjem v sezoni 2019, ki tekmujejo v Pokalu Slovenije v cestnem kolesarstvu, podelili pokale oz. priznanja.

Pred podelitvijo je potekala razširjena seja Odbora za množičnost, na katero so bili vabljeni tudi tekmovalci in organizatorji.

Najboljši klub je KD Brda Dobrovo.

Jani Prešeren

Najboljši trije po posameznih kategorijah v letu 2019 so:

Cestno kolesarstvo                                   

Ženske A                                      

1           Novak Katarina (BIKEREPUBLIC)

2           Šimenc Laura (BK UMAG)

3           Selan Dunja (TUŠ T.E.A.M.)                     

Ženske B                                                   

1           Brelih Tina (KD ALPE SIS)                         

2           Opeka Ajda (KD BRANIK MARIBOR)                     

3           Nastran Brank Joži (KD LPP)                                               

Ženske C                                      

1           Ceglar Vida (ŠD BAM.BI)                          

2           Rakoš Ivica (ŠD TURBO M)                                    

3           Veršnik Zdenka (JB TEAM NOVO MESTO)                                                   

Amaterji                                      

1           Murko Vid (ARCONT SELCE)                                 

2           Alič Miha (KD LPP)                                    

3           Mercina Matej (JB TEAM NOVO MESTO)                         

Master A                                     

1           Mesarič Mitja (TUŠ T.E.A.M.)                  

2           Kunaver Tom (KD ALPE SIS)                     

3           Draksler Andrej (ŠD KOLOKA)                                            

Master B                                      

1           Bogša Uroš (KD LPP)                   

2           Polak Marko (ARCONT SELCE)                

3           Vene Uroš (KD PAPEŽ PODGORJE)                                                               

Master C                                      

1           Bratuš Dean (TUŠ T.E.A.M.)                    

2           Melihen Miha   (KD BRDA DOBROVO)   

3           Verčič Uroš (ŠD BAM.BI)                                                                  

Master D                                     

1           Hren Aleš (KD LPP)        

2           Jelič Borja (TUŠ T.E.A.M.)                        

3           Planinšek Borut (KD ALPE SIS)                                                         

Master E                                      

1           Melanšek Iztok  (TUŠ T.E.A.M.)               

2           Vodopivec Borut (KD BRDA DOBROVO)                            

3           Prpar Vlado (TUŠ T.E.A.M.)                                                              

Master F                                      

1           Žavbi Andrej (TUŠ T.E.A.M.)                                 

2           Debeljak Janez (KD LPP)                           

3           Hvala Oskar (KD BRDA DOBROVO)                                                  

Master G                                     

1           Skubic Borislav (KD LPP)                                       

2           Stankovič Dragan (KD SPRINT)                             

3           Fabjan Boris (IZVIR VIPAVA)                                                            

Master H                                     

1           Kastelic Ivan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                                 

2           Popovič Ivan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)      

3           Vehar Danijel (KD BRDA DOBROVO)                                               

Master I                                       

1           Cigoj Zorko (KD BRDA DOBROVO)

2           Lampe Bojan (ŠD TURBO M)

3           Saksida Marko (KD BRDA DOBROVO)

 

Vožnja na čas                              

Ženske A                                      

1           Šimenc Laura (BK UMAG)          

2           Zajec Maja (ŠD BAM.BI)

3           Zrimšek Petra (ŠD BAM.BI)                     

Ženske B                                      

1           Brelih Tina (KD ALPE SIS)            

2           Opeka Ajda (KD BRANIK MARIBOR)                     

3           Nabernik Matejka (ŠD TURBO M)                                                   

Ženske C                                      

1           Ceglar Vida (ŠD BAM.BI)            

2           Rakoš Ivica (ŠD TURBO M)                      

3           Uršič Vida (ŠD BAM.BI)                                                      

Amaterji                                      

1           Galun Dejan (ŠD RIKITEAM)                    

2           Ropas Nejc (BIKEREPUBLIC)                    

3           Koren Gašper (KK SOČA)                                                    

Master A                                     

1           Kravos Matej (TUŠ T.E.A.M.)                   

2           Kunaver Tom (KD ALPE SIS)                     

3           Draksler Andrej (ŠD KOLOKA)                                                          

Master B                                      

1           Jackson Peter Simon (KD LPP)                

2           Bogša Uroš (KD LPP)                   

3           Stibilj Jernej (ŠD TURBO M)                                                             

Master C                                      

1           Bratuš Dean (TUŠ T.E.A.M.)                    

2           Verstovšek Stanko (JB TEAM NOVO MESTO)      

3           Prešeren Jani (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                                             

Master D                                     

1           Kovač Matjaž (IZVIR VIPAVA)                  

2           Jelič Borja (TUŠ T.E.A.M.)           

3           Mori Mitja (GANESHA TEAM)                                            

Master E                                      

1           Premrn Lucjan (IZVIR VIPAVA)                

2           Likar Robert (IZVIR VIPAVA)                    

3           Danevčič Marko (KD BRDA DOBROVO)                                                       

Master F                                      

1           Žavbi Andrej (TUŠ T.E.A.M.)                    

2           Debeljak Janez (KD LPP)             

3           Mulej Robert (KD BRDA DOBROVO)                                                            

Master G                                     

1           Skubic Borislav (KD LPP)                          

2           Bratina Marjan (KD BRDA DOBROVO)    

3           Čuden Marjan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                                                         

Master H                                     

1           Govekar Anton  (ŠD TURBO M) 

2           Mihovec Matej (ŠD TURBO M) 

3           Prešeren Janez  (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                                         

Master I                                       

1           Lampe Bojan (ŠD TURBO M)                   

2           Cigoj Zorko (KD BRDA DOBROVO)                        

3           Končina Rafael (KD HRASTNIK)               

 

Vzpon                             

Ženske A                                      

1           Bojanc Nika (KD SPRINT)            

2           Zajec Maja (ŠD BAM.BI)             

3           Šimenc Laura (BK UMAG)          

Ženske B                                      

1           Opeka Ajda (KD BRANIK MARIBOR)                     

2           Škrajnar Špela (GANESHA TEAM)                         

3           Pogačnik Helena (KD ALPE SIS)                             

Ženske C                                      

1           Rakoš Ivica (ŠD TURBO M)                      

2           Ceglar Vida (ŠD BAM.BI)                          

3           Ušeničnik Tina (ŠD BAM.BI)                                               

Amaterji                                      

1           Frim Davorin (GANESHA TEAM)

2           Šetrajčič Grega (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)               

3           Božnar Kristijan (IZVIR VIPAVA) 

Master A                                     

1           Ejup Damir (KK ZAVRŠNICA)                    

2           Marič Robi (TEAM TURBO TROPOVCI)   

3           Draksler Andrej (ŠD KOLOKA)                                            

Master B                                      

1           Jezeršek Andrej (KD ALPE SIS)    

2           Stibilj Jernej (ŠD TURBO M)       

3           Mihovec Luka (ŠD TURBO M)                               

Master C                                      

1           BRATUŠ DEAN (TUŠ T.E.A.M.)    

2           VERČIČ UROŠ (ŠD BAM.BI)                      

3           FILIPIČ GREGA (KD ALPE SIS)                                              

Master D                                     

1           Konc Gorazd (KK KRANJ)                         

2           Kampuš Boris (IZVIR VIPAVA)                 

3           Planinšek Borut (KD ALPE SIS)                              

Master E                                      

1           Likar Robert (IZVIR VIPAVA)                    

2           Dolar Tomaž (KK ZAVRŠNICA)                

3           Vodopivec Borut (KD BRDA DOBROVO)                                                       

Master F                                      

1           Bojanc Branko (KD SPRINT)                    

2           Mulej Robert (KD BRDA DOBROVO)                     

3           Čuk Tomislav (ŠD BAM.BI)                      

Master G                                     

1           Čuden Marjan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                

2           Zupančič Mirko (KD PAPEŽ PODGORJE)               

3           Prešeren Branko (KK ZAVRŠNICA)          

Master H                                     

1           Popovič Ivan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)      

2           Mihovec Matej (ŠD TURBO M)               

3           Mikulin Zvezdan (KD BRDA DOBROVO)                                                       

Master I                                       

1           Cigoj Zorko (KD BRDA DOBROVO)                        

2           Hafner Franc (ŠD BAM.BI)                      

3           Ravbar Rudi (KD SPRINT)                        

 

Naj 3                              

Ženske A                                      

1           Šimenc Laura (BK UMAG) 

2           Zajec Maja (ŠD BAM.BI)

3           Novak Katarina (BIKEREPUBLIC)

4           Selan Dunja (TUŠ T.E.A.M.)                     

5           Bojanc Nika (KD SPRINT)            

Ženske B                                      

1           Brelih Tina (KD ALPE SIS)                         

2           Opeka Ajda (KD BRANIK MARIBOR)                     

3           Pogačnik Helena (KD ALPE SIS)               

4           Nastran Brank Joži (KD LPP)      

5           Nabernik Matejka (ŠD TURBO M)                                                    

Ženske C                                      

1           Ceglar Vida (ŠD BAM.BI)                         

2           Rakoš Ivica (ŠD TURBO M)                      

3           Ušeničnik Tina (ŠD BAM.BI)                    

4           Veršnik Zdenka (JB TEAM NOVO MESTO)                        

5           Uršič Vida (ŠD BAM.BI)              

Amaterji                                                                              

1           Božnar Kristijan (IZVIR VIPAVA) 

2           Šetrajčič Grega (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)               

3           Šarc Leon (KK NOVA GORICA)                

4           Sedar Tadej (JB TEAM NOVO MESTO      )           

5           Polajnar Klemen (TEAM TURBO TROPOVCI)                                               

Master A                                     

1           Draksler Andrej (ŠD KOLOKA)                 

2           Kunaver Tom (KD ALPE SIS)                    

3           Kravos Matej (TUŠ T.E.A.M.)                  

4           Mesarič Mitja (TUŠ T.E.A.M.)                 

5           Marič Robi (TEAM TURBO TROPOVCI)                                            

Master B                                      

1           Bogša Uroš (KD LPP)     

2           Jezeršek Andrej (KD ALPE SIS)                

3           Stibilj Jernej (ŠD TURBO M)                    

4           Ribič Zoran (ŠD RIKITEAM)                      

5           Vene Uroš (KD PAPEŽ PODGORJE)                                    

Master C                                      

1           Bratuš Dean (TUŠ T.E.A.M.)       

2           Prešeren Jani (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)     

3           Verčič Uroš (ŠD BAM.BI)                         

4           Melihen Miha (KD BRDA DOBROVO)                   

5           Filipič Grega (KD ALPE SIS)                                                               

Master D                                     

1           Jelič Borja (TUŠ T.E.A.M.)                        

2           Hren Aleš (KD LPP)                     

3           Konc Gorazd (KK KRANJ)                         

4           Planinšek Borut (KD ALPE SIS)                

5           Kovač Matjaž (IZVIR VIPAVA       )           

Master E                                      

1           Likar Robert (IZVIR VIPAVA)       

2           Danevčič Marko (KD BRDA DOBROVO)                

3           Prpar Vlado (TUŠ T.E.A.M.)                     

4           Vodopivec Borut (KD BRDA DOBROVO)               

5           Iskra Tomi (KD BRDA DOBROVO)                                                                  

Master F                                      

1           Žavbi Andrej (TUŠ T.E.A.M.)                   

2           Debeljak Janez (KD LPP)

3           Hvala Oskar  (KD BRDA DOBROVO)                      

4           Bogataj Igor (KD ROG)               

5           Mulej Robert     (KD BRDA DOBROVO)                                            

Master G                                     

1           Skubic Borislav (KD LPP)                         

2           Čuden Marjan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                

3           Bratina Marjan (KD BRDA DOBROVO)                  

4           Stankovič Dragan (KD SPRINT)               

5           Rakoš Dragan (ŠD TURBO M)                                                          

Master H                                     

1           Popovič Ivan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                   

2           Kastelic Ivan (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)                   

3           Mihovec Matej (ŠD TURBO M)  

4           Vehar Danijel (KD BRDA DOBROVO)                    

5           Blažič Jožef (KD BRDA DOBROVO)                                                                

Master I                                       

1           Cigoj Zorko (KD BRDA DOBROVO)                        

2           Lampe Bojan (ŠD TURBO M)                  

3           Saksida Marko (KD BRDA DOBROVO)    

4           Hafner Franc (ŠD BAM.BI)                      

5           Mihovilović Ivan (IZVIR VIPAVA)             


Klubsko             

1           KD BRDA DOBROVO      

2           ŠD BAM.BI        

3           ŠD TURBO M    

 


Objavljeno: 09.11.2019

Vir/avtor:

Galerija

Deli
Vir:

Komentarji

Najbolj brano

14 Nov 2019
Cestno kolesarstvo

Kakšne beljakovine potrebuje kolesar?

Katere beljakovine izbrati po kolesarski turi?

13 Nov 2019
Cestno kolesarstvo

Poslovila se je legenda Toura

godaj zjutraj je v bolnišnici v Saint-Léonard-de-Noblat umrl nekdanji francoski kolesar in dedek kolesarske zvezde Mathieueva va...

13 Nov 2019
Cestno kolesarstvo

Roglič največ prispeval k prepoznavnosti Slovenije v svetu

Izmed številnih športnikov, ki vsakič znova ponesejo ime Slovenije v svet, so letos nedvomno najodmevnejši dosežki Primoža R...

12 Nov 2019
Cestno kolesarstvo

Viktor Potočki in Mia Radotić najhitrejša na tretji dirki Ciklokros lige

Na Hrvaškem je bila v Donji Voći v bližini Varaždina preteklo soboto na sporedu tretja dirka Ciklokros lige.