Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

UCI dopolnil koledar dirk

Dirka Po Sloveniji

Dva tedna po objavi spremenjenega koledarja UCI dirk svetovne serije je Mednarodna kolesarska zveza (UCI) koledar dopolnila še s cestnimi dirkami nižjih kategorij.

Nove datume je dobilo 91 dirk, ponovni pregled koledarja in eventualne spremembe pa bodo v koledarju narejene 9. in 10. junija, ko se ponovno sestane strokovni svet in upravni odbor Mednarodne kolesarske zveze.

V Sloveniji v koledarju ostaja le GP Kranj, dirka 1.2 kategorije, ki bo na sporedu 26. julija. Od 29. septembra do 4. oktobra bo na Hrvaškem dirka CRO race,  Avstrija pa je trenutno še brez dirk. Največ se jih obeta v Italiji.

Predsednik UCI David Lappartient je poudaril, da je narejen nov korak k vrnitvi kolesarskih tekmovanj.

»Zahvaljujem se našim partnerjem in nacionalnim zvezam, ker so nam omogočile čimprejšnjo določitev novih datumov. Vemo, da se datumi lahko še spremenijo, kar je odvisno od razvoja pandemije v prihodnjih tednih in mesecih. Po potrebi se bomo prilagodili, vendar smo lahko zadovoljni, da naš šport postopoma dobiva splošni okvir, ki omogoča postopno vrnitev v normalno stanje.«

OD DO DIRKA DRŽAVA KATEGORIJA TIP
02/07 05/07 Sibiu Cycling Tour ROMANIA ME 2.1
04/07 05/07 49. Olympic Hopes - Belgrade Trophy Milan Panić SERBIA MJ 2.1
05/07 08/07 National Road Championships - Russia (MU - MJ - WJ) RUSSIAN FEDERATION   CN
11/07 11/07 Grand prix Erciyes TURKEY WE 1.2
11/07 11/07 Grand prix Erciyes TURKEY ME 1.2
11/07 11/07 ASWD Twilight Criterium UNITED STATES OF AMERICA ME CRT
11/07 11/07 ASWD Twilight Criterium UNITED STATES OF AMERICA WE CRT
12/07 12/07 Grand Prix Kayseri TURKEY ME 1.2
12/07 12/07 Grand Prix Kayseri TURKEY WE 1.2
15/07 18/07 63 Dookoła Mazowsza POLAND ME 2.2
22/07 22/07 Challenge du Prince - Trophée Princier MOROCCO ME 1.2
24/07 24/07 Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire MOROCCO ME 1.2
25/07 25/07 National Road Championships - Sweden (ITT) SWEDEN   CN
25/07 25/07 Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale MOROCCO ME 1.2
24/07 26/07 GP Internacional Torres Vedras - Trofeu Joaquim Agostinho PORTUGAL ME 2.2
25/07 26/07 In the steps of Romans BULGARIA ME 2.2
26/07 26/07 Durango-Durango Emakumeen Saria SPAIN WE 1.1
26/07 26/07 GP Kranj SLOVENIA ME 1.2
28/07 01/08 Vuelta a Burgos SPAIN ME 2.Pro
28/07 01/08 Tour of Bulgaria BULGARIA ME 2.2
01/08 01/08 Strade Bianche ITALY ME 1.UWT
01/08 01/08 Strade Bianche ITALY WE 1.WWT
19/07 02/08 National Road Championships - Puerto Rico PUERTO RICO   CN
26/07 02/08 Tour of Qinghai Lake PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA ME 2.Pro
02/08 02/08 Circuito de Getxo-Memorial Hermanos Otxoa SPAIN ME 1.1
02/08 02/08 Derny Natourcriterium Putte BELGIUM ME CRT
02/08 02/08 National Road Championships - Luxembourg (MU) LUXEMBOURG   CN
01/08 04/08 La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi FRANCE ME 2.1
05/08 05/08 Milano-Torino ITALY ME 1.Pro
06/08 06/08 Mont Ventoux Dénivelé Challenge FRANCE ME 1.1
06/08 06/08 Puchar MON POLAND ME 1.2
04/08 08/08 Cycling Tour of Szeklerland ROMANIA ME 2.2
05/08 08/08 Le Tour de Savoie Mont Blanc FRANCE ME 2.2
08/08 08/08 Memorial Henryka Lasaka POLAND ME 1.2
08/08 08/08 Milano-Sanremo ITALY ME 1.UWT
08/08 08/08 Grand Prix Develi TURKEY WE 1.2
08/08 08/08 Grand Prix Develi TURKEY ME 1.2
29/07 09/08 Volta a Portugal Santander PORTUGAL ME 2.1
05/08 09/08 Tour de Pologne POLAND ME 2.UWT
06/08 09/08 Czech Tour CZECH REPUBLIC ME 2.1
06/08 09/08 La Coupe du President de la Ville de Grudziądz POLAND MJ 2.1
07/08 09/08 Aubel -Thimister - Stavelot BELGIUM MJ 2.1
07/08 09/08 Tour de l'Ain FRANCE ME 2.1
09/08 09/08 Grand Prix Cappadocia TURKEY ME 1.2
09/08 09/08 Grand Prix Cappadocia TURKEY WE 1.2
09/08 09/08 45° Gran Premio Sportivi di Poggiana-45° Trofeo Bonin Costruzioni ITALY MU 1.2U
12/08 12/08 Tour of Taiyuan International Women's Road Cycling Race PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA WE 1.2
15/08 15/08 Grand Prix Velo Erciyes TURKEY WE 1.2
15/08 15/08 La Périgord Ladies FRANCE WE 1.2
15/08 15/08 Grand Prix Velo Erciyes TURKEY ME 1.2
15/08 15/08 Flanders Ladies Classic - Sofie De Vuyst (Herzele-Steenhuize) BELGIUM WE 1.2
15/08 15/08 Tour de Ribas UKRAINE ME 1.2
15/08 15/08 Prudential RideLondon Classique GREAT BRITAIN WE 1.Pro
12/08 16/08 Tour Bitwa Warszawska 1920 POLAND ME 2.2
12/08 16/08 Critérium du Dauphiné FRANCE ME 2.UWT
13/08 16/08 National Road Championships - Slovakia SLOVAKIA   CN
13/08 16/08 Baltic Chain Tour ESTONIA ME 2.2
13/08 16/08 Ladies Tour of Norway NORWAY WE 2.WWT
16/08 16/08 Grand Prix Central Anatolia TURKEY ME 1.2
16/08 16/08 Grand Prix Central Anatolia TURKEY WE 1.2
16/08 16/08 Gp Capodarco Comunita Di Capodarco ITALY MU 1.2U
16/08 16/08 Odessa Grand Prix UKRAINE ME 1.2
16/08 16/08 Prudential RideLondon-Surrey Classic GREAT BRITAIN ME 1.UWT
16/08 17/08 One Belt One Road - Hungary HUNGARY ME 2.2
17/08 17/08 Dernyspektakel 's Gravenwezel BELGIUM ME CRT
18/08 18/08 GP Stad Zottegem BELGIUM ME 1.1
18/08 18/08 Giro dell'Emilia ITALY ME 1.Pro
18/08 18/08 Giro dell'Emilia Internazionale Donne Elite ITALY WE 1.Pro
19/08 19/08 Visegrad 4 Kerekparverseny HUNGARY ME 1.2
12/08 20/08 Tour of Taiyuan PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA ME 2.2
20/08 20/08 Gran Piemonte ITALY ME 1.Pro
18/08 21/08 Tour du Limousin - Nouvelle Aquitaine FRANCE ME 2.1
20/08 21/08 National Road Championships - South Korea KOREA   CN
15/08 22/08 Championnats Nationaux Route - Bénin BENIN   CN
19/08 22/08 National Road Championships - Azerbaijan AZERBAIJAN   CN
19/08 22/08 National Road Championships - Iceland ICELAND   CN
20/08 22/08 National Road Championships - Czech Republic CZECH REPUBLIC   CN
20/08 22/08 National Road Championships - Slovakia (ME-WE) SLOVAKIA   CN
21/08 22/08 National Road Championships - Thailand THAILAND   CN
22/08 22/08 Kyiv Green Race UKRAINE WE 1.2
22/08 22/08 Kyiv Green Race UKRAINE ME 1.2
15/08 23/08 National Road Championships - St. Vincent and the Grenadines SAINT VINCENT AND THE GRENADINES   CN
15/08 23/08 National Road Championships - Russia RUSSIAN FEDERATION   CN
16/08 23/08 National Road Championships - Guatemala GUATEMALA   CN
16/08 23/08 National Road Championships - Burkina Faso BURKINA FASO   CN
19/08 23/08 National Road Championships - Bermuda BERMUDA   CN
19/08 23/08 National Road Championships - Lithuania LITHUANIA   CN
19/08 23/08 National Road Championships - Kazakhstan KAZAKHSTAN   CN
19/08 23/08 National Road Championships - Latvia LATVIA   CN
20/08 23/08 Vuelta ciclista Junior a la Ribera del Duero SPAIN MJ 2.1
20/08 23/08 National Road Championships - Luxembourg LUXEMBOURG   CN
20/08 23/08 National Road Championships - Spain SPAIN   CN
21/08 23/08 National Road Championships - Canada CANADA   CN
21/08 23/08 National Road Championships - Hungary HUNGARY   CN
21/08 23/08 National Road Championships - Turkey TURKEY   CN
21/08 23/08 National Road Championships - Mexico MEXICO   CN
21/08 23/08 National Road Championships - Venezuela BOLIVARIAN REPUBLIC OF VENEZUELA   CN
21/08 23/08 National Road Championships - Eritrea ERITREA   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Peru PERU   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Sweden (IRR) SWEDEN   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Estonia ESTONIA   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Paraguay PARAGUAY   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Kosovo KOSOVO   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Macedonia FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF MACEDONIA   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Trinidad and Tobago TRINIDAD AND TOBAGO   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Antigua and Barbuda ANTIGUA AND BARBUDA   CN
22/08 23/08 National Road Championships - Malaysia MALAYSIA   CN
22/08 23/08 National Road Championships - British Virgin Islands BRITISH VIRGIN ISLANDS   CN
23/08 23/08 Kyiv Cup UKRAINE WE 1.2
23/08 23/08 MerXem Classic BELGIUM WE 1.1
23/08 23/08 Omloop der Vlaamse Gewesten BELGIUM MJ 1.1
23/08 23/08 Kyiv Cup UKRAINE ME 1.2
24/08 24/08 Kyiv Speed - Challenge UKRAINE ME 1.2
24/08 24/08 Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes FRANCE ME 1.1
23/08 25/08 Tour of Xingtai PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA ME 2.2
25/08 25/08 Grand Prix des Marbriers FRANCE ME 1.2
25/08 25/08 Bretagne Classic - Ouest-France FRANCE ME 1.UWT
26/08 26/08 GP de Plouay - Lorient Agglomération Trophée WNT FRANCE WE 1.WWT
24/08 28/08 UEC Road European Championships STATELESS   CC
26/08 28/08 Visegrad 4 Juniors HUNGARY MJ 2.Ncup
24/08 29/08 Tour d'Indonesia 2020 INDONESIA ME 2.1
29/08 29/08 Druivenkoers - Overijse BELGIUM ME 1.1
29/08 29/08 Trofeo Matteotti ITALY ME 1.1
29/08 29/08 La Course by Le Tour de France FRANCE WE 1.WWT
09/08 30/08 National Road Championships - Nicaragua NICARAGUA   CN
27/08 30/08 Colorado Classic UNITED STATES OF AMERICA WE 2.1
27/08 30/08 Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine FRANCE ME 2.1
28/08 30/08 Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini ITALY WE 2.2
28/08 30/08 CCC Tour - Grody Piastowskie POLAND ME 2.2
29/08 30/08 Orlen Nations Grand Prix POLAND MU 2.Ncup
29/08 30/08 Bizkaikoloreak SPAIN WJ 2.Ncup
30/08 30/08 Brussels Cycling Classic BELGIUM ME 1.Pro
30/08 30/08 XXVI. Gipuzkoa Klasika SPAIN MJ 1.1
30/08 30/08 Memorial Marco Pantani ITALY ME 1.1
31/08 31/08 Grote Prijs Euromat BELGIUM WE 1.2
31/08 31/08 Carpathian Couriers Race in memory of Wacław Felczak POLAND MU 1.2U
28/08 01/09 Tour de DMZ KOREA MJ 2.Ncup
29/08 02/09 Tour de Hongrie HUNGARY ME 2.1
31/08 03/09 60. Tour de Serbie SERBIA ME 2.2
04/09 04/09 Hafjell TT NORWAY ME 1.2
29/08 05/09 Tour of China I PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA ME 2.1
01/09 05/09 PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark DENMARK ME 2.Pro
01/09 05/09 Settimana Internazionale Coppi e Bartali ITALY ME 2.1
03/09 05/09 Tour of Kosovo KOSOVO ME 2.2
05/09 05/09 Lillehammer GP NORWAY ME 1.2
05/09 05/09 Grand Prix Mount Erciyes 2200 mt TURKEY ME 1.2
05/09 05/09 Grand Prix Mount Erciyes 2200 mt TURKEY WE 1.2
29/08 06/09 Giro Ciclistico d'Italia ITALY MU 2.2U
01/09 06/09 Boels Ladies Tour NETHERLANDS WE 2.WWT
03/09 06/09 Albertina Baltyk - Karkonosze Tour POLAND ME 2.2
04/09 06/09 Watersley Ladies Challenge NETHERLANDS WJ 2.Ncup
04/09 06/09 Grand Prix Rüebliland SWITZERLAND MJ 2.1
04/09 06/09 National Road Championships - Spain (MJ - WJ) SPAIN   CN
05/09 06/09 National Road Championships - Costa Rica (MJ - WJ) COSTA RICA   CN
06/09 06/09 Gylne Gutuer NORWAY ME 1.2
06/09 06/09 Tour du Doubs FRANCE ME 1.1
06/09 06/09 Grand Prix World's Best High Altitude TURKEY WE 1.2
06/09 06/09 Grand Prix World's Best High Altitude TURKEY ME 1.2
06/09 06/09 Maryland Cycling Classic UNITED STATES OF AMERICA ME 1.Pro
04/09 07/09 Belgrade Banjaluka BOSNIA AND HERZEGOVINA ME 2.1
07/09 07/09 Dernycriterium BELGIUM WE CRT
07/09 07/09 Wetthra Dernycriterium BELGIUM ME CRT
03/09 09/09 Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche FRANCE WE 2.1
05/09 10/09 Le Tour de Femina Malaysia MALAYSIA WE 2.2
11/09 11/09 Grand Prix Cycliste de Québec CANADA ME 1.UWT
09/09 12/09 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques POLAND ME 2.2
12/09 12/09 80° Eurométropole Tour BELGIUM ME 1.Pro
06/09 13/09 Championnats Nationaux Route - Italie ITALY   CN
07/09 13/09 Tour of China II PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA ME 2.1
08/09 13/09 Turul Romaniei ROMANIA ME 2.1
13/09 13/09 Antwerp Port Epic / Sels Trophy BELGIUM ME 1.1
13/09 13/09 La Choralis Fourmies Féminine FRANCE WE 1.2
13/09 13/09 50° Trofeo Buffoni ITALY MJ 1.1
13/09 13/09 Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland POLAND ME 1.2
13/09 13/09 Grand Prix Cycliste de Montréal CANADA ME 1.UWT
13/09 13/09 GP de Fourmies / La Voix du Nord FRANCE ME 1.Pro
07/09 14/09 Tirreno-Adriatico ITALY ME 2.UWT
16/09 16/09 Grand Prix de Wallonie BELGIUM ME 1.Pro
16/09 16/09 Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini ITALY ME 1.1
17/09 17/09 Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli ITALY ME 1.Pro
11/09 19/09 Giro d'Italia Internazionale Femminile ITALY WE 2.WWT
15/09 19/09 Skoda-Tour de Luxembourg LUXEMBOURG ME 2.Pro
16/09 19/09 Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie SLOVAKIA ME 2.1
19/09 19/09 Primus Classic BELGIUM ME 1.Pro
19/09 19/09 59° G.P. Palio del Recioto - Trofeo C&F Resinatura Blocchi ITALY MU 1.2U
19/09 19/09 Trophée des Grimpeuses BELGIUM WE 1.2
29/08 20/09 Tour de France FRANCE ME 2.UWT
17/09 20/09 Ronde de l'Isard FRANCE MU 2.2U
17/09 20/09 Giro di Basilicata ITALY MJ 2.1
18/09 20/09 Tour of Malopolska POLAND ME 2.2
19/09 20/09 Keizer der Juniores BELGIUM MJ 2.1
20/09 20/09 Giro dell'Appennino ITALY ME 1.1
20/09 20/09 Gooikse Pijl BELGIUM ME 1.1
20/09 20/09 Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais FRANCE ME 1.1
20/09 20/09 13° Tr. Città di S. Vendemiano - 60° GP Industria & Commercio ITALY MU 1.2U
20/09 20/09 Grand Prix International d'Isbergues - Pas de Calais Féminin FRANCE WE 1.2
21/09 21/09 Daags na de Tour NETHERLANDS ME CRT
21/09 21/09 Daags na de Tour NETHERLANDS WE CRT
21/09 21/09 Crito'Star FRANCE ME CRT
16/09 22/09 National Road Championships - China PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA   CN
22/09 22/09 Regione Lombardia ITALY ME 1.Pro
22/09 22/09 Paris-Camembert FRANCE ME 1.1
23/09 23/09 Omloop van het Houtland Middelkerke-Lichtervelde BELGIUM ME 1.1
23/09 23/09 Criterium Cycliste Pofessionnel du Grand Dole FRANCE ME CRT
20/09 27/09 Championnats du Monde Route UCI / UCI Road World Championships SWITZERLAND   CM
27/09 27/09 Paris-Chauny (classique) FRANCE ME 1.1
27/09 27/09 Giro del Medio Brenta ITALY ME 1.2
29/09 29/09 Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono ITALY MU 1.2U
30/09 30/09 La Flèche Wallonne Féminine BELGIUM WE 1.WWT
30/09 30/09 La Flèche Wallonne BELGIUM ME 1.UWT
30/09 30/09 Emakumeen Nafarroako Klasikoa SPAIN WE 1.1
01/10 01/10 Clasica Femenina Navarra SPAIN WE 1.1
29/09 03/10 Jelajah Malaysia / Tour of Malaysia MALAYSIA ME 2.2
29/09 03/10 BinckBank Tour STATELESS ME 2.UWT
02/10 03/10 La Philippe Gilbert juniors BELGIUM MJ 2.1
29/09 04/10 Cro Race CROATIA ME 2.1
01/10 04/10 National Road Championships - Costa Rica COSTA RICA   CN
02/10 04/10 Tour of Montenegro MONTENEGRO ME 2.2
04/10 04/10 Liège-Bastogne-Liège Femmes BELGIUM WE 1.WWT
04/10 04/10 Liège-Bastogne-Liège BELGIUM ME 1.UWT
04/10 04/10 Oita Urban Classic JAPAN ME 1.2
04/10 04/10 Tour de Vendée FRANCE ME 1.1
04/10 04/10 Oita Ikoinomichi Criterium JAPAN ME CRT
04/10 04/10 92° Il Piccolo Lombardia ITALY MU 1.2U
04/10 04/10 Coupe d'Afrique sur Route (TTT) ALGERIA ME 1.2
04/10 04/10 Coupe d'Afrique sur Route (TTT) ALGERIA WE 1.2
05/10 05/10 Coupe d'Afrique sur Route (ITT) ALGERIA ME 1.2
05/10 05/10 Coupe d'Afrique sur Route (ITT) ALGERIA WE 1.2
06/10 06/10 Coupe d'Afrique sur Route (CRT) ALGERIA ME CRT
06/10 06/10 Coupe d'Afrique sur Route (CRT) ALGERIA WE CRT
06/10 06/10 Binche -  Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke BELGIUM ME 1.1
07/10 07/10 Brabantse Pijl BELGIUM WE 1.1
07/10 07/10 De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne BELGIUM ME 1.Pro
08/10 08/10 Coupe d'Afrique sur Route (IRR) ALGERIA WE 1.2
08/10 08/10 Paris-Bourges FRANCE ME 1.1
06/10 09/10 International Tour de Banyuwangi Ijen INDONESIA ME 2.2
09/10 09/10 Coupe d'Afrique sur Route (IRR) ALGERIA ME 1.2
10/10 10/10 Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia SLOVAKIA ME 1.2
10/10 10/10 Amstel Gold Race Ladies Edition NETHERLANDS WE 1.WWT
10/10 10/10 Amstel Gold Race NETHERLANDS ME 1.UWT
06/10 11/10 Tour d'Occitanie FRANCE WE 2.2
06/10 11/10 The Princess Maha Chakri Sirindhorn's Cup Tour of Thailand THAILAND ME 2.1
07/10 11/10 Grand Prix Chantal Biya CAMEROON ME 2.2
08/10 11/10 56° Giro della Regione Friuli Venezia Giulia ITALY ME 2.2
10/10 11/10 Hammer Hong Kong HONG KONG, CHINA ME 2.1S
11/10 11/10 Paris-Tours Espoirs FRANCE MU 1.2U
11/10 11/10 Paris - Tours Elite FRANCE ME 1.Pro
11/10 11/10 Gent-Wevelgem In Flanders Fields BELGIUM WE 1.WWT
11/10 11/10 Gent-Wevelgem in Flanders Fields BELGIUM ME 1.UWT
12/10 12/10 Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika SPAIN ME 1.1
14/10 14/10 Scheldeprijs BELGIUM ME 1.Pro
14/10 14/10 Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre BELGIUM ME 1.UWT
13/10 15/10 Lotto Belgium Tour BELGIUM WE 2.1
14/10 16/10 The Princess Maha Chackri Sirindhorn's  Cup "Women's Tour of Thailand" THAILAND WE 2.1
13/10 17/10 Tour of Peninsular MALAYSIA ME 2.1
17/10 17/10 Trofeo Edil c ITALY MU 1.2U
17/10 17/10 Japan Cup Criterium JAPAN ME CRT
14/10 18/10 Tour de Tunisie Espoirs TUNISIA MU 2.2U
14/10 18/10 National Road Championships - Cyprus CYPRUS   CN
16/10 18/10 National Road Championships - Panama PANAMA   CN
18/10 18/10 Chrono des Nations FRANCE WE 1.1
18/10 18/10 Chrono des Nations FRANCE MU 1.2U
18/10 18/10 Chrono des Nations FRANCE WJ 1.1
18/10 18/10 Chrono des Nations FRANCE MJ 1.1
18/10 18/10 Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres BELGIUM ME 1.UWT
18/10 18/10 Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres BELGIUM WE 1.WWT
18/10 18/10 Chrono des Nations FRANCE ME 1.1
18/10 18/10 Japan Cup Cycle Road Race JAPAN ME 1.Pro
15/10 20/10 Gree-Tour of Guangxi PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA ME 2.UWT
20/10 20/10 AG Driedaagse Brugge-De Panne BELGIUM WE 1.WWT
20/10 20/10 Tour of Guangxi - UCI Women's WorldTour PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA WE 1.WWT
21/10 21/10 AG Driedaagse Brugge-De Panne BELGIUM ME 1.UWT
03/10 25/10 Giro d'Italia ITALY ME 2.UWT
22/10 25/10 National Road Championships - Cuba CUBA   CN
23/10 25/10 Tour of Chongming Island - UCI Women's WorldTour PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA WE 2.WWT
25/10 25/10 Paris-Roubaix FRANCE WE 1.WWT
25/10 25/10 105^ Popolarissima ITALY ME 1.2
25/10 25/10 Paris-Roubaix FRANCE ME 1.UWT
23/10 01/11 Tour du Faso BURKINA FASO ME 2.2
20/10 08/11 La Vuelta ciclista a España SPAIN ME 2.UWT

 


Objavljeno: 19.05.2020

Vir/avtor:

Deli
Vir:

Komentarji