Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Novi državni prvaki v vožnji na čas med amaterji

DP

V Kopru smo dobili nove državne prvake v vožnji na čas med amaterji. Tokratno državno prvenstvo je bilo združeno z državnim prvenstvom članov in članic, kar je dodalo še dodatno piko na i k sami organizaciji, ki je potekala pod okriljem Kolesarske zveze Slovenije.

Kolesarji so se pomerili v vročini s štartom na Kopališkem nabrežju v Kopru in po stari cesti do začetka Izole, kjer so naredili obrat in se vrnili nazaj v Koper s ciljem pred bazenom na Bonifiki. Nastopilo je 81 tekmovalcev.

DP

DP

DP

Novi državni prvaki so postali:

Mitja Lesjak (JB TEAM NOVO MESTO), Tom Kunaver (KD ALPE SIS), Uroš Bogša (KD LPP), Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.), Igor Kopše (TEAM TURBO TROPOVCI), Robert Likar (IZVIR VIPAVA), Janez Debeljak (KD LPP), Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), Anton Govekar (ŠD TURBO M), Rafael Končina (KD HRASTNIK), Matej Mihovec (ŠD KOLOKA), Petra Pasar (KK SOČA), Matejka Mohorič (ŠD TURBO M), Vida Ceglar (ŠD BAM.BI) in Ivica Rakoš (ŠD TURBO M).

Prvi trije po kategorijah:

DP

V kategoriji Amaterji je bil najhitrejši Mitja Lesjak (JB TEAM NOVO MESTO), drugo mesto je osvojil Nejc Ropas (KK Pocinkovalnica Celje) ter tretje Tadej Sedar (KK Pocinkovalnica Celje).

DP

V kategoriji Master A je zmagal Tom Kunaver (KD ALPE SiS), drugi je bil Jan Hrovat () in tretji Miha Alič (KD LPP).

DP

V kategoriji Master B je prvo mesto osvojil Uroš Bogša (KD LPP), drugi je bil Mitja Klavora (IZVIR VIPAVA) in tretji Marko Plank (KK Pocinkovalnica Celje).

DP

V kategoriji Master C je bil najhitrejši Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.), drugo mesto je osvojil Jernej Stibilj (ŠD TURBO M) ter tretje Zoran Ribič (ŠD RIKITEAM).

DP

V kategoriji Master D je prvo mesto osvojil Igor Kopše (TEAM TURBO TROPOVCI), drugi je bil Andrej Guček (KK Pocinkovalnica Celje) in tretji Stanko VERSTOVŠEK (BK NOVIGRAD).

DP

V kategoriji Master E je zmagal Robert Likar (IZVIR VIPAVA), drugi je bil Tomi Iskra (KD BRDA DOBROVO) in tretji Gregor Gruden (IZVIR VIPAVA).
 

DP

V kategoriji Master F je bil najhitrejši Janez Debeljak (KD LPP), drugo mesto je osvojil Milan Černigoj (KD LPP) ter tretje Lucjan Premrn (IZVIR VIPAVA).
 

DP

V kategoriji Master G je zmagal Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Borislav Skubic (KD LPP) in tretji Dragan Stankovič (KD SPRINT).
 

DP

V kategoriji Master H je prvo mesto osvojil Anton Govekar (ŠD TURBO M), drugi je bil Ivan Popovič (B.V.G. GULČ) in tretji Dragan Rakoš (ŠD TURBO M).

DP

V kategoriji Master I je bil najhitrejši Matej Mihovec (ŠD Koloka), drugo mesto je osvojil Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ) ter tretje Janez Prešeren (Team BTS Company).
 

DP

V kategoriji Master J je prvo mesto osvojil Rafael Končina (KD HRASTNIK), drugi je bil Edvard Učanjšek (KD HRASTNIK)

DP

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Petra Pasar (KK SOČA), druga je bila Teja Gulič (KD BRDA DOBROVO) in tretja Maja Zajec (ŠD BAM.BI).

DP

V kategoriji Ženske B je bila najhitrejša Matejka Mohorič (ŠD TURBO M), druga je bila Joži Nastran Brank (KD LPP) in tretja Ana Podpečan (ENERGIJATEAM.COM).
 

DP

V kategoriji Ženske C je prvo mesto osvojila Vida Ceglar (ŠD BAM.BI), druga je bila Suzana ŠEME (KD LPP).

DP

V kategoriji Ženske D je prvo mesto osvojila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M), druga je bila Tina Ušeničnik (ŠD BAM.BI) in tretja Jožica Anžel (ŠD BAM.BI).

 


Objavljeno: 18.06.2021

Vir/avtor:

Galerija

Deli
Vir:

Komentarji

NOVO

Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.52 €

pri nakupu nad 400 0.48 €

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €