Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Na Kal najhitrejši Blaž Goričar, med ženskami Martina Erjavec

Vzpon na Kal
Foto: Zoran Jagodič

Ponovno so se na zadnjo soboto v juniju na praznik Občine Hrastnik kolesarji pomerili na že 23. izvedbi kolesarskega vzpona na Kal. Najhitrejši je bil Blaž Goričar (KK Pocinkovalnica Celje), ki je do cilja potreboval 26 minut in 44 sekund. Med ženskami je bila najhitrejša Martina Erjavec (KK Izvir Vipava), ki je v cilj prišla na 42. mestu absolutno s časom 36:18.

Na 9 kilometrski trasi je tekmovalo 70 kolesarjev, ki so premagali traso z maksimalnim naklonom 12% in 633 metrov višinske razlike. 

Prvi trije po kategorijah:

V kategoriji Amaterji je zmagal Žiga Božič (JB TEAM NOVO MESTO), drugi je bil Gal Sekne (ŠD BAM.BI) in tretji Matjaž Hribljan (KD LPP).

V kategoriji Master A je bil najhitrejši Blaž Goričar (KK POCINKOVALNICA CELJE), drugo mesto je osvojil Blaž Oblak (KD LPP) ter tretje Kristijan Božnar (IZVIR VIPAVA).

V kategoriji Master B je zmagal Mitja Klavora (IZVIR VIPAVA), drugi je bil Nejc Kurinčič (KK SOČA) in tretji Bojan Krivec.

V kategoriji Master C je prvo mesto osvojil Jernej Stibilj (ŠD TURBO M), drugi je bil Aleš Gorovc in tretji Uroš Smolej (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Master D je bil najhitrejši Grega Filipič (KD ALPE SIS), drugo mesto je osvojil Uroš Verčič (ŠD BAM.BI) ter tretje Andrej Dolenc (TEAM BTS COMPANY).

V kategoriji Master E je prvo mesto osvojil Miran Cvet (KD HRASTNIK), drugi je bil Robert Likar (IZVIR VIPAVA) in tretji Borut Vodopivec (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master F je zmagal Branko Bojanc (KD SPRINT), drugi je bil Marko Danevčič (KD BRDA DOBROVO) in tretji Tomaž Dolar (KK ZAVRŠNICA).

V kategoriji Master G je bil najhitrejši Robert Mulej (KD BRDA DOBROVO), drugo mesto je osvojil Marko Bokalič (B.V.G. GULČ) ter tretje Tomislav Čuk (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Master H je zmagal Tone Klemenc (GRAJSKA TERASA), drugi je bil Milivoj Papič (ŠD TURBO M) in tretji Dragan Rakoš (ŠD TURBO M).

V kategoriji Master I je prvo mesto osvojil Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ), drugi je bil Franc Hafner (ŠD BAM.BI) in tretji Ivan Mihovilović (IZVIR VIPAVA).

V kategoriji Master J je bil najhitrejši Franc Koželj (ŠD BAM.BI), drugo mesto je osvojil Rafael Končina (KD HRASTNIK).

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Martina Erjavec (KK IZVIR VIPAVA), druga je bila Tajda Glamočak (/) in tretja Patricija Goričan (KK ROGLA).

V kategoriji Ženske B je bila najhitrejša Alja Polutnik (KD ROG).

V kategoriji Ženske C je bila najhitrejša Matejka Prešeren (KK ZAVRŠNICA), druga je bila Nataša Kačičnik (KK ROGLA) in tretja Vida Ceglar (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske D je prvo mesto osvojila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M), druga je bila Jožica Anžel (ŠD BAM.BI).     

V kategoriji Izven konkurence je bil najhitrejši Gal Jazbec (POGI TEAM GENERALI), drugo mesto je osvojil Jan Jazbec (POGI TEAM GENERALI).


Objavljeno: 26.06.2021

Vir/avtor:

Deli

Sorodne novice

Vir:

Komentarji