Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Kolesarji so se ponovno pomerili na VN Občine Vodice 

VN Občine Vodice

Velika nagrada Občine Vodice je to soboto potekala že desetič, ponovno pa je kolesarje pričakalo sonce in odlično vzdušje. Domači kolesarji so se pomerili tudi za občinske prvake, potekala pa je tudi dirka šolskih in predšolskih otrok. Sicer dirka šteje za Pokal Slovenije za amaterske kategorije, dečke in deklice, mlajše mladince ter mlajše in starejše mladinke in članice.

Že poznana krožna trasa Koseze, Selo pri Vodicah in Šinkov Turn je bila dolga 3,2 kilometra. Kolesarji so prevozili od 4 do 18 krogov, za najmlajše pa je bila trasa še krajša.

Na dirki se je pomerilo preko 220 kolesarjev in kolesark, najprej pa so se na progo podale amaterske kategorije.

Prvi trije po kategorijah:

V kategoriji Amaterji je zmagal Patrik Gabrovšek (KK Gorje), drugi je bil Luka Farazin (ARCONT SELCE) in tretji Matjaž Hribljan (KD LPP).

V kategoriji Master A je bil najhitrejši Martin Jesih (B.V.G. GULČ), drugo mesto je osvojil Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.) ter tretje Simon Kočnik (ARCONT SELCE).

V kategoriji Master B je zmagal Uroš Bogša (KD LPP), drugi je bil Niko Čuček (KD BRANIK MARIBOR).

V kategoriji Master C je zmagal Jernej Stibilj (ŠD TURBO M), drugi je bil Jože Golob (KD BRANIK MARIBOR).

V kategoriji Master D je zmagal Aleš Hren (KD LPP), drugi je bil Borja Jelič (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Grega Filipič (KD ALPE SIS).

VN Občine Vodice

V kategoriji Master E je prvo mesto osvojil Borut Vodopivec (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Saša Kogler (KD BRANIK MARIBOR).

V kategoriji Master F je prvo mesto osvojil Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Vlado Prpar (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Marko Danevčič (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master G je bil najhitrejši Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugo mesto je osvojil Borislav Skubic (KD LPP) ter tretje Marjan Bratina (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master H je prvo mesto osvojil Dragan Rakoš (ŠD TURBO M), drugi je bil Andrej Golčman (KK GORJE).

VN Občine Vodice

V kategoriji Master I je prvo mesto osvojil Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ), drugi je bil Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO) in tretji Franc Hafner (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Master J je zmagal Franci Koželj (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske A je bila najhitrejša Monika Peterka (KK GORJE),

V kategoriji Ženske B je bila najhitrejša Joži Nastran Brank (KD LPP), druga je bila Polona Itkin (ISHAV) in tretja Vesna Dolenc (KD LPP).

V kategoriji Ženske C je prvo mesto osvojila Suzana Šeme (KD LPP), druga je bila Vida Ceglar (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske D je prvo mesto osvojila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M).

V kategoriji Izven konkurence je bil najhitrejši Žiga Hans Zupan (ROG LJUBLJANA), ter tretje Tomaž Brank (Viktorija Klub).

V kategoriji ČLANICE (WE) je bila najhitrejša Urška Bravec (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Tjaša Sušnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji STAREJŠE MLADINKE (WJ) je prvo mesto osvojila Nuša Moroz (KD SLOGA 1902 IDRIJA), druga je bila Klara Čemažar (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Špela Colnar (KK ADRIA MOBIL).

VN Občine Vodice

V kategoriji MLAJŠI MLADINCI (U17) je prvo mesto osvojil Andraž Vrtar (KK ADRIA MOBIL), drugi je bil Domen Oblak (POGI TEAM GENERALI) in tretji Aljaž Žefran (KK ADRIA MOBIL).

V kategoriji MLAJŠE MLADINKE (WU17) je prvo mesto osvojila Neža Zupanič (KK ADRIA MOBIL), druga je bila Ema Podberšič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Hana Kranjec Žagar (CALCIT BIKE TEAM).

VN Občine Vodice

V kategoriji DEČKI A (U15/2) je zmagal Bor Ebner (POGI TEAM GENERALI), drugi je bil Žan Lopatič (POGI TEAM GENERALI) in tretji Bastian Petrič (POGI TEAM GENERALI).

V kategoriji DEKLICE A (WU15/2) je prvo mesto osvojila Maruša Tereza Šerkezi (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Vesna Potočnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Taja Mehle (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji DEČKI B (U15/1) je bil najhitrejši Nik Muršec (PERUTNINA PTUJ), drugo mesto je osvojil Mai Prevejšek (KK ADRIA MOBIL) ter tretje Bor Nograšek (KK KRANJ).

V kategoriji DEKLICE B (WU15/1) je bila najhitrejša Zoja Špringer (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Iva Colnar (KK ADRIA MOBIL) in tretja Laura Peterlin (KK ADRIA MOBIL).

V kategoriji DEČKI C (U13) je zmagal Maks Majnik (POGI TEAM GENERALI), drugi je bil Rok Bajželj (KK KRANJ) in tretji David Adam (PERUTNINA PTUJ).

V kategoriji DEKLICE C (WU13) je prvo mesto osvojila Lina Mehle (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Kaja Adam (PERUTNINA PTUJ) in tretja Zara Bukovec (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

Ogled fotografij:

Fotogalerija OCK

Fotogalerija OMR


Objavljeno: 18.09.2021

Vir/avtor:

Galerija

Deli

Sorodne novice

26 Sep 2015
Cestno kolesarstvo

VN OBČINE VODICE

Velika nagrada Občine Vodice je bila letos organizirana četrtič.

27 Sep 2014
Cestno kolesarstvo

3. VN občine Vodice

V današnjem sončnem vremenu je organizator KD Rog skupaj z Občino Vodice izpeljal dirko po občini Vodice.

Vir:

Komentarji

Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.52 €

pri nakupu nad 400 0.48 €

Dodaj v košarico

VARNOSTNE SPONKE, SREBRNE 28mm 1000 KOS (knofce)
Spletna cena:

9.95 €

pri nakupu nad 5 9.50 €