Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Pokal Občine Sveta Trojica: Najhitrejša Adam Jordan in Katarina Novak

Adam Jordan

Športno društvo Sveta Trojica je za amaterske kategorije v soboto organiziralo cestno dirko Pokal Občine Sveta Trojica 2021, ki šteje za Pokal Slovenije. Prvi je ciljno črto prečkal starejši mladinec Adrie Mobila Adam Jordan, ki je dirkal izven konkurence. Med amaterji je bil najhitrejši Uroš Bogša (KD LPP), v ženski konkurenci pa je bila najhitrejša Katarina Novak (Tuš T.E.A.M.).

Kolesarji so se v odličnih vremenskih pogojih pomerili na zahtevni trasi s ciljem na klanec, dolgi 66,5 km z 800 višinskimi metri, ki pa je bila všeč večini tekmovalcev.

Prvi trije po kategorijah:

V kategoriji Amaterji je bil najhitrejši Vid Murko (ARCONT SELCE), drugo mesto je osvojil Marco Marina (RADLECK RACING TEAM) ter tretje Tadej Aleš (ŠD KOLOKA).

V kategoriji Master A je zmagal Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Andrej Draksler (ŠD KOLOKA) in tretji Martin Jesih (B.V.G. GULČ).

PSLO

V kategoriji Master B je prvo mesto osvojil Uroš Bogša (KD LPP), drugi je bil Niko Čuček (KD BRANIK MARIBOR) in tretji Boštjan Mlaker.

PSLO

V kategoriji Master C je bil najhitrejši Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.), drugo mesto je osvojil Zoran Ribič (ŠD RIKITEAM) ter tretje David Rihtarič (ŠD RIKITEAM).

PSLO

V kategoriji Master D je prvo mesto osvojil Igor Kopše (TEAM TURBO TROPOVCI), drugi je bil Aleš Hren (KD LPP) in tretji Andrej Dolenc (TEAM BTS COMPANY).

PSLO

V kategoriji Master E je zmagal Borut Vodopivec (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Tomaž Šeme (KD LPP) in tretji Lovrenc Škerget (ARCONT SELCE).

PSLO

V kategoriji Master F je bil najhitrejši Branko Bojanc (KD SPRINT), drugo mesto je osvojil Janez Debeljak (KD LPP) ter tretje Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M.).

PSLO

V kategoriji Master G je zmagal Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Borislav Skubic (KD LPP) in tretji Vlatko Sesar (BK DINAMO).

PSLO

V kategoriji Master H je prvo mesto osvojil Dragan Rakoš (ŠD TURBO M), drugi je bil Anton Kozjek (ŠD BAM.BI) in tretji Andrej Golčman (KK GORJE).

PSLO

V kategoriji Master I je bil najhitrejši Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO), drugo mesto je osvojil Rudi Ravbar (KD SPRINT) ter tretje Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ).

PSLO

V kategoriji Master J je zmago osvojil Rafael Končina (KD HRASTNIK).

PSLO

V kategoriji Ženske A je bila najhitrejša Katarina Novak (TUŠ T.E.A.M.), druga je bila Urška Korent (KK PLAMA-PUR).

PSLO

V kategoriji Ženske B je bila najhitrejša Ajda Opeka (KD BRANIK MARIBOR), druga je bila Vesna Dolenc (KD LPP) in tretja Joži Nastran Brank (KD LPP).

PSLO

V kategoriji Ženske C je prvo mesto osvojila Suzana Šeme (KD LPP), druga je bila Vida Ceglar (ŠD BAM.BI) in tretja Nataša Kačičnik (KK ROGLA).

PSLO

V kategoriji Ženske D je zmago osvojila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M).

PSLO

V kategoriji Izven konkurence je bil najhitrejši Adam Jordan (KK ADRIA MOBIL), drugo mesto je osvojil Gašper Klanjšček (Pogi team Generali) ter tretje Nejc Gjura Meke (TBP Lenart).

PSLo


Objavljeno: 25.09.2021

Vir/avtor:

Galerija

Deli

Sorodne novice

01 Nov 2016
Cestno kolesarstvo

Na pokalni podelitvi Alpe Adria bodo v ospredju Slovenci

V Šenčurju pri Kranju bo potekala podelitev za pokal Slovenije in Alpe Adria.

Vir:

Komentarji