Prijave in naročila (0)
X

Vse ekipe UCI v 2022

žak gomilšček, unior sinter

Znana so imena in postave gorskokolesarskih ekip Mednarodne kolesarske zveze. Tako kot zadnja leta ena slovenska ekipa in ena Slovenka v tuji ekipi.

Mednarodna kolesarska zveza (UCI) je objavila seznam gorskokolesarskih ekip za sezono 2022. Na našem malce poenostavljenem seznamu jih je 146, na originalnem spisku UCI boste našteli kakšno več, saj so precej zakomplicirali prijavo v različne kategorije ekip - vzdržljivostne (XC), gravitacijske (DH) in maratonske (XCM) - tako da se je nekaj ekip registriralo po dvakrat.

Slovenska ekipa ostaja ena, tudi letos se bo imenovala Unior Sinter Factory Racing. Tudi postava je enaka kot lani: pod vodstvom Tineta Mahkovca in Grega Stoparja bodo dirkali Žak Gomilšček, Jure Žabjek (oba spust) in Tanja Žakelj (kros).

Objavo podrobnosti o ekipi, predvsem to, katero znamko koles bodo uporabljali, še čakamo.

Slovenske barve v ekipah UCI poleg te trojice zastopa le še Monika Hrastnik (spust), ki ostaja v francoski ekipi Dorval AM Commencal.

Gorskokolesarske ekipe UCI 2022

555 RAAW Gravity Racing (VB)

  • Ryan Brannen (VB, DH)
  • Douglas Goodwill (VB, DH)
  • Katherine Sharp (VB, DH)
  • Luke Williamson (VB, DH)

Alpecin Fenix (Bel)

  • Ceylin Del Carmen Alvarado (Niz, XC)
  • Ronja Eibl (Nem, XC)
  • Samuel Gaze (NZ, XC)
  • Puck Pieterse (Niz, XC)
  • Mathieu van der Poel (Niz, XC)
  • Niel Vandeputte (Bel, XC)

AS Bike Racing (Fra)

  • Nathan Bommenel (Fra, XC)
  • Julian Burner (Fra, XC)
  • Pierrick Burnet (Fra, XC)
  • Helene Clauzel (Fra, XC)
  • Perrine Clauzel (Fra, XC)

Banshee Racing Brigade (Nem)

  • Leo Freund (Avt, DH)
  • Hannes Lehmann (Nem, DH)
  • Simon Maurer (Nem, DH)
  • Robin Novotny (Češ, DH)
  • Adam Rojček (Svk, DH)

Beyond Racing (Švi)

  • Abigail Hogie (ZDA, DH)
  • Anna Newkirk (ZDA, DH)

BH - Wallonie MTB Team (Bel)

  • Theo Demarcin (Bel, XC)
  • Julia Gregoire (Bel, XC)
  • Clement Horny (Bel, XC)
  • Antoine Jamin (Bel, XC)
  • Arne Janssens (Bel, XC)
  • Tim Rex (Bel, XC)

Bike Team Solothurn (Švi)

  • Yannick Binz (Švi, XC)
  • Nick Burki (Švi, XC)
  • Elia Nascarella (Švi, XC)
  • Fabio Püntener (Švi, XC)
  • Luka Schätti (Švi, XC)

Bikebox Racing Team (Švi)

  • Marino Meyer (Švi, XC)
  • Baptiste Mollard (Švi, XC)
  • David Mollard (Švi, XC)
  • Fabio Spena (Švi, XC)

BiXS Performance Racing (Švi)

  • Noëlle Buri (Švi, XC)
  • Lukas Flückiger (Švi, XC)
  • Marcel Guerrini (Švi, XC)
  • Steffi Häberlin (Švi, XC)
  • Joel Roth (Švi, XC)

BMX MTB Racing (Fra)

  • Mathis Azzaro (Fra, XC)
  • Titouan Carod (Fra, XC)
  • Filippo Colombo (Sui, XC)
  • Pauline Ferrand Prevot (Fra, XC)
  • Juri Zanotti (Ita, XC)

Caloi Henrique Avancini Racing (Bra)

  • Ulan Bastos Galinski (Bra, XC)
  • Edson Gilmar de Rezende Junior (Bra, XC)
  • Luiza Euzebio de Souza (Bra, XC)
  • Cainã Guimarães de Oliveira (Bra, XC)
  • Sabrina Oliveira da Silva (Bra, XC)

Cannondale Factory Racing (Nem)

  • Simon Andreassen (Dan, XC)
  • Henrique Avancini (Bra, XC)
  • Alan Hatherly (JAR, XC)
  • Mona Mitterwallner (Avt, XC)

Cannondale TB (Špa)

  • Roberto Bou Martin (Špa, XCM)
  • Pablo Guerrero Bonilla (Špa, XCM)
  • Francisco Herrero Casas (Špa, XCM)
  • Jordina Muntadas Vilasis (Špa, XCM)
  • Silvia Roura Perez (Špa, XCM)
  • Josep Termens Nadal (Špa, XCM)
  • Marta Tora Mila (Špa, XCM)

Canyon CLLCTV (Fra)

  • Line Burquier (Fra, XC)
  • Thibaut Francois (Fra, XC)
  • Thomas Griot (Fra, XC)
  • Loana Lecomte (Fra, XC)
  • Luca Schwarzbauer (Nem, XC)

Canyon Collective Factory Team (Nem)

  • Troy Brosnan (Avs, DH)
  • Jakob Jewett (Kan, DH)
  • Jack Moir (Avs, DH)
  • Luca Shaw (ZDA, DH)
  • Mark Wallace (Kan, DH)

Canyon Collective FMD (VB)

  • Phoebe Gale (VB, DH)
  • Dennis Luffman (VB, DH)
  • Kaos Seagrave (VB, DH)
  • Tahnee Seagrave (VB, DH)

Canyon Collective Pirelli (Nem)

  • Henri Kiefer (Nem, DH)
  • Slawomir Lukasik (Pol, DH)
  • Antoine Pierron (Fra, DH)
  • Loris Revelli (Ita, DH)
  • Dante Silva (ZDA, DH)

Canyon MTB Racing (Kan)

  • Laurie Arseneault (Kan, XC)
  • Emily Batty (Kan, XC)
  • Jennifer Jackson (Kan, XC)

Canyon Northwave MTB Team (Češ)

  • Dominik Buksa (Češ, XCM)
  • Stefanie Dohrn (Nem, XCM)
  • Kristian Hynek (Češ, XCM)
  • Andreas Seewald (Nem, XCM)
  • Martin Stošek (Češ, XCM)
  • Petr Vakoč (Češ, XCM)

Ceska Sporitelna - Accolade Cycling Team)

  • Jaroslav Kulhavý (Češ, XCM)
  • Matouš Ulman (Češ, XCM)

Collab Racing (Avs)

  • Elise Empey (Avs, DH)
  • Matthew Empey (Avs, DH)
  • Taj Pollard (Avs, DH)
  • Cassie Voysey (Avs, DH)

Commencal - Schwalbe (Špa)

  • Lluis Buide Castello (Špa, DH)
  • Pau Menoyo Busquets (Špa, DH)

Commencal / 100% (Fra)

  • Thomas Estaque (Fra, DH)
  • Hugo Frixtalon (Fra, DH)
  • Mille Johnset (Nor, DH)
  • Angel Suarez Alonso (Špa, DH)
  • Greg Williamson (VB, DH)

Commencal Les Orres (Fra)

  • Lisa Baumann (Švi, DH)
  • Alizes Lassus (Fra, DH)
  • Jack Piercy (VB, DH)
  • Antoine Vidal (Fra, DH)

Commencal North America (ZDA)

  • Austin Dooley (ZDA, DH)
  • Dylan Maples (ZDA, DH)
  • Riley Miller (ZDA, DH)

Commencal VEE (Fra)

  • Matteo Iniguez (Fra, DH)
  • Raphael Iniguez (Fra, DH)
  • Siel Van Der Velden (Bel, DH)
  • Jerome Caroli (Sui, DH)
  • Tom Cosse (Fra, DH)

Commencal/Muc-Off by Riding Addiction (Fra)

  • Thibaut Daprela (Fra, DH)
  • Tristan Lemire (Kan, DH)
  • Hugo Marini (Fra, DH)
  • Myriam Nicole (Fra, DH)
  • Amaury Pierron (Fra, DH)
  • Gaëtan Ruffin (Fra, DH)
  • Thibaut Ruffin (Fra, DH)

Computer Mania MTB Racing Team (JAR)

  • Theo Erlangsen (JAR, DH)
  • Luca Ruwiel (JAR, XC)
  • Daniel van der Walt (JAR, XC)
  • Johan van Zyl (JAR, XC)

Continental Atherton (VB)

  • Dan Atherton (VB, DH)
  • Gee Atherton (VB, DH)
  • Rachel Atherton (VB, DH)
  • Charlie Hatton (VB, DH)
  • Andreas Kolb (Avt, DH)
  • Jim Monro (VB, DH)
  • Dom Platt (VB, DH)

Continental Nukeproof Factory Racing (Irs)

  • Chris Cumming (VB, DH)
  • Ronan Dunne (Irs, DH)

CS Carabinieri - Cicli Olympia Vittoria (Ita)

  • Daniele Braidot (Ita, XC)
  • Filippo Fontana (Ita, XC)
  • Emanuele Huez (Ita, XC)

CST PostNL Bafang MTB Racing Team (Niz)

  • Yana Belomoina (Ukr, XC)
  • Martins Blums (Lat, XC)
  • Oleksandr Hudyma (Ukr, XC)
  • Lotte Koopmans (Niz, XC)
  • David Nordemann (Niz, XC)
  • Anne Tauber (Niz, XC)
  • Kjell van den Boogert (Niz, XC)

Cube Factory Racing (Nem)

  • Danny Hart (VB, DH)
  • Max Hartenstern (Nem, DH)

Cube Pro Fermetures Sefic (Fra)

  • Emma Blömeke (Nem, XC)
  • Mateo Chedaleux (Fra, XC)
  • Rebekka Estermann (Švi, XC)
  • Silas Graf (Nem, XC)
  • Isaure Medde (Fra, XC)

Cyklostar Head Pirelli (Češ)

  • Josef Jelínek (Češ, XC)
  • Karla Štěpánová (Češ, XC)
  • Václav Veverka (Češ, XC)

Dinamo - Bikexpert - Superbet (Rom)

  • Tudor Cazaceanu (Rom, XC)
  • David-Felix-Heret Cristea (Rom, XC)
  • George-Bogdan Duca (Rom, XC)
  • Miruna-Maria Girbacea (Rom, XC)
  • Alexandru-Sabin Husariu (Rom, XC)
  • Alexandru-Andrei Ilie (Rom, XC)
  • Gerhard-Cristin Moldansky (Rom, XC)
  • Ede-Karoly Molnar (Rom, XC)
  • Andrei Tabacu (Rom, XC)

DMT Racing Team by Marconi Project's (Ita)

  • Tiago Ferreira (Por, XCM)
  • Filipe Francisco (Por, XCM)
  • Pedro Lage E Silva (Por, XCM)
  • Andreas Miltiadis (Cip, XCM)
  • Miguel Muñoz Moreno (Špa, XCM)
  • Ieva Venckutė (Lit, XCM)

Dorval AM Commencal (Fra)

  • Camille Balanche (Švi, DH)
  • Alec Beolet (Fra, DH)
  • Benoit Coulanges (Fra, DH)
  • Florent Dalvet (Fra, DH)
  • Damien Desbrosses (Fra, DH)
  • Alix Francoz (Fra, DH)
  • Monika Hrastnik (Slo, DH)
  • Baptiste Pierron (Fra, DH)

Evolve Racing (ZDA)

  • Dean Lindsey (ZDA, DH)
  • Colin Mcelyea (ZDA, DH)
  • Evan Medcalf (ZDA, DH)

Expres CZ - Tufo Team Kolín (Češ)

  • Matej Ulik (Svk, XC)
  • Timofej Ivanov (Rus, XC)
  • Tereza Tvarůžková (Češ, XC)
  • Robert Hula (Češ, XC)
  • Jakub Kučera (Češ, XC)
  • Karolína Bedrníková (Češ, XC)

Forbidden Synthesis Team (Kan)

  • Connor Fearon (Kan, DH)
  • Magnus Manson (Kan, DH)

Foresco Holding Proco RL Pro Team (Kan)

  • Leandre Bouchard (Kan, XC)
  • Victor Verreault (Kan, XC)
  • William Verreault (Kan, XC)

Four ES International Project (Ita)

  • Anthony Bilić (Hrv, XC)
  • Greta Demichelis (Ita, XC)
  • Giorgia Mengotti (Ita, XC)
  • Line Mygdam (Dan, XC)
  • Elisa Pozzatti (Ita, XC)
  • Edoardo Renna (Ita, XC)
  • Vittoria Rizzo (Ita, XC)
  • Borbála Tóth-Almási (Mad, XC)
  • Giovanni Rossi (Ita, XCM)

Frameworks Racing (ZDA)

  • Colin Mulally (ZDA, DH)
  • Neko Mulally (ZDA, DH)

Fukaya Racing (Jap)

  • Yuta Matsumoto (Jap, XC)
  • Raito Suzuki (Jap, XC)
  • Ryo Takeuchi (Jap, XC)

Gamux Factory Racing (Švi)

  • Lino Lehmann (Švi, DH)
  • Loris Michellod (Švi, DH)
  • Pascal Tinner (Švi, DH)

GAPP System - Kolofix MTB Racing Team (Češ)

  • Jitka Čábelická (Češ, XC)
  • Vojtěch Hrstka (Češ, XC)
  • Filip Jech (Češ, XC)
  • Lukáš Kobes (Češ, XC)
  • Jan Rajchart (Češ, XC)
  • Filip Samec (Češ, XC)
  • Jan Škarnitzl (Češ, XC)
  • Jan Vastl (Češ, XC)

Gen-S (Fra)

  • Francescu Camoin (Fra, DH)
  • Estelle Charles (Fra, DH)
  • Allan Cooke (ZDA, DH)
  • Kevin Miquel (Fra, DH)
  • Charles Murray (NZ, DH)
  • Sofia Wiedenroth (Nem, DH)
  • Izabela Yankova (Bol, DH)

Ghost Factory Racing (Nem)

  • Caroline Bohé (Dan, XC)
  • Nicole Koller (Švi, XC)
  • Finja Lipp (Nem, XC)
  • Nadine Rieder (Nem, XC)
  • Anne Terpstra (Niz, XC)
  • Jeroen Van Eck (Niz, XC)

Giant Factory Off - Road Team (ZDA)

  • Stephan Davoust (ZDA, XC)
  • Reto Indergand (Švi, XC)
  • Antoine Philipp (Fra, XC)
  • Matthew Sterling (ZDA, DH)
  • Rémi Thirion (Fra, DH)
  • Luke Vrouwenvelder (ZDA, XC)
  • Cameron Wright (Avs, XC)

Giant France MTB Pro Team (Fra)

  • Margot Moschetti (Fra, XC)
  • Axel Roudil Cortinat (Fra, XC)
  • Lorenzo Serres (Fra, XC)
  • Hugo Weiss (Fra, XC)

Gito Squadra Corse (Ita)

  • Marco Carozzo (Ita, XC)
  • Luciano Rota (Ita, XC)
  • Alessio Trabalza (Ita, XC)

GT Factory Racing (ZDA)

  • Jess Blewitt (NZ, DH)
  • Ethan Craik (VB, DH)
  • Noga Korem (Izr, DH)
  • Wyn Masters (NZ, DH)
  • Ryan Pinkerton (ZDA, DH)

Hunton Hard Rocx (Nor)

  • Odd Erlend Hansen Berg (Nor, XCM)
  • Emil Hasund Eid (Nor, XCM)
  • Vidar Mehl (Nor, XCM)
  • Martin Røste Omdahl (Nor, XCM)
  • Morten Vaeng (Nor, XCM)
  • Tormod Weydahl (Nor, XCM)

IJ Racing-Chigüro Extremo Team (Špa)

  • Rafael Gutierrez Villegas (Kol, DH)
  • Sebastian Holguin Villa (Kol, DH)
  • Alex Marin Trillo (Špa, DH)
  • Cristian Suarez (ZDA, DH)

Intense Factory Racing (ZDA)

  • Joe Breeden (VB, DH)
  • Aaron Gwin (ZDA, DH)
  • Dakotah Norton (ZDA, DH)
  • Seth Sherlock (Kan, DH)

Irontech-Tecnic-Mendiz-Ambisist (Špa)

  • Axel Badia Celma (Špa, XC)
  • Didac Carvacho Sevilla (Špa, XC)
  • Marti Cateura Jordan (Špa, XC)
  • Lluc Coma Macia (Špa, XC)
  • Carlos Gamez Ferrer (Špa, XC)
  • Laura Terradas Ill (Špa, XC)
  • Marc Vilardell Torra (Špa, XC)

JB Brunex Superior Factory Racing (Švi)

  • Kim Ames (Nem, XC)
  • Ramona Forchini (Švi, XC)
  • Anina Hutter (Švi, XC)
  • Karl Markt (Avt, XC)
  • Gregor Raggl (Avt, XC)
  • Jacqueline Schneebeli (Švi, XC)
  • Simona Spěšná (Češ, XC)
  • Finn Treudler (Švi, XC)
  • Sophie Von Berswordt (Niz, XC)
  • Tomer Zaltsman (Izr, XC)

JBG2 Cryospace (Pol)

  • Pawel Bernas (Pol, XC)
  • Piotr Brzozka (Pol, XC)
  • Michal Glanz (Pol, XC)
  • Krzysztof Lukasik (Pol, XC)
  • Karol Ostaszewski (Pol, XC)
  • Michal Paluta (Pol, XC)

Ka Boom - Krapf (Švi)

  • Andrin Betl (XC Švi)
  • Remo Egli (XC Švi)
  • Jean-Luc Halter (XC Švi)
  • Jan Sommer (XC Švi)
  • Lars Sommer (XC Švi)
  • Ursin Spescha (XC Švi)

KMC - Orbea (Fra)

  • Sebastian Fini Carstensen (Dan, XC)
  • Pierre De Froidmont (Bel, XC)
  • Malene Degn (Dan, XC)
  • Erik Haegstad (Nor, XC)
  • Janika Lõiv (Est, XC)
  • Luca Martin (Fra, XC)

Kona SGR (Avt)

  • Noah Hofmann (Avt, DH)
  • Miranda Miller (Kan, DH)

Kross Orlen Cycling Team (Pol)

  • Ondřej Cink (Češ, XC)
  • Filip Helta (Pol, XC)
  • Thomas Litscher (Švi, XC)
  • Aleksandra Podgorska (Pol, XC)
  • Matylda Szczecinska (Pol, XC)
  • Bartlomiej Wawak (Pol, XC)

KTM Brenta Brakes (Ita)

KTM Factory MTB Team (Avt)

  • Moritz Bscherer (Avt, XC)
  • Daniel Churfürst (Avt, XC)
  • Leonie Daubermann (Nem, XC)
  • Corina Druml (Avt, XC)
  • Maximilian Foidl (Avt, XC)
  • Lukas Hatz (Avt, XC)
  • Katharina Sadnik (Avt, XC)

KTM Protek Elettrosystem (Ita)

  • Alessio Agostinelli (Ita, XC)
  • Mattia Beretta (Ita, XC)
  • Carlo Cortesi (Ita, XC)
  • Yannick Parisi (Ita, XC)
  • Michael Pecis (Ita, XC)
  • Nicole Pesse (Ita, XC)
  • Marika Tovo (Ita, XC)
  • Andreas Emanuele Vittone (Ita, XC)
  • Marta Zanga (Ita, XC)

KTM Vittoria Team (Fra)

  • Léna Gerault (Fra, XC)
  • Mathis Guay (Fra, XC)
  • Maxime Loret (Fra, XC)
  • Tatiana Tournut (Fra, XC)

Les Arcs Mountaibike Team (Fra)

  • Charly Di Pasquale (Fra, DH)
  • Mathéo Grandjean (Fra, DH)
  • Léo Guichard (Fra, DH)
  • Baptiste Jalladeau (Fra, DH)
  • Suzy Langlois (Fra, DH)
  • Mariana Salazar (Sal, DH)
  • Kélian Vanreusel (Bel, DH)

Lexware Mountainbike Team (Nem)

  • Nina Benz (Nem, XC)
  • Maximilian Brandl (Nem, XC)
  • David List (Nem, XC)
  • Sina Van Thiel (Nem, XC)
  • Martin Vidaurre Kossmann (Čil, XC)

Liv Factory Racing (ZDA)

  • Kaysee Armstrong (ZDA, XC)
  • Sarah Hill (JAR, XC)
  • Linda Indergand (Švi, XC)

Madison Saracen Factory Team (VB)

  • Harry Molloy (VB, DH)
  • Matt Walker (VB, DH)
  • Veronika Widmann (Ita, DH)
  • Jordan Williams (VB, DH)

Massi-Beaumes de Venise (Fra)

  • Roger Ferrer Vidal (Špa, XC)
  • Noemie Garnier (Fra, XC)
  • Sara Gay Moreno (Špa, XC)
  • Lucas Grieco (Fra, XC)
  • Lea Houyvet (Fra, XC)
  • Benoit Igoulen (Fra, XC)
  • Xavier Jove Riart (And, XC)
  • Katherine Lindo Pesola (Ven, XC)
  • Julien Trarieux (Fra, XC)
  • Jose Gerardo Ulloa Arevalo (Meh, XC)

MMR Factory Racing Team (Špa)

  • Nadir Colledani (Ita, XC)
  • Ivan Feijoo Alberte (Špa, XC)
  • Lucia Gomez Andreu (Špa, XC)
  • Raquel Queirós (Por, XC)

Mountainbike Racingteam (Nem)

  • Daniel Castillo Noyola (Meh, XC)
  • Marion Fromberger (Nem, XC)
  • Simon Gegenheimer (Nem, XC)
  • Ricky Morales (PR, XC)
  • Nils-Obed Riecker (Nem, XC)
  • Steffen Thum (Nem, XC)
  • Rob Vanden Haesevelde (Bel, XC)

MS Mondraker Team (Avt)

  • Jacob Dickson (Irs, DH)
  • Eleonora Farina (Ita, DH)
  • Brook Macdonald (NZ, DH)
  • Toby Meek (NZ, DH)
  • Oliver Morris (VB, DH)
  • Tuhoto-Ariki Pene (NZ, DH)
  • David Trummer (Avt, DH)

Norco Factory Team (Kan)

  • Samuel Blenkinsop (NZ, DH)
  • Lucas Cruz (Kan, DH)
  • Peter Disera (Kan, XC)
  • Sean Fincham (Kan, XC)
  • Henry Fitzgerald (Kan, DH)
  • Gwendalyn Gibson (ZDA, XC)
  • Gracey Hemstreet (Kan, DH)
  • Elliot Jamieson (Kan, DH)
  • Emilly Johnston (Kan, XC)
  • Carter Woods (Kan, XC)

NS Bikes UR (NZ)

  • Kye A'hern (Avs, DH)
  • George Brannigan (NZ, DH)
  • Vanesa Petrovská (Svk, DH)

NW Gravity Collective (ZDA)

  • Emma Artz (ZDA, DH)
  • Andrew Cavaye (Avs, DH)
  • Ella Erickson (ZDA, DH)
  • Sydney Haberman (ZDA, DH)
  • Eric Olsen (ZDA, DH)
  • Taylor Ostgaard (ZDA, DH)
  • Alden Pate (ZDA, DH)
  • Nyla Stephens (ZDA, DH)
  • Tobin Walker (ZDA, DH)
  • Jackson Wicklund (ZDA, DH)

Osmos Gravity Team (Svk)

  • Ivan Ladislav Kiňa (Svk, DH)
  • Léona Pierrini (Fra, DH)
  • Filip Tichý (Svk, DH)

Pinkbike Racing (VB)

  • Ben Cathro (VB, DH)
  • Jackson Connelly (Avs, DH)
  • Aimi Kenyon (VB, DH)
  • Thibault Laly (Fra, DH)

Pivot Cycles - OTE (Kan)

  • Raphael Auclair (Kan, XC)
  • Felix Belhumeur (Kan, XC)
  • Marc Andre Fortier (Kan, XC)
  • Gunnar Holmgren (Kan, XC)
  • Philippe St Laurent (Kan, XC)
  • Marianne Theberge (Kan, XC)
  • Vincent Thiboutot (Kan, XC)

Pivot Factory Racing (VB)

  • Morgane Charre (Fra, DH)
  • Jenna Hastings (NZ, DH)
  • Bernard Kerr (VB, DH)
  • Edward Masters (NZ, DH)
  • Emilie Siegenthaler (Švi, DH)
  • Matthew Walker (NZ, DH)

Primaflor Mondraker Genuins (Špa)

  • Francesc Barber Arguimbau (Špa, XC)
  • Marta Cano Espinosa (Špa, XC)
  • Jofre Cullell Estape (Špa, XC)
  • Jose Marquez Granados (Špa, XC)
  • Rebecca Mcconnell (Avs, XC)

Probuilds Racing (ZDA)

  • Jack Dichiara (ZDA, DH)
  • Andrew Driscoll (ZDA, DH)
  • Matthew Driscoll (ZDA, DH)
  • Valentina Roa Sanchez (Kol, DH)

Proefekt Across CST Team (Svk)

  • Tomáš Burcák (Svk, XC)
  • Marek Čontofalský (Svk, XC)
  • Kristián Jánošík (Svk, XC)
  • Jakub Jenčuš (Svk, XC)
  • Juraj Karas (Svk, XC)
  • Miroslav Malíšek (Svk, XC)
  • Martin Mečiar (Svk, XC)
  • Florián Papcun (Svk, XC)
  • Jakub Pisoja (Svk, XC)
  • Filip Sklenarik (Svk, XC)

Propain Factory Racing (Irs)

  • Henry Kerr (Irs, DH)
  • Luke Meier-Smith (Avs, DH)
  • Remy Meier-Smith (Avs, DH)

Propain Positive Supported by VEE (Nem)

  • Philip Atwill (VB, DH)
  • Athanasios Panagitsas (Gr, DH)
  • Sokratis Aris Zotos (Gr, DH)

Pump for Peace - Velosolutions (Švi)

  • Ariane Lüthi (Švi, XC)
  • Tumelo Makae (Les, XC)
  • Faranak Partoazar (Ira, XC)

Purmtb Team (PR)

  • Darren Colon (PR, XC)
  • Jacob Morales Ortega (PR, XC)
  • Georwill Pérez Román (PR, XC)

R1 - Cycling Education (Čil)

  • Matias Araya Cova (Čil, XC)
  • Nicolas Delich Pardo (Čil, XC)
  • Nicolas Martin Soto (Čil, XC)

TRDR Italia Factory Team (Ita)

  • Silvano Brugiafreddo (Ita, XCM)
  • Emanuele Crisi (Ita, XCM)
  • Roberto Crisi (Ita, XCM)
  • Costanza Fasolis (Ita, XCM)
  • Simone Linetti (Ita, XCM)
  • Sandra Mairhofer (Ita, XCM)
  • Mirko Tabacchi (Ita, XCM)

Rockrider Racing Team (Fra)

  • Emeline Detilleux (Bel, XC)
  • Joshua Dubau (Fra, XC)
  • Lucas Dubau (Fra, XC)
  • Romain Seigle (Fra, XC)
  • Stephane Tempier (Fra, XC)

RockShox Trek Race Team (ZDA)

  • Tegan Cruz (Kan, DH)
  • Jamie Edmondson (VB, DH)
  • Valentina Höll (Avt, DH)

Rogue Racing - After Skull Team (Ita)

  • Andrea Bonanomi (Ita, DH)
  • Riccardo Bonanomi (Ita, DH)
  • Davide Cappello (Ita, DH)
  • Guglielmo Gazzola (Ita, DH)
  • Simone Medici (Ita, DH)
  • Manuel Piccini (Ita, DH)
  • Sofia Priori Viale (Ita, DH)
  • Patrick Venturi (Ita, DH)

Rouvy Specialized (Češ)

  • Petr Kopecký (Češ, XC)
  • Zuzana Šafářová (Češ, XC)
  • Jan Sáska (Češ, XC)
  • Tereza Sásková (Češ, XC)
  • Bořek Šísl (Češ, XC)
  • Jaromír Skála (Češ, XC)
  • Nela Viktorová (Češ, XC)
  • Jakub Vlasatý (Češ, XC)
  • Matyáš Vondráček (Češ, XC)

Santa Cruz FSA MTB Pro Team (Ita)

  • Martina Berta (Ita, XC)
  • Luca Braidot (Ita, XC)
  • Sara Cortinovis (Ita, XC)
  • Maxime Marotte (Ita, XC)
  • Greta Seiwald (Ita, XC)

Santa Cruz Syndicate (ZDA)

  • Jackson Goldstone (Kan, DH)
  • Laurie Greenland (VB, DH)
  • Nina Hoffmann (Nem, DH)
  • Greg Minnaar (JAR, DH)

Scott - Cala Bandida (Špa)

  • Marcos Garcia Fernandez (Špa, XCM)
  • Francesc Guerra Carretero (Špa, XCM)
  • Sergio Mantecon Gutierrez (Špa, XCM)
  • Jose Maria Sanchez Ruiz (Špa, XCM)
  • Paola Zahonero Abril (Špa, XCM)

Scott - Goldstar Sports Racing Team (Gr)

  • Aikaterini Eleftheridou (Gr, XC)
  • Charoun Molla Amet Ali Oglou (Gr, XC)
  • Vasileios Tsopouroglou (Gr, XC)

Scott Creuse Oxygene Gueret (Fra)

  • Loan Cheneval (Fra, XC)
  • Lilou Fabregue (Fra, XC)
  • Lukas Malezsewski (Bel, XC)
  • Alexandre Martins (Fra, XC)
  • Jens Schuermans (Bel, XC)
  • Juliette Trombini (Fra, XC)

Scott Downhill Factory (Fra)

  • Marine Cabirou (Fra, DH)
  • Brendan Fairclough (VB, DH)
  • Dylan Levesque (Fra, DH)
  • Dean Lucas (Avs, DH)
  • Florent Payet (Fra, DH)

Scott Manigod Shot (Fra)

  • Mathilde Bernard (Fra, DH)
  • Romain Chatanay (Fra, DH)
  • Valentin Chatanay (Fra, DH)
  • Gaël Pecoul (Fra, DH)
  • Emile Rilat (Fra, DH)

Scott Racing Team (Ita)

  • Marco Betteo (Ita, XC)
  • Jacopo Billi (Ita, XCM)
  • Marika Celestino (Ita, XC)
  • Giulia Challancin (Ita, XC)
  • Cristian Cominelli (Ita, XCM)
  • Filippo Musso (Ita, XC)
  • Juri Ragnoli (Ita, XCM)
  • Pietro Sarai (Ita, XCM)
  • Andrea Siffredi (Ita, XCM)
  • Matteo Siffredi (Ita, XC)

Scott-Sram MTB Racing Team (Švi)

  • Kate Courtney (ZDA, XC)
  • Lars Forster (Švi, XC)
  • Andri Frischknecht (Švi, XC)
  • Nino Schurter (Švi, XC)

Sense Factory Racing (Bra)

  • Luiz Henrique Cocuzzi (Bra, XC)
  • Rubens Donizete Valeriano (Bra, XC)
  • Mario Couto Grego Santos (Bra, XC)
  • Diego Neumann (Bra, XC)
  • Giuliana Salvini Morgen (Bra, XC)

Serneke Allebike MTB Team (Šve)

  • Oscar Lind (Šve, XC)
  • Emil Lingren (Šve, XC)
  • Rasmus Niekrenz (Dan, XC)
  • Victor Philipsen (Dan, XC)

Singer Racing Team (Nem)

  • Matthias Bettinger (Nem, XCM)
  • Martin Frey (Nem, XCM)
  • Caleb Kieninger (Nem, XCM)
  • Simon Stiebjahn (Nem, XCM)

Sorted Racegear (VB)

  • Finn Clark (VB, DH)
  • Zac Hudson (VB, DH)
  • Josie McFall (VB, DH)
  • Taylor Vernon (VB, DH)

Soudal LeeCougan International Team (Ita)

  • Tony Longo (Ita, XCM)
  • Alexey Medvedev (Rus, XCM)
  • Daniele Mensi (Ita, XCM)
  • Hector Leonardo Paez Leon (Kol, XCM)
  • Massimo Rosa (Ita, XCM)
  • Stefano Valdrighi (Ita, XCM)

Specialized Factory Racing (ZDA)

  • Haley Batten (ZDA, XC)
  • Christopher Blevins (ZDA, XC)
  • Sina Frei (Švi, XC)
  • Gerhard Kerschbaumer (Ita, XC)
  • Jordan Sarrou (Fra, XC)
  • Laura Stigger (Avt, XC)

Specialized Gravity (Fra)

  • Loic Bruni (Fra, DH)
  • Christopher Grice (ZDA, DH)
  • Finn Iles (Kan, DH)

SR Suntour Commencal by Gravity School (VB)

  • Anna Craig (VB, DH)
  • Benjamin Hicken (VB, DH)
  • Jack Reading (VB, DH)
  • Dan Slack (VB, DH)

Stop&Go Marderabwehr MTB Team (Nem)

  • Niklas Schehl (Nem, XC)
  • Julian Schelb (Nem, XC)
  • Ben Schweizer (Nem, XC)

Strüby-Bixs Team (Švi)

  • Virag Buzsaki (Mad, XC)
  • Paula Gorycka (Pol, XC)
  • Jeremias Marti (Švi, XC)
  • Melanie Tresch (Švi, XC)
  • Tina Züger (Švi, XC)

Świętokrzyskie Cycling Academy (Pol)

  • Krzysztof Domin (Pol, XC)
  • Mateusz Nieboras (Pol, XC)
  • Marta Turobos (Pol, XC)
  • Julia Zieba (Pol, XC)
  • Kinga Zur (Pol, XC)

Team 31 (Šve)

  • Linn Gustafzzon (Šve, XC)
  • Jenny Rissveds (Šve, XC)
  • Kelsey Urban (ZDA, XC)

Team Bagnol JO.WE Omega (Fra)

  • Augustin Arnoux (Fra, XC)
  • Esteban Bagnon (Fra, XC)
  • Paolo Bayle (Fra, XC)
  • Kyle Cameron (Fra, XC)
  • Sofian Corniglion (Fra, XC)
  • Guillaume Alexandre Deurweilher (Fra, XC)
  • Clement Izquierdo (Fra, XC)
  • Alexis Lopez (Fra, XC)
  • Florian Lopez (Fra, XC)
  • Axel Pourriere (Fra, XC)

Team Bulls (Nem)

  • Urs Huber (Švi, XCM)
  • Leon Reinhard Kaiser (Nem, XC)
  • Alban Lakata (Avt, XCM)
  • Simon Schneller (Nem, XCM)
  • Hansueli Stauffer (Švi, XCM)

Team Performance Cycling (Fra)

  • Celine Fromy (Fra, XC)
  • Flavie Guille (Fra, XC)
  • Alice Imbert (Fra, XC)
  • Ninon Krebs (Fra, XC)
  • Matthieu Leroy (Fra, XC)
  • Agathe Micol (Fra, XC)
  • Clement Noel (Fra, XC)
  • Anathole Vermersch (Fra, XC)

Team Skeno Sfit Helse (Nor)

  • Jens Bergmann (Nor, XC)
  • Miriam Siversten (Nor, XC)
  • Synne Steinsland (Nor, XC)
  • Marit Sveen (Nor, XC)

Team Superior Rafalsocks (Fra)

  • Thibaut Andre Gallis (Fra, XC)
  • Hugo Briatta (Fra, XC)
  • Marie Dufosse (Fra, XC)
  • Axel Hardy Laine (Fra, XC)
  • Louise Hautreux (Fra, XC)
  • Lisa Klaes (Fra, XC)
  • Nicolas Rihouey (Fra, XC)
  • Emma Terrigeol (Fra, XC)
  • Arthur Tropardy (Fra, XC)

Team Talley's-Kiwi MTB Collective (NZ)

  • Annabel Bligh (NZ, XC)
  • Anna Bristow (NZ, XC)
  • Mia Cameron (NZ, XC)
  • Cameron Jones (NZ, XC)
  • Amelie Mackay (NZ, XCM)
  • James Officer (NZ, XC)
  • Ethan Rose (NZ, XC)
  • Josie Wilcox (NZ, XC)
  • Matthew Wilson (NZ, XC)
  • Ethan Woods (NZ, XC)

Team Vosges VTT (Fra)

  • Ugo Bertrand (Fra, XC)
  • Pierre Curien (Fra, XC)
  • Anaelle Henry (Fra, XC)
  • Arthur Liardet (Fra, XC)
  • Vincent Sibille (Fra, XC)
  • Thibaut Soula (Fra, XC)
  • Amelie Vazeille (Fra, XC)
  • Anthony Zaragoza (Fra, XC)

Teamisgav-Orbea (Izr)

  • Gil-Li Gonen (Izr, XC)
  • Ori Heracovitz (Izr, XC)
  • Adar Lahav (Izr, XC)
  • Naama Noyman (Izr, XC)
  • Yuval Zaltsman (Izr, XC)

Teamproject.ch (Švi)

  • Delia Da Mocogno (Švi, DH)
  • Basil Weber (Švi, DH)
  • Lutz Weber (Švi, DH)
  • Myles Weber (Švi, DH)

Thömus Maxon (Švi)

  • Vital Albin (Švi, XC)
  • Mathias Flückiger (Švi, XC)
  • Roman Holzer (Švi, XC)
  • Alessandra Keller (Švi, XC)
  • Timo Müller (Švi, XC)
  • Kathrin Stirneman (Švi, XC)
  • Like Wiedmann (Švi, XC)

Torpado Factory Team XCM (Ita)

  • Andrea Candeago (Ita, XC)
  • Yotam Deshe (Izr, XC)
  • Greta Karasiovaite (Lit, XC)
  • Katazina Sosna (Lit, XC)
  • Casey South (Švi, XC)
  • Luca Wackermann (Ita, XC)

Torpado Factory Team XC (Ita)

  • Andrea Candeago (Ita, XC)
  • Yotam Deshe (Izr, XC)
  • Greta Karasiovaite (Lit, XC)
  • Katazina Sosna (Lit, XC)
  • Casey South (Švi, XC)
  • Luca Wackermann (Ita, XC)

Torpado Ursus (Ita)

  • Manuel Capra (Ita, XC)
  • Nicola Da Fies (Ita, XC)
  • Oliver Sølvhøj (Dan, XC)

Trek Factory Racing DH (ZDA)

  • Kade Edwards (VB, DH)
  • Charlie Harrison (ZDA, DH)
  • Loris Vergier (Fra, DH)
  • Reece Wilson (VB, DH)

Trek Factory Racing XC (ZDA)

  • Riley Amos (ZDA, XC)
  • Anton Cooper (NZ, XC)
  • Vlad Dascalu (Rom, XC)
  • Harriet Harnden (Nem, xc)
  • Jolanda Neff (Švi, XC)
  • Evie Richards (VB, XC)

Trinity Racing MTB (VB)

  • Adrien Boichis (Fra, XC)
  • Camilo Andres Gomez Gomez (Kol, XC)
  • Alex Junior Malacarne (Bra, XC)
  • Cameron Mason (VB, XC)
  • Chiara Teaocchi (Ita, XC)

Trinx Factory Team (Ita)

  • Filippo Agostinacchio (Ita, XC)
  • Fabio Bassignana (Ita, XC)
  • Gioele Bertolini (Ita, XC)
  • Lucia Bramati (Ita, XC)
  • Andrea Colombo (Ita, XC)
  • Valentina Corvi (Ita, XC)
  • Eva Lechner (Ita, XC)
  • Giorgia Marchet (Ita, XC)
  • Noemi Plankensteiner (Ita, XC)

Union (Šve)

  • Oliver Davis (Avs, DH)
  • Frida Helena Rønning (Nor, DH)
  • Lachlan Stevens-McNab (NZ, DH)
  • Benjamin Zwar Kwist (Šve, DH)
  • Oliver Zwar (Šve, DH)

Unior Sinter Factory Racing (SLO)

  • Žak Gomilšček (Slo, DH)
  • Jure Žabjek (Slo, DH)
  • Tanja Žakelj (Slo, XC)

Varberg Mountainbike Team (Šve)

  • Hugo Eliasson (Šve, XC)
  • Andre Eriksson (Šve, XC)
  • Casper Johansson (Šve, XC)
  • Samuel Örnborg (Šve, XC)

VCA Anjos KTM (Fra)

  • Maxime Barbarin (Fra, XC)
  • Paul Delpech (Fra, XC)
  • Remy Duquesne (Fra, XC)
  • Maxime Gagnaire (Fra, XC)
  • Quentin Luchini (Fra, XC)
  • Charles Machandise (Fra, XC)
  • Nael Rouffiac (Fra, XC)
  • Mathis Tonneau (Fra, XC)
  • Constance Valentin (Fra, XC)
  • Amandine Vidon (Fra, XC)

Velcan MTB Pro Team (Fra)

  • Marion Colin (Fra, XC)
  • Alexis Paris (Fra, XC)
  • Titouan Perrin Ganier (Fra, XC)

Veloroc Lapierre (Fra)

  • Tristan Arioli (Fra, XC)
  • Lea Bouilloux (Fra, XC)
  • Mickael Brunello (Fra, XC)
  • Ludovic Delpech (Fra, XC)
  • Killian Desbiens (Fra, XC)
  • Maxime Garin (Fra, XC)
  • Julien Hemon (Fra, XC)
  • Paul Magnier (Fra, XC)
  • Lucie Urruty (Fra, XC)
  • Victor Vidal (Fra, XC)

VVRacing Academy (Fra)

  • Yannick Baechler (Švi, DH)
  • Marc Cabirou (Fra, DH)
  • Vicky Clavel (Fra, DH)
  • Louis Gaillet (Fra, DH)
  • Johan Garcin (Fra, DH)
  • Elliot Vallon (Fra, DH)

Wilier-Pirelli Factory Team XCO (Ita)

  • Simone Avondetto (Ita, XC)
  • Janis Baumann (Švi, XC)
  • Giole De Cosmo (Ita, XC)
  • Giada Specia (Ita, XC)

Wilier-Pirelli Factory Team MX (Ita)

  • Wout Alleman (Bel, XCM)
  • Daniel Geismayr (Avt, XCM)
  • Samuele Porro (Ita, XCM)
  • Fabian Rabensteiner (Ita, XCM)

X-Sauce Factory Team (Špa)

  • Cristofer Bosque Ruano (Špa, XC)
  • Aniol Morell Coll (Špa, XC)
  • Ana Santos (Por, XC)

YD Racing (NZ)

  • Nico Arnold (NZ, DH)
  • Cameron Beck (NZ, DH)
  • Cameron Clement (NZ, DH)
  • Guy Johnston (NZ, DH)
  • James McDermid (NZ, DH)
  • William McDermid (NZ, DH)
  • Kalani Muirhead (NZ, DH)
  • Alex Wayman (NZ, DH)
  • Carter Wiffin (NZ, DH)

YT Racing Dudes (Nem)

  • Erik Irmisch (Nem, DH)
  • Oisin O'Callaghan (Irs, DH)
  • Johann Potgieter (Jar, DH)

Zerouno Factory (ZDA)

  • Monica Yuliana Calderon Martinez (Kol, XCM)
  • Isabela Garcia Pelaez (Meh, XC)
  • Adiar Zaboiel Guttierez Prieto (Meh, XC)
  • Angie Milena Lara Zazaro (Kol, XC)
  • Jose Antonio Prieto de Luna (Meh, XC)
  • Erika Monserrath Rodriguez Suarez (Meh, XC)

Naslovna fotografija Unior Sinter Factory Racing

Preberi še

Ekipa Unior – Sinter 2021 so Tanja, Jure in Žak

https://www.mtb.si/novice/hannah-zapustil-ur-team-canyon-v-sodelovanje-s-pirellijem/

Objava Vse ekipe UCI v 2022 se je prvič pojavila na mtb.si.


Objavljeno: 04.02.2022

Vir/avtor: www.mtb.si

Deli

Sorodne novice

29 Jun 2022
MTB

Tahitre 851: Pa še Vodemla trails pri Velenju!

Saj dobrih novic noče biti konec. Novi legalni treili pri Velenju, Bikefest Kotečnik, napovedujemo dogodke bližajočega se vike...

29 Jun 2022
MTB

Video sredica: Iz Ljubljane v Innsbruck

Start nepodprte bikepacking dirke v središču slovenske prestolnice, cilj pa ob jezeru Achen. Bil je Rad Race. https://youtu...

28 Jun 2022
MTB

Prvega ne pozabiš: Carso Trail 2022

”Where Is My Mind?” so se v avtu na ves glas drli Pixies, ko sem se na svoj rojstni dan prebijal skozi poznopopoldansko gnečo...

28 Jun 2022
MTB

Unior Downhill Cup in državno prvenstvo spet na Soriški planini

Po gostovanju na hrvaškem državnem prvenstvu konec aprila, Salona DH v Dalmaciji, je ta konac tedna čas za prvo domačo dirko s...

27 Jun 2022
MTB

SloEnduro Cilenca: Uspešna premiera v Zagorju

Zagorje ob Savi je gostilo peto dirko serije SloEnduro. Enodnevni dogodek v organizaciji Kolesarskega kluba Zagorska dolina je bil...

Vir: www.mtb.si

Komentarji

Najbolj brano

29 Jun 2022
MTB

Tahitre 851: Pa še Vodemla trails pri Velenju!

Saj dobrih novic noče biti konec. Novi legalni treili pri Velenju, Bikefest Kotečnik, napovedujemo dogodke bližajočega se vike...

29 Jun 2022
MTB

Video sredica: Iz Ljubljane v Innsbruck

Start nepodprte bikepacking dirke v središču slovenske prestolnice, cilj pa ob jezeru Achen. Bil je Rad Race. https://youtu...

28 Jun 2022
MTB

Prvega ne pozabiš: Carso Trail 2022

”Where Is My Mind?” so se v avtu na ves glas drli Pixies, ko sem se na svoj rojstni dan prebijal skozi poznopopoldansko gnečo...

28 Jun 2022
MTB

Unior Downhill Cup in državno prvenstvo spet na Soriški planini

Po gostovanju na hrvaškem državnem prvenstvu konec aprila, Salona DH v Dalmaciji, je ta konac tedna čas za prvo domačo dirko s...

27 Jun 2022
MTB

SloEnduro Cilenca: Uspešna premiera v Zagorju

Zagorje ob Savi je gostilo peto dirko serije SloEnduro. Enodnevni dogodek v organizaciji Kolesarskega kluba Zagorska dolina je bil...

Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.52 €

pri nakupu nad 400 0.48 €

Dodaj v košarico

VARNOSTNE SPONKE, SREBRNE 28mm 1000 KOS (knofce)
Spletna cena:

9.95 €

pri nakupu nad 5 9.50 €