Prijave in naročila (0)
X

Andrej Guček postavil najhitrejši čas med amaterskimi kategorijami

Kronometer

V četrtek, 23. junija, so se na trasi državnega prvenstva v vožnji na čas pomerile tudi amaterske kategorije. Najhitreje, s časom 18:38,70, je traso prevozil Andrej Guček (KK POCINKOVALNICA).

Tekmovalci so se v vročem in sončnem vremenu pomerili na razgibani trasi s skupno dolžino 14,4 km in višinsko razliko 248 metrov in krajšim vzponom na Karteljevo. Kljub temu, da je bil kronometer dodan v koledar dokaj pozno, se je ob pomanjkanju tovrstnih dirk na trasi pomerilo 55 tekmovalcev.

Kronometer

Prvi trije po kategorijah:

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Petra Pasar (KK SOČA), druga je bila Martina Erjavec (KD OBALA) in tretja Ema Pirš (ŠD TURBO M).

V kategoriji Ženske B Teja Gulič (KD BRDA DOBROVO) in v kategoriji Ženske C Vida Ceglar (ŠD BAM.BI) nista imeli konkurence.

V kategoriji Ženske D je bila najhitrejša Jožefa Anžel (ŠD BAM.BI), druga je bila Dragica Habjan (ŠD KOLOKA) in tretja Ivica Rakoš (ŠD TURBO M).

V kategoriji Amaterji je zmagal Nejc Ropas (KK POCINKOVALNICA CELJE), drugi je bil Matjaž Hribljan (KK JAN SPORT) in tretji Luka Šau (KD OBALA).

V kategoriji Master A je bil najhitrejši Marko Potočar (JB TEAM NOVO MESTO), drugo mesto je osvojil Tom Kunaver (KD ALPE SIS).

V kategoriji Master B je bil najhitrejši Nejc Pogačnik (BAM.BI), drugo mesto je osvojil Marko Plank (KK POCINKOVALNICA CELJE) ter tretje Matej Fijavž (KK ROGLA).

V kategoriji Master C je zmagal Zoran Ribič (ŠD RIKITEAM), drugi je bil Roman Hübl (ŠD RIKITEAM) in tretji Ales Junc.

V kategoriji Master D je prvo mesto osvojil Andrej Guček (KK POCINKOVALNICA CELJE), drugi je bil Stanko Verstovšek (KD LITIJSKI TEMPOMAT) in tretji Jani Prešeren (TEAM BTS COMPANY).

V kategoriji Master E Toni Iskra (KD BRDA DOBROVO) ni imel konkurence.

V kategoriji Master F je bil najhitrejši Iztok Kuret (KD ALPE SIS), drugo mesto je osvojil Milan Černigoj (KK JAN SPORT) ter tretje Vlado Prpar (TUŠ T.E.A.M.).

V kategoriji Master G je prvo mesto osvojil Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Borislav Skubic (KD TIM VITA) in tretji Marjan Bratina (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master H je zmagal Ivan Popovič (B.V.G. GULČ), drugi je bil Anton Govekar (ŠD TURBO M) in tretji Marjan Čuden (TEAM BTS COMPANY).

V kategoriji Master I je bil najhitrejši Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ), drugo mesto je osvojil Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO) ter tretje Janez Otoničar (KK POSTOJNA).

V kategoriji Master J je zmagal Rafael Končina (KD HRASTNIK), drugi je bil Bojan Lampe (ŠD TURBO M) in tretji Rudi Ravbar (KD SPRINT).


Objavljeno: 25.06.2022

Vir/avtor:

Galerija

Deli
Vir:

Komentarji