Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)
Garmin Fenix 5 Plus

Kimovec Matej najhitrejši na Golteh


Matej Kimovec najhitrejši na Golteh


Vzpon na Golte, kjer so se pomerili najboljši amaterski kolesarji pri nas, se je odvil v deževnem in rahlo meglenem vremenu.

Kolesarji so startali iz Mozirja, cilj je bil pri Alpskem vrtu na Golteh. Od letečega starta so morali premagati 13 km vzpona z višinsko razliko 975 m. Na začetku se je oblikovalo nekaj skupin. Najbolj strm del trase z naklonom nad 20% pa je na zadnjem odseku pred ciljem poskrbel za selekcijo tekmovalcev, ki so prihajali v cilj povečini eden za drugim.

Absolutni zmagovalec vzpona je bil Matej Kimovec (Vaška runda) s časom 41 minut in 57 sekund, drugi je bil Matic Bošnjak (BikeRepublic), tretji pa Matej Drinovec (KD Alpe SiS). Najhitrejša ženska je bila Špela Škrajnar (Ganesha Team), ki je v cilj prišla v 52. minutah in 47. sekundah.


Amaterji
1. Bošnjak Matic BikeRepublic
2. Drinovec Matej KD ALPE SiS
3. Kuralt Mitja    KD ALPE SiS

Master A
1. Kimovec Matej KLUB VAŠKA RUNDA
2. Plank Marko BikeRepublic
3. Obid Andraž KD ALPE SiS

Master B
1. Filipič Grega KD ALPE SiS
2. Bratuš Dean MBK sportR.si
3. Paher Marko brez kluba

Master C
1. Verčič Uroš ŠD BAM.BI
2. Konc Gorazd KK SAVA KRANJ
3. Rajter Fredo CALCIT BIKE TEAM

Master D
1. Melanšek Iztok TUŠMOBIL
2. Grudnik Igor KD ALPE SiS
3. Likar Robert    IZVIR VIPAVA


3a trgovina in servis


Master E
1. Murgelj Matjaž brez kluba
2. Kemperl Bojan CALCIT BIKE TEAM
3. Prpar Vlado TUŠMOBIL

Master F
1. Čuk Tomislav ŠD BAM.BI
2. Skubic Borislav ŠD TURBO M
3. Colnarič Slavko ŠD TURBO M

Master G
1. Klemenc Tone    KD ALPE SiS
2. Mihovec Matej ŠD TURBO M
3. Blažič Jožef KD BRDA DOBROVO

Master H
1. Cigoj Zorko KD BRDA DOBROVO
2. Mihovilović Ivan IZVIR VIPAVA
3. Mikulin Zvezdan KD BRDA DOBROVO

Master I
1. Končina Rafael KD HRASTNIK
2. Kotnik Herbert ŠD TURBO M
3. Učanjšek Edvard KD HRASTNIK

Ženske A
1. Anderluh Natalija BICIKEL.COM
2. Jug Nina KK DJAK-ŠD SENG
3. Leskovar Andreja ŠD TINJE KOŠTRUNI

Ženske B
1. Škrajnar Špela GANESHA TEAM

Ženske C
1. Škerlj Ivanka KD BRDA DOBROVO
2. Rakoš Ivica ŠD TURBO M


Matej Kimovec najhitrejši na Golteh


Rezultati

Celotna galerija



Objavljeno: 31.05.2015

Vir/avtor: Prijavim.se

Galerija

Vir: Prijavim.se

Komentarji