Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)
Označevalni trakovi

Mahorič absolutni zmagovalec Marostarjevega kronometra

 

Mahorič


Kategorije amaterji, masterji in ženske so se pomerili na Marostarjevem kronometru. Dirka dolga 10 kilometrov je kljub vročini na start privabila 85 kolesarjev.

Absolutno so prva tri mesta osvojili člani T.U.Š. T.E.A.M-a. Najhitrejši je bil Mitja Mahorič, drugi je bil Matej Lovše in tretji Borja Jelič.

V kategoriji ženske A sta se pomerili dve tekmovalki. Petra Zrimšek (ŠD BAM.BI A2U TEAM) je osvojila prvo mesto, druga je bila Bernarda Habe (ŠD BAM.BI). Petra Zrimšek je dosegla tudi absolutno najboljši čas v ženski konkurenci.

V kategoriji ženske B je slavila Ajda Opeka (KD BRANIK MARIBOR), druga je bila Tina Brelih (KD ALPE SIS) in tretja Nina Dolinar (ŠD BAM.BI)

V kategoriji ženske C je bila na prvem mestu Ivica Rakoš (ŠD TURBO M), druga Vida Uršič (ŠD BAM.BI) in tretja Vida Ceglar (BICIKEL.COM).

V kategoriji amaterji je bil najhitrejši Primož Porenta (ŠD BAM.BI), drugi Dejan Galun (BIKEREPUBLIC) in tretji Martin Koželj (JB Team).

V kategoriji master A je slavil drugouvrščeni absolutno Matej Lovše, drugi je bil Marjan Maček in tretji Miha Bošnjak (oba B.V.G. GULČ - BTS COMPANY).

V kategoriji master B je bil na prvem mestu Zoran Ribič (KD BIKE EK HALOZE 2002), drugi Jernej Stibilj (PICIBICI) in tretji Dean Bratuš (MBK SPORTR.SI).

V kategoriji master C je prvo meto osvojil Mitja Mahorič, drugi Borja Jelič in tretji Jani Prešeren (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY).

V kategoriji master D je bil najhitrejši Jernej Grilj (BK OPATIJA-2010), drugi je bil Robert Likar (IZVIR VIPAVA) in tretji Tomi Iskra (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji master E je zmagal Lucjan Premrn (IZVIR VIPAVA), drugi je bil Milan Černigoj (KD - LPP) in tretji Oskar Hvala (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji master F je bil najhitrejši Borislav Skubic (ŠD TURBO M), drugi je bil Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Boštjan Slak (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji master G je prvo mesto osvojil Anton Govekar (ŠD TURBO M), drugi Ivan Popovič (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY) in tretji Dragan Rakoš (ŠD TURBO M).

V kategoriji master H je zmagal Bojan Lampe, na drugo mesto se je uvrstil Matej Mihovec (oba ŠD TURBO M), tretji je bil Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji master I je prvo mesto osvojil Rafael Končina (KD HRASTNIK), drugi je bil Franc Mikuž (IZVIR VIPAVA) in tretji Milan Bahar (KK POSTOJNA).

 

Rezultati

Foto: Alenka Žavbi Kunaver (Tuš team) in Sašo Žbontar


Objavljeno: 31.07.2016

Vir/avtor: Prijavim.se

Galerija

Vir: Prijavim.se

Komentarji