Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Zaključna prireditev Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016

 

Tekaški pokal Občine Kamnik

 

V Kamniku oz. točneje v OŠ Stranje so podelili priznanja najboljšim tekačem v Tekaškem pokalu Občine Kamnik za leto 2016. Priznanja so si prislužili prvi trije v vsaki kategoriji, posebne nagrade pa so bili deležni tekači v otroških kategorijah,  ki so se udeležili pet tekov in tiste, ki so se pomerili na vseh šestih tekmah.

Glede na Pravilnik Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016 z dne 7.1.2016 so dobitniki priznanj po kategorijah:

Mlajši dečki :

1. mesto: Nik Romšak

2. mesto: Jakob Jeras

3. mesto: Nejc Petek

 

Mlajše deklice:

mesto :Viktorija Dolinšek

2. mesto: Maša Viriant

3. mesto: Ula Plankar

 

Dečki :

1. mesto: Izak Poljanšek

2. mesto: Aleš Prelovšek

3. mesto: Martin Močnik

 

Deklice:

1. mesto: Tjaša Uršič

 

Starejši dečki:

1. mesto: Nejc Uršič

2. mesto: Rok Podbregar

3. mesto: Drejc Trojer

 

Starejše deklice:

1. mesto: Nuša Mali

2. mesto: Hana Dobovšek

3. mesto: Tjaša Čirović

 

Mladinci:

1. mesto: Tine Habjan

2. mesto: Tine Hren

3. mesto: Marino Mekiš

 

Člani A:

1. mesto: Peter Lamovec

2. mesto: Gašper Bregar

3. mesto: Denis Sitar

 

Člani B:

1. mesto: Franci Volkar

2. mesto: Mirko Janjatovič

3. mesto: Marko Spruk

 

Članice:

mesto: Tamara Čelesnik

mesto: Darinka Žibert

mesto: Nataša Žabkar

 

Veterani A:

1. mesto: Franci Teraž

2. mesto: Bojan Galin

3. mesto: Miran Škrbinc

 

Veterani B:

1.mesto: Tone Klemenc

2.mesto: Zdravc Ručigaj

3. mesto: Tone Petek

 

Veteranke:

1. mesto: Marinka Milić

2. mesto: Jolanda Petač

3. mesto: Jana Meglič

 

Dobitniki posebne nagrade za udeležbo:

a) na 5 tekmah ( velja za otroške kategorije):

Viktorija Dolinšek, Nik Romšak, Izak Poljanšek, Aleš Prelovšek, Tjaša Uršič, Rok Podbregar, Nuša Mali.              
b) na šestih tekmah (velja za ostale kategorije):

Bojan Galin, Miran Škrbinc, Rajko Sršen, Tone Klemenc, Zdravc Ručigaj

 

Foto: Aleš Senožetnik in Prijavim.se


Objavljeno: 24.01.2017

Vir/avtor: Prijavim.se

Galerija

Sorodne novice

24 Sep 2018
Gorsko kolesarstvo

Alpe-Adria BMX: Zadnji dirki letošnjega pokala sta pod streho

Zadnji letošnji dirkaški vikend v pokalu Alpe-Adria bil v avstrijskem Baierdorfu. Kot je v navadi, v večini kategorij v znamenj...

30 Aug 2018
Gorsko kolesarstvo

Čakajoč na koledar svetovnega pokala 2019 in 2020

Objava morda že do konca naslednjega tedna v času SP v Švici. Med kandidati tudi Lošinj in Maribor.

29 Aug 2018
Gorsko kolesarstvo

Tahitre: Virtič razorožil konkurente, sledi finale evropskega pokala iXS

Dvakrat iXS, enkrat finale evropskega pokala, drugič zmaga Aleša Virtiča, fotogalerije s krvavškega SloEndura, ta vikend se p...

27 Aug 2018
Triatlon

Žiga Hutter odličen 4. na tekmi mladinskega triatlonskega pokala ETU v Romuniji!

V nedeljo 26.08.2018 je v romunski Tulcei potekal evropski mladinski pokal. Slovenske barve je zastopal Žiga Hutter (ŠK Triatlo...

Vir: Prijavim.se

Komentarji