Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)
Garmin Fenix 5 Plus

Novi državni prvaki v kronometru med amaterji

 

Vožnja na čas

 

V sklopu Maratona Franje je v petek potekalo državno prvenstvo za amaterje in kvalifikacije za uvrstitev na finalno dirko svetovnega prvenstva v kronometru za rekreativne kolesarje UCI Gran Fondo World Series, ki bo tokrat v Franciji. Na kronometru se je pomerilo 121 kolesark in kolesarjev.

Start kronometra je bil na Ameriški aveniji pred Kristalno palačo v BTC City-u do Domžal in nazaj v BTC City.

Med amaterji je 22 kilometrsko razdaljo najhitreje, s časom 25:59.8 prevozil Matej Kravos (TUŠ Team). Drugi je bil Primož Porenta (Bam.Bi) in tretji  Mitja Mesarič (TUŠ Team). 

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Laura Šimenc (KD Alpe SiS), druga je bila Petra Zrimšek (ŠD Bam.bi) in tretja Mateja Roglič (KK Zagorska dolina).         
 

Med Ženskami B je bila najhitrejša Danijela Svetik (KD Brda), druga je bila Teja Gulič (Team Eppinger) in tretja Tina Brelih (KD Alpe SiS).               
 

V kategoriji Ženske C je prvo mesto osvojila Vida Uršič (Bam.Bi), druga je bila Vida Ceglar (Bicikel.com) in tretja Ivica Rakoš (ŠD Turbo M).             
 

V kategoriji Master A je zmagal Matej Lovše (TUŠ Team), drugi je bil Uroš Bogša (ŠD Turbo M) in tretji Marko Plank (BikeRepublic). 
 

Med Masterji B je prvo mesto osvojil Uroš Vene (KD PAPEŽ PODGORJE), drugi je bil Zoran Ribič (Bike EK) in tretji Marjan Maček (Metrel).  
 

V kategoriji Master C je bil najhitrejši Andrej Guček (BikeRepublic), drugo mesto je osvojil Borja Jelič (TUŠ Team) ter tretje Mitja Oter (KK Postojna).             
 

V kategoriji Master D je prvo mesto osvojil Jernej Grilj (BK Opatija), drugi je bil Grega Golob (B.V.G. GULČ) in tretji Robert Likar (KK Izvir Vipava).       
 

V kategoriji Master E je zmagal Lucjan Premrn (KK Izvir Vipava), drugi je bil Iztok Melanšek (TUŠ Team) in tretji Iztok Kuret (KD Alpe SiS).                
 

V kategoriji Master F je bil najhitrejši Janez Debeljak (Bam.Bi), drugo mesto je osvojil Borislav Skubic (ŠD Turbo M) ter tretje Andrej Žavbi (TUŠ Team). in tretji Robert Mulej (KD Brda).          
 

V kategoriji Master G je prvo mesto osvojil Anton Govekar (ŠD Turbo M), drugi je bil Ivan Popovič (BVG Gulč BTS Company) in tretji Marjan Čuden (BVG Gulč BTS Company).    


V kategoriji Master H je bil najhitrejši Matej Mihovec (ŠD Turbo M), drugo mesto je osvojil Zorko Cigoj (KD Brda) ter tretje Janez Otoničar (KK Postojna).     
 

V kategoriji Master I je prvo mesto osvojil Bojan Lampe (ŠD Turbo M), drugi je bil Rafael Končina (KD Hrastnik) in tretji Marko Saksida (KD Brda).   

 

Novi državni prvaki:

Matej Kravos, Laura Šimenc, Danijela Svetik, Vida Uršič, Matej Lovše, Uroš Vene, Andrej Guček, Jernej Grilj, Lucjan Premrn, Janez Debeljak, Anton Govekar, Matej Mihovec, Bojan Lampe 

 

Rezultati

Fotogalerija 1
Fotogalerija 2
Fotogalerija 3
Fotogalerija 4


Objavljeno: 10.06.2017

Vir/avtor:

Galerija

Vir:

Komentarji