Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)
Edge520P road

Na Areh najhitrejša Kimovec in Škerljeva

 

Kimovec

 

V soboto se na vzponu na Areh pomerilo preko 100 kolesark in kolesarjev. Tekmovali so v kategorijah amater, master A,B,C,D,E,F,G,H,I ter ženske A,B in C na 17,2 kilometrski trasi, premagati pa so morali 990 višinskih metrov.

Na vrh je prvi prišel Matej Kimovec (VAŠKA RUNDA),  današnjo traso je prepeljal v 44 minutah in 7 sekundah. Drugi absolutno je bil lanski zmagovalec vzpona na Areh Primož Porenta (ŠD BAM.BI), tretje mesto pa je osvojil lansko leto drugi Marko Plank (BIKEREPUBLIC).

Med ženskami pa je bila absolutno najhitrejša Maja Škrlj (IZVIR VIPAVA), ki je kot novinka letos zelo uspešna v vzponih, druga absolutno je bila Ajda Opeka (KD BRANIK MARIBOR) in tretja Katarina Novak (BIKEREPUBLIC).


AREH

 

Rezultati po kategorijah:

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Maja Škrlj (IZVIR VIPAVA), druga je bila Katarina Novak in tretja Nina Verdel (obe BIKEREPUBLIC).

V kategoriji Ženske B je bila najhitrejša Ajda Opeka (KD BRANIK MARIBOR), druga je bila Ana Jeromelj in tretja Katarina Saksida (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Ženske C je prvo mesto osvojila Ivanka Škerlj (KD BRDA DOBROVO), druga je bila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M).

V kategoriji Amaterji je zmagal Primož Porenta (ŠD BAM.BI), drugi je bil Gašper Berlot (KD ALPE SIS) in tretji Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.).

V kategoriji Master A je bil najhitrejši Matej Kimovec (Vaška runda), drugo mesto je osvojil Marko Plank (BIKEREPUBLIC) ter tretje Uroš Bogša (ŠD TURBO M).

V kategoriji Master B je zmagal Andrej Jezeršek (KD ALPE SIS), drugi je bil Jernej Stibilj (PICIBICI) in tretji Alen Murshed (BSX TEAM).

V kategoriji Master C je prvo mesto osvojil Grega Filipič (KD ALPE SIS), drugi je bil Gorazd Konc (KK KRANJ) in tretji Damjan Kolenc (KD HRASTNIK).

V kategoriji Master D je bil najhitrejši Robert Likar (IZVIR VIPAVA), drugo mesto je osvojil Miran Dovnik (ŠD TINJE) ter tretje Boris Kampuš (IZVIR VIPAVA).

V kategoriji Master E je prvo mesto osvojil Igor Grudnik (KD ALPE SIS), drugi je bil Tomaž Dolar (KK ZAVRŠNICA) in tretji Andrej Pinter (ŠENJUR POWER).

V kategoriji Master F je zmagal Robert Mulej (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Tomislav Čuk (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Master G je bil najhitrejši Ivan Popovič (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY), drugo mesto je osvojil Marjan Čuden (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY) ter tretje Ljubo Car (KD BRANIK MARIBOR).

V kategoriji Master H je zmagal Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Zvezdan Mikulin (KD BRDA DOBROVO) in tretji Janez Prešeren (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY).

V kategoriji Master I je prvo mesto osvojil Rafael Končina (KD HRASTNIK), drugi je bil Bojan Lampe (ŠD TURBO M) in tretji Franc Mikuž (IZVIR VIPAVA).

 

Fotogalerija

Rezultati

AREH


Objavljeno: 09.07.2017

Vir/avtor:

Galerija

Vir:

Komentarji

Najbolj brano

19 Jun 2018
Cestno kolesarstvo

51 nasmehov in več kot 100 razlogov za srečo

Skupaj so prekolesarile več kot 100 km in sicer od Ljubljane do Bleda in nazaj.

18 Jun 2018
Cestno kolesarstvo

Državni prvaki v kronometru

Odranci – Beltinci – Melinci – Gornja Bistrica – Odranci