inReach Explorer

Pokalna podelitev v gorskem kolesarstvu za sezono 2017

 

OGK

 

V ljubljanskem Koloseju je Odbor za gorsko kolesarstvo Kolesarske zveze Slovenije podelil pokale najboljšim gorskim kolesarjem disciplin B4X, BMX, olimpijski kros in spust ter najbolj uspešnim klubom sezone 2017.

Med nagrajenci so bili tudi tuji kolesarji, ki so tekmovali za pokale SloXcup ali Unior DH.

Fotogalerija

Nagrajenci: 

KROS (XCO):

ELITE    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 HRIBOVŠEK Boštjan CALCIT BIKE TEAM
2 DIMIC Gregor ENERGIJATEAM.COM
3 BRAIDOT Luca CS CARABINIERI
     
U23    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 NAGLIČ Rok CALCIT BIKE TEAM
2 KRAJNC Gregor CALCIT BIKE TEAM
3 PELLIZZON Moreno TEAM RUDY PROJECT XCR
     
U23/ELITE  W  
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 ŽAKELJ Tanja RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM
2 POPOVA Iryna BPS MTB TEAM
3 PERŠE Tina CALCIT BIKE TEAM
     
U19 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 KLEMENČIČ Miha MBK SPORTR.SI
2 LOZAR Matjaž MBK SPORTR.SI
3 GOVEKAR Matevž MBK SPORTR.SI
     
U19 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 MOVRIN Vita ENERGIJATEAM.COM
2 ŽUFIĆ Ania BK MARATON KREIDLER
3 FILIPOVIĆ Ema BK BIKER
     
Amaterke    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 STRNAD Andreja SCOTT TEAM
     
Amaterji    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 ČIBEJ Aleš KK RAVNE
2 RAZINGAR Matej KK ZAVRŠNICA
3 BLATNIK Žiga KK ZAVRŠNICA
     
Veterani 1  
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 BUDIN Matjaž MBK SPORTR.SI
2 MIKELJ Uroš CALCIT BIKE TEAM
3 JAZBEC Matic ŠD 2SIMPL
     
Veterani 2  
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 BLAZNIK Robert MBK SPORTR.SI
2 BOŠKIN Aleš MBK SPORTR.SI
3 MIKLIČ Gregor CALCIT BIKE TEAM
     
Veterani 3  
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 ZUPAN Tine SCOTT TEAM
2 VOVK Janez CALCIT BIKE TEAM
3 ROLLAND Christian SC BRIANCON
     
Veteranke  
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 PODPEČAN Ana CALCIT BIKE TEAM
2 KRANJEC Mira CALCIT BIKE TEAM
3 UTRANKER Martina ŠD 2SIMPL
     
U17 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 PEČNIK Teo KK RAVNE
2 KLEMENČIČ Jakob MBK SPORTR.SI
3 ŽLE Blaž CALCIT BIKE TEAM
     
U17 W    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 JANEŽIČ Ana ENERGIJATEAM.COM
2 HOMAR Tamara ENERGIJATEAM.COM
3 FILIPOVIĆ Jana BK BIKER
     
U15 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 RUS Jure MBK SPORTR.SI
2 SMRDEL Miha MBK SPORTR.SI
3 GNEZDA Nace KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U15 W    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 MOROZ Nuša KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 MLAKAR Daša MBK SPORTR.SI
3 MOVRIN Ema ENERGIJATEAM.COM
     
U13 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 PAHOR Žan ENERGIJATEAM.COM
2 TERPIN Tine MBK SPORTR.SI
3 MAROLT Jaka KK ZAVRŠNICA
     
U13 W    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 KRANJEC Hana Žagar CALCIT BIKE TEAM
2 KLEMENČIČ Ivana MBK SPORTR.SI
3 SMRDEL Tina MBK SPORTR.SI
     
U11 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 RUDOLF Jernej MBK SPORTR.SI
2 ZUPANIČ Jurij ENERGIJATEAM.COM
3 BOŠKIN Filip KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U11 W    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 TERPIN Eva MBK SPORTR.SI
2 TANCIK Meta ENERGIJATEAM.COM
3 GNEZDA Hana KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U9 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 MAJNIK Maks CALCIT BIKE TEAM
2 DEJAK Lenart ENERGIJATEAM.COM
3 KUTOŠA Filip ENERGIJATEAM.COM
     
U9 W    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 ŠOŠTARKO Tajda CALCIT BIKE TEAM
2 KOBAL NeŽa ENERGIJATEAM.COM
3 MRAK Metka KD SLOGA 1902 IDRIJA
     
U7 M    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 RUPNIK Lan MBK SPORTR.SI
2 MLAKAR Tine MBK SPORTR.SI
3 ŠEKORANJA Žan CALCIT BIKE TEAM
     
U7 W    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 UTRANKER Neža ŠD 2SIMPL
2 VRHOVNIK Neža Papler CALCIT BIKE TEAM
3 PEVEC Kaja ENERGIJATEAM.COM


Klubsko

Uvrstitev Klub Točke
1 CALCIT BIKE TEAM 62042
2 MBK SPORTR.SI 31780
3 ENERGIJATEAM.COM 27818

 

Spust (DH)

Elite    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 ŽABJEK Jure UNIOR TOOLS TEAM
2 VAUH Miran KK ČRN TRN
3 PANDUR Žiga UNIOR TOOLS TEAM
     
Veterani    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 JEREB Gašper ŠKTD AVČE
2 BAJDA Janez BATT TEAM
3 VOLF Boštjan WOLF RACING TEAM
     
     
Amaterji    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 VIDOVIČ Andreas GANESHA TEAM
2 KLINKON Boštjan ŠKTD AVČE
3 KOKELJ Nino GANESHA TEAM
     
U15    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 KOS Erazem ŠD SUPERSNURF
2 HORŽEN Tilen RAJD FUNSPORTS
3 JANEŽIČ JAN Pitka RAJD FUNSPORTS
     
     
U17    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 NIEMIZ Marko SINTER BRAKES TEAM
2 GOMILŠČEK Žak RAJD FUNSPORTS
3 PIRŠ Žan SINTER BRAKES TEAM
     
     
U19    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 KOKELJ Matic KK WOLF RACING TEAM
2 PINTAR Rudi SINTER BRAKES TEAM
3 BAŠIĆ Ivan BK TNT PAZIN
     
     
ženske    
Uvrstitev Tekmovalec KLUB
1 HRASTNIK Monika KK ČRN TRN
2 PRIMOŽIČ Katarina BATT TEAM
3 HORVAT Špela BK KKJ - WD40 BIKE

Klubsko:

Uvrstitev Klub Točke
1 RAJD FUNSPORTS 3818
2 ŠKTD AVČE 2643
3 KK ČRN TRN 2081

 

BMX

  Dečki -8  
Uvrstitev Tekmovalec Klub
1 Nik Prek KK ČRN TRN
2 Mak Breznik Falk BSX TEAM
3 Jaka Supić BSX TEAM
     
  Dečki 9/10  
Uvrstitev Tekmovalec Klub
1 Miha Čeh BSX TEAM
2 Luka Supić BSX TEAM
3 Mai Pokleka KD LIGNIT
     
  Dečki 11/12  
Uvrstitev Tekmovalec Klub
1 Tim Rovtar KK ČRN TRN
2 Nik Golob BSX TEAM
3 Beno Batič KK ČRN TRN
     
  Fantje 13/14  
Uvrstitev Tekmovalec Klub
1 Staš Lukić BSX TEAM
2 Gaj Gorza BSX TEAM
3 Tio Ošlak BSX TEAM
     
     
  Fantje 15/16  
Uvrstitev Tekmovalec Klub
1 Filip Kocijančič BSX TEAM
2 Viktor Jarc BSX TEAM
3 Jernej Gruber BSX TEAM
     
     
  Moški 17+  
Uvrstitev Tekmovalec Klub
1 Žan Godina KK ČRN TRN
2 Kevin Berginc UNIOR TOOLS TEAM
3 Peter Caf BSX TEAM
     
  Cruiser  
Uvrstitev Tekmovalec Klub
1 Palčnik Gregor BSX TEAM
2 Kristjan Kocmut BSX TEAM
3 Matej Regent BSX TEAM
     
     
  Klubsko  
Uvrstitev Klub  
1 BSX team Maribor  
2 KK Črn Trn  
3 KD Rajd  

B4X

DEKLETA
1. NAJA STIPANIČ 
2. MILA LAMPIČ 
3. ANEJA ĐURINEK 
 
U7
1. MILA LAMPIČ 
2. NINO BRATOŽ 
3. VITO PLAHUTA 
 
U9
1. NIK PREK 
2. JOŠT LOŽAR 
3. JAKA BORŠTNAR 
 
U11
1. MAI POKLEKA 
2. VAL TRINLE LAMPIČ 
3. ANDRAŽ KOREN 
 
U13
1. TIM ROVTAR 
2. BENO BATIČ 
3. URBAN LEMUT 
 
U15
1. GAJ GORZA 
2. MATEJ KOREN 
3. MATIC CURK 
 
U19 – MLADINCI
1. ROK BAJC 
2. PRIMOŽ LEMUT 
3. ANŽE NOVINEC 
 
ČLANI:
1. ALEKSANDER KAVAŠ 
2. JANI VOLK 
3. JANEZ TURK 

 

12.11.2017 19:14:27

Vir:

Galerija

Sorodne novice

13 Nov 2017
Gorsko kolesarstvo

Podelitev priznanj OGK

Po večeru zvezd še podelitev nagrad odbora za gorsko kolesarstvo in BMX pri Kolesarski zvezi Slovenije. V ljubljanskem Koloseju.

12 Nov 2017
Gorsko kolesarstvo

Svetovno prvenstvo v urbanem kolesarstvu je končano!

Trial, MTB eliminator in BMX prostega sloga. Prvo tovrstno prvenstvo, ki ga je gostil kitajski Čengdu, je prineslo nove svetovne ...

Vir:

Komentarji

Najbolj brano

17 Nov 2017
Gorsko kolesarstvo

Koledarji serij iXS za 2018 so tu

Na novo mednarodni iXS Downhill Cup. Nivo pod evropskim pokalom, v katerem bosta tokrat kar dve slovenski dirki.

17 Nov 2017
Gorsko kolesarstvo

Video 5ek: Jesenska pripoved

er, Kintner, Tudor in Naish, Whiles, Noonan in Kerr.

16 Nov 2017
Gorsko kolesarstvo

Staknimo glave za najmlajše

Imaš kaj rabljene kolesarske robe, ki jo lahko pogrešiš? Nekateri bodo zelo veseli!

16 Nov 2017
Gorsko kolesarstvo

Video 1/4ek: Ujemi ritem

hythm, Cocaine trails, Brojev Shuttle day, Nik Rijavec, MTB Galaxy, Patricio z gospo, RODEO na Slavniku, Siko pa na ZLIKu.

15 Nov 2017
Gorsko kolesarstvo

Popolna kombinacija?

o in nadvse uporabno kolo, oziroma pravi moški avto in sanjsko kolo?