Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Državni prvaki v kronometru 

DP

Pretekli vikend, točneje v nedeljo, so se na uri resnice poleg kolesarjev na dirki Po Sloveniji za majice državnih prvakov pomerili tudi amaterski kolesarji. Zadnja dirka v pokalnem točkovanju je prinesla tudi zmagovalce Pokala Slovenije v kronometru.

Trasa kronometra se je začela in končala v Odrancih na razdalji 14,1 kilometrov. Med odličnimi kolesarji so novi državni prvaki postali Dejan Galun, Matej Kravos, Matej Lovše, Andrej Guček,  Jernej Grilj, Milan Černigoj, Andrej Žavbi, Borislav Skubic, Anton Govekar, Bojan Lampe,  Laura Šimenc, Matejka Nabernik in Vida Ceglar.

Vsi državni prvaki so tudi zmagovalci Pokala Slovenije v kronometru, v katerem se je v treh dirkah pomerilo 157 kolesarjev in kolesark.

Rezultati kronometra po kategorijah:

V kategoriji Ženske A je bila najhitrejša Laura Šimenc (BK UMAG), druga je bila Mateja Roglič (TEAM EPPINGER) in tretja Petra Zrimšek (ŠD BAM.BI). 

V kategoriji Ženske B je prvo mesto osvojila Matejka Nabernik (BAM.BI), druga je bila Tina Brelih (KD ALPE SIS) in tretja Nina Dolinar (JB TEAM NOVO MESTO). 

V kategoriji Ženske C je prvo mesto osvojila Vida Ceglar (ŠD BAM.BI), druga je bila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M) in tretja Jelka Rakuš (ŠD BAM.BI). 

V kategoriji Amaterji je zmagal Dejan Galun (ŠD RIKITEAM), drugi je bil Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Simon Avguštin (ŠD RIKITEAM). 

V kategoriji Master A je prvo mesto osvojil Matej Kravos (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Uroš Bogša (ŠD TURBO M) in tretji Miha Bošnjak (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY). 

V kategoriji Master B je bil najhitrejši Matej Lovše (TUŠ T.E.A.M.), drugo mesto je osvojil Jernej Stibilj (PICIBICI) ter tretje Trajče Velički (ŠD RIKITEAM). 

V kategoriji Master C je prvo mesto osvojil Andrej Guček (BIKEREPUBLIC), drugi je bil Borja Jelič (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Dean Bratuš (MBK SPORTR.SI). 

V kategoriji Master D je zmagal Jernej Grilj, drugi je bil Dušan Hajdinjak (TEAM TURBO TROPOVCI) in tretji Matjaž Kovač (IZVIR VIPAVA). 

V kategoriji Master E je bil najhitrejši Milan Černigoj (KD LPP), drugo mesto je osvojil Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M.) ter tretje Iztok Kuret (KD ALPE SIS). 

V kategoriji Master F je zmagal Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Janez Debeljak (KD LPP) in tretji Robert Mulej (KD BRDA DOBROVO). 

V kategoriji Master G je prvo mesto osvojil Borislav Skubic (KD LPP), drugi je bil Marjan Čuden (B.V.G.

GULČ - BTS COMPANY) in tretji Ljubo Car (KD BRANIK MARIBOR). 

V kategoriji Master H je bil najhitrejši Anton Govekar (ŠD TURBO M), drugo mesto je osvojil Matej Mihovec (ŠD TURBO M) ter tretje Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY). 

V kategoriji Master I je prvo mesto osvojil Bojan Lampe (ŠD TURBO M), drugi je bil Rafael Končina (KD HRASTNIK) in tretji Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Rekreativci (brez licenc) je bil najhitrejši Simon Gjerkeš (OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM), drugo mesto je osvojil Danijel Dervarič ter tretje Igor Štemberger
 


Objavljeno: 18.06.2018

Vir/avtor:

Galerija

Sorodne novice

25 Sep 2018
Gorsko kolesarstvo

Na verigi: Žiga Arnež

Vodja šole gorskega kolesarstva MTB kluba Kranj, ki letos na Borovničkah in še kje kali 47 rednov vpisanih mladih bajkerjev.

25 Sep 2018
Gorsko kolesarstvo

Zmaga Blaže Pintarič v krosu v Turčiji

Na dvodnevnem Sakarya MTB Cupu, predstavitvi gostitelja svetovnega prvenstva v maratonu leta 2020, Rok Naglič 7. v maratonu in 15...

25 Sep 2018
Gorsko kolesarstvo

Alpe-Adria BMX: Najboljši klub je BSX Racing Team

Največji slovenski BMX klub je odnesel skupno zmago v točkovanju serije Alpe-Adria. In to že tretje leto zapored!

Vir:

Komentarji