Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Ambrož Triatlon Kamnik: najhitrejši Klemen Bojanc 

Klemen Bojanc

V nedeljo se je preko 120 triatlonk in triatloncev pomerilo na 8. izvedbi tekme Ambrož Triatlon Kamnik, ki je lansko leto zaradi slabega vremena odpadla. Letos je vreme zdržalo in nekaj utrinkov s tekme smo ujeli tudi mi. Tekma je uspela, kot vedno tudi rižev narastek ni manjkal.

Najmlajši so se pomerili na Cici triatlonu, kar je pomenilo 50 metrov plavanja, dva kilometra kolesarjenja in 400 metrov teka.

Starejši dečki in deklice ter kadeti in kadetinje v kategoriji Super sprint so preplavali dolžino 300 metrov, prekolesarili 10 kilometrov in pretekli 2,5 kilometrov.

Mlajši in starejši mladinci in mladinke, člani in članice ter veterani pa so se pomerili v kategoriji Sprint triatlon na 750 metrih plavanja, 21. kilometrih kolesarjenja in 5. kilometrih teka.

V kategoriji Triatlon za vsakogar pa so morali tekmovalci preplavati dolžino 300 metrov, prekolesariti 10 kilometrov in preteči razdaljo 2,5 kilometrov.

Absolutno najhitrejši so bili člani domačega kluba TK TRISPORT KAMNIK, ki so izkoristili prednost oziroma poznavanje domačega terena. Najmočnejši je bil Klemen Bojanc, drugi je bil Jan Škrjanc in tretji Domen Obreza.

Rezultati po kategorijah:

V kategoriji ČLANI 1 je zmagal Klemen Bojanc (TK Trisport Exoterm), drugi je bil Luka Suhadolnik (Triatlonski klub Telemach Ljubljana) in tretji Simon Koželj (TK Trisport Exoterm).  Med ČLANICAMI 1 Nina Mandl (Multisport Krško) ni imela konkurence.

V kategoriji ČLANI 2 je prvo mesto osvojil  Vasja Povše (ŠRK CELJE), drugi je bil Domen Hribar (TK Trisport Exoterm) in tretji Luka Slapšak Pelliccioni (ŠD AKSON). 

V kategoriji ČLANICE 2 je prvo mesto osvojila Ana Seliškar (TK NOVO MESTO), druga je bila Alenka Marjetič (TK NOVO MESTO).

V kategoriji VETERANI 1 je bil najhitrejši Mitja Mori (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugo mesto je osvojil Miha Pančur (TK Trisport Exoterm) ter tretje Gregor Torkar (TK UTRIP). V kategoriji VETERANI 2 je prvo mesto osvojil Tomaž Pilih (TK Trisport Exoterm), drugi je bil Primož Kovič (Hrast Dob) in tretji Robert Gostinčar (TRIATLON KLUB 3KM). 

V ženski kategoriji VETERANKE 2 Mojca Vrabl (TRIATLON KLUB 3KM) prav tako ni imela konkurence.

V kategoriji VETERANI 4 je zmagal Slavko Petrič (ŠD POSAVJE), drugi je bil Zvezdan Martič (TK Trisport Exoterm).

Med VETERANI 5 je zmagal Toni Žagar (Triatlon klub Inles Riko Ribnica), med VETERANKAMI 5 pa Ljuba Štrukelj (TRIATLON KLUB 3KM).

V kategoriji STAREJŠI MLADINCI je bil najhitrejši Domen Obreza (TK Trisport Exoterm), drugo mesto je osvojil Maks Škufca (Triatlon klub Inles Riko Ribnica) ter tretje Matej Dečman (Triatlon klub Inles Riko Ribnica). Med STAREJŠIMI MLADINKAMI je bila Ajda Ahačič (TK Trisport Exoterm) brez konkurence.

V kategoriji KADETI je bil najhitrejši Jakob Mamič (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugo mesto je osvojil Staš Tomšič (Triatlon klub Inles Riko Ribnica) ter tretje Mark Pregelj (ŠD 3ŠPORT). 
V kategoriji KADETINJE je bila najhitrejša Monika Bartol (Triatlon klub Inles Riko Ribnica), druga je bila Manca Maradin (TK Trisport Exoterm) in tretja Vita Pilih (TK Trisport Exoterm). 

V kategoriji MLAJŠI MLADINCI je zmagal Jan Škrjanc (TK Trisport Exoterm), drugi je bil Žiga Berlec (TK Trisport Exoterm) in tretji Elias Moritz Škufca (Triatlon klub Inles Riko Ribnica). Med MLAJŠIMI MLADINKAMI Neža Pogačar (TK UTRIP) ni imela konkurence.

V kategoriji STAREJŠI DEČKI je zmagal Nik Alenabi (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugi je bil Domen Bojanc (TK Trisport Exoterm) in tretji Nevan Vimos Kocbek (Triatlonski klub Telemach Ljubljana).  V kategoriji STAREJŠE DEKLICE je bila najhitrejša Lara Mihevc (TK Logatec), druga je bila Tinkara Stres (TK EKLIMAS AJDOVŠČINA) in tretja Sara Navodnik (TK Velenje). 

V kategoriji MLAJŠI DEČKI je bil najhitrejši Tian Denša (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugo mesto je osvojil Marcel Pavlin (TK UTRIP) ter tretje Luka Dežman (TK Trisport Exoterm). 
V kategoriji MLAJŠE DEKLICE je prvo mesto osvojila Mia Križan (Triatlon klub Inles Riko Ribnica).

Med CICIBANI je prvo mesto osvojil Grega Navodnik, drugi je bil Bor Rotovnik (oba TK Velenje) in tretji Lovro Seliškar (TK NOVO MESTO). V kategoriji CICIBANKE je prvo mesto osvojila Lara Simičak (TK Trisport Exoterm), druga je bila Ela Križan (Triatlon klub Inles Riko Ribnica), tretja pa Stela  Štebe (TK UTRIP). 

V kategoriji Triatlon za vsakogar - članice 1 je prvo mesto osvojila Karmen Grojzdek (TK Trisport Exoterm), druga je bila Kristina Trop.
V kategoriji Triatlon za vsakogar - veterani 1 Tomaž Rotovnik, drugo mesto je osvojil Robert Lovrenčič (TK Novo mesto) ter tretje Iztok Kovačič (TK Novo mesto). 
V kategoriji Triatlon za vsakogar - veterani 2 Primož Rojec ni imel konkurence, tako kot med veterankami 1 Saša Ninković.
 


Objavljeno: 25.06.2018

Vir/avtor:

Deli

Sorodne novice

16 Nov 2019
Gorski tek

SP Argentina: Malijeva, Bečan, Čuferjeva in Španring v petek najhitrejši Slovenci

Slovenci so se v petek pomerili na svetovnem prvenstvu v gorskih tekih, ki letos poteka v Argentini.

04 Nov 2019
Ciklokros

Matic Kranjec Žagar najhitrejši na dirki Ciklokros lige na Hrvaškem

V soboto se je nekaj slovenskih kolesarjev udeležilo ciklokros lige na Hrvaškem.

30 Oct 2019
Triatlon

Za zaključek tekmovalne sezone še Super League triatlon na Malti

Na Triatlonsko zvezo Slovenije smo že v začetku leta prejeli povabilo organizatorja Super League Triathlon za udeležbo naših s...

14 Oct 2019
Triatlon

Državna prvaka v srednjem triatlonu Simona Dolinar Majdič in Matija Meden

V zadnji tekmi koledarja TZS v sezoni 2019, so se triatlonke in triatlonci pomerili v državnem prvenstvu na razdalji srednji tria...

04 Oct 2019
Triatlon

Na Olimpijskem festivalu tudi Triatlon Slovenije

Pretekli petek in soboto, 27. in 28. septembra, se je na Kongresnem trgu odvijal že 5. Olimpijski festival, ki poteka v organizac...

Vir:

Komentarji

Najbolj brano

20 Nov 2019
Triatlon

Dan talentov uspešno tudi drugič

V soboto 16.11.2019 so se mladi triatlonci in triatlonke zbrali na drugem Dnevu talentov v tem letu. Namen dogodka je povabiti na ...

30 Oct 2019
Triatlon

Za zaključek tekmovalne sezone še Super League triatlon na Malti

Na Triatlonsko zvezo Slovenije smo že v začetku leta prejeli povabilo organizatorja Super League Triathlon za udeležbo naših s...

26 Oct 2019
Triatlon

Končni rezultati pokalnih razvrstitev sezone 2019 in vabilo na zaključno prireditev TZS, 29.11.2019 ob 18.30, Cineplexx Kranj

Obveščamo vas, da so pripravljeni končni rezultati pokalnih razvrstitev za sezono 2019. Vse uvrščene prosimo, da rezultate pr...

23 Oct 2019
Triatlon

Vabljeni na 2. “Dan talentov” TZS 2019

Sezona 2019 se je zaključila in ponovno je čas za jesenski Dan talentov, s katerim v naše vrste vabimo nove potencialne triatlo...

14 Oct 2019
Triatlon

Državna prvaka v srednjem triatlonu Simona Dolinar Majdič in Matija Meden

V zadnji tekmi koledarja TZS v sezoni 2019, so se triatlonke in triatlonci pomerili v državnem prvenstvu na razdalji srednji tria...

Dodaj v košarico

Tekaška štartna številka A6, barvna
Spletna cena:

0.23 €

pri nakupu nad 400 0.21 €

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €