Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Ambrož Triatlon Kamnik: najhitrejši Klemen Bojanc 

Klemen Bojanc

V nedeljo se je preko 120 triatlonk in triatloncev pomerilo na 8. izvedbi tekme Ambrož Triatlon Kamnik, ki je lansko leto zaradi slabega vremena odpadla. Letos je vreme zdržalo in nekaj utrinkov s tekme smo ujeli tudi mi. Tekma je uspela, kot vedno tudi rižev narastek ni manjkal.

Najmlajši so se pomerili na Cici triatlonu, kar je pomenilo 50 metrov plavanja, dva kilometra kolesarjenja in 400 metrov teka.

Starejši dečki in deklice ter kadeti in kadetinje v kategoriji Super sprint so preplavali dolžino 300 metrov, prekolesarili 10 kilometrov in pretekli 2,5 kilometrov.

Mlajši in starejši mladinci in mladinke, člani in članice ter veterani pa so se pomerili v kategoriji Sprint triatlon na 750 metrih plavanja, 21. kilometrih kolesarjenja in 5. kilometrih teka.

V kategoriji Triatlon za vsakogar pa so morali tekmovalci preplavati dolžino 300 metrov, prekolesariti 10 kilometrov in preteči razdaljo 2,5 kilometrov.

Absolutno najhitrejši so bili člani domačega kluba TK TRISPORT KAMNIK, ki so izkoristili prednost oziroma poznavanje domačega terena. Najmočnejši je bil Klemen Bojanc, drugi je bil Jan Škrjanc in tretji Domen Obreza.

Rezultati po kategorijah:

V kategoriji ČLANI 1 je zmagal Klemen Bojanc (TK Trisport Exoterm), drugi je bil Luka Suhadolnik (Triatlonski klub Telemach Ljubljana) in tretji Simon Koželj (TK Trisport Exoterm).  Med ČLANICAMI 1 Nina Mandl (Multisport Krško) ni imela konkurence.

V kategoriji ČLANI 2 je prvo mesto osvojil  Vasja Povše (ŠRK CELJE), drugi je bil Domen Hribar (TK Trisport Exoterm) in tretji Luka Slapšak Pelliccioni (ŠD AKSON). 

V kategoriji ČLANICE 2 je prvo mesto osvojila Ana Seliškar (TK NOVO MESTO), druga je bila Alenka Marjetič (TK NOVO MESTO).

V kategoriji VETERANI 1 je bil najhitrejši Mitja Mori (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugo mesto je osvojil Miha Pančur (TK Trisport Exoterm) ter tretje Gregor Torkar (TK UTRIP). V kategoriji VETERANI 2 je prvo mesto osvojil Tomaž Pilih (TK Trisport Exoterm), drugi je bil Primož Kovič (Hrast Dob) in tretji Robert Gostinčar (TRIATLON KLUB 3KM). 

V ženski kategoriji VETERANKE 2 Mojca Vrabl (TRIATLON KLUB 3KM) prav tako ni imela konkurence.

V kategoriji VETERANI 4 je zmagal Slavko Petrič (ŠD POSAVJE), drugi je bil Zvezdan Martič (TK Trisport Exoterm).

Med VETERANI 5 je zmagal Toni Žagar (Triatlon klub Inles Riko Ribnica), med VETERANKAMI 5 pa Ljuba Štrukelj (TRIATLON KLUB 3KM).

V kategoriji STAREJŠI MLADINCI je bil najhitrejši Domen Obreza (TK Trisport Exoterm), drugo mesto je osvojil Maks Škufca (Triatlon klub Inles Riko Ribnica) ter tretje Matej Dečman (Triatlon klub Inles Riko Ribnica). Med STAREJŠIMI MLADINKAMI je bila Ajda Ahačič (TK Trisport Exoterm) brez konkurence.

V kategoriji KADETI je bil najhitrejši Jakob Mamič (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugo mesto je osvojil Staš Tomšič (Triatlon klub Inles Riko Ribnica) ter tretje Mark Pregelj (ŠD 3ŠPORT). 
V kategoriji KADETINJE je bila najhitrejša Monika Bartol (Triatlon klub Inles Riko Ribnica), druga je bila Manca Maradin (TK Trisport Exoterm) in tretja Vita Pilih (TK Trisport Exoterm). 

V kategoriji MLAJŠI MLADINCI je zmagal Jan Škrjanc (TK Trisport Exoterm), drugi je bil Žiga Berlec (TK Trisport Exoterm) in tretji Elias Moritz Škufca (Triatlon klub Inles Riko Ribnica). Med MLAJŠIMI MLADINKAMI Neža Pogačar (TK UTRIP) ni imela konkurence.

V kategoriji STAREJŠI DEČKI je zmagal Nik Alenabi (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugi je bil Domen Bojanc (TK Trisport Exoterm) in tretji Nevan Vimos Kocbek (Triatlonski klub Telemach Ljubljana).  V kategoriji STAREJŠE DEKLICE je bila najhitrejša Lara Mihevc (TK Logatec), druga je bila Tinkara Stres (TK EKLIMAS AJDOVŠČINA) in tretja Sara Navodnik (TK Velenje). 

V kategoriji MLAJŠI DEČKI je bil najhitrejši Tian Denša (Triatlonski klub Telemach Ljubljana), drugo mesto je osvojil Marcel Pavlin (TK UTRIP) ter tretje Luka Dežman (TK Trisport Exoterm). 
V kategoriji MLAJŠE DEKLICE je prvo mesto osvojila Mia Križan (Triatlon klub Inles Riko Ribnica).

Med CICIBANI je prvo mesto osvojil Grega Navodnik, drugi je bil Bor Rotovnik (oba TK Velenje) in tretji Lovro Seliškar (TK NOVO MESTO). V kategoriji CICIBANKE je prvo mesto osvojila Lara Simičak (TK Trisport Exoterm), druga je bila Ela Križan (Triatlon klub Inles Riko Ribnica), tretja pa Stela  Štebe (TK UTRIP). 

V kategoriji Triatlon za vsakogar - članice 1 je prvo mesto osvojila Karmen Grojzdek (TK Trisport Exoterm), druga je bila Kristina Trop.
V kategoriji Triatlon za vsakogar - veterani 1 Tomaž Rotovnik, drugo mesto je osvojil Robert Lovrenčič (TK Novo mesto) ter tretje Iztok Kovačič (TK Novo mesto). 
V kategoriji Triatlon za vsakogar - veterani 2 Primož Rojec ni imel konkurence, tako kot med veterankami 1 Saša Ninković.
 


Objavljeno: 25.06.2018

Vir/avtor:

Deli

Sorodne novice

07 Mar 2020
Triatlon

Državni prvak v zimskem triatlonu je Martin Mlakar

V soboto, 7.3.2020 se je s prvo tekmo na koledarju tekem TZS, začela tudi tekmovalna sezona 2020.  Fantje so odpotovali v sosedn...

27 Feb 2020
Gorsko kolesarstvo

Miha Klemenčič: Zbogom, tekmovanja

Še en odličen kroskantrijaš je postavil kolo na stranski tir in se posvetil študiju. Kroskantrijaš, ki je bil celotno tekmova...

24 Feb 2020
Triatlon

Zmagovalci sezone 2019 Triatlonske zveze Slovenije

Kljub dejstvu da smo že zakorakali v novo sezono, pa se vedno lahko spomnimo lanskoletnih dobitnikov pokalov v triatlonu, duatlon...

Vir:

Komentarji

Najbolj brano

27 Mar 2020
Triatlon

Koledar tekem TZS 2020 bo prenovljen

Potem ko je TZS že prestavila tekmovanja v aprilu na jesenski del leta, se obetajo ponovne spremembe koledarja. Glede na trenutno...

18 Mar 2020
Triatlon

Sprememba koledarja tekem TZS

Glede na trenutno situacijo in epidemijo, ki je razglašena v Sloveniji zaradi koronavirusa, so se organizatorji duatlonov odloči...

12 Mar 2020
Triatlon

Duatlon Ribnica 2020 prestavljen

Organizator TK Inles Riko Ribnica se je zaradi trenutne situacije in razglasitve epidemije v Sloveniji, odločil odpovedati tekmo ...

07 Mar 2020
Triatlon

Razpis DP Duatlon Ribnica 2020

Še slab mesec dni nas loči od prve tekme v duatlonu, ki bo v Ribnici 4.4.2020.  Organizator TK Inles Riko Ribnica je razpis že...

07 Mar 2020
Triatlon

Državni prvak v zimskem triatlonu je Martin Mlakar

V soboto, 7.3.2020 se je s prvo tekmo na koledarju tekem TZS, začela tudi tekmovalna sezona 2020.  Fantje so odpotovali v sosedn...

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €


Dodaj v košarico

VARNOSTNE SPONKE, SREBRNE 28mm 1000 KOS (knofce)
Spletna cena:

7.95 €

pri nakupu nad 5 7.50 €