Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Nagrajeni najboljši amaterski kolesarji sezone 2018

OMR

V gostišču Jezero na Zbiljah je Odbor za množičnost in rekreacijo pripravil podelitev za Pokal Slovenije v cestnem kolesarstvu za amaterske kategorije. Najboljši so prejeli pokale oz. priznanja za uspešno sezono.

OMR

Posebno nagrado za dosežke je prejel kolesarski klub KK Izvir Vipava, saj je organizacija njihovih prireditev zadnja leta ena najbolje pripravljenih in obiskanih.

OMR

Pred podelitvijo je bila razširjena seja Odbora za množičnost, na katero so bili vabljeni tudi tekmovalci in organizatorji.

Prejete pokale oz. priznanja so prejeli:

CESTNE DIRKE:

Ženske – kategorija A:

1             Lucija GALUF (JB TEAM NOVO MESTO)

2             Dunja SELAN (TUŠ T.E.A.M.)

3             Katarina NOVAK (BIKEREPUBLIC)

Ženske – kategorija B: 

1             Tina BRELIH (KD ALPE SiS)

2             Helena POGAČNIK (KD ALPE SiS)

3             Ajda OPEKA (KD BRANIK MARIBOR)

Ženske – kategorija C:                 

1             Vida CEGLAR (ŠD BAM.BI)

2             Ivica RAKOŠ (ŠD TURBO M)

3             Zdenka VERŠNIK (JB TEAM NOVO MESTO)

Amaterji:                           

1             Vid MURKO (KD SELCE)

2             Miha ALIČ (KD LPP)

3             Mitja MESARIČ (TUŠ T.E.A.M.)

Master A:                          

1             Matej KRAVOS (TUŠ T.E.A.M.)

2             Miha BOŠNJAK (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

3             Andrej DRAKSLER (ŠD KOLOKA)

Master B:                          

1             Marjan MAČEK (KD LPP)

2             Uroš VENE (KD PAPEŽ PODGORJE)

3             Matej LOVŠE (TUŠ T.E.A.M.)

Master C:                          

1             Jani PREŠEREN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

2             Dean BRATUŠ (MBK SportR.Si)

3             Borja JELIČ (TUŠ T.E.A.M.)

Master D:                          

1             Dušan HAJDINJAK (TEAM TURBO TROPOVCI)

2             Borut VODOPIVEC (KD BRDA DOBROVO)

3             Tomi ISKRA (KD BRDA DOBROVO)

Master E:                           

1             Iztok MELANŠEK (TUŠ T.E.A.M.)

2             Vlado PRPAR (TUŠ T.E.A.M.)

3             Milan ČERNIGOJ (KD LPP)

Master F:                           

1             Andrej ŽAVBI (TUŠ T.E.A.M.)

2             Janez DEBELJAK (KD LPP)

3             Igor BOGATAJ (Rog AS)

Master G:                          

1             Marjan ČUDEN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

2             Ljubo CAR (KD BRANIK MARIBOR)

3             Borislav SKUBIC (KD LPP)

Master H:          

1             Ivan KASTELIC (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

2             Ivan MIHOVILOVIĆ (IZVIR VIPAVA)

3             Janez PREŠEREN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

Master I:                            

1             Bojan LAMPE (ŠD TURBO M)

2             Zorko CIGOJ (KD BRDA DOBROVO)

3             Marko SAKSIDA  (KD BRDA DOBROVO)

VZPON                

Ženske A:                          

1             Maja ŠKRLJ (IZVIR VIPAVA)

2             Katarina NOVAK (BIKEREPUBLIC)

3             Maja ZAJEC (ŠD BAM.BI)

Ženske B:                          

1             Helena POGAČNIK (KD ALPE SiS)

2             Špela ŠKRAJNAR (GANESHA TEAM)

3             Tina BRELIH (KD ALPE SiS)

Ženske C:                          

1             Ivica RAKOŠ (ŠD TURBO M)

2             Vida CEGLAR (ŠD BAM.BI)

3             Ivanka ŠKERLJ (KD BRDA DOBROVO)

Amaterji:                           

1             Kristijan BOŽNAR (IZVIR VIPAVA)

2             Luka VRHOVNIK (KD ROG)

3             Grega ŠETRAJČIČ (JB TEAM NOVO MESTO)

Master A:                          

1             Marko PLANK (BIKEREPUBLIC)

2             Matjaž KREGAR (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

3             Robi MARIČ (KD ALPE SiS)

Master B:                          

1             Andrej JEZERŠEK (KD ALPE SiS)

2             Iztok DOGŠA (GANESHA TEAM)

3             Jernej STIBILJ (PICIBICI)

Master C:                          

1             Dean BRATUŠ (MBK SportR.Si)

2             Jani PREŠEREN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

3             Uroš VERČIČ (ŠD BAM.BI)

Master D:                          

1             Robert LIKAR (IZVIR VIPAVA)

2             Simon ALIČ (KD BRDA DOBROVO)

3             Boris KAMPUŠ (IZVIR VIPAVA)

Master E:                           

1             Tomaž DOLAR (KK ZAVRŠNICA)

2             Bruno ČIBEJ (IZVIR VIPAVA)

3             Marko ČIČ DANEV (KD BRDA DOBROVO)

Master F:                           

1             Janez DEBELJAK (KD LPP)

2             Robert MULEJ (KD BRDA DOBROVO)

3             Andrej ŽAVBI (TUŠ T.E.A.M.)

Master G:                          

1             Marjan ČUDEN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

2             Borislav SKUBIC (KD LPP)

3             Milivoj PAPIČ (KD LPP)

Master H:                          

1             Anton GOVEKAR (ŠD TURBO M)

2             Franc HAFNER (ŠD BAM.BI)

3             Matej MIHOVEC (ŠD TURBO M)

Master I:                            

1             Zorko CIGOJ (KD BRDA DOBROVO)

2             Marko SAKSIDA (KD BRDA DOBROVO)

3             Rafael KONČINA (KD HRASTNIK)

KRONOMETER 

Ženske A:                          

1             Mateja ROGLIČ   (TEAM EPPINGER)

2             Petra ZRIMŠEK (ŠD BAM.BI)

3             Laura ŠIMENC (BK UMAG)

Ženske B:                          

1             Matejka NABERNIK (BAM.BI)

2             Tina BRELIH (KD ALPE SiS)

3             Nina DOLINAR (JB TEAM NOVO MESTO)

Ženske C:                          

1             Vida CEGLAR (ŠD BAM.BI)

2             Ivica RAKOŠ (ŠD TURBO M)

3             Vida URŠIČ (ŠD BAM.BI)

Amaterji:           

1             Dejan GALUN (ŠD RIKITEAM)

2             Simon AVGUŠTIN (ŠD RIKITEAM)

3             Vid MURKO (KD SELCE)

Master A:                          

1             Matej KRAVOS (TUŠ T.E.A.M.)

2             Uroš BOGŠA (ŠD TURBO M)

3             Miha BOŠNJAK (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

Master B:                          

1             Jernej STIBILJ (PICIBICI)

2             Matej LOVŠE (TUŠ T.E.A.M.)

3             Zoran RIBIČ (ŠD RIKITEAM)

Master C:                          

1             Borja JELIČ (TUŠ T.E.A.M.)

2             Andrej GUČEK (BIKEREPUBLIC)

3             Dean BRATUŠ (MBK SPORTR.SI)

Master D:                          

1             Jernej GRILJ (KK PLAMA-PUR)

2             Dušan HAJDINJAK (TEAM TURBO TROPOVCI)

3             Matjaž  KOVAČ (IZVIR VIPAVA)

Master E:                           

1             Milan ČERNIGOJ (KD LPP)

2             Iztok MELANŠEK (TUŠ T.E.A.M.)

3             Franc BAJEC (KK Postojna)

Master F:                           

1             Andrej ŽAVBI (TUŠ T.E.A.M.)

2             Janez DEBELJAK (KD LPP)

3             Marjan BRATINA (KD BRDA DOBROVO)

Master G:                          

1             Borislav SKUBIC (KD LPP)

2             Marjan ČUDEN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

3             Ljubo CAR (KD BRANIK MARIBOR)

Master H:                          

1             Anton GOVEKAR (ŠD TURBO M)

2             Janez PREŠEREN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

3             Matej MIHOVEC (ŠD TURBO M)

Master I:                            

1             Bojan LAMPE (ŠD TURBO M)

2             Rafael KONČINA (KD HRASTNIK)

2             CIGOJ Zorko (KD BRDA DOBROVO)                              


NAJ 3                   

Ženske A:                          

1             Katarina NOVAK (BIKEREPUBLIC)

2             Lucija GALUF (JB TEAM NOVO MESTO)

3             Maja ZAJEC (ŠD BAM.BI)

4             Maja ŠKRLJ (IZVIR VIPAVA)

5             Tina MAČEK (KD LPP)

Ženske B:                          

1             Tina BRELIH (KD ALPE SIS)

2             Matejka NABERNIK (ŠD BAM.BI)

3             Ajda OPEKA (KD BRANIK MARIBOR)

4             Helena POGAČNIK (KD ALPE SIS)

5             Špela ŠKRAJNAR (GANESHA TEAM)

Ženske C                            

1             Vida CEGLAR (ŠD BAM.BI)

2             Ivica RAKOŠ (ŠD TURBO M)

3             Zdenka VERŠNIK (JB TEAM NOVO MESTO)

4             Vida URŠIČ (ŠD BAM.BI)

5             Ivanka ŠKERLJ (KD BRDA DOBROVO)

Amaterji                            

1             Simon AVGUŠTIN  (ŠD RIKITEAM)

2             Vid MURKO (KD SELCE)

3             Klemen POLAJNAR (TEAM TURBO TROPOVCI)

4             Luka VRHOVNIK (KD ROG)

5             Mitja MESARIČ ( TUŠ T.E.A.M.)

Master A                           

1             Uroš BOGŠA (ŠD TURBO M)

2             Matej KRAVOS TUŠ T.E.A.M.)

3             Andrej DRAKSLER (ŠD KOLOKA)

4             Miha BOŠNJAK (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

5             Primož PORENTA (ŠD BAM.BI)

Master B                            

1             Matej LOVŠE (TUŠ T.E.A.M.)

2             Zoran RIBIČ (ŠD RIKITEAM)

3             Andrej JEZERŠEK (KD ALPE SIS)

4             Marjan MAČEK (KD LPP)

5             David RIHTARIČ  (ŠD RIKITEAM)

Master C:                          

1             Dean BRATUŠ (MBK SPORTR.SI)

2             Jani PREŠEREN  (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

3             Borja JELIČ  (TUŠ T.E.A.M.)

4             Grega FILIPIČ (KD ALPE SIS)

5             Mitja OTER (KK POSTOJNA)

Master D:                          

1             Dušan HAJDINJAK (TEAM TURBO TROPOVCI)

2             Robert LIKAR (IZVIR VIPAVA)

3             Matjaž KOVAČ (IZVIR VIPAVA)

4             Aleš HREN (KD LPP)

5             Borut VODOPIVEC (KD BRDA DOBROVO)

Master E:                           

1             Iztok MELANŠEK (TUŠ T.E.A.M.)

2             Milan ČERNIGOJ (KD LPP)

3             Marko DANEVČIČ (KD BRDA DOBROVO)

4             Oskar HVALA (KD BRDA DOBROVO)

5             Franc BAJEC (KK POSTOJNA)

Master F:                           

1             Andrej ŽAVBI (TUŠ T.E.A.M.)

2             Janez DEBELJAK (KD LPP)

3             Marjan BRATINA (KD BRDA DOBROVO)

4             Igor BOGATAJ (KD ROG)

5             Branko BOJANC (KD SPRINT NOVO MESTO)

Master G:                          

1             Marjan ČUDEN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

2             Borislav SKUBIC (KD LPP)

3             Ljubo CAR (KD BRANIK MARIBOR)

4             Dare REVEN (ŠD BAM.BI)

5             Dragan RAKOŠ (ŠD TURBO M)

Master H:                          

1             Ivan KASTELIC (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

2             Anton GOVEKAR (ŠD TURBO M)

3             Janez PREŠEREN (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY)

4             Ivan MIHOVILOVIĆ (IZVIR VIPAVA)

5             Franc HAFNER (ŠD BAM.BI)

Master I:                            

1             Bojan LAMPE (ŠD TURBO M)

2             Zorko CIGOJ (KD BRDA DOBROVO)

3             Rafael KONČINA (KD HRASTNIK)

4             Marko SAKSIDA (KD BRDA DOBROVO)

5             Janez OTONIČAR (KK POSTOJNA)             

                              

Prireditev se je zaključila ob prijetnem druženju vseh navzočih.                             


Objavljeno: 26.10.2018

Vir/avtor:

Galerija

Deli

Sorodne novice

13 Oct 2019
Gorsko kolesarstvo

B4X pokal Slovenije: Sezone je tudi uradno konec

Včeraj je bila v Bike parku Ljubljana na sporedu zaključna prireditev s podelitvijo priznanj najboljšim.

18 Sep 2019
Gorsko kolesarstvo

B4X pokal Slovenije: Takole so se borili v letošnji sezoni

V Odrancih se je končal letošnji pokal. Sezona se je začela z novim koordinatorjem in končala s 110 različnimi tekmovalci na ...

01 Sep 2019
Gorsko kolesarstvo

B4X pokal Slovenije: Rokerski Trebaš

Sonce, akcija in super organizacija dirke v Svetem Juriju. Tudi padci, a k sreči brez resnejših posledic.

06 Aug 2019
Gorsko kolesarstvo

B4X pokal Slovenije: Nekaj sprememb in obilo akcije!

Poletje se je prevesilo v drugo polovico in kmalu bo čas za naslednjo dirko v B4Xu.

Vir:

Komentarji

Dodaj v košarico

Označevalni trakovi - trak za označevanje tra...
Spletna cena:

3.50 €

pri nakupu nad 50 3.20 €

Dodaj v košarico

Tekaška štartna številka A6, barvna
Spletna cena:

0.23 €

pri nakupu nad 400 0.21 €